forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Brad Barron VČ
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/10/2008 : 15:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
243 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 04/10/2008 : 17:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message  Reply with Quote
Hmmm.. cini mi se da sam negde u ranijim najavama procitao da ce BB ici na 2 meseca. Sad pa cujem cak na 3? Mislim da je to pogresan potez VC. jer ce jednu relativno kratku seriju da razvuce u nedogled? mislim negde oko 5 godina ce im trebat tim tempom da to izdaju. Vec osecam da ce da mi ogade ovaj strip isto kao sto je SA ucinijo sa Mister Noom i M.Mom... Da ne pominjem da je u Italiji BB isao mesecno!? zaista mi nije jasan ovakav koncept...((

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
243 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 04/10/2008 : 17:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message  Reply with Quote
Hmmm.. cini mi se da sam negde u ranijim najavama procitao da ce BB ici na 2 meseca. Sad pa cujem cak na 3? Mislim da je to pogresan potez VC. jer ce jednu relativno kratku seriju da razvuce u nedogled? mislim negde oko 5 godina ce im trebat tim tempom da to izdaju. Vec osecam da ce da mi ogade ovaj strip isto kao sto je SA ucinijo sa Mister Noom i M.Mom... Da ne pominjem da je u Italiji BB isao mesecno!? zaista mi nije jasan ovakav koncept...((

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 04/10/2008 : 17:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odusevljen Beronom! strip je stvarno odlican!
Retro SF sa lozackim glavnim likom! dobro napisan, koncipiran, i nacrtan!

i komentari mojih prijatelja i poznanika su vise nego pozitivni!

mislim da je stvarno greska to sto ce da ga razvuku toliko! trebalo bi na dva meseca u najgorem slucaju!




There can be only one!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 19:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by anto

DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBAR.Stvarno ne pamtim kada sam ovako sljuštio neki strip od VČ.Ima tu dosta plagiranja Rata svetova, možda i Dana nezavisnosti, ali Faraci je to lepo odradio i zapakovao u jedan obećavajući serijal.Čini mi se da je strip za jednu klasu ozbiljniji nego ostali serijali VČ-a.Znao sam da je Faraci dobar , samo da ne uprska kasnije.Crtež odličan.Jedino je teško sranje što izlazi tromesečno!!!



Procitao sam,solidno,ako bi ga ocijenio od 1 do 5 dao bi mu 3+. Mnogo jaciji utisak mi je Dampyr ostavio prilikom prvog citanja.Mada ovo je prva epizoda a kasnije moze mi se vise svidjeti ili ... Naravno moram istaci da sam strip procitao neverovatno brzo..mada nema puno za citanje. Mislim da je vise namjenjen djecijoj publici..naravno sudeci po ovom broju a dalje vidjecemo.

Ono sto si rekao gore da je za klasu ozbiljniji..ja mislim posve suprotno..za klasu neozbiljniji.
A slazem se volio bi da izlazi mesecno ali sta je tu je.


Ferri, ipak je moj čitalački staž mnogo duži nego tvoj, i ako kažem da je strip dooooooooobar onda je doooooooooooooooooobar, a ne solidan.
To možeš i da zaključiš po komentarima ostalih forumaša.Ne znam kakve će biti ostale epizode , možda Faraci i uprska serijal ( nadam se da neće ) ali početak je veoma obećavajući.Što se Dampyra tiče i poređenja kvaliteta ova dva stripa, to je ipak stvar ukusa.Na prvu loptu BB mi je mnogo bollje legao nego Dampyr koji često ima običaj da me smori
Drugo što se tiče nivoa ozbiljnosti , o nekoj ozbiljnosti kod Bonelijevih stripova smešno je i pričati ( čast izuzecima: Ken Parkeru i ponekim epizdama ostalih junaka ), pa ipak naslutio sam neke elemente psihološkog stripa.Ako si pročitao pažljivo strip znaćeš o čemu govorim Daleko je to od neke ozbiljnosti , i možda sam se pogrešno izrazi kada sam rekao za klasu viši, ali čini mi se da ovaj serijal može krenuti u nekom, za nas starije Bonelijevce ( što bi rekao moj otac infatilnije ), zanimljivom smeru.
Zato mi je i žao što strip ne izlazi češće.
Ferri, ne zameri ako sam bio malo pretenciozan i pozdrav za "sunčani" Ulcinj

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 04/10/2008 : 19:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by anto

DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBAR.Stvarno ne pamtim kada sam ovako sljuštio neki strip od VČ.Ima tu dosta plagiranja Rata svetova, možda i Dana nezavisnosti, ali Faraci je to lepo odradio i zapakovao u jedan obećavajući serijal.Čini mi se da je strip za jednu klasu ozbiljniji nego ostali serijali VČ-a.Znao sam da je Faraci dobar , samo da ne uprska kasnije.Crtež odličan.Jedino je teško sranje što izlazi tromesečno!!!



