forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Svasta pomalo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 56

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/02/2022 : 23:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Ali pustimo sad to, vratimo se Jošku Jorasu ako se ne varam završija je u Slovenski parlament, govori se da je dobro naplatija svoje,, Domoljublje,, tj. naguravanju s Hrvatskom policijom bolje rečeno valjanju .Sad je navodno u dobroj penziji, zli jezici u kuloarima navode da se sad nagurava tj. valja sa mladim p..... a te da mu ni potezanje magistrale nije strano a sve na teret Slovenskih poreznih obveznika .

Edited by - RAKOSI4 on 08/02/2022 00:28:00
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2022 : 09:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/odlazak-u-trgovinu-kao-silazak-u-rudnik-dijete-se-baca-po-podu-otac-nema-za-jaje-s-igrackom-9-49-covjek-skriva-parizer-51-99-uzimas-ajvar-23-99-dok-zamisljas-cevape-34-99-1165658

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2022 : 10:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/odlazak-u-trgovinu-kao-silazak-u-rudnik-dijete-se-baca-po-podu-otac-nema-za-jaje-s-igrackom-9-49-covjek-skriva-parizer-51-99-uzimas-ajvar-23-99-dok-zamisljas-cevape-34-99-1165658



Šta sad, jest ćemo stripove.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2022 : 11:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ali pustimo sad to, vratimo se Jošku Jorasu ako se ne varam završija je u Slovenski parlament, govori se da je dobro naplatija svoje,, Domoljublje,, tj. naguravanju s Hrvatskom policijom bolje rečeno valjanju .Sad je navodno u dobroj penziji, zli jezici u kuloarima navode da se sad nagurava tj. valja sa mladim p..... a te da mu ni potezanje magistrale nije strano a sve na teret Slovenskih poreznih obveznika .




gle, nisam u toku u vezi sa Joškom Jorasom, nemam pojma gdje je, šta radi,...kod nas u Sloveniji uopšte se ne priča o Jošku Jorasu, niti ga je itko nešto posebno doživljavao, ali koliko vidim ti to pratiš, možda da ga dodaš na fejsu,...

Meni je više zanimljiv onaj ribar iz Umaga, Latin ili kako se zove, čovjek živi u Umagu a svaki dan se vozi u Piranski zaliv da lovi ribu, i to baš na polovini zaljeva, od sveg mora kojeg ima na raspolaganju njemu baš tamo najviše odgovara, uz to mora ga pratiti i čuvati Hrvatska policija, pa malo razmisli koliko tek to košta hrvatske poreznike
I kakav idiot moraš biti da iz Umaga, gdje imaš more ispred nosa, da trošiš benzin i vrijeme da se vozikaš do Piranskog zaljeva i to baš svaki dan, uz to čovjek ima 70+ godina,...kako uzalud bačeno vrijeme života, ono sav život potrošiš na to, vjerovatno če na kraju dobiti i neki čir na želudcu.
Zamisli da živiš u Dubrovniku ali svaki dan se odeš kupati u Split na bačvice i to svaki jebeni dan. Ko da se ne možeš kupati u Dubrovniku....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2022 : 12:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/dubrovnik/zupanija/dubrovnik/na-taj-poslovni-potez-u-ulici-marojice-kaboge-odlucio-se-poznati-dubrovacki-ugostiteljski-dvojac-a-evo-sto-o-tome-kazu-dubrovcani-1165851

je li sam naziv diskriminatoran?
gay bar?
da neko otvori hetero bar bi li razni lobiji skakali zbog diskriminacije?
bar je bar a označavat ga nekom seksualnom orijentacijom je glupost.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/02/2022 : 13:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/dubrovnik/zupanija/dubrovnik/na-taj-poslovni-potez-u-ulici-marojice-kaboge-odlucio-se-poznati-dubrovacki-ugostiteljski-dvojac-a-evo-sto-o-tome-kazu-dubrovcani-1165851

je li sam naziv diskriminatoran?
gay bar?
da neko otvori hetero bar bi li razni lobiji skakali zbog diskriminacije?
bar je bar a označavat ga nekom seksualnom orijentacijom je glupost.



Pa ono, to ti je kao bar za samce ili kafići s mačkama koji su sve popularniji u posljednje vrijeme. Svi su dobrodošli, ali znaš što možeš očekivati pa se nećeš buniti ako ti, recimo, u kafiću s mačkama neka mačka dođe do stola.

