forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Cat Claw #3 najava
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/10/2008 : 04:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

quote:
Originally posted by Le Samourai

Imam jedno pitanje: Profilov album ide nakon svih ovih iz novije serije, ili sam neshto pogreshno ispratio?


Profilov album ima 92 strane i koliko mi se cini to ce biti albumi 6 i 7 u ovom novom izdanju.


Hvala. Rado bih uzeo neke od ovih novijih, pa chisto da mogu da se orijentishem. :)
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/10/2008 : 11:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
A kad smo vec kod nagadjanja/zhelja/pozdrava, ja bih najvishe od svega voleo Banetovog Tarzana u nekim ovakvim albumima/integralima. Nemam pojma kako stoje prava i sl, ali to bi mi bio izdavachki poduhvat godine.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/10/2008 : 11:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

A kad smo vec kod nagadjanja/zhelja/pozdrava, ja bih najvishe od svega voleo Banetovog Tarzana u nekim ovakvim albumima/integralima. Nemam pojma kako stoje prava i sl, ali to bi mi bio izdavachki poduhvat godine.


Eh,otkad je to moja želja....
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 16/10/2008 : 15:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Dakle, Cat Claw #3 nije vise samo najava. Upravo drzim u ruci primerak koji je jutros isporucen iz stamparije. Bojao sam se da nece stici za bgd sajam, ali, evo, ipak je sve OK.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 16/10/2008 : 15:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

[quote]Originally posted by night

[quote]Originally posted by Le Samourai

Imam jedno pitanje: Profilov album ide nakon svih ovih iz novije serije, ili sam neshto pogreshno ispratio?




Ko sto rekose, Profilov album ce u Ultimate kolekciji ici u dva dela kao 6. i 7. album... sa izvornim yekstom na kojem se plasljivi lektori nisu izivljavali...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 16/10/2008 : 15:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Le Samourai

A kad smo vec kod nagadjanja/zhelja/pozdrava, ja bih najvishe od svega voleo Banetovog Tarzana u nekim ovakvim albumima/integralima. Nemam pojma kako stoje prava i sl, ali to bi mi bio izdavachki poduhvat godine.


Eh,otkad je to moja želja....



Paaa, potrudicu se da izigravam zlatnu ribicu, ali sve to nije tako jednostavno. Zasad je izvesnije da se pojavi Kobra, ali i o tom potom.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/10/2008 : 16:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Le Samourai

A kad smo vec kod nagadjanja/zhelja/pozdrava, ja bih najvishe od svega voleo Banetovog Tarzana u nekim ovakvim albumima/integralima. Nemam pojma kako stoje prava i sl, ali to bi mi bio izdavachki poduhvat godine.


Eh,otkad je to moja želja....



Paaa, potrudicu se da izigravam zlatnu ribicu, ali sve to nije tako jednostavno. Zasad je izvesnije da se pojavi Kobra, ali i o tom potom.


Ali, znachi, neshto se radi i na tome? Woo-hoo! :D
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/10/2008 : 17:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Le Samourai

A kad smo vec kod nagadjanja/zhelja/pozdrava, ja bih najvishe od svega voleo Banetovog Tarzana u nekim ovakvim albumima/integralima. Nemam pojma kako stoje prava i sl, ali to bi mi bio izdavachki poduhvat godine.


Eh,otkad je to moja želja....



Paaa, potrudicu se da izigravam zlatnu ribicu, ali sve to nije tako jednostavno. Zasad je izvesnije da se pojavi Kobra, ali i o tom potom.


