forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/11/2020 : 23:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by lwood

Od prvih 50 kolorki rasprodano je 28 brojeva.
Od 51.-100. 7 brojeva.
Od 101.-150. 9 brojeva.

Ova srednja skupina zabušaje.



Sreća, jer mi iz nje fali jedno desetak komada.





Bas gledam sada, meni ni jedna kolorka ne fali. Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju, 14 imam od drugih izdavaca sto znaci da imam 155 kolorki. Nije lose.


Pa ne znam, ako mene pitaš, loše je.

Šalu na stranu, meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada. Dve ovogodišnje, dve od prvih 50 i devet iz skupine 51-100. Nadao sam se da ću to riješiti u ovoj godini, a sad se nadam da ću u slijedećoj.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1592 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 21/11/2020 : 06:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju


Ale, koje su to 3 "crne" kolorke koje ti ne trebaju, baš me zanima, ako nije tajna?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/11/2020 : 07:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by lwood

Od prvih 50 kolorki rasprodano je 28 brojeva.
Od 51.-100. 7 brojeva.
Od 101.-150. 9 brojeva.

Ova srednja skupina zabušaje.



Sreća, jer mi iz nje fali jedno desetak komada.





Bas gledam sada, meni ni jedna kolorka ne fali. Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju, 14 imam od drugih izdavaca sto znaci da imam 155 kolorki. Nije lose.


Pa ne znam, ako mene pitaš, loše je.

Šalu na stranu, meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada. Dve ovogodišnje, dve od prvih 50 i devet iz skupine 51-100. Nadao sam se da ću to riješiti u ovoj godini, a sad se nadam da ću u slijedećoj.



pokušavaš sve kolorke skupit?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2020 : 09:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by lwood

Od prvih 50 kolorki rasprodano je 28 brojeva.
Od 51.-100. 7 brojeva.
Od 101.-150. 9 brojeva.

Ova srednja skupina zabušaje.



Sreća, jer mi iz nje fali jedno desetak komada.





Bas gledam sada, meni ni jedna kolorka ne fali. Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju, 14 imam od drugih izdavaca sto znaci da imam 155 kolorki. Nije lose.


Pa ne znam, ako mene pitaš, loše je.

Šalu na stranu, meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada. Dve ovogodišnje, dve od prvih 50 i devet iz skupine 51-100. Nadao sam se da ću to riješiti u ovoj godini, a sad se nadam da ću u slijedećoj.



pokušavaš sve kolorke skupit?



Ovo i mene čudi, pošto sam stekao dojam da ne kupuješ baš puno toga.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1768 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 21/11/2020 : 09:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by AleksandarN

Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju


Ale, koje su to 3 "crne" kolorke koje ti ne trebaju, baš me zanima, ako nije tajna?



Nije naravno. Papak, Vam i Mostarske želje.

Od drugih izdavaca imam: Odgoda (BP), Potkazivač (BP), Astronauti iz budućnosti (DW), Rebetiko (Komiko), Legionar (DW), 5 je savršen broj (Komiko), Realist (Komiko), Potraga za Pticom vremena (CK), Indijansko ljeto (BP), Stare prdonje (Makondo), Ja, Francois Villon (Komiko), Ardalen (Komiko / Modesty), Učitelj mačevanja (Phoenix press), El Gaucho (CK), Svi do zadnjeg (Golconda) i Nikopol (Publika).
Ipak 16 stripova, sinoc sam preleteo pa nisam racunao Svi do zadnjeg i Nikopol.

Potez kredom (Modesty) i Velika Šninkelova moć (BP) imam i kolorke i domaca izdanja. Retko dupliram ali oba stripa obozavam pa sam uzeo i kolorke.

Mozda cu Trilogiju Nikopol (Publika) da zamenim za Fibrino izdanje ali se jos razmisljam...

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 21/11/2020 09:50:58
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/11/2020 : 10:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by lwood

Od prvih 50 kolorki rasprodano je 28 brojeva.
Od 51.-100. 7 brojeva.
Od 101.-150. 9 brojeva.

Ova srednja skupina zabušaje.



Sreća, jer mi iz nje fali jedno desetak komada.





Bas gledam sada, meni ni jedna kolorka ne fali. Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju, 14 imam od drugih izdavaca sto znaci da imam 155 kolorki. Nije lose.


Pa ne znam, ako mene pitaš, loše je.

Šalu na stranu, meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada. Dve ovogodišnje, dve od prvih 50 i devet iz skupine 51-100. Nadao sam se da ću to riješiti u ovoj godini, a sad se nadam da ću u slijedećoj.



pokušavaš sve kolorke skupit?



