forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/02/2022 : 22:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by anto

ima li šanse za "reprintom" maršal bas majice?

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=12&TOPIC_ID=52597#2466837


Imam ti ja L veličinu, novu zapakiranu.
Ja sam nadobudno sve majice uzeo u L veličini, nadajuci se nekom gubitku kila, al nista od toga.
Ako tebi odgovara, rado cu ti je ustupit.


kao što vidiš prijatelju,stigao mi je tvoj poklon,i ok mi stoji,i još jednom ti veliko hvala za nju;nego sad imam drugi problem - kažu mi ukućani da mi je XL pravi broj (imam samo jednu,Supsa,koju mi je Poli "slučajno" poklonio),tako da se sad moram ugojiti nekoliko kila zbog preostalih 18.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/02/2022 22:50:38
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6984 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/02/2022 : 21:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Rip Kirby 13


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2022 : 22:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Rip Kirby 13


e ne mogu da verujem,ali stvarno ne mogu da verujem!!!
tad kad sam kupovao Ripa 11-14,nisu imali na stanju 13.knjigu,i ja je iz nekog razloga preskočim,a kad sam uzeo narednu turu,15-17,zaboravim opet na nju.
Sad kad sam popunjavao rupe kod Fibre,uzeh propušetene uan-šotove (tako da ih nazovem),uz plan da u februaru kompletiram Y i Transa,a u martu Ripa (13,18 i 19),ali sad izvisih za 13-cu.Jebem mu miša,da mu jebem.
Slično mi se desilo za devetu knjigu Valijanta,ali kod ČK je druga priča,i tu će se lako naći propušteni album.

Koja je fora sa tim trinaestim Ripom??? Nijedan drugi nije rasprodat,gde samo on da nestane.
Uf,da popizdiš.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2022 : 22:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a taman sam pomislio kako sam se "pokrio" kod Fibre,a kako mi dizanje ove teme više neće ujedno i "dizati živac",ali život te uvek sačeka sa zezom tamo gde ne očekuješ.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2022 : 22:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ajde da pitam,ako neko zna,da se opet ne iznerviram - da li neko zna,da li je neki od ovih stripova pred rasprodajom - Hitmen 3-5,Eks mašina 3-5 i Kišobran akademija,sva tri - ovo mi je ostalo još uzmem,nakon Y 4 i 5,Transa 3-5 i Ripa 18 i 19 (+13 koga sad treba juriti)?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/02/2022 22:25:02
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2022 : 22:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
što je još smešnije,ta trinaestica je možda i najslabija u prvih 14.

evo stbojanovog komentara (nadam se da ga se sećate,danas je samo posmatrač,a ranijih godina je bio jedan od produktivnijih članova foruma):

Rip Kirby br.13 (Fibra)... uh, kod ove trinaestice sam se bas smorio... covek bi pomislio da je do broja 13, pa kao baksuz, ali eto nije... dosta lose epizode (makar meni), scenaristicki nadasve bzvz odredjano... u par navrata sam pomislio da citam i neke price koje sam vec ranije citao, ali zapravo je samo rec o slicnosti u zapletu... isti sablon, ponavljanje, kao da je manjkalo ideje pocetkom osamdesetih... moguce i da je Rip u tom smislu vec "omatorio" i da je u neku ruku (scenaristicki i idejno) vec bio RIP...

Najveci broj epizoda je vise u smislu pustolovine i avanture van NY i Amerike uopste, moguce da je "vreme" diktiralo tako nesto.. u tom smislu mozda jedina epizoda koju bih izdvojio, a da mi je bila nesto simpaticnija je "Dezmond u bjegu"... Ima donekle taj ripovski karakteristicni pristup u prici... sve ostalo, realno nije vredno pomena...

Osim mozda epizode "Povratak u Harmony"... ovo me dotuklo samo tako... jer inace me taj Harmony smorio i u svojoj originalnoj prici (morao bih da prevrtim kada se prvi put pojavljuje), a ovaj nastavak samo govori da je bas nedostajalo boljih/originalnijih ideja kada se moralo potegnuti i za ovim gradicem koji bese u svojoj sustina nadasve dosadna i glupava ideja i epizoda...

Mozda ipak sve da se podvede pod baksuzni broj 13...


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/02/2022 : 00:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Biće ih još po knjižarama i striparnicama.
Bez panike.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 22/02/2022 : 00:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

a taman sam pomislio kako sam se "pokrio" kod Fibre,a kako mi dizanje ove teme više neće ujedno i "dizati živac",ali život te uvek sačeka sa zezom tamo gde ne očekuješ.


Bit će ti te trinajstice još godinama po knjižarama....
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
157 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 22/02/2022 : 08:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Rip Kirby 13





Možda je ipak negdje u skladištu još jedna paleta ;)
Sva sreća pa sam kupio na vrijeme. Još tri broja i kompletiran mi je Rip Kirby. Sve pohvale za ovo izdanje!
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 22/02/2022 : 09:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Bit će ti te trinajstice još godinama po knjižarama....
[/quote]

Teško u Srbiji.
I meni pobeže, znači.. samo mi tri broja nedostaju za komplet
Sad i od tog kompleta mogu da odustanem
Gubim živce polako sa ovim stripovima :)
Poskupljenja... jurnjava za rasprodanim izdanjima koja kao da ciljaju ono što nemam :) Što se 15ca nije prodala npr :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/02/2022 : 10:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A mislim, trebalo je 6 i pol godina da se Rip 13 rasproda, pa nije nestao preko noći.