Procitao sam,solidno,ako bi ga ocijenio od 1 do 5 dao bi mu 3+. Mnogo jaciji utisak mi je Dampyr ostavio prilikom prvog citanja.Mada ovo je prva epizoda a kasnije moze mi se vise svidjeti ili ... Naravno moram istaci da sam strip procitao neverovatno brzo..mada nema puno za citanje. Mislim da je vise namjenjen djecijoj publici..naravno sudeci po ovom broju a dalje vidjecemo.

Ono sto si rekao gore da je za klasu ozbiljniji..ja mislim posve suprotno..za klasu neozbiljniji.
A slazem se volio bi da izlazi mesecno ali sta je tu je.


Ferri, ipak je moj čitalački staž mnogo duži nego tvoj, i ako kažem da je strip dooooooooobar onda je doooooooooooooooooobar, a ne solidan.To možeš i da zaključiš po komentarima ostalih forumaša.Ne znam kakve će biti ostale epizode , možda Faraci i uprska serijal ( nadam se da neće ) ali početak je veoma obećavajući.Što se Dampyra tiče i poređenja kvaliteta ova dva stripa, to je ipak stvar ukusa.Na prvu loptu BB mi je mnogo bollje legao nego Dampyr koji često ima običaj da me smori
Drugo što se tiče nivoa ozbiljnosti , o nekoj ozbiljnosti kod Bonelijevih stripova smešno je i pričati ( čast izuzecima: Ken Parkeru i ponekim epizdama ostalih junaka ), pa ipak naslutio sam neke elemente psihološkog stripa.Ako si pročitao pažljivo strip znaćeš o čemu govorim Daleko je to od neke ozbiljnosti , i možda sam se pogrešno izrazi kada sam rekao za klasu viši, ali čini mi se da ovaj serijal može krenuti u nekom, za nas starije Bonelijevce ( što bi rekao moj otac infatilnije ), zanimljivom smeru.
Zato mi je i žao što strip ne izlazi češće.
Ferri, ne zameri ako sam bio malo pretenciozan i pozdrav za "sunčani" Ulcinj



Ovo iznjeto sto sam oznacio je stvarno smjesno,znaci sto god ti rekao da je dobro onda je dobro samo zbog toga sto ti je citalacki staz duziji jer si stariji od mene pa bolje znas,a to ne znaci da si procitao vise od mene ili raznije od mene,no ni to nije bitno..bitno je da to sto je za tebe dobro za mene ne mora biti...Za mene na primer Marvelova izdanja su ispod nule a za nekoga su vrh vrhova..pa sada ja ne mogu da kazem milionima ljubiteljima spidermena,x-mena i drugih `slusajte vi mene jer ja znam stariji sam od vas i imam vise citalackog staza pa vjerujte da je supermen ispod nule`!

Edited by - Ferri on 04/10/2008 19:37:32
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 19:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ferri, prvo, oprosti mi , u pravu si sto posto za ovo što si boldovao od moje izjave da krajnje drsko.Zato sam se na kraju i izvinuo za moju neskromnost.Što se tiče marvela slažem se sa tobom, takođe sto posto .
Ali znam da sam u pravu za BB.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 04/10/2008 : 19:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
Eh takvog te volim
Za marvela sam samo uzeo primer ne mora znaciti tako iako se meni ne svidjaju.
Samo sam hteo reci da je sve u ukusu i ne mozes nametnuti svoje misljenje drugima..ne mozes ocekivati da se i drugima toliko svidja nesto sto se tebi svidelo. A i takodje ne mozes reci da znas da si u pravu za BB..nego mozes reci meni se veoma svidja...tu se ne radi o necemu sto treba dokazivati jel tacno ili nije..nego se radi o tome da je strip takav kakav jeste i sami ljudi ce dati misljenje kome se koliko svidja ili ne svidja...i svi su u pravu koje god misljenje budu imali..jer stvar je ukusa.