Ovo i mene čudi, pošto sam stekao dojam da ne kupuješ baš puno toga.


Ajmo probat' još jednom.

"meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada"

Claro?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/11/2020 : 10:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki (pogledaj komentare http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37977&whichpage=1 )

"Jel ti fali domovina?"
"Jurili smo u rat riješavati važna politička i vjerska pitanja, a nismo mogli dovesti u red vlastite obitelji.Na kraju smo dobili primitivne trgovce i lopove za vođe, a toliko željena država je rasprodana i zadužena do sudnjeg dana.Ne, ne fali mi takva domovina."


Mostarske želje (http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44549&whichpage=1 ) je "samo" odličan,ali kako me je ovaj strip gađao u subjektivnom smislu,to nije normalno.
U svakom slučaju,premnogo si izgubio nemanjem ova dva naslova,a Frano Petruša je carina.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/11/2020 10:08:54
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/11/2020 : 10:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
glede drugih naslova,i kod mene su neke od Kolorki koje si nabrojio u srpskom ruhu - Odgoda,Potkazivač,Trag kredom,Ardalen,Stare prdonje,Do poslednjeg,5000km/s i Učitelj mačevanja.Vijon,Rebetiko,Ptica vremena,Astronauti i El Gaučo od Fibre.
Odnosno,ko je prvi izdao,taj sam i uzeo.
Neke sam i zamenio,jer mi je Fibrino izdanje daleko bolje (Indijansko leto,Šninkel),Nikopol sam duplirao pa ću videti šta će ostati u kolekciji (nije problem ni da Fibrino leti ako mi se Republikino više dojmi),razmišljam se da još nešto zamenim sa Fibrinim (recimo kod Do poslednjeg mi je uvez nešto sumnjiv),a kod 5 je savršen broj koji mi nije previše bitan prešao sam na Komikov koji se nabavio ekstra povoljna.
Realist je bulja od stripa pa se nije uzeo ni u jednom obliku.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1768 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 21/11/2020 : 10:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki (pogledaj komentare http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37977&whichpage=1 )

"Jel ti fali domovina?"
"Jurili smo u rat riješavati važna politička i vjerska pitanja, a nismo mogli dovesti u red vlastite obitelji.Na kraju smo dobili primitivne trgovce i lopove za vođe, a toliko željena država je rasprodana i zadužena do sudnjeg dana.Ne, ne fali mi takva domovina."


Mostarske želje (http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44549&whichpage=1 ) je "samo" odličan,ali kako me je ovaj strip gađao u subjektivnom smislu,to nije normalno.
U svakom slučaju,premnogo si izgubio nemanjem ova dva naslova,a Frano Petruša je carina.



Sve je to super ali me jednostavno ne zanimaju ti stripovi, kao ni Macanovi radovi. Nista licno protiv njih, samo mi ne odgovara nacin pripovedanja.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1768 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 21/11/2020 : 10:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

glede drugih naslova,i kod mene su neke od Kolorki koje si nabrojio u srpskom ruhu - Odgoda,Potkazivač,Trag kredom,Ardalen,Stare prdonje,Do poslednjeg,5000km/s i Učitelj mačevanja.Vijon,Rebetiko,Ptica vremena,Astronauti i El Gaučo od Fibre.
Odnosno,ko je prvi izdao,taj sam i uzeo.
Neke sam i zamenio,jer mi je Fibrino izdanje daleko bolje (Indijansko leto,Šninkel),Nikopol sam duplirao pa ću videti šta će ostati u kolekciji (nije problem ni da Fibrino leti ako mi se Republikino više dojmi),razmišljam se da još nešto zamenim sa Fibrinim (recimo kod Do poslednjeg mi je uvez nešto sumnjiv),a kod 5 je savršen broj koji mi nije previše bitan prešao sam na Komikov koji se nabavio ekstra povoljna.
Realist je bulja od stripa pa se nije uzeo ni u jednom obliku.



Domaca izdanja pomenutih stripova sam nabavljao po mnogo niskim cenama i u razmenama. Nao Braun i 5000 km/s sam zamenio Komikova izdanja za Fibrina zbog formata i dodaka, istu stvar sam uradio i sa Beleskama za jednu ratnu pricu.
Da, Realist je bas bezveze strip ali sam uzeo od Vuka na gomili kada smo se menjali.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/11/2020 : 10:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN


Sve je to super ali me jednostavno ne zanimaju ti stripovi, kao ni Macanovi radovi. Nista licno protiv njih, samo mi ne odgovara nacin pripovedanja.


verovatno će ti doći nekad u glavu koliko si ovde omašio.