Trouble will find me
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
465 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 22/02/2022 : 13:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Ovo nije prvi put da se ljudi žali što su propustili neki strip koji je u ponudi 5 godina i više :).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/02/2022 : 13:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
štos je da i nije rasprodan.
ima ga po knjižarama(valjda ima?)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/02/2022 : 13:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
evo idem odma u hoću knjigu kupit tinaesticu koju ću zavaljat anti za bijesne pare

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10832 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/02/2022 : 13:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripadzija

Ovo nije prvi put da se ljudi žali što su propustili neki strip koji je u ponudi 5 godina i više :).



stari dobro poznati aldebaran sindrom, sveprisutan kod stripadzija
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4566 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/02/2022 : 13:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Samo u Beogradu ga trenutno ima u 4 knjižare, možda i više :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4566 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/02/2022 : 13:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Svaki strip se nađe, najlakše je kukati :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/02/2022 : 13:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
možda ante ne želi platiti punu cijenu?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 22/02/2022 : 14:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by magirus



Bit će ti te trinajstice još godinama po knjižarama....
[/quote]

Teško u Srbiji.
I meni pobeže, znači.. samo mi tri broja nedostaju za komplet
Sad i od tog kompleta mogu da odustanem
Gubim živce polako sa ovim stripovima :)
Poskupljenja... jurnjava za rasprodanim izdanjima koja kao da ciljaju ono što nemam :) Što se 15ca nije prodala npr :)

[/quote]
Kao da smo na kraj svijeta pa je teško po nekome naručiti strip iz Hrvatske ili obrnuto... Meni redovno dolazi ekipa iz Beograda u goste i naslao sam se stripova i stripova po njima
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/02/2022 : 14:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

štos je da i nije rasprodan.
ima ga po knjižarama(valjda ima?)


Sta ga imaju u knjizarama na besplatnoj posudi od Marka, pa ce da mu ga vrate? Ako nije vise kod izdavaca na lageru onda to znaci, da je rasprodan.
Rasprodano ne znaci da ga nigdje ne mozes vise naci, samo ga ne mozes vise kupiti kod izdavaca.


Mislim, ako vec moramo reci bobu bob...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/02/2022 : 15:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Samo u Beogradu ga trenutno ima u 4 knjižare, možda i više :D


od jutros ga jurim,po Beogradskim knjižarama.Možeš li da me uputiš u kojoj ga ima? Hvala unapred.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/02/2022 : 15:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Biroa


Možda je ipak negdje u skladištu još jedna paleta ;)
Sva sreća pa sam kupio na vrijeme. Još tri broja i kompletiran mi je Rip Kirby. Sve pohvale za ovo izdanje!


ne bi me čudilo.
quote:
Originally posted by jaki

Biće ih još po knjižarama i striparnicama.
Bez panike.


nadjeno i odvojeno,tako da ne paničim - ali bih radije da je to negde ovde u Srbiji,zbog dostave;ovako opet moram da smišljam GY kombinacije kako da ga dopremim iz susjedstva.
quote:
Originally posted by Markos

A mislim, trebalo je 6 i pol godina da se Rip 13 rasproda, pa nije nestao preko noći.


nikakav to ne bi bio problem da se nije rasprodao baš taj,broj iz skoro same sredine.Mislim,ko da očekuje tako nešto.Pa još i jedini koji mi nedostaje (ne računajući zadnja dva).I kao šlag na tortu,baš kad sam planirao da ga rezervišem i poručim.
quote:
Originally posted by jaki

možda ante ne želi platiti punu cijenu?


u knjižarama nije puna cena,barem ne fibrinih stripova - dođe mi na isto kupio je u Delfiju ili Alan Fordu.Mada ih svakako kupujem kod Marka u Fordu,iz više razloga.
quote:
Originally posted by sumohrvat


Kao da smo na kraj svijeta pa je teško po nekome naručiti strip iz Hrvatske ili obrnuto... Meni redovno dolazi ekipa iz Beograda u goste i naslao sam se stripova i stripova po njima


nije teško,nego se bespotrebno komplikuju stvari - moram sad da maltretiram (na neki način),barem tri osobe,a moglo se to završiti prosto.
Normalno,ja sam kriv što mi je pobegao strip,da se razumemo.I sad ću se pomučiti malo da ga nabavim;ali sve je to u opisu našeg kolekcionarstva,pa čak i daje izvesnu draž hobiju kojim se bavimo.
Da smo živi i zdravi,sve će to doći na svoje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/02/2022 15:26:29
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2492 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 23/02/2022 : 11:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Muška koža se razsprodala...za 4 mjeseca?

Planirao sam nabavku za prolječe (+eventualni popust za Noč knjige), kad se roditelji premjeste u Gorski kotar, ali me potražnja prestigla. Dobro, da ga je Buch u LJ još imao na zalihi (jučer ga je kupila kćer, koja studira u LJ)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20747 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/02/2022 : 12:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Samo u Beogradu ga trenutno ima u 4 knjižare, možda i više :D


da ti slučajno ne promakne pitanje,ponoviću:
možeš li mi reći u kojoj knjižari se može naći Rip #13?
ali na PM da ne vidi magirus,pa da me preduhitri.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
157 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 23/02/2022 : 12:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
Ako je nekome promakla trinaestica Rip Kirby-a, vidim da je tu još dostupna!

https://znanje.hr/product/sabrane-pasice-1979-1982/246741
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000