forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Koenig u Hrvata! (Iliti: Osviješteni)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/07/2008 : 08:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Koenig u Srba, tj. u Alanu Fordu, se rasprodao pre nego li sam uspeo da uzmem sebi primerak. :(

Dosslo prekjuccer joss par komada, osim ako se nisu i ti rasprodali?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/07/2008 : 16:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
U kojoj pošiljci je stiglo samo 3 komada?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/07/2008 : 18:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>U kojoj pošiljci je stiglo samo 3 komada?

E, ubi me ako znam te detalje. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/07/2008 : 20:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Biće da je u prvoj. Najgore je što sam ja pre tri dana bio do Forda. Znači da drugi put ove nedelje moram da izlazim iz kuće. :(
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/07/2008 : 00:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
A možeš i nazvat.

Ako imaš struje.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 26/07/2008 : 01:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Heh, otkad to telefon radi na struju? :P Možda oni fensi, bežični.
Imam struje, hvala na pitanju. Voleo bih da mogu da kažem da se i moj mračni deo života završio, ali neće to skoro kad imam još toliko vrsta droga da probam.

Totalno bezveze: danas sam kupovao novu tastaturu i miša i video u ponudi tastaturu sa ugrađenim telefonom! Dokle ide ta tehnologija... :)
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 28/07/2008 : 08:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
Procitao jucer cim sam ga kupio i odusevljen sam! :))
Topla preporuka svima
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 30/07/2008 : 12:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Procitao jucer cim sam ga kupio i odusevljen sam! :))
Topla preporuka svima


nekoliko fora koje si mi jučer nabacio mišljenja sam da mora
biti dobar,dapače odličan.

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
712 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 08/04/2012 : 19:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Eto pročitah i ja napokon ovaj strip, tri i pol godine nakon što je izašao.

Pokazao mi je da drukčije može biti smiješno i bez ruganja, strip je tako pun iskrene i neforsirane topline... Smijao sam se na glas k'o budala, niti jedanaestom Alanu Fordu se nisam toliko smijao. Vr-hun-ski. I nastavak je isto bomba ('Slatko malo').

Hrvoje Bratanic AKA Šuki
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 09/04/2012 : 04:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
iiih (3 i po godine ufff) kako sam nisam vidio ovaj strip, moram uzeti od snk..crtez onako kako ja volim da crtam kad imam vremena.shit da imam vremena ili neku laku pricu (kratke pricice) da crtkaram polako nekoliko godina hehe..

Nadam se da ce biti jos od ovog autora...
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 09/04/2012 : 04:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i ja pre nekog vremena.
Duhovito i zanimljivo. Ne može se pričati o nekom vrhunskom kvalitetu crteža, imao sam u početku malo problema sa razlikovanjem likova, ali funkcioniše dobro uz ovakvu priču.
Interesantno mi je i posmatranje konteksta prihvatanja različitosti (u ovom slučaju seksualnih) u Nemačkoj krajem osamdesetih i kod nas danas.
Pravi strip da se uvali (pun intended) na čitanje svima koji "mrze pedere", bar zbog izazivanja zgražavanja. :D

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/04/2012 : 11:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Nadam se da ce biti jos od ovog autora...

Čim prodamo dovoljno primjeraka da pokrijemo troškove.

Definitivno najslabije prodavani naš strani naslov ikad: kombinacija humora i pedera je smrtonosna po našu strip-publiku koja ni sa čim od toga ne želi imati veze.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
712 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 09/04/2012 : 11:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Definitivno najslabije prodavani naš strani naslov ikad: kombinacija humora i pedera je smrtonosna po našu strip-publiku koja ni sa čim od toga ne želi imati veze.



Ono što si zapravo htio napisati je

quote:
Originally posted by bizarromcn

Definitivno najviše hvaljeni naš strani naslov ikad! Kombinacija humora i homoseksualaca srećom privlači samo najpametnije i najzahtjevnije čitatelje pa su Königovi naslovi još nabavljivi! A možda bude i novih naslova!



Ovaj mcn nikako da nauči spinati.

Hrvoje Bratanic AKA Šuki
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7879 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 09/04/2012 : 11:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo totalni zakon.

P.S. Draži su mi pederi od humora.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/04/2012 : 12:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Ovaj mcn nikako da nauči spinati.

I onda kažeš da cijeli vikend ništa nisi napravio,a vidiš kako si me izvukao iz govana.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 09/04/2012 : 13:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
da se iskriviš od smeha!!!

nadam se da će još štogod od ovog autora...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000