Edited by - Ferri on 04/10/2008 19:56:52
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7311 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/10/2008 : 19:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Fakat mi je malo smiješno čitati komentare poput "početak veoma obečavajući" za jedan serijal koji je u Italiji zapravo neslavno propao... ali tako to u početku valjda uvijek biva... onako, veoma obećavajuće. ;)
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/10/2008 : 19:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Bred Baron je dobar strip!Priznajte,najveci razolog sto vam je ovaj strip ocrnjen je to sto svi znamo da je serijal kratak! Ono kao:ma cim nije dogurao do 500-tog broja,epizode u koloru,28 maxija i 54 specijala,serijal je smece!Anto,metuzaleme,ne diraj nas,decu!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 20:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kiky da li je serijal stvarno propao ili je jednostavno završena priča ? Imaš li proverenu informaciju ?
ferri volim i ja tebe

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7311 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/10/2008 : 20:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Serijal nije imao dobru prođu pa je zaokružen u završeni serijal?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 20:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Da li je tačno da je Bradova žena živa, i da ju je oplodio jedan od glavešina Morbova, nakon čega ona rađa super mutanta koji je u kasnijim epizodama glavni oponent BB-u?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 20:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Serijal nije imao dobru prođu pa je zaokružen u završeni serijal?


Ne mora to ništa da znači, nije sad da branim BB, možda kasnije stvarno postane smeće. Kao što kaže ferri ukusi su različiti, a obično ono za čim mase luduju i nema neki poseban kvalitet.Pogledajte jednog Lazarus Leda.Doduše imam samo nekoliko njegovih epizoda ali sve su dobre, a serijal je ugašen

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 04/10/2008 : 20:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by anto

DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBAR.Stvarno ne pamtim kada sam ovako sljuštio neki strip od VČ.Ima tu dosta plagiranja Rata svetova, možda i Dana nezavisnosti, ali Faraci je to lepo odradio i zapakovao u jedan obećavajući serijal.Čini mi se da je strip za jednu klasu ozbiljniji nego ostali serijali VČ-a.Znao sam da je Faraci dobar , samo da ne uprska kasnije.Crtež odličan.Jedino je teško sranje što izlazi tromesečno!!!



Procitao sam,solidno,ako bi ga ocijenio od 1 do 5 dao bi mu 3+. Mnogo jaciji utisak mi je Dampyr ostavio prilikom prvog citanja.Mada ovo je prva epizoda a kasnije moze mi se vise svidjeti ili ... Naravno moram istaci da sam strip procitao neverovatno brzo..mada nema puno za citanje. Mislim da je vise namjenjen djecijoj publici..naravno sudeci po ovom broju a dalje vidjecemo.

Ono sto si rekao gore da je za klasu ozbiljniji..ja mislim posve suprotno..za klasu neozbiljniji.
A slazem se volio bi da izlazi mesecno ali sta je tu je.


Ferri, ipak je moj čitalački staž mnogo duži nego tvoj, i ako kažem da je strip dooooooooobar onda je doooooooooooooooooobar, a ne solidan.To možeš i da zaključiš po komentarima ostalih forumaša.Ne znam kakve će biti ostale epizode , možda Faraci i uprska serijal ( nadam se da neće ) ali početak je veoma obećavajući.Što se Dampyra tiče i poređenja kvaliteta ova dva stripa, to je ipak stvar ukusa.Na prvu loptu BB mi je mnogo bollje legao nego Dampyr koji često ima običaj da me smori
Drugo što se tiče nivoa ozbiljnosti , o nekoj ozbiljnosti kod Bonelijevih stripova smešno je i pričati ( čast izuzecima: Ken Parkeru i ponekim epizdama ostalih junaka ), pa ipak naslutio sam neke elemente psihološkog stripa.Ako si pročitao pažljivo strip znaćeš o čemu govorim Daleko je to od neke ozbiljnosti , i možda sam se pogrešno izrazi kada sam rekao za klasu viši, ali čini mi se da ovaj serijal može krenuti u nekom, za nas starije Bonelijevce ( što bi rekao moj otac infatilnije ), zanimljivom smeru.
Zato mi je i žao što strip ne izlazi češće.
Ferri, ne zameri ako sam bio malo pretenciozan i pozdrav za "sunčani" Ulcinj



Ovo iznjeto sto sam oznacio je stvarno smjesno,znaci sto god ti rekao da je dobro onda je dobro samo zbog toga sto ti je citalacki staz duziji jer si stariji od mene pa bolje znas,a to ne znaci da si procitao vise od mene ili raznije od mene,no ni to nije bitno..bitno je da to sto je za tebe dobro za mene ne mora biti...Za mene na primer Marvelova izdanja su ispod nule a za nekoga su vrh vrhova..pa sada ja ne mogu da kazem milionima ljubiteljima spidermena,x-mena i drugih `slusajte vi mene jer ja znam stariji sam od vas i imam vise citalackog staza pa vjerujte da je supermen ispod nule`!


oho ovog dugo nije bilo
konacno moja teorija ponovo stupa na scenu
moj je veci neeee moj je bolji tehnicar
) (
(__;_)

) (
(_;__)

) (
(__;_)

) (
(_;__)

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/10/2008 : 20:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Serijal nije imao dobru prođu pa je zaokružen u završeni serijal?