I volja za ispunjavanje želja je važna.
Tarzan bi se izvrsno uklopio u Bane Kerac Ultimate Collection.
Ako krene Kobra,nakon Cat Clow,a znam da hoće...
Pa i Blek jednog dana,realna opcija četvrtog junaka jest Tarzan.
Do tad šutim i kupujem.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/10/2008 : 00:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
CLAW!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/10/2008 : 03:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam Bleka. Steta sto Bane nije uradio jos nekog Bleka osim ona dva
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/10/2008 : 10:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Postoji i treci. Naziv epizode je ''Izgubljena dolina'' i cista je smejurija. Naime, pred kraj perioda u Dnevniku, zapoceo sam tu epizodu koja je bila namenjena za LMS i zato je crtana po standardnom stereotipu a ne kao epizode u Strip zabavniku. Posto je u to vreme na celo redakcije po partijskoj liniji dosao nekakav pesnik iz Subotice koji nije imao blage veze sa stripom (zvao ga je ''zuta stampa'' - )ja sam se usprotivio njegovom mesanju u kreiranje izdavacke politike. Onda je on nagovorio jednog od urednika (nije Sreten) da me sikanira. Jadnik nije znao da sam vec bio u pregovorima sa Marketprintom za prelazak pa je bio vrlo sokiran kada sam mu rekao da on sa svoje dve godine iskustva u fabrickoj stampi ne moze meni da govori kako cu da crtam. Dao sam otkaz pre nego sto su on i pesnik izdejstvovali moje spektakularno otpustanje. Dotle sam iscrtao 45 strana, a epizodu je dovrsio Paja Koza. Posto nikad nisam pratio Bleka u LMS, ne znam da li je ta epizoda objavljena. Prica je o nekakvom ''lice na Acteke'' plemenu u skrivenoj dolini, a Rodi profesor se zamajavaju sa nekakvim inteligentnim magaretom koje im pravi probleme. Gledacu da posle sajma u bgd skeniram par strana i da ih postavim ovde.
Ako neko zna da li je epizoda objavljena, molim da prijavi
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 18/10/2008 : 10:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Postoji i treci. Naziv epizode je ''Izgubljena dolina'' i cista je smejurija. Naime, pred kraj perioda u Dnevniku, zapoceo sam tu epizodu koja je bila namenjena za LMS i zato je crtana po standardnom stereotipu a ne kao epizode u Strip zabavniku. Posto je u to vreme na celo redakcije po partijskoj liniji dosao nekakav pesnik iz Subotice koji nije imao blage veze sa stripom (zvao ga je ''zuta stampa'' - )ja sam se usprotivio njegovom mesanju u kreiranje izdavacke politike. Onda je on nagovorio jednog od urednika (nije Sreten) da me sikanira. Jadnik nije znao da sam vec bio u pregovorima sa Marketprintom za prelazak pa je bio vrlo sokiran kada sam mu rekao da on sa svoje dve godine iskustva u fabrickoj stampi ne moze meni da govori kako cu da crtam. Dao sam otkaz pre nego sto su on i pesnik izdejstvovali moje spektakularno otpustanje. Dotle sam iscrtao 45 strana, a epizodu je dovrsio Paja Koza. Posto nikad nisam pratio Bleka u LMS, ne znam da li je ta epizoda objavljena. Prica je o nekakvom ''lice na Acteke'' plemenu u skrivenoj dolini, a Rodi profesor se zamajavaju sa nekakvim inteligentnim magaretom koje im pravi probleme. Gledacu da posle sajma u bgd skeniram par strana i da ih postavim ovde.
Ako neko zna da li je epizoda objavljena, molim da prijavi



Ah, ta vremena! Dobro da su poslali pesnika, moglo je i mnogo gore ...
Hvala za info, nisam znao za ovu epizodu yu bleka!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/10/2008 : 10:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

CLAW!!!


Tipfeler,sorry...
Previše Ludensa zadnjih dana...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/10/2008 : 14:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by cat claw

CLAW!!!


Tipfeler,sorry...
Previše Ludensa zadnjih dana...


Kasno! Vec sam ti napisao u posveti CLOW! Primerak ceka Viskija na sajmu.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/10/2008 : 14:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by cat claw

CLAW!!!


Tipfeler,sorry...
Previše Ludensa zadnjih dana...


Kasno! Vec sam ti napisao u posveti CLOW! Primerak ceka Viskija na sajmu.



Odlicno! Mislim da je suvisno govoriti kakav ce nadimak dobiti zbog ovoga CLOW!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/10/2008 : 14:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
O,jadan li sam i nepismen...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 18/10/2008 : 14:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Postoji i treci. Naziv epizode je ''Izgubljena dolina'' i cista je smejurija. Naime, pred kraj perioda u Dnevniku, zapoceo sam tu epizodu koja je bila namenjena za LMS i zato je crtana po standardnom stereotipu a ne kao epizode u Strip zabavniku. Posto je u to vreme na celo redakcije po partijskoj liniji dosao nekakav pesnik iz Subotice koji nije imao blage veze sa stripom (zvao ga je ''zuta stampa'' - )ja sam se usprotivio njegovom mesanju u kreiranje izdavacke politike. Onda je on nagovorio jednog od urednika (nije Sreten) da me sikanira. Jadnik nije znao da sam vec bio u pregovorima sa Marketprintom za prelazak pa je bio vrlo sokiran kada sam mu rekao da on sa svoje dve godine iskustva u fabrickoj stampi ne moze meni da govori kako cu da crtam. Dao sam otkaz pre nego sto su on i pesnik izdejstvovali moje spektakularno otpustanje. Dotle sam iscrtao 45 strana, a epizodu je dovrsio Paja Koza. Posto nikad nisam pratio Bleka u LMS, ne znam da li je ta epizoda objavljena. Prica je o nekakvom ''lice na Acteke'' plemenu u skrivenoj dolini, a Rodi profesor se zamajavaju sa nekakvim inteligentnim magaretom koje im pravi probleme. Gledacu da posle sajma u bgd skeniram par strana i da ih postavim ovde.
Ako neko zna da li je epizoda objavljena, molim da prijavi



