forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 525

Poli
Advanced Member



Slovenia
37397 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/11/2017 : 00:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I Kevina Spaceyja optuzili za zlostavljanje mladoljetne osobe (glumca na setu). Poslije cega se Kevin ispricao te priznao da je gay.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 06/11/2017 : 10:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Brawl in Cell Block 99: http://www.imdb.com/title/tt5657856/. Izvrstan. Spor, ali kao fitilj koji tinja dugo, dugo prije zavrsne ultranasilne eksplozije. Vince Vaughn dokazao da je maestralan glumac, Udo Kier rastura u svojoj minijaturi, i Don Johnson je dobar.

Kome se svidio redateljev prosli film Bone Tomahawk, ima da uziva u ovome.

Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/11/2017 : 20:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017 - IMDb

Ako ovaj film razložim na pojedinačne elemente (priča, scenario, gluma, itd.) praktično sve će biti od prosječnog ka lošem. Međutim, kao cjelina film funkcioniše na određenom nivou, i kao takav mi se svidio. Samo ga ne treba shvatiti preozbiljno, jer mi se čini da ga ni autor nije tako zamislio. Prava nepretenciozna svemirska avantura.

It 2017 - IMDb

U ovo vrijeme sveopšteg recikliranja svega i svačega, na red su došle priče o dječjim družinama i njihovim avanturama, koje su osamdesetih bile baš popularne i dale nekoliko kultnih "dječjih" filmova.

Što se ovog filma tiče, očekivao sam cijelu priču a izgleda dobio pola. Nisam čitao knjigu, pa ne znam što slijedi, i ne znam uzroke svega što se dešava, ali mi je zapala za oko gomila bolesnih odraslih likova, a bogme ni djeca ne zaostaju u toj sveopštoj bolesti, pa pretpostavljam da to ima veze sa onim klovnom, a ako nema, ovo je prosto jedan ružan film. Neloš, ali ružan :)

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/11/2017 : 21:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Postoji sansa da Disney kupi 21st Century Fox, pa bi onda vjerojatno gledali i X-Men u MCU. Nadam se da se to ipak nece dogoditi, ne zbog MCU, vec bi bilo stvarno steta da pretila mrcina Disney proguta jos jedan brand.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/11/2017 : 00:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Valerian and... (2017)
Ovo je odličan film. Remek - djelo. Ne, ne šalim se. Vizualno je savršen, toliko genijalnih ideja u obliku rasa/planeta/izgleda grada i svega drugog nisam davno vidio. Ovo je umjetnost na vrhuncu. Da je ovaj film izašao kada i Star wars imao bi danas 10 nastavaka i kult koji ga slijedi. Priča je odlična, akcije ima koliko hoćeš i još jednom napominjem da je cijeli taj univerzum naprosto genijalan. Svaka čast Lucu Besonu. Ne dajem desetku samo zbog pomalo iritantne glavne glumice (nije loša ali taj njen karakter pomalo iritira) i par sladunjavih poruka o ljubavi ali ovo je čista devetka. Zašto se vama ovaj film ne sviđa nemam pojma. Žao mi je što ganisam gledao u kinu. Veselim se potencijalnim nastavcima.
Ocjena:9/10

P.S. U životu sam pročitao možda tri Valerijana i to prije dvadesetak godina tako da nemam pojma koliko je ovo slično stripu. Znam da me strip baš i nije previše oduševio ali budem vidio, možda ga ponovo uzmem u ruke jednog dana jer film je fakat zakon.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5135 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/11/2017 : 16:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Happy Death Day je jeben. Kažu neki kako nije horror. Pa miša mu malog, horror komedija je. Nije dovoljno što je kao žanr marginaliziran, neki bi htjeli i ove hitove lišiti titule "horror hita". U svakom slučaju, jako zabavan slasher (neki još kažu kako nije ni slasher, jao neznalica). 8/10



Pogledao sam neki dan ovaj film i mogu reći da je i meni odličan.
Film je doslovno miks “Beskrajnog dana” sa Billom Murrayom i “Vriska”, ne nudi ništa novo, sve smo ovo vidjeli i prije, ali....zašto je onda ovaj film ovako prokleto zabavan?
Po meni, ova mala što ima glavnu ulogu Jessica Rothe je taj glavni faktor zbog čega je ovaj film ovako dobar - nema neku pamtljivu facu, ali zna svoj posao...jako jako dobra glumica.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 07/11/2017 : 17:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Postoji sansa da Disney kupi 21st Century Fox, pa bi onda vjerojatno gledali i X-Men u MCU. Nadam se da se to ipak nece dogoditi, ne zbog MCU, vec bi bilo stvarno steta da pretila mrcina Disney proguta jos jedan brand.



