forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 525

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 28/09/2016 : 19:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
inače, gledao onaj swiss army man. kaj ja znam. čudan film, malo drugačiji, neloš ali moram priznat ipak dosadan.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6971 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/09/2016 : 20:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Očito, čula sam već za Nimfomanku (bila je jako razvikana među mojim frendovima koji si utvaraju da su intelektualci), ali nisam još pogledala (mozda baš zato). Danas ću, zaintrigirao me opis.



Nimfomanka je možda i najpitkiji film Larsa von Triera, s izuzetkom komedije na danskom jeziku Direktøren for det hele. Meni je bio zabavan i zanimljiv i svakako bi ga preporučio.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/09/2016 : 20:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ajde pogledaj nimfomanku. i ne oslanjaj se na ovo što sam napisao i nemoj da te to ometa kog gledanja. volio bi pročitati tvoje mišljenje.



Gotova sam s prvim dijelom. Osjećam potrebu prijaviti da je vrlo dojmljivo (a kako, to ću napisati sutra kad stignem).
Malo me sekira taj lik Seligman, ništa nam još nije rekao o sebi osim da se boji rezati nokte na lijevoj ruci i voli pecanje. I previše je dobar za jednog starca koji voli Bacha. Mislim, Bach je oličenje zla.
I opsjednut je simetrijom. Nadam se da joj neće raskomadati tijelo na simetrične dijelove. Trntrntrn, neće jer je kiky već otkrio što bude na kraju.


EDIT: Oprosti, kiky, ti i muško, naravno. Ta curica na avataru me nekako navela da krivo napišem.

Edited by - Mrkva on 28/09/2016 20:43:49
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 28/09/2016 : 20:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ma nema veze, ne bi bila prvi forumaš koji je pomislio da sam žensko.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 28/09/2016 : 22:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
http://variety.com/2016/film/news/lion-king-live-action-remake-jon-favreau-1201872663/

Ne mogu vjerovati.

Gledajući Jungle Book sam si baš mislio kak bi mogli napravit CGI remake Lion Kinga u tom stilu i bang! Tu je!

Naravno, ne vjerujem da će biti bolji od remek djela i najboljeg filma ikad, tj. originala, ali da me zanima, zanima.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37392 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/09/2016 : 10:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nimfomanka je možda i najpitkiji film Larsa von Triera, s izuzetkom komedije na danskom jeziku Direktøren for det hele. Meni je bio zabavan i zanimljiv i svakako bi ga preporučio.







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6971 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/09/2016 : 17:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Baš si našao scenu.
I dalje stoji da je to "najlakši" von Trierov film, ipak je u pitanju komedija, i to dobra.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/09/2016 : 22:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Nimfomanka mi je oduzela dva dana zivota.

