forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Dr. Who - nova sezona! I novi Doctor!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 13/04/2010 : 20:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
zanimaju me kakvi su ovi spin-offovi
The Sarah Jane Adventures
K-9
i isplatili ih se gledati (tj jesu li u fazonu serije)

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/04/2010 : 21:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
K-9 je star, star. SJA su više za dečicu, ali nisu loše.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/04/2010 : 22:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

K-9 je star, star.

Mislim da je Billy mislio na ovu novu K-9 seriju koja se nedavno počela emitirati.

http://tardis.wikia.com/wiki/K-9_%28TV_series%29

Koliko sam shvatio, s obzirom da BBC nema veze sa snimanjem ove serije, ona nije direktno povezana sa ostatkom Whoniverzuma (Doctor Who, Torchwood, Sarah Jane Adventures).

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/04/2010 : 09:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A, to. To sam potisnuo. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 15/04/2010 : 22:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
znaci to cu preskociti
usput receno, vi forumasi ste licno krivi sto sam navucen na ovu seriju + torchwood... neko je bio preporucio epizodu Blink, skinuo, odusevio se i krenuo ispocetka (tj ne bas ispocetka vec od ovog novog serijala)
thnx

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/04/2010 : 12:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Povratak (i evolucija) Daleka! Hm, hoćemo li u finalu imati combo archnemezisa?

Kao da je Doktor omekšao, a i postao odlučniji u biranju strana. Hoćemo li spasiti univerzum ili Zemlju? Pa, Zemlju? Imam tu dragih ljudi, pa Zemlja je pod mojoj protekcijom, pa ne bih htio da...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/05/2010 : 23:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
I HATE those freakin' angels.
Stuff the nightmares are made of.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/05/2010 : 01:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

I HATE those freakin' angels.
Stuff the nightmares are made of.


Eh, ja mislim da mi je "Blink" sigurno jedna od najboljih epizoda Doctor Who-a koje sam imao prilike pogledati.

Nego, napokon sam pogledao "The Stolen Earth" i "Journey's End", taj veliki crossover serija "Doctor Who", "Torchwood" i "Sarah Jane Adventures". Bilo je super napokon vidjeti Doktora sa Iantom, Gwen i Lukeom. I moram priznati da koliko god da mi je John Simm bio odličan kao The Master, Julian Bleach kao Davros je jednostavno briljantan. Ta boja glasa i te gestikulacije, jednostavno ti se uvuče pod kožu. I sviđa mi se ta tradicija da na kraju svake sezone Doktorov/a pratitelj/ica praktički odigra odlučujuću ulogu u spašavanju svemira. Poput Rose sa Dalecima, Marthe sa Masterom, a sada Donna, kao i svi dosadašnji kompanjoni (mislim iz restarta serijala, osim Sarah Jane Smith) sa Davrosom. Već vidim da se slično sprema sa Amy Pond.

A idući tjedan, "The Vampires of Venice"! Epizoda snimana u Trogiru.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/05/2010 : 15:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Još jedan encounter s River Song i anđelima je prošao, i mnogo novih pitanja je postavljeno, no nisam očekivao tako rano i direktno uplitanje centralnog motiva sezone. The Crack in the wall, ups, in time and space...
26.6.2010. - Kraj vremena?


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/05/2010 : 15:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:


A idući tjedan, "The Vampires of Venice"! Epizoda snimana u Trogiru.




And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/06/2010 : 01:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
The Lodger - drama s ljubavnim začinom i izvanzemaljskim iznenađenjem za kraj. U biti toliko jednostavna ideja, i zaplet, da jednostavno pada u drugi plan pred Doktorovom ulogom nestašnog stanara koje će promijeniti život svome cimeru... Zanimljivo kako je baš sad umetnut nogometni match.

Još jedan dupla i to je to! The Pandorica Opens Next Time!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 29/06/2010 : 00:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Jeej, mi lajk di houl sizn!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/04/2011 : 23:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Nema više Sarah Jane. Umrla je glumica Elisabeth Sladen.

Ovo je i kraj serijala Sarah Jane Adventures.




