forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra: izdavački plan za 2009/2010
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 14/09/2008 : 19:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

...Fibra (i Hrvatska kao tržište) je toliko mala da se njima često ne da gnjavit s nama. Ono, tiraz 500 komada, premale su to njima cifre (mada, meni i dalje nije jasno zašto je bolje ne zaraditi ništa nego nešto?)



Nije ni meni jasno, ali Italijani su takvi. Kao da im se ne da raditi za "male pare", to jest, nije im potrebno. Ne znam za Francuze i druge, jer sa njima ne radimo... Inače uvozimo puno robe (odjeće) iz Italije, i često treba one "veće modne kuće" forsirati, gnjaviti, da ti prime narudžbu. Kad se jednom dogovoriš pa ispuniš onaj kriterij minimalne količine, onda je problem acconto, a bilo kakvi popust teško je dobiti. Transport im nije u brigi, po običaju moraš sam po robu, nema veze dali je u Udinama ili Rimu. Poštarina preko tih courier espressa(Bartolini,DHL,TNT..) je jako skupa, a podjela poštarine nije u pitanju. Da ne govorim, da na kraju skoro uvijek kasne sa robom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29084 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/09/2008 : 20:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Vise sam mislio na Japan/Amere, nego na talijane.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 14/09/2008 : 21:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>može gluppo pitanje...da li je Jerome K.(lapka) Jerome po sjajnoj

Markos ti ne ccita knjige pa nije razumio pitanje.:) JKJ Bloche nema nikakve veze s JKJ-ovim knjigama. Krimichi su, suvremeni.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29084 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/09/2008 : 21:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma lik je dobio ime po piscu.
http://fr.wikipedia.org/wiki/J%C3%A9r%C3%B4me_K._J%C3%A9r%C3%B4me_Bloche
Jérôme K. Jérôme Bloche (nom inspiré de celui de l'écrivain anglais Jerome K. Jerome et de celui du peintre néerlandais Jérôme Bosch)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 14/09/2008 : 23:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Grendel ce biti A4, da.
za kolorku, jos nisam odlucio. Vjerojatnije ipak necu staviti broj na korice, s obzirom da je ta primjedba već nekoliko puta ponovljena. Ali ne znam jos.



Znaci A4, super, super hvala
btw, dal smijes ovo stavit nedje u toj knjigi
http://www.comicartfans.com/GalleryPiece.asp?Piece=32826&GSub=4363
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7073 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/09/2008 : 23:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Uh stvarno ludi plan, mislim to u pozitivnom smislu
Svaka cast na viziji i hrabrosti! Naravno uzet cu dosta toga. Izdanja zrace kvalitetom iako za mnoga nisam cuo, ali to i je snaga Fibre da prosiri citalacke horizonte vanserijskim izdanjima.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 15/09/2008 : 10:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message  Reply with Quote
da ne sjedim, pao bih na dupe.

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10130 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/09/2008 : 11:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Hrabra (ili kako je netko napisao luda) lista.

Za ne vjerovati:

Baru, Cosey, Tardi, Lapage, Gibrat, Dupuy - Barberian, Dodier, Larcenet, Blain ...

Nedavno sam nabavio i drugi dio Mucacha. Ako ga objaviš bit će zasigurno zanimljivih komentara.

Želim ti da planirano i objaviš, i ja sam zainteresiran za većinu naslova.

Još da si stavio i Kresse-a:
http://www.ericdenoorman.nl/f4indianen.htm
http://www.ericdenoorman.nl/f4mangascoloradas.htm
http://www.ericdenoorman.nl/f4vidocq.htm

Ali i ovo što si najavio je golem zadatak. Puno zdravlja i uspjeha.

P.S. Bio si najavio i Alacka Sinner-a. Je li to otpalo?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29084 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/09/2008 : 11:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kressea trebam prvo procitati. Pa cemo vidjeti, ako mi se svidi...
Alack Sinner je dogovoren. Ali agentica je na porodiljnom, a zamjenica je beskrajno sporija od nje, tako da još nema ugovora. Znam da se i Bookglobe interesirao poslije mene, mozda je u tome stvar, ali i bez obzira na to, Casterman je uzasno spor. U svakom slucaju, za vas ce ishod biti dobar jer ce strip svakako biti objavljen (jednom kad se ovi smiluju poslati ugovore), samo je pitanje kad i tko ce biti izdavac.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7432 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 15/09/2008 : 13:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kressea trebam prvo procitati. Pa cemo vidjeti, ako mi se svidi...
Alack Sinner je dogovoren. Ali agentica je na porodiljnom, a zamjenica je beskrajno sporija od nje, tako da još nema ugovora. Znam da se i Bookglobe interesirao poslije mene, mozda je u tome stvar, ali i bez obzira na to, Casterman je uzasno spor. U svakom slucaju, za vas ce ishod biti dobar jer ce strip svakako biti objavljen (jednom kad se ovi smiluju poslati ugovore), samo je pitanje kad i tko ce biti izdavac.