Budući da je premrezena desecima tema, Nimfomanka je zapravo zahtjevan film, unatoč činjenici da su neke pouke i poruke čovjeku servirane na pladnju (kao završni Seligmanov feministički monolog u kojem uspoređuje razvratništvo zene i muškarca). Koje su to teme?
Odnos oca i kćeri koji je toliko potenciran da tu mora biti neke frojdovske teorije, ali nije mi još sjelo koje. Lezi li paralela između njih dvoje u njegovom liječničkom pozivu i njenom kliničkom pristupu snošajima? Stalno sam čekala da ju otac obeščasti u nekom trenutku, no on je uistinu bio egzemplar očinstva! Je li njeno zaštićeno burzujsko djetinjstvo dovelo do toga da dozivljava seks kao razbibrigu, a da je bila siromašna, dozivljavala bi seks kao rad?
Unatoč gorenapisanom, za nju seks ipak jest i rad. Naime, u većem dijelu filma to je nešto što ju gnjavi, kinji. Ona ne zeli imati sastanke s tolikom količinom muškaraca jer joj to predstavlja određen zamor, ali mora ih "odraditi" po inerciji stvari.
Još jedan zanimljiv problem: način na koji ovisnosti nalikuju jedna drugoj i način na koji su različite jedna od druge. Recimo, ako imaš ovisnost o zdravom zivotu (zvuči glupo, ali postoji) i vjezbaš pedeset puta dnevno i jedeš samo chia sjemenke, kako tu ovisnost pobijediti? Ne mozes naprosto reći: nikad više neću vjezbati, odsada samo svinjska mast i mađarice za mene (kao što ni sa seksom ne mozeš samo tako reći da nećeš nikad više)! No, ako si alkoholičar, mozeš se u potpunosti odvojiti od uzroka svoje ovisnosti bez da to uzrokuje štetu tvom identitetu (osim ako se odvojiš od piva, to je praktički lobotomija).
Glavna junakinja govori da je ljubav ta koja "iskrivljuje stvari", da je Jerome najprije bio odvratan pa je prestao biti toliko odvratan jer ga je voljela. Ne mogu da se ne zapitam nije li bilo obrnuto: da je bio odvratan zbog traume prvog snošaja koju joj je prouzročio, a upravo ta "odvratna" slika da je bila iskrivljena? Naravno da u ljubavi ne mozemo govoriti da imamo realnu sliku partnera, ali činilo mi se kroz njenu priču da je Jerome bio skroz ok frajer, koji je stvarno zelio ugoditi i koji je svakojake bizarnosti tolerirao. Nije mi se njegova ljubomora činila baš over the top s obzirom na okolnosti, a to što ju je ostavio jer je na Bozić otišla na seansu bičevanja činilo mi se skroz legitimnim. Kao i ona luda destruktivna priča s bacanjem prstena u vatru.
Ono što mi se, međutim, nije činilo legitimnim, jest razrada Seligmana kao nekog dobrohotnog eunuha u kojem nema niti truna osuđivanja njenih postupaka, a k tomu još i njegovo utjelovljenje didaktičnosti. Postoje neke uistinu lijepe paralele koje su povučene kroz njegovu priču (pecanje na mušicu u ranijim stadijima priče i Bachova glazba), ali Fibonaccijev niz i zamorno objašnjavanje simetrije zlatnog reza ne samo da me smorilo, nego me i uvjerilo da se redatelj pokušava praviti prebitan svojim prosvjetiteljskim fiksacijama.
Ukratko, nikako ne mogu shvatiti njegovu motivaciju da na takav način pokuša doći do seksa, osim kao redateljsko oruđe da se pokaze koliko je Joeina odlučnost neslomljiva u tom trenutku. Poantu smo shvatili: slobodna volja najjači je alat kojim ljudsko biće raspolaze, ali nije mi jasno zašto nam je autor morao ogaditi tako dopadljivog lika. Simptomatično je da u jednom trenutku Joe zahvaljuje nebesima što nije postala ubojicom, a već nekoliko sati kasnije time postaje, ovoga puta iz potpuno drugih motiva.
Dok sam danas slinila nad Shiom LaBeoufom sa školskom knjizničarkom, ona je spomenula kako joj je u filmu došlo neprirodno kako je Joe iz mladosti prešla u zrelost. Da budem iskrena, ja sam jedva zamijetila da se to dogodilo, ali ono što mi je uistinu bilo nakaradno je što je ljupki Shia tada ostao mlad i divan, a njegovoj mjestimičnoj ćelavosti imali smo čast svjedočiti tek na kraju filma.
Kratko ću se osvrnuti i na Jeromeovu "osvetu" na kraju filma, kada na isti način obeščasti mladu štićenicu kao što je nju: čini mi se da je štićenica čitava simbol. Pripravnica je sušta suprotnost mladoj Joe: puno je sklonija iskazivanju ljubavi, čini se da nema inhibicija ni opreza kao što je Joe oduvijek imala (kao da je riječ o paralelnoj Joe), stoga mi je logično da ju je Jerome ponizio na isti način kao i Joe. Zanimljivo je da za Joe niti jedan snošaj nije ponizenje, osim toga jednoga, a naslućujem da se i ovdje redatelj zaigrao s brojevima i vlastitom erudicijom, čineći tu scenu vjerojatno za mene zaključanom zauvijek.
Mogla bih pisati on and on and on, ali mislim da to ne bi imalo smisla za druge koji zele pogledati film jer sam ga iovako praktički prepričala u potpunosti. U svakom slučaju, unatoč grijehu pretencioznosti, film bih preporučila još tisuću puta...destruktivnost glavne junakinje koju prikazuje, a koja je u sprezi s njenom nevjerojatnom zivotnom energijom, čini ovaj film opasnim po zivot: barem opasnim po zivot koji ste dosad vodili.
Navijam za Joe jer navijam za sebe.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 30/09/2016 : 19:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
imam jednu ludu teoriju o nimfomanki joe i djevcu selingmanu. i što me košta da je ovdje napišem? u najgorem slučaju biće to još samo jedan zabavan kikyjev post ili čak i skica koja se sa vremenom može nadopunjavati pa i revidirati.

