forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 POKAŽITE SE!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 82

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/10/2016 : 20:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni je lijevo oko sasvim u redu, a desno od -0,75 do -1.
Dok nisam počeo nositi naočale činilo mi se da mi to previše ne smeta, iako bi me pri dužem gladanju u ekran (računalo, kino, Tv) počelo peckati desno oko, a definitivno sam prelomio kad mi je počelo i suziti, isprva rjeđe a poslije sve češće.
O vidu treba voditi računa i zbog toga što sam zbog desnog oka prenaprezao lijevo, pa je i ono počelo patiti, tako da je sad sve u redu.
A što trol kaže, izgledam 25% inteligentniji. Barem.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 27/10/2016 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Zapravo najvažnije je ne izgledati otužno, tupo i neinteligentno

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/10/2016 : 21:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Zapravo najvažnije je ne izgledati otužno, tupo i neinteligentno



Najvaznije je ne biti takav.

A ako izgled nije vazan, onda nije vazno ni ako izgledamo tupo, otuzno i neinteligentno.

Ali ovaj topic je postao zamka: ako kazem da mi je izgled 8-hour-protection shield u svakodnevnom zivotu i ne planiram se furati na "acquired taste" slatke knjizničarke kad mi to neće zagarantirati ulagivanje na kasi u trgovini niti popust kod vulkanizera, onda će ispasti da skačem sebi u usta s onim prijašnjim postovima :)

Tako da ću se odlučiti da odgovor broj dva. Prijatelji, u pravu ste, naočale nisu pomagalo, nego apsolutni ukras na ukrasima. Unutarnja ljepota je ono što ostaje, a slatke knjizničarke su nešto naljepše što su nam nebesa dala. :)
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 27/10/2016 : 21:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Bagi, zbog tebe se otvaraju diskusije o dioptriji nisam znao da imaš ovoliki uticaj na forumu

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/10/2016 : 21:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Sa Zagorom u rukama i doktor nauka izgleda retardiran...



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2016 : 21:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Meni je lijevo oko sasvim u redu, a desno od -0,75 do -1.
Dok nisam počeo nositi naočale činilo mi se da mi to previše ne smeta, iako bi me pri dužem gladanju u ekran (računalo, kino, Tv) počelo peckati desno oko, a definitivno sam prelomio kad mi je počelo i suziti, isprva rjeđe a poslije sve češće.

Ne trebaju ti naočale, prestani gledati ljubiće :D


O vidu treba voditi računa i zbog toga što sam zbog desnog oka prenaprezao lijevo, pa je i ono počelo patiti, tako da je sad sve u redu.
A što trol kaže, izgledam 25% inteligentniji. Barem.
Ali i dalje nedovoljno :D



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 27/10/2016 : 23:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Jadan li ti je onaj, kojem trebaju naočale da bi izgledao inteligentno!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2016 : 23:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 28/10/2016 : 13:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Ovaj "artist" i "dr. professor" me više podsjećaju na frikove, koji ne izlaze iz kuće, već sjede za računalom cijeli dan i noć, dok im mama namješta krevet i kuha čaj. Samo se u rijetkim stankama protegnu, kada u sumrak krenu priklati kolegicu s mature, koja im se rugala na maturalcu i nije htjela s njima plesati. Ili takvo što slično... Intelektualni izgled, uz najveću volju - ne vidim!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/10/2016 : 14:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ja neman naočale za vid, al otkad mi je zaštitarka u firmi kojoj radin rekla da sa ovin naočalama izgledan ko Cleant Eastwood ne skidan ih ni kad spavan.
Ovo je negdi visoko iznad Tolmina.
Inače, Slovenci imate fenomenalnu državu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2016 : 14:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zaštitarka te laže :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2016 : 14:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Ovaj "artist" i "dr. professor" me više podsjećaju na frikove, koji ne izlaze iz kuće, već sjede za računalom cijeli dan i noć, dok im mama namješta krevet i kuha čaj. Samo se u rijetkim stankama protegnu, kada u sumrak krenu priklati kolegicu s mature, koja im se rugala na maturalcu i nije htjela s njima plesati. Ili takvo što slično... Intelektualni izgled, uz najveću volju - ne vidim!



Joj pa ovo je samo zafrkancija...
inače ja nosim leće od 6. osnovne

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/10/2016 : 20:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Jeba te ćaća,ća ovije dalmoši imaju gadne face. Mislija san da od tovara globinja nema gadnijeg insana no nesvrstani ga je preteka za koplje...

Wtf?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/10/2016 : 20:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Meni nesvrstani sa ovim oćalama baca na rahmetli Ekrema
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 28/10/2016 : 20:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Nosi li zastitarka cvike?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/10/2016 : 21:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Meni nesvrstani sa ovim oćalama baca na rahmetli Ekrema




Wtf?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/10/2016 : 21:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Meni nesvrstani sa ovim oćalama baca na rahmetli Ekrema




Uzeo si mi post iz usta.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/10/2016 : 22:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Zajebajite vi nekoga drugoga, ja virujen svojoj zaštitarki.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/10/2016 : 22:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Jeba te ćaća,ća ovije dalmoši imaju gadne face. Mislija san da od tovara globinja nema gadnijeg insana no nesvrstani ga je preteka za koplje...




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/10/2016 : 22:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zajebajite vi nekoga drugoga, ja virujen svojoj zaštitarki.




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 28/10/2016 : 22:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mogorovic

Ovaj "artist" i "dr. professor" me više podsjećaju na frikove, koji ne izlaze iz kuće, već sjede za računalom cijeli dan i noć, dok im mama namješta krevet i kuha čaj. Samo se u rijetkim stankama protegnu, kada u sumrak krenu priklati kolegicu s mature, koja im se rugala na maturalcu i nije htjela s njima plesati. Ili takvo što slično... Intelektualni izgled, uz najveću volju - ne vidim!



Joj pa ovo je samo zafrkancija...
inače ja nosim leće od 6. osnovne





Pa, kao da ja ne znam da je to zafrkancija. I moj post je zafrkancija!

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/10/2016 : 23:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zajebajite vi nekoga drugoga, ja virujen svojoj zaštitarki.




Zapravo, malo mi daješ i na Vlatka Stefanovskog.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/10/2016 : 00:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Diful,očigledno ti se gadno izopačio vid...

Wtf?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/10/2016 : 00:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ma to je zbog naočala.

Pa mi se učinio i Miroslav Tadić.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/10/2016 : 12:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zajebajite vi nekoga drugoga, ja virujen svojoj zaštitarki.



Sve upućuje na to da i njoj trebaju dobre cvike
Go to Top of Page
Page: of 82 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000