Sve je to marketing, nitko te neće odbiti ako samo želiš popiti piće u gay baru.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2022 : 13:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/dubrovnik/zupanija/dubrovnik/na-taj-poslovni-potez-u-ulici-marojice-kaboge-odlucio-se-poznati-dubrovacki-ugostiteljski-dvojac-a-evo-sto-o-tome-kazu-dubrovcani-1165851

je li sam naziv diskriminatoran?
gay bar?
da neko otvori hetero bar bi li razni lobiji skakali zbog diskriminacije?
bar je bar a označavat ga nekom seksualnom orijentacijom je glupost.



Otvorit će "gay friendly bar" kakvi postoje svugdje na svitu, a ne "only-gays-allowed-jer-hetero-je-poremećaj-kojeg-treba-liječiti-bar".
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/02/2022 : 13:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Rock bar je diskriminatoran, ovi sto slusaju elektroniku nisu nikako dobrodosli.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2022 : 13:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
To je jasno.

Ali svejedno s vremena na vrijeme kad dernek probije službeno radno vrijeme odvrnete narodnjake.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2022 : 14:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message


Niti jedan kafić ne može diskriminirat goste po seksualnoj orijentaciji.
Istaknut za nekoga da je "gay friendly"znači označit ostale kao "neprijateljske".
Kafić je kafić a ko će se skupljat u njemu ovisi o gostima a ne o vlasniku.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2022 : 14:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
naravno da Dubrovniku treba gay bar pa da imaju englezi i amerikanci gdje otiči da se druže hahaha!!!!!!!!!!
Inače siguran sam da če ga netko od Hrvata zapaliti, neče to dugo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/02/2022 : 14:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by jaki



Niti jedan kafić ne može diskriminirat goste po seksualnoj orijentaciji.
Istaknut za nekoga da je "gay friendly"znači označit ostale kao "neprijateljske".
Kafić je kafić a ko će se skupljat u njemu ovisi o gostima a ne o vlasniku.



Ovo je klasična overkompenzacija zbog onog puta kada je jaki pio pivu u KIC-u.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/02/2022 : 14:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Za svaki slucaj da ne bude nesporazuma bio sam sarkastican, naravno da su svi dobrodosli.
Narodnjaci mi se bas nisu dogodili, ali malo cro trash dancea se zna zavrtiti u posebnim prilikama.

Traziti diskriminaciju u orijentiranju jednom tipu klijentele je bezveze. Jedino sto je diskriminatorno je praviti razliku izmedju toga da li je to po seksualnoj osnovi, glazbenom ukusu, sportsko navijackim odabirom ili necem drugom.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2022 : 14:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by jaki



Niti jedan kafić ne može diskriminirat goste po seksualnoj orijentaciji.
Istaknut za nekoga da je "gay friendly"znači označit ostale kao "neprijateljske".
Kafić je kafić a ko će se skupljat u njemu ovisi o gostima a ne o vlasniku.




To uopće ne znači to.

Polazna točka za ideju gay friendly kafića je pretpostavka da je u većini ostalih kafića moguća neprijateljska atmosfera prema gayevima, pa da je zato potrebno eksplicitno istaknuti gdje su dobrodošli. To je točna pretpostavka.

Edited by - vukozec on 08/02/2022 14:18:13
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/02/2022 : 14:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by jaki



Niti jedan kafić ne može diskriminirat goste po seksualnoj orijentaciji.
Istaknut za nekoga da je "gay friendly"znači označit ostale kao "neprijateljske".
Kafić je kafić a ko će se skupljat u njemu ovisi o gostima a ne o vlasniku.


Tako je, slazem se. Treba zabraniti svakom kaficu da izvjesi torcidin sal ili bilo kakav hajdukov rekvizit jer oznacava svakog navijaca nekog drugog kluba kao neprijatelja.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/02/2022 : 14:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

naravno da Dubrovniku treba gay bar pa da imaju englezi i amerikanci gdje otiči da se druže hahaha!!!!!!!!!!
Inače siguran sam da če ga netko od Hrvata zapaliti, neče to dugo


Ne samo Dubrovnik. I Zg i Split trebaju slične kahviće.
Da se gayevi ne muče puno tražeći robu po gradu. Ovako im pacijenti dođu direktno na ćunu.

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2022 : 14:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by jaki



Niti jedan kafić ne može diskriminirat goste po seksualnoj orijentaciji.
Istaknut za nekoga da je "gay friendly"znači označit ostale kao "neprijateljske".
Kafić je kafić a ko će se skupljat u njemu ovisi o gostima a ne o vlasniku.




To uopće ne znači to.

Polazna točka za ideju gay friendly kafića je pretpostavka da je u većini ostalih kafića moguća neprijateljska atmosfera prema gayevima, pa da je zato potrebno eksplicitno istaknuti gdje su dobrodošli. To je točna pretpostavka.