poslužiti ću se žak lakanom pa ću reći sljedeće; joe je realno a selingman je simboličko. jasno da bi bilo u redu neupućenima objasniti što znači ova lakanovska terminologija. i pokušati ću to objasniti kratko i jednostavno. okosnica lakanovske psihoanalize su tri koncepta; imaginarno, simboličko i realno. mi smo rođenjem u imaginarnom registru (primitivnom, instiktivnom) i naš cilj je sazrijevanje, ulazak u registar simboličkog (simboličku mrežu). to se događa kada nas se ispisuje jezikom, takoreći definira, kada prihvačamo (točnije učimo) svoje društvene uloge, kulturu. u simboličnu mrežu nas uvodi lakanovsko Drugo (najčešće u obliku naših roditelja). uz Drugo postoji u Veliko Drugo koje nadvisuje i naše roditelje, to može biti puno stvari; zajednica, crkva, ideologija i sl... registar realnog je ono najinteresantije i najmisterioznije; to je sve ono što konstantno izmiće simboličnom, ne da se ispisati, ne da se definirati, ali je tu, svuda oko nas, osjetimo ga, utjeće na nas, remeti naš mir, uznemiruje nas, može izazvati veliko zadovoljstvo ali istovremeno i gađenje. i nije li seksualnost joe upravo definicija realnog u Nimfomanki? njezina seksualnost nešto je što konstantno izmiće simboličkom poretku, ne da se pokoriti, označiti jezikom (pismom) ali uvelike, na različite načine, remeti živote svih oko nje. najpamtljivija scena u filmu mi je upravo govor joe na sastanku liječenih ovisnika o seksu, gdje ona inzistira da se nju naziva nimfomankom a ne ovisnicom o seksu, kazujući time da svoj stil života, svoju seksualnost ne smatra poremečajem i nečim što se može samo tako klasificirati i spremiti u određenu ladicu.

zašto bi selingman bio simboličko? obrazovan, "prosviječen", pričama zavodljiv i na kraju kako vidimo podmukao. zašto je tome tako? jer simboličko na prisustvo realnog reagira na način da ga mora dešifrirati, zavesti, označiti, uvesti u poredak, takoreći ukrotiti. ne radi li selingman upravo to sa joe? njegova erudicija, njegova slatkorječivost, njegova misija da pomogne joe skriva mračnu namjeru, sebični interes? podjarmiti je i učiniti svojom. jer kada uđemo u simbolički poredak mi takoreći postajemo njegovo vlasništvo. jednom kada smo označeni, ispisani jezikom, to je to. od toga se ne može pobjeći. joe je spremna ući u simbolično, u poredak, ali pod cijenu gubitka vlastite seksualnosti. njezina (dakle, ženska) seksualnost i dalje ostaje u realnom, ostaje misterija i očigledno najveće žensko oružje.