imas ga u strip artu - procitaj pod mus strip je fenomenalan!!! a kresse must have autor

Edited by - rommel on 15/09/2008 13:31:09
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15297 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/09/2008 : 15:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Markos

Kressea trebam prvo procitati. Pa cemo vidjeti, ako mi se svidi...
Alack Sinner je dogovoren. Ali agentica je na porodiljnom, a zamjenica je beskrajno sporija od nje, tako da još nema ugovora. Znam da se i Bookglobe interesirao poslije mene, mozda je u tome stvar, ali i bez obzira na to, Casterman je uzasno spor. U svakom slucaju, za vas ce ishod biti dobar jer ce strip svakako biti objavljen (jednom kad se ovi smiluju poslati ugovore), samo je pitanje kad i tko ce biti izdavac.

imas ga u strip artu - procitaj pod mus strip je fenomenalan!!! a kresse must have autor



slažem se i potpisujem

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2117 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 15/09/2008 : 15:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Tek sad pogledao ovaj topic...sto da kazem,... nevjerojatno! Zna se sto ja cekam(Berardi & Milazzo) ali stvarno sam uzivao gledajuci popis! :) ;)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7432 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 15/09/2008 : 18:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>može gluppo pitanje...da li je Jerome K.(lapka) Jerome po sjajnoj

Markos ti ne ccita knjige pa nije razumio pitanje.:) JKJ Bloche nema nikakve veze s JKJ-ovim knjigama. Krimichi su, suvremeni.

mcn


da u principu moje pitanje je ciljalo na macanov odgovor ali sam u medjuvremenu i sam išao provjeriti....hvala svima
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/09/2008 : 20:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
markose imenjače, koja su se izdanja najslabije prodala?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/09/2008 : 20:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
garant neki milazzo - koga josh to interesuje danas?:)))pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 15/09/2008 : 20:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message  Reply with Quote
Markose, kako to da nemaš u izdavačkom planu ništa od Moebiusa?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29084 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/09/2008 : 21:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by deangelis

Markose, kako to da nemaš u izdavačkom planu ništa od Moebiusa?


Poanta stripa je pričanje priče kroz slike, a tu se Mebijus malo gubi, potpomognut LSD-om. To spektakularno izgleda, ali priča? Dvije tri stvari su mi drage, ali glupo mi je objavit samo 2 albuma od 10. Ali, cim Humanoidi digitaliziraju stari kolor inkala, radit cu Inkal integral.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29084 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/09/2008 : 21:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

markose imenjače, koja su se izdanja najslabije prodala?


From Hell;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12842 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/09/2008 : 04:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by deangelis

Markose, kako to da nemaš u izdavačkom planu ništa od Moebiusa?


Poanta stripa je pričanje priče kroz slike, a tu se Mebijus malo gubi, potpomognut LSD-om. To spektakularno izgleda, ali priča? Dvije tri stvari su mi drage, ali glupo mi je objavit samo 2 albuma od 10. Ali, cim Humanoidi digitaliziraju stari kolor inkala, radit cu Inkal integral.


Znači li to da su male šanse da vidimo Le Monde d'Edena, Icara i Arzacha?

I btw, primjetio sam da Grendel ne stoji u kategoriji "domaći serijali". Da li to znači da bi mogli očekivati i Fibrina izdanja Wagnerovog Grendela?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1690 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 16/09/2008 : 07:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by deangelis

Markose, kako to da nemaš u izdavačkom planu ništa od Moebiusa?


Poanta stripa je pričanje priče kroz slike, a tu se Mebijus malo gubi, potpomognut LSD-om. To spektakularno izgleda, ali priča? Dvije tri stvari su mi drage, ali glupo mi je objavit samo 2 albuma od 10. Ali, cim Humanoidi digitaliziraju stari kolor inkala, radit cu Inkal integral.


Znači li to da su male šanse da vidimo Le Monde d'Edena, Icara i Arzacha?

I btw, primjetio sam da Grendel ne stoji u kategoriji "domaći serijali". Da li to znači da bi mogli očekivati i Fibrina izdanja Wagnerovog Grendela?


Verovatno ne: Fibra - samo dobri stripovi.

Fudbal ne treba gledati, fudbal treba igrati!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29084 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/09/2008 : 08:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne, samo Darkov i Edijev grendel.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1578 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 16/09/2008 : 14:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Ima li šanse da Fibra preuzme izdavanje "Zekanovih hvalevrijednih pustolovina" jer čini se da More Comics to više ne izdaje?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/09/2008 : 14:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
da stvarno, ako je MC prestao sa tim nekako mi se chini najlogichnijim da Fibra preuzme izdavanje Zekana - siguran sam da tje Marko, ako budemo dovoljno dosadni, pokleknuti:))Pppp

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/09/2008 : 14:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
...al da ne gnjavi ko MC nego lepo barem 4 albuma godishnje:)pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/09/2008 : 14:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Tako je! Hoćemo Zekana!

I Usagija!

More rabbits, I say! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000