Neprijateljska atmosfera?
A jebate,kako će se ostvariti ravnopravnost ako se homoseksualci sami odvajaju u getoe?
Po tome onda od milijun kafića u hrvatskoj ići će samo u par gay friendly a ostale će smatrati neprijateljskim teritorijem?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/02/2022 : 14:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Neprijateljska atmosfera?
A jebate,kako će se ostvariti ravnopravnost ako se homoseksualci sami odvajaju u getoe?
Po tome onda od milijun kafića u hrvatskoj ići će samo u par gay friendly a ostale će smatrati neprijateljskim teritorijem?




Misliš da dva homoseksualca koji se poljube negdje u prosječnom hrvatskom kafiću ne bi imali nikakvih problema? Pa i samo poljubac u obraz?

Kao što kažu drugi, isti ti je problem ući s Hajdukovim šalom u kafić u koji navraćaju isključivo Boysi, ali nećeš vidjeti da se oko toga puno ljudi buni. Svatko bira klijentelu.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/02/2022 : 14:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by jaki

Neprijateljska atmosfera?
A jebate,kako će se ostvariti ravnopravnost ako se homoseksualci sami odvajaju u getoe?
Po tome onda od milijun kafića u hrvatskoj ići će samo u par gay friendly a ostale će smatrati neprijateljskim teritorijem?




Misliš da dva homoseksualca koji se poljube negdje u prosječnom hrvatskom kafiću ne bi imali nikakvih problema? Pa i samo poljubac u obraz?

Kao što kažu drugi, isti ti je problem ući s Hajdukovim šalom u kafić u koji navraćaju isključivo Boysi, ali nećeš vidjeti da se oko toga puno ljudi buni. Svatko bira klijentelu.


A zamisli da njih dva zaplešu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/02/2022 : 14:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Imao sam direktnu seksualnu ponudu od jednog spanjolca ovo ljeto. Iskreno ja sam to dozivio kao kompliment i odbio uz smjesak. Od ljudi kojima sam pricao tu scenu bar pola ih je reklo da bi ga poteglo sakom. Sve kad bi i polovica od te polovice ostvarila to sto govori to je i dalje strasno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/02/2022 : 14:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Ponuda da budeš tobdžija ili furundžija?

Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/02/2022 : 14:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Nisam pitao. Drugi put pitam, pa ti javim.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2022 : 14:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by jaki

Neprijateljska atmosfera?
A jebate,kako će se ostvariti ravnopravnost ako se homoseksualci sami odvajaju u getoe?
Po tome onda od milijun kafića u hrvatskoj ići će samo u par gay friendly a ostale će smatrati neprijateljskim teritorijem?




Misliš da dva homoseksualca koji se poljube negdje u prosječnom hrvatskom kafiću ne bi imali nikakvih problema? Pa i samo poljubac u obraz?

Kao što kažu drugi, isti ti je problem ući s Hajdukovim šalom u kafić u koji navraćaju isključivo Boysi, ali nećeš vidjeti da se oko toga puno ljudi buni. Svatko bira klijentelu.


Nije ti baš usporedba.
Čak je i diskriminatorna.
Jer navijači dvaju rivalskih klubova su izrazito neprijateljski raspoloženi jedni protiv drugih a ti očigledno misliš da su gosti svih kafića u Hr isto tako neprijateljski raspoloženi prema homoseksualnim muškarcima i ženama.
Dapače,ja mislim da homoseksualni gosti ne bi imali problema u 99% kafića u Hr a i tamo gdje bi imali problemi se ionako dešavaju zbog raznih razloga.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/02/2022 : 15:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Nije ti baš usporedba.
Čak je i diskriminatorna.
Jer navijači dvaju rivalskih klubova su izrazito neprijateljski raspoloženi jedni protiv drugih a ti očigledno misliš da su gosti svih kafića u Hr isto tako neprijateljski raspoloženi prema homoseksualnim muškarcima i ženama.
Dapače,ja mislim da homoseksualni gosti ne bi imali problema u 99% kafića u Hr a i tamo gdje bi imali problemi se ionako dešavaju zbog raznih razloga.




Ja ti garantiram da bi u najmanju ruku bilo prosvjeda roditelja jer gdje ćeš takve prizore pred djecu. Ili je Split puno, puno tolerantniji od Mostara i ostalih mjesta u okolici (iskreno se nadam da je), ili ipak nisi u pravu što se toga tiče.

Naravno da ne mislim da bi im svi ostali gosti stvarali probleme, čak mislim da većina ne bi, ali dovoljno ti je par ljudi da dođe do problema.

Edit: U biti, u konkretnom slučaju, Dubrovnik a ne Split.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 08/02/2022 15:03:15
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/02/2022 : 18:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
https://greatreject.org/eu-funded-comic-book-predicted-pandemic/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page
Page: of 56 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000