ovakovo tumačenje nekako korespondira i sa ANTIKRISTOM. i tamo je glavna junakinja (i opet u izvedbi charlotte gainsbourgh) divlja, zla, ona je kaos dovedena u tu neku usporedbu sa prirodom kao jednako takvom. a sama priroda egzistira zapravo kao realno, premda bi netko mogao reći i imaginarno, ali je već i žižek primijetio da se u kasnijem stadiju lakanove psihoanalize imaginarno i realnom opasno počinju isprepletati.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/09/2016 : 20:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Znaš što, dragi moj.
Nikako ne podnosim Lacana. Njegovi tekstovi su bili najgora stvar koja mi se na faksu dogodila. Nije mi sam smisao tih tekstova uvijek smetao, ali taj intelektualistički način pisanja...ako je itko Seligman, to je onda Lacan. Osim što je Seligman mala beba napram tog daveza. Zato je veoma ironično da koristiš njegovu teoriju kako bi objasnio lika koji upravo JEST on.

Inače, zapravo mislim da je tvoje tumačenje, tj. teorija---ispravna.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/10/2016 : 13:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

ZG80 vrhunska komedija!

maloprije pogledao film, zaista uživancija.

mislim da čak više bude oduševio one koji ne poznaju navijački đir i dešavanja krajem osamdesetih kroz prizmu nogometa i navijača, al zaista odlično napravljeno čak gledajući iz pozicije dinamovca koji zna kontekst i način razmišljanja jedne navijačke grupe.

ocjenjujući kao domaći film onda je 10/10, a gledano generalno zaslužuje jedno dobru i stabilnu 8/10.

pohvale svima koji su omogućili film, svaka čast.


Ti nisi dinamovac ti si izdajnik i to je to.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46571 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/10/2016 : 14:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vešmašina

ZG80 vrhunska komedija!

maloprije pogledao film, zaista uživancija.

mislim da čak više bude oduševio one koji ne poznaju navijački đir i dešavanja krajem osamdesetih kroz prizmu nogometa i navijača, al zaista odlično napravljeno čak gledajući iz pozicije dinamovca koji zna kontekst i način razmišljanja jedne navijačke grupe.

ocjenjujući kao domaći film onda je 10/10, a gledano generalno zaslužuje jedno dobru i stabilnu 8/10.

pohvale svima koji su omogućili film, svaka čast.


Ti nisi dinamovac ti si izdajnik i to je to.



ostavi čovika na miru spodobo,nigdi te nije spomenija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/10/2016 : 14:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vešmašina

ZG80 vrhunska komedija!

maloprije pogledao film, zaista uživancija.

mislim da čak više bude oduševio one koji ne poznaju navijački đir i dešavanja krajem osamdesetih kroz prizmu nogometa i navijača, al zaista odlično napravljeno čak gledajući iz pozicije dinamovca koji zna kontekst i način razmišljanja jedne navijačke grupe.

ocjenjujući kao domaći film onda je 10/10, a gledano generalno zaslužuje jedno dobru i stabilnu 8/10.

pohvale svima koji su omogućili film, svaka čast.


Ti nisi dinamovac ti si izdajnik i to je to.



ostavi čovika na miru spodobo,nigdi te nije spomenija.


Vidi tko se javio nakaza ljudska koja me do nedavno pratila po cijelom forumu...ajde nakazo dimi od mene.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 01/10/2016 : 17:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ne prenosite ta svoja sranja ovdje.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/10/2016 : 17:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I to je rešeno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/10/2016 : 21:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Johnny, očekuješ li što od ovog?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/10/2016 : 21:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Od čega? Od ZG80? Ako misliš na to, postao sam na drugom topicu osvrt na film.

A ako si u Zagrebu, mogli bismo dogovoriti i neku kavu uskoro.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/10/2016 : 21:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ne, nego The Girl on the Train.
Planiram to pogledat u kinu s obzirom da postim gotovo cijelo ljeto od kina.

Jesam, od sutra sam u ZG. Broj mobilnog je isti pa šibni sms.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 03/10/2016 21:55:47
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/10/2016 : 22:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sorry, nisam vidio da je ono link.

Ne znam, reklo bi se da pričom i ugođajem slijede Fincherovu Gone Girl, od redatelja Tatea Taylora sam gledao samo dosta solidan ali i precijenjen Tajni život kućnih pomoćnica (The Help), scenaristica je Erin Cressida Wilson iz Tajnice i jedne epizode Vynila, a Emily Blunt još nisam gledao u baš lošem filmu, makar je bilo par dosta slabih.