Ne znam ni je, valjda bi se znalo da je objavljeno u LMS, a cudi me da nam nisi to ranije spomenuo. Svi smo mi kao klinci voleli Bleka, ali kad ga uzmes kasnije i pokusas da citas, vidis koliko si nekad bio dete sto si to uopste citao. No, "Slomljeno srce" je nesto sto smo svi zapamtili kao sasvim nestandardnu pricu koja u potpunosti izlazi izvan koncepcije bilo kojeg Bleka, Francuskog ili Italijanskog (ili pak naseg). U tom pogledu, iako ne skupljam bas nista od Bleka (osim sto se trudim da ih imam sve makar skenirane, iz nostalgicnih razloga), tvoje albume Bleka cu svakako kupiti kao i mnogo drugih ljubitelja stripa koji ih smatraju zaista izuzetnim. Ne vidim onda razloga da se pored ove dve, kad se rese stvari oko copyrighta, objavi i ta treca prica.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/10/2008 : 23:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Razloga da se NE objavi, ustvari, ima suvise. Rcimo, nisam crtao celu epizodu. Zatim, obicno sam se trudio da i ono sto ne volim obavim na nekakvom profesionalnom nivou. U ovoj epizodi su prvih desetak strana ono sto sam bio ja u tom momentu (sa svim zezancijama), ali sam ono posle namerno osljario u inat onima sto su me zaj....vali. Racimo, kreten je od nekog cuo da previse koristim krupne planove i to mi natakao na nos iako sumnjam da je znao sta CLOSE UP znaci, tako da sam od tada crtao samo totale sa sitnim Cica Glisama i izbegavao bilo kakvu vrstu duhovitosti. Naravno da tu od pravog mene nema ni traga, tj pogledajte Tarzana Jose Ortisa. Jeste to Jose, al je skroz mlak jer ga je radio preko da ne kazem cega. Ta treca epizoda mog Bleka ne da ne spada u Velikog Bleka, nego ne spada nigde. Uveren sam da bi samo pokvarila celokupan utisak. I na kraju, setite se ovih silnih previosly unreleased bonusa na CD reizdanjima slavnih bendova. Cujes ih jednom i shvatis da je dobro sto nisu objavljeni jer nisu to ni zasluzili.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 19/10/2008 : 03:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Mozhda kao dodatak nekom albumu mozhesh da napravish greatest hits kompilaciju na par strana od toga shto valja, vishe kao sketchbook sa forama. Nama chist car, par stranica koje nikada inache ne bi videli, a opet, bez pomnog razmatranja dela kao pravog stripa.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/10/2008 : 11:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Le Samourai

A kad smo vec kod nagadjanja/zhelja/pozdrava, ja bih najvishe od svega voleo Banetovog Tarzana u nekim ovakvim albumima/integralima. Nemam pojma kako stoje prava i sl, ali to bi mi bio izdavachki poduhvat godine.


Eh,otkad je to moja želja....



Paaa, potrudicu se da izigravam zlatnu ribicu, ali sve to nije tako jednostavno. Zasad je izvesnije da se pojavi Kobra, ali i o tom potom.



Veri,veri intresting...Aj kent vejt tu si..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/10/2008 : 11:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Odlicno! Mislim da je suvisno govoriti kakav ce nadimak dobiti zbog
>ovoga CLOW!!!

Zvat će te ga Cat Clown?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 19/10/2008 : 11:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/10/2008 : 14:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Kićo, gotov si!!! Vidiš koliko će te jedan lapsus koštati!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/10/2008 : 14:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Kićo, gotov si!!! Vidiš koliko će te jedan lapsus koštati!


A vidim...
Zaslud mi : "Moj grijeh,moj preveliki grijeh..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 19/10/2008 : 16:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Razloga da se NE objavi, ustvari, ima suvise. Rcimo, nisam crtao celu epizodu. Zatim, obicno sam se trudio da i ono sto ne volim obavim na nekakvom profesionalnom nivou. U ovoj epizodi su prvih desetak strana ono sto sam bio ja u tom momentu (sa svim zezancijama), ali sam ono posle namerno osljario u inat onima sto su me zaj....vali. Racimo, kreten je od nekog cuo da previse koristim krupne planove i to mi natakao na nos iako sumnjam da je znao sta CLOSE UP znaci, tako da sam od tada crtao samo totale sa sitnim Cica Glisama i izbegavao bilo kakvu vrstu duhovitosti. Naravno da tu od pravog mene nema ni traga, tj pogledajte Tarzana Jose Ortisa. Jeste to Jose, al je skroz mlak jer ga je radio preko da ne kazem cega. Ta treca epizoda mog Bleka ne da ne spada u Velikog Bleka, nego ne spada nigde. Uveren sam da bi samo pokvarila celokupan utisak. I na kraju, setite se ovih silnih previosly unreleased bonusa na CD reizdanjima slavnih bendova. Cujes ih jednom i shvatis da je dobro sto nisu objavljeni jer nisu to ni zasluzili.



ok, verovatno su u pravu, shvatam u potpunosti. Ja sam dugo bio novinar u jednom naucnom casopisu i dozivljavao sam jedno vreme slicne stvari od politicki podobnog urednika koji je moju astronomsku rubriku zvao "astroloskom" a davao mi je savete sta treba da pisem i kako to da radim
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000