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/04/2011 : 00:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
RIP

baš gledam 4. sezonu SJA


"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 20/04/2011 00:49:37
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/12/2011 : 22:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ajde već kad me podsjetiše na ovaj topic da nešto i napišem

Pogledao sve nove epizode Doctora, 3 sezone Torchwooda, sve 4. sezone SJA-a i prve tri epizode originalne serije i sada s nestrpljenjem očekujem ovogodišnji božićni specijalac s ovim genijalcem:




"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/12/2011 : 22:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Da odgovorim Dee. Počeo sam ga gledati otkako je HTV ga krenu emitirati. Pogledao par starijih epizoda i nekako su mi Doktori sa šalovima... Serijal je sam po sebi odličan.
EDIT: Ljen sam za traženje.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 05/12/2011 22:43:49
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 06/12/2011 : 13:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Evo, ako nisi gledao sve ispočetka tu imaš kratak sadržaj
Doctor Who: 47 Years in 6 Minutes
http://www.youtube.com/watch?v=szHO-wEmvio
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/12/2011 : 14:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ja sam pokušao gledati novije epizode na HTV-u posljednjih godina, i prilično se razočarao naivnošću, bezveznim zapletima, lošim specijalnim efektima, neuvjerljivom glumom i još koječim. Pretpostavljam da serija ima kultnu sljedbu slično Star Treku, a vjerujem i da su starije epizode bolje, ali ove nove su mi vrlo slabe.



Možda si baš ulovio one lošije epizode ili možda serija nije po tvom guštu.
Naivnost vuče iz svoje prirode gdje je to prvenstveno zamišljena kao dječja i edukativna. Glavna primjedba za novu 5. i 6. sezonu je baš to da su premračne mada meni se se kao promjena sviđaju.

Ako želiš dat Doctoru drugu priliku preporučam:

1. sezona
- 9. The Empty Child/10. The Doctor Dances

2. sezona
- 4. The Girl in the Fireplace
- 8. The Impossible Planet/ 9. The Satan Pit

3. sezona
- 8. Human Nature/ 9. The Family of Blood
- 10. Blink

4. sezona
- 9. Silence in the Library/ 10. Forest of the Dead

i onda kad se navučeš pičiš cijelu 5. i 6. sezonu

Zapravo pokušaj s epizodom Blink, ako te tu ne dobije onda serija nije za tebe

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Ma da, gledaj samo Moffatove epizode.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/12/2011 : 17:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Jedan zabavni video s ekipom iz Dr. Whoa.. Enjoy!
Stvar je - The Proclaimers "I'm Gonna Be (500 Miles)",



Dr. Who piči po starom, uskoro će i specijal...
Što se tiče Torchwooda, mogu reći samo da mi je serija sve gora i gora. Nije se poboljšalo ni to što je koproducent američka mreža i što su se preselili u Ameriku. Previše eksplicitnog gay seksa, depresije i očajavanja, odvratni likovi koji uvijek idu u krajnost, gora ekipa luzera se nije mogla okupiti. A kad pomislim kako mi je Kapetan Jack bio super lik u Dr. Whou...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/12/2011 : 17:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Što se tiče Torchwooda, mogu reći samo da mi je serija sve gora i gora. Nije se poboljšalo ni to što je koproducent američka mreža i što su se preselili u Ameriku. Previše eksplicitnog gay seksa, depresije i očajavanja, odvratni likovi koji uvijek idu u krajnost, gora ekipa luzera se nije mogla okupiti. A kad pomislim kako mi je Kapetan Jack bio super lik u Dr. Whou...


Meni je Children of the Earth bio jako dobar.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/12/2011 : 17:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by DeeCay

Što se tiče Torchwooda, mogu reći samo da mi je serija sve gora i gora. Nije se poboljšalo ni to što je koproducent američka mreža i što su se preselili u Ameriku. Previše eksplicitnog gay seksa, depresije i očajavanja, odvratni likovi koji uvijek idu u krajnost, gora ekipa luzera se nije mogla okupiti. A kad pomislim kako mi je Kapetan Jack bio super lik u Dr. Whou...


Meni je Children of the Earth bio jako dobar.



Također, i to puno bolji od prve dvije sezone. Zaokružena cjelina, napeta radnja i dobra atmosfera

zato sam se ponadao da će nešto bit i od 4. sezone

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 22/12/2011 : 21:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Nema komentara za finale? Konacno pogledao na DVD-u i u to ime menjam avie & sig.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/12/2011 : 22:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
SPOILERI

Finale je odlično,( ok, objašnjenje smrti malo manje spektakularno i pomalo predvidljivo ali ionako je naglasak bio na River) i ogromnom navlakušom za slijedeću sezonu. Zanimljivo kako se ove Moffatove sezone više bave Doktorom i posljedicama njegovih postupaka (neprijetlj mu je zapravo on sam) nego prijašnje 4. Meni super paše tako malo mračniji i nepredvidljiviji Doktor i jedva čekam 7. sezonu. Šteta što počinje tek na jesen i što će se protezat i na 2013. ...

PS dobar potpis i avatar

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 22/12/2011 22:54:40
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/12/2011 : 11:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Ra! za 500 miles, fala!

Docteur Qui ... Ali Doktor nikad za sebe ne bi rekao Doctor Who znači rekao bi Le Docteur ... ali s druge strane je tipiccno za Vrancuze da preobjassnjavaju occito pa je valjda i to bonus džouk. Možda me samo jazz tu smorio.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000