forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Skandalozno: Zabava za celu porodicu #5!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2008 : 11:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Lavirint praudli prizents:

ZABAVA ZA CELU PORODICU #5!



Specijalna "waiting for Dr Wertham" naslovnica by Bob Solanović!

A unutra:

Drugi i poslednji deo Šubi dubi Nigurata by Tadić & Kuzmanov! Kakve veze imaju mali zeleni sa Velikim starcima? I jedan od Smitova pada u borbi!




Plus, šta se zbiva u glavi glave familije kada jedan od članova porodice ne vrati u jednom komadu iz misije? Pročitajte u Drugom, by Tadić & Ivanović!




I, Ališine korisne činjenice o ljudskim bićima, by Tadić & Dupanović!




ZZCP #5 od četvrtka, tj danas, u prodaji na Salonu stripa, od petka u Darkwoodu, od subote, najverovatnije, u Alan Fordu - a od iduće nedelje u Klubu ljubitelja stripa u Novom Sadi, i Libellusu u Zagrebu!

Ne propustite peti broj još malo pa jedinog serijala koji Lavirint već godinu dana uspeva da izbaci na vreme!

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 25/09/2008 : 12:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
lijepo :)
cestitam,
i kupujem

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/09/2008 : 12:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A ni četvrti dio nabavio nisam


još
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2008 : 12:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Guramo mi dalje, i pored zaboravnih kupaca. ;)

U novembru je godinu dana ovog suludog projekta, i stvarno smo uspeli da na svaka dva meseca izbacimo svesku - za Lavirint, nije to mala stvar. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/09/2008 : 18:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
A i novi logo uz sve to!
Bravo.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2008 : 00:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Logo je promenjen fazona radi, da se uklopi u taj "EC fazon". ;) Verovatno se vraćamo na stari od idućeg broja, zavisi od naslovnice.

Enivej, urekao sam sve sa ovim hvalisanjem da izlazimo na vreme, tek danas je bilo na Salonu, a od utorka će biti u Darkwoodu i AFu, ne znam za Klub obožavalaca stipa i Libellus, to će da javi Dekara kad se organizuje. ;)

Ali nas ima na Palama, u knjižari galeriji Vizantija, tržišni centar Tom - kako broj pet ZZCP, tako i prethodni brojevi, plus Zorke, Karme i VMSovi! Pa kome je blizu, nek svrati i usreći nas. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 28/09/2008 : 18:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
ec ili dc?
meni je ovaj malkice bolji.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3306 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 28/09/2008 : 18:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

ec ili dc?
meni je ovaj malkice bolji.




Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 29/09/2008 : 08:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Huh, vidi se da nisam bas potkovan kad su ameri u pitanju :)
tnx vlaadisa

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/09/2008 : 15:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
...a inace ko je svratio na salon stripa moga je da dobije i potpis, doduse ne od scenariste, ali... >>>





Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/09/2008 : 00:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Dear God... pa zar ste toliko očajni da ste na ZZCP našli da lovite ribe...? :P

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/09/2008 : 03:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
... a zato ti neces da potpisujes... uh... ne zelim ni da zamisljam kakav ces biti posle pet godina u braku... PPPpPPppPpPPPpPPpppp


P.S. Neustrasiva Zorka je djevojce izvesnog P. Zelica, koji je na salon strip dojahao izravno sa Madoninog koncerta u bratskoj nam Crnoj Gori... a nama je za rukom poslo jedino da upecamo Zokija Stefanovica, ali nam savest u tom trenutku proradila...



Edited by - Duh_koji_hoda on 30/09/2008 03:20:39
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 02/10/2008 : 10:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message  Reply with Quote
Ja vec imam sve prethodne brojeve, pa cim naletim na ovaj, kupujem.

A sto se potpisa tice, neke od autora licno poznajem, pa nije neki problem. :)

pozdrav za ekipu...!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/10/2008 : 13:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Elem, ZZCP #5 od prekjuče u Alan Fordu, od juče u Darkwoodu, već nekoliko dana u Klubu obožavatelja stripa, a od ponedeljka bi trebalo da da bude i u Libellusu. (zajedno sa Bikini Zorkom)

Moje izvinjenje svima koji su još početkom nedelje zbog najave došli da traže peticu u striparnicama, pa je nisu našli (a njih je, na moje iznenađenje, bilo).

Plus, molba nemarnom webmasteru da okači naslovnicu na homepage. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/10/2008 : 13:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Vedran uspešno preuzeo stripove, posle sat i po vremena čekanja na kiši.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/10/2008 : 14:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da kiša nije smočila stripove, odnosno da si ih zaštitio Emitorima.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 04/10/2008 14:20:03
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/10/2008 : 15:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Nisam ja bio na kiši i čekao sat i po. Vedran je.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 05/10/2008 : 12:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Ej, idem do Zagreba 18. oktobra, treba neki transfer se obavi?

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/10/2008 : 13:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Most likely ne treba, mada nisam siguran kad izlazi Sergej Strip i kakva je situacija oko toga. Bit ćeš obavešten. ;) Hvala u svakom slučaju.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 05/10/2008 : 13:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message  Reply with Quote
Jep, zapamti datum pa javite ako ovo-ono:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/10/2008 : 13:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Sergej strip?!
Macanov?
Album?
Ko?Šta?Di?
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5931 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 05/10/2008 : 13:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Nisam ja bio na kiši i čekao sat i po. Vedran je.

...i prehladio se! Sad ne samo da sam ti duzan ranojutarnje budjenje vec i prehladu.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/10/2008 : 13:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Naplati mi kad sledeći put dođem u Zagreb.
Za prvi dolazak mi je trebalo 23 godine, znači da će mi toliko trebati i za drugi. :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/10/2008 : 13:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Sergej strip?!
Macanov?
Album?
Ko?Šta?Di?




All will be revealed soon.

Ili pogledaj najave u ZZCP #5.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/10/2008 : 14:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
E da... Dekara ili Djole...
Imam 100... ovaj... 50 evra od Vedrana za vas dvojicu.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/10/2008 : 14:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Woohoo, easy money!

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000