Zanima me bi li to automatski značilo da više nećemo vidjeti R-rated X-Men filmove, pošto nisam dobro upućen u politiku Disneyja.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/11/2017 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, u ovom stadiju MCU-a, bilo bi potpuno glupo prilijepiti X-Mene.
F4 još nekako, ali X-Men jako teško, jer bi morali redefinirati cijeli svijet.
Jedino ako izmisle da Thanos nešto reseta prostor-vrijeme, ali to bi bilo previše i razljutilo bi fanove.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/11/2017 : 18:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Iskreno, u ovom stadiju MCU-a, bilo bi potpuno glupo prilijepiti X-Mene.
F4 još nekako, ali X-Men jako teško, jer bi morali redefinirati cijeli svijet.
Jedino ako izmisle da Thanos nešto reseta prostor-vrijeme, ali to bi bilo previše i razljutilo bi fanove.



Možda čak i ne bi. Ionako im stiže nova tura mutanata. Prostorno-vremenski razdor nakon Infinity Wara bi zapravo bio idealan za uvođenje mutanata.

Mene osobno ne bi bilo briga za nelogičnosti, samo ti meni daj team up Xaviera i Hulka. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/11/2017 : 20:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Valerian and... (2017)
Ovo je odličan film. Remek - djelo. Ne, ne šalim se. Vizualno je savršen, toliko genijalnih ideja u obliku rasa/planeta/izgleda grada i svega drugog nisam davno vidio. Ovo je umjetnost na vrhuncu. Da je ovaj film izašao kada i Star wars imao bi danas 10 nastavaka i kult koji ga slijedi. Priča je odlična, akcije ima koliko hoćeš i još jednom napominjem da je cijeli taj univerzum naprosto genijalan. Svaka čast Lucu Besonu. Ne dajem desetku samo zbog pomalo iritantne glavne glumice (nije loša ali taj njen karakter pomalo iritira) i par sladunjavih poruka o ljubavi ali ovo je čista devetka. Zašto se vama ovaj film ne sviđa nemam pojma. Žao mi je što ganisam gledao u kinu. Veselim se potencijalnim nastavcima.
Ocjena:9/10

P.S. U životu sam pročitao možda tri Valerijana i to prije dvadesetak godina tako da nemam pojma koliko je ovo slično stripu. Znam da me strip baš i nije previše oduševio ali budem vidio, možda ga ponovo uzmem u ruke jednog dana jer film je fakat zakon.



Ono što mi se dopalo je vizuelni aspekt svakako, odličan intro + Space oddity, rase/stvorovi i svijet generalno, i to što film ima neki šarm i nepretencioznost. Ono što mi se nije dopalo je izbor glavnih glumaca i sama gluma, koja je često neuvjerljiva i neubjedljiva, svi odreda likovi su jednodimenzionalni, scenario je tanak, priča predvidljiva. Ali kada se sve uzme u obzir, kao što rekoh gore, film mi se svidio.

Ako ti je za 9/10, baš me zanima koliko bi dao Petom elementu jer je on meni neuporedivo bolji od ovog. Još Oldman, Bruce Willis, Mila Jovović... neuporedivo.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/11/2017 : 20:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Prvih 15 minuta Valeriana je za 9/10. Čim stupi na scenu onaj surfer od glavnog glumca film postaje smor. :(
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/11/2017 : 00:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je film predosadan, glumci užasni, bez ikakve kemije i šarma, CGI zastario (pozadine su previše umjetne i kao iz neke starije igre, jedino oni glavni alieni dobro izgledaju), scenarij loš, a glavna priča ok onih 5 minuta koliko je ima kad ovi objasne što i zašto.
Ali sve ostalo... SW Phantom Menace je puno bolji film od ovoga, ako moram baciti neku random SF usporedbu, a to puno govori.

A Marvelove ne želim niti stavljati u istu rečenicu s time.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/11/2017 : 01:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Stižu vijesti kako je deal između Disneya i Foxa mrtav.