Tako da bih rekao da ga vrijedi pogledati, ali na vlastitu odgovornost.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/10/2016 : 22:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Bluntica me najviše i vuče da ovaj film pogledam.
Nadajmo se najboljem!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/10/2016 : 08:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sinoc Blood Father, sa Gibsonom u glavnoj ulozi.

ACHTUNG SPOJLERI

Moram reci da mi je Mel pokvario svako uzivanje u ovom filmu sa svojim glumatanjem. Ok, i film je vec x puta vidjen, ali Mel je toliko neuvjerljiv u ovoj ulozi da je to tuzno. Sve do jedne scene, pogotovo na kraju kada umire, svaki put kada sam ga vidjeo podsjetio me na to da gledam tek film, tako da nije postojala mogucnost da se uzivim u pricu. Obozavam njegove filmove koje je rezisirao, ali kao glumac se srozao na najnizi moguci nivo. Cak mu je i djevojka, koja je glumila njegovu cerku, ocitala lekciju iz glume.

Edited by - King Warrior on 04/10/2016 09:02:14
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12794 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/10/2016 : 08:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

...


Malo lakše sa spoilerima. Neki od nas nisu još pogledali film.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/10/2016 : 09:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ispravljeno. Izvinjavam se.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37392 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/10/2016 : 09:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Prekasno!

Tko ce sada gledati kada znamo da na kraju umre!?















Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/10/2016 : 23:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ghostbusters (2016) Odlično! s obzirom kako je film popljuvan od mnogih, očekivao sam nekakvo gledljivo djelce ali film je fakat odlična zabava, a ženske su odlične. Nema tu nekih velikih gegova i naravno da se ne mogu mjeriti sa origigi postavom (čije su cameo pojave super9 ali film je fakat dosta dobar i gledljiv. valjda će biti i nastavak!
7/10

The shallows (2016) Dosta dobar shark attack film s tim da je završnica mogla biti malo bolja. sve se vrti oko jedne djevojke i grebena () ali nije to loše posloženo s tim da se moglo malo više poraditi na napetosti.
6/10

The purge:Election year (2016) Film ne donosi ništa što već nismo vidjeli ali ovakve filmove volim gledati makar imali i 100 nastvaka (takvi su mi također i npr. Saw serijal ili Underworld filmvi). Dobro, ovaj nije na razini prva dva filma ali može proći. Dosta je neiskorištenog potencijala.
5/10

Jason Bourne (2016) Aaaaand...he's back! Veliki sam ljubitelj serijala i drago mi je da se Damon vratio jer ipak bez njega nije to to.
7/10

Te last king of Scotland (2006) na ovaj film sam nekoliko puta naletio ali nikako da ga pogledam do kraja:)) Film je prva liga ali gluma Forresta Witakera je prvorazredna. Kako se u milisekundi prebacuje iz krvoloka u nasmiješenog dječačića, pa to je izvanredno. Film je dobio, ako se ne varam, jednog oskara i ne bih se čudio da je za njegovu ulogu. a i konačno sam saznao objašnjenje zašto se film tako zove, a dešava se u Ugandi:))
7/10
Gluma Foresta Witakera:10/10

Star trek:beyond (2016) ha što reći o meni najdražoj filmskoj franšizi - odlično i zabavno :D
7/10

Independence day (2016) kakvo ugodno iznenađenje! Film puca od kvalitetne akcije, cijelo vrijeme sve pršit od nje, i imao sam osjećaj da je film bez beda mogao trajati i tri sta. uvedene su neke nove stvari, starih likova je taman koliko treba (dobro, da se i Will pojavio, onda bi to bilo taman), a priča...Pa naravno da nisam očekivao dubokoumnu stvar ali i ovako plitka ima dosta dobru glavu i rep, a s obzirom na kraj, jedva čekam nastvak. ako niste - pogledajte! nećete se razočarati.
7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 525 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.18 seconds. Snitz Forums 2000