forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Conan The Cimmerian #1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mikoza
New Member



107 Posts

Member since 05/01/2007

Posted - 07/07/2008 : 18:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mikoza a Private Message  Reply with Quote
Mali preview broja jedan sa naslovnicom Joe-a Kuberta:
http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=17078
A evo i nultog broja...

http://www.mediafire.com/?temmjdu0ib3

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 07/07/2008 : 19:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message  Reply with Quote
Da se prvo ogradim posto je meni sve dobro sto ima bilo kakve veze sa Conan-om ali moram d kazem da je pocetak odlican i meni veoma simpatican taj povratak u Cimmeria-u i sve to.
Crtez takodje na veoma visokom nivou sa dosta scena koje su za duze gledanje i uzivanje.
Sve u svemu ja cu ovaj serial pratiti,a nadam se i vi pa da bude malo diskusije ovde o tome.

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7030 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 07/07/2008 : 21:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Izgleda dobro.

Kao dobro nacrtan i istuširan strip, koji bi mogao i bez boje da se odštampa a da ne izgubi previše.

Dakle, nije kvazislikarska fotošop mazarija.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/07/2008 : 21:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts
Kao dobro nacrtan i istuširan strip, koji bi mogao i bez boje da se odštampa a da ne izgubi previše.



giorellov konan nije tushiran.
kolor je radjen preko olovki.

inache, prochitao i smorio se.
il konan vishe nije za mene il je jednostavno losh.
kakogod bilo radje tju svoj novac usmeriti u drugom pravcu jer mi se ovo ni skenirano ne da chitati.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26035 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/07/2008 : 22:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ovi novi baš me i ne zanima ali Corbenov dio željno čekam.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/07/2008 : 22:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
otprilike i ja tako razmishljam.
chitao sam i ovaj busiekov prethodni run i jedino gde sam stvarno uzivao su ti chapteri iz konanove mladosti.
dobro pisani i preterano dobro crtani.
ako ta spika sa korbenom i tjaletom konanovim bude upola dobra bitje i vishe nego chitljivo.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 18/08/2008 : 19:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Ja ću to što prije uzeti ili ću pričekati pa kad se bude prodavalo u onom bokletu od 8 djelova odjednom...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3534 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 20/08/2008 : 01:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se ovo novo što Dark Horse izdaje uopšte. Meni pravi Conan ostaje Thomas/Buscema.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 20/08/2008 : 19:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
upravo sam pročitao #0, i nisam baš oduševljen. no vidjet ćemo, prethodni serijal mi je bio jako dobar, pa nastavljam čitati.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 20/08/2008 : 21:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Ne sviđa mi se ovo novo što Dark Horse izdaje uopšte. Meni pravi Conan ostaje Thomas/Buscema.



Ja bih dodao Thomas/Buscema/Chan

I nemam ništa protiv novih Conana, ali sam old style fan...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26035 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2008 : 22:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a BWS?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/08/2008 : 23:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a BWS?



sranje?

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3309 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 20/08/2008 : 23:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by jaki

a BWS?



sranje?

QFT
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/08/2008 : 23:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
sduspsvn!

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 20/08/2008 : 23:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

quote:
Originally posted by Gil-galad

Ne sviđa mi se ovo novo što Dark Horse izdaje uopšte. Meni pravi Conan ostaje Thomas/Buscema.



Ja bih dodao Thomas/Buscema/Chan

I nemam ništa protiv novih Conana, ali sam old style fan...

toeto. kad pogledam samo cover ovog tu, ma daj, sto ga ne nazovu alfons, rudi ili stajaznam, vec conan...

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000