Ma jok. Bio je planiran kao 18 epizoda.

E sad, da je imao fenomenalnu prođu, nema sumnje da bi ga nastavili. Ovako, idu specijalci jednom u šest meseci.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 20:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ferri , moram samo da kažem još nešto u vezi ove naše priče
Pored toga da su ukusi različiti , mada generalno zna se šta je dobro a šta nije, jedan veoma bitan aspekt je i psihološko stanje osobe u datom trenutku ( u našem slučaju u trenutku čitanja stripa) .Sigurno je drugačije kada si čitao nešto, a bio si neraspoložen ili nervozan ili u nekoj žurbi ili..., nego kada si uzeo strip i u miru ,rasterećen od svih obaveza ga pročitao. Čini mi se ,barem u mom slučaju ( moj dan je najčešće klasična ludnica ), da je ovo mnogo bitno stanovište.
Koliko puta sam čitao strip ( ili gledao film ....) u nekoj brzini, i čitao sam ga samo da ga pročitam, i da mi se u tom trenutku uopšte ne dopadne, da bi ga kasnije pročitao u miru,i toliko uživao u njemu ne verujući da je to isti roman

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 04/10/2008 : 21:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Da li je tačno da je Bradova žena živa, i da ju je oplodio jedan od glavešina Morbova, nakon čega ona rađa super mutanta koji je u kasnijim epizodama glavni oponent BB-u?




Jezus Marija!
mada moram da priznam da mi je ova prva epizoda BB showa bolja sto puta od poslednje procitanog Dampira a to je onaj na univerzitetu u njemackoj
prijatno sam iznenadjen
a i dobro mi je sto je radnja u kasnim pedesetim godinama
da ne pominjem da mi se svidja sto BB fura Thompsona
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/10/2008 : 21:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Kao prvo molio bih vas da te informacije slične toj sa Bredovom ženom budu spoiler jer ne želim da kvarim užitak.

Dalje, koga briga da li je nešto u Italiji propalo? A koliko vidim Đole kaže da se ne radi o tome.

Jednostavno strip je prijemčiv. Takav je prvi broj. Vidim da je to gotovo nepodeljeno mišljenje.

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 04/10/2008 : 21:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
E da mi se vratiti iz Slovenije da procitam tog BB pa da vas sve postrojim!!! Ovako cete cekati do nove godine...

...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7311 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/10/2008 : 21:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u ovome topiku ciničan čisto iz nesnošljivosti prema Faračiju i odluci VČ da ovo izdaje, a ne primjerice Juliu... ili Brendona.

I da, ne uzimam ovo iz prkosa.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/10/2008 : 22:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
1.Izvinjavam se za glupu šalu sa BB-om ženom. Usput šta je to spoiler, vidim da se često koristi ovaj izraz ?
2.Vidiš Aragone, moj je duži od Ferijevog, ali on tvrdi da je bolji tehničar.Ko li je sad bolji od nas dvojice ? Moraće neki forumaš da se poturi.Ko je ono beše naklonjen istom polu ?
3.Kiky, što se čoveče zapeo da pljuješ po BB? Vidiš da smo svi za njega.Što se tiče Julije , kupio sam jedan broj (br.6) i mogu ti reći da sam se skroz razočarao, barem u tu epizodu.I nemoj više da diraš Faračija, meni je on za sada super, počinjem da primam to lično

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 04/10/2008 : 22:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Da li je tačno da je Bradova žena živa, i da ju je oplodio jedan od glavešina Morbova, nakon čega ona rađa super mutanta koji je u kasnijim epizodama glavni oponent BB-u?


e anto stvarno daj upozori...grr

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7311 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/10/2008 : 22:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


3.Kiky, što se čoveče zapeo da pljuješ po BB? Vidiš da smo svi za njega.Što se tiče Julije , kupio sam jedan broj (br.6) i mogu ti reći da sam se skroz razočarao, barem u tu epizodu.I nemoj više da diraš Faračija, meni je on za sada super, počinjem da primam to lično



Pa ako je tebe razočarao šesti broj Julie (Jerry je nestao) o kojemu sam ja, kada smo ononad pričali o njemu, pjevao same hvalospjeve, a s druge strane ti se dopada Bred Baron, to je meni samo još jedan razlog više da izbjegavam taj Faračijev strip.

I da, Spoiler ti je jedan od superherojskih likova iz DC stripova.



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25858 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/10/2008 : 22:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kiky pa ti si duhovit?!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000