Mostar i Papak su nešto ponajbolje izdato sa ovih prostorima,i u svetu se izuzetno jako cene.

a Macan je odličan (i omiljen) autor,i sve od njega mi je sjajno - Bas,Mi mrtvi,Svebor i plamena,Ponos vragova,Ples smrti,Dik Long...
jedino ne nabavih Emila detektiva;i njega bih al se rasprodao.

quote:
Originally posted by AleksandarN



Domaca izdanja pomenutih stripova sam nabavljao po mnogo niskim cenama i u razmenama. Nao Braun i 5000 km/s sam zamenio Komikova izdanja za Fibrina zbog formata i dodaka, istu stvar sam uradio i sa Beleskama za jednu ratnu pricu.
Da, Realist je bas bezveze strip ali sam uzeo od Vuka na gomili kada smo se menjali.


da,Beleške su totalno bezveze u Komikovom formatu,ali sa druge strane,Za Nao Barun i 5000km/s manji format može da prođe.
Mada razmišljam da Fiorea možda zamenim.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/11/2020 10:36:38
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2020 : 11:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by lwood

Od prvih 50 kolorki rasprodano je 28 brojeva.
Od 51.-100. 7 brojeva.
Od 101.-150. 9 brojeva.

Ova srednja skupina zabušaje.



Sreća, jer mi iz nje fali jedno desetak komada.





Bas gledam sada, meni ni jedna kolorka ne fali. Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju, 14 imam od drugih izdavaca sto znaci da imam 155 kolorki. Nije lose.


Pa ne znam, ako mene pitaš, loše je.

Šalu na stranu, meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada. Dve ovogodišnje, dve od prvih 50 i devet iz skupine 51-100. Nadao sam se da ću to riješiti u ovoj godini, a sad se nadam da ću u slijedećoj.



pokušavaš sve kolorke skupit?



Ovo i mene čudi, pošto sam stekao dojam da ne kupuješ baš puno toga.


Ajmo probat' još jednom.

"meni je za na policu otprilike trećina Kolorki i od toga mi fali 13 komada"

Claro?





E tako već može.
Nisam čitao sa razumijevanjem.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/11/2020 : 11:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Trećinu a? Ja iman negdi petinu izdanih. Možda još uleti koji komad od ove izdane 172. A posli ćemo vidit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/11/2020 : 13:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Trećinu a? Ja iman negdi petinu izdanih. Možda još uleti koji komad od ove izdane 172. A posli ćemo vidit.


Da zagusti i baš moram raditi selekciju, od te trećine ostala bi trećina, samo oni odlični. Ovako su tu i vrlo dobri.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/11/2020 : 19:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ja sam negde na četvrtini kolorki. Ali tu nema šta da izleti, sve je ono šta sam morao da imam, možda bih se dve maksimum odrekao ako bi morao.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2455 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 21/11/2020 : 21:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Pitao sam se koji je razlog što je Markos škrtario s nakladom za pojedine naslove,
(za neke sam tek nedavno provalio, nakon što su se već rasprodali, da im je tiraž bio manji od 500 )
njegova procena da će slabije da idu ili trenutna Fibrina finansijska konstrukcija?

Zato sam sad proverio u zavirima stranice s impresumom, da vidimo koji su to sve naslovi sa nakladom od 400 primeraka.
Proverio sam samo ono što me najviše zanima, Orke i Kolorke i njihove specijale.
Nije ni tu bilo moguće videti za svaki naslov, za one koji nemaju zavir ili nije dat impresum na oglednim stranicama.
Recimo, za ovaj Broj 733 i tako dalje ne može da se vidi, moguće da je i on bio u nakladi od 400 primeraka, čim je rasprodat.
One naslove koji još uvek nisu rasprodati, označiću crvenom bojom.

NAKLADA 400

ORKA

- 2010

18 Altai & Jonson

22 Light & Bold

- 2012

24 Zvijezde

25 Marcel Labrume

- 2015

34 Epileptičar

35 Frank Cappa

- 2019

42 Calypso


ORKA Specijal

- 2014

17 Polina


KOLORKA Specijal

- 2012

2 Lajka

- 2015

10 Američki Kinez

12 Fun home


KOLORKA

- 2011

12 Fotograf

13 Potkazivač

14 Ubojica (reprint)

16 Koma

- 2012

18 Lulu, oslobođena

- 2013

19 Ljepota tame

20 Gospodari ječma (reprint)

21 Astronauti iz budućnosti

22 Rebetiko

23 Oh, cure

24 Legionar

25 Orao bez kandži

- 2014

30 5 je savršen broj

31 Lydie

32 Mali dućan smijeha

33 O'Boys

35 Lijepo putovanje

37 Portugal

- 2015

40 Jednog proljeća u Černobilu

41 Kabaret Folies Bergere

42 Atentat

45 Medvjeđa koža

49 Nao Brown

- 2016

58 Saigon-Hanoi (350 primeraka)

- 2017

74 Abelard (450? primeraka)

79 Orchidea

85 Pet tisuća kilometara u sekundi

90 Kako pauci dolaze na svijet

97 Alvin

- 2019

125 Paco krvavih ruku

141 Miris gladnih dječaka

142 Gorak okus domovine

- 2020

158 Moja mama je u Americi, upoznala je Buffalo Billa


Na osnovu ovoga, vidi se da je u periodu 2011-2015 bilo u stvari pravilo, a ne izuzetak, da naslovi idu u nakladi od 400 primeraka,
kad su u pitanju kolorke. Verovatno zbog kalkulacije sa troškovima, jer se Fibra još nije dovoljno rasplinula kao u poslednjih nekoliko godina.
Za pojedine naslove koji su nakon toga objavljeni u manjoj nakladi, razlog je već Markosova procena da će ići slabije - Kozijevi stripovi, Abelard i Alvin...

Ono što meni bode oči su Orke koje su nekako upale u tu kategoriju s manjom nakladom.
Iskreno, za Altaia & Jonsona mi je razumljivo, i za Epileptičara, jedan strip se dugo prodavao, drugi još nije rasprodan,
ali kakva šteta što su stripovi kao što su Frank Cappa, Marcel Labrume i Kordejeve Zvijezde išli u toj smanjenoj nakladi...
Jeste da se i Marsel dugo prodavao, ali eno, Petra je nakon njega išla s tiražem od 500
mada je stvarno razočaravajuće da takav strip, po ovoj ceni, a s ovolikim brojem strana, na kraju krajeva, ne može još uvek da se rasproda...
A koliko samo ima slabijih naslova koji su objavljeni u nakladi od 500 primeraka...




Zanimljiva lista. U pravu si da smo znali od pocetka, ovo sto je u 400 primeraka, pozurili bismo... evo ja i dalje ne verujwm da je Portugal isao u 400, Pedrosu je Marko probio kod nas...ili Frank Cappa, ta dva naslova su mi misterija zasto naklada 400, iskreno za ostalo i ne bas...ipak je bolje ne opterecivati skladiste sa necim sto ce ti godinama stajati...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/11/2020 : 08:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Učitelj mačevanja


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10060 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/11/2020 : 08:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja



Ne sjećam se da je bio među najpopularnijim naslovima.

Koliko je onda ta lista orijentir za nabavku?
Go to Top of Page

Zula
Average Member

768 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 23/11/2020 : 09:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Lista govori o najpopularnijim naslovima naručenima na webshopu i vjerojatno je bolji orijentir za ovogodišnje naslove. Ostali naslovi su se prodavali, u doba starog normalnog, na npr. Interliberima pa nisu uračunati u webshop.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10060 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/11/2020 : 09:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi nam korisno kada bi se za listu najpopularnijih naslova stavio period (možda da ide na tjednoj ili mjesečnoj bazi) na koji se to odnosi, kao i broj prodanih primjeraka.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/11/2020 : 12:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by AleksandarN

Zapravo, 3 kolorke nisam ni kupovao jer mi ne trebaju


Ale, koje su to 3 "crne" kolorke koje ti ne trebaju, baš me zanima, ako nije tajna?



Nije naravno. Papak, Vam i Mostarske želje.


Auuuuuuuuuu brate.... Dvije fenomenalne Kolorke. Papak fantastičan.
Nego, jel tebi treba onaj Broj... Nešto 😊
Tražiš ga po forumu i ja ti već nekoliko puta napišem da znam gdje ga još ima na policama i ti ne reagiraš???
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/11/2020 : 12:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja





Ma neeee... Imao ga u košarici tjedan dana, bas se sad spremio napraviti narudzbu kad ono vidim, da nesto fali. Ucitelj macevanja .

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2020 : 12:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa dobro,tu je Feniksovo izdanje koje je sjajno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6869 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/11/2020 : 15:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/11/2020 : 17:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.


Kako kome, al meni jesu. Pogotovo Mostarske želje.
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000