Što ne znači kako neće uskrsnuti. ;)

Inače, kad bi Disney i kupio 21st Century Fox, taj deal ne bi uključivao i Fox tv kuću, jer zakonski jedan vlasnik ne smije biti u posjedu više od jedne broadcasting tv kompanije. Disney već drži ABC.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 08/11/2017 01:08:47
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/11/2017 : 07:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Prvih 15 minuta Valeriana je za 9/10. Čim stupi na scenu onaj surfer od glavnog glumca film postaje smor. :(


Upravo tako!
Prvih nekoliko minuta su odlicni, bas sam mislio evo ga nesto poput SW. Onda slijedi nagli pad, morao sam film nakon jednog sata ugasiti, bilo je negledljivo.
Sto se tice glavnog glumca, ovo je jedan od najvecih promasaja u istoriji filma. Nije mi jasno zasto je on dobio glavnu ulogu. Trebali i morali su drugog lika za ovu ulogu uzeti, ne znam gdje im je pamet bila.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/11/2017 : 11:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Velim, i meni izbor glumaca nije baš najbolji (naročito glavni ženski lik) ali kad se sve zbroji nisu loši ali film je toliko vizualno savršenstvo da mi je 9/10 fakat realna ocjena.
@Beren
Peti element sam gledao davno ali znam da je film odličan tako da bi i on dobio veliku ocjenu, možda i istu kao i Valerijan

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7894 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/11/2017 : 12:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by mladjo

Valerian and... (2017)
Ovo je odličan film. Remek - djelo. Ne, ne šalim se. Vizualno je savršen, toliko genijalnih ideja u obliku rasa/planeta/izgleda grada i svega drugog nisam davno vidio. Ovo je umjetnost na vrhuncu. Da je ovaj film izašao kada i Star wars imao bi danas 10 nastavaka i kult koji ga slijedi. Priča je odlična, akcije ima koliko hoćeš i još jednom napominjem da je cijeli taj univerzum naprosto genijalan. Svaka čast Lucu Besonu. Ne dajem desetku samo zbog pomalo iritantne glavne glumice (nije loša ali taj njen karakter pomalo iritira) i par sladunjavih poruka o ljubavi ali ovo je čista devetka. Zašto se vama ovaj film ne sviđa nemam pojma. Žao mi je što ganisam gledao u kinu. Veselim se potencijalnim nastavcima.
Ocjena:9/10

P.S. U životu sam pročitao možda tri Valerijana i to prije dvadesetak godina tako da nemam pojma koliko je ovo slično stripu. Znam da me strip baš i nije previše oduševio ali budem vidio, možda ga ponovo uzmem u ruke jednog dana jer film je fakat zakon.



Ono što mi se dopalo je vizuelni aspekt svakako, odličan intro + Space oddity, rase/stvorovi i svijet generalno, i to što film ima neki šarm i nepretencioznost. Ono što mi se nije dopalo je izbor glavnih glumaca i sama gluma, koja je često neuvjerljiva i neubjedljiva, svi odreda likovi su jednodimenzionalni, scenario je tanak, priča predvidljiva. Ali kada se sve uzme u obzir, kao što rekoh gore, film mi se svidio.

Ako ti je za 9/10, baš me zanima koliko bi dao Petom elementu jer je on meni neuporedivo bolji od ovog. Još Oldman, Bruce Willis, Mila Jovović... neuporedivo.



meni je peti element bio nepodnošljivo pretenciozan i iritantan
u biti, da nije mile jovović u onim trakicama, ne bih ga gledao do kraja, nema šanse - to je jedino što mi valja u tom filmu
čak mi je i 'kulerski' bruce willis bio pretjeran
od tada uopće više ne gledan bessonove filmove (one koje režira, jer vidim daa sam neke njegove scenarije uspio odgledati)
a počeo je dobro s big blue i leonom

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/11/2017 : 14:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Peti element pretenciozan?!

Peti element je odličan upravo zbog toga što je sci fi pulp koji sam sebe uopće ne shvaća ozbiljno.

https://www.youtube.com/watch?v=DK8ednS0skQ

Ovo mi je neko vrijeme bila glavna pjesma u autu za vožnju gradom.
https://www.youtube.com/watch?v=BIW8Ioi-Kew

Peti element je vrh!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/11/2017 : 21:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Odličen in nepozaben film
https://www.youtube.com/watch?v=27dp4T4Ep0Y

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/11/2017 21:37:36
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/11/2017 : 10:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ovo se ne vidja svaki dan: Ridley Scott je odlucio izbaciti Kevina Spaceya iz svog vec gotovog filma All the money in the world, za kojeg vec postoji trailer i koji pocinje s prikazivanjem za 6 tjedana. Christopher Plummer ce snimiti sve Spaceyeve scene, a datum pocetka prikazivanja ostaje isti.

http://www.hollywoodreporter.com/news/christopher-plummer-replace-kevin-spacey-all-money-world-1056450



These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2329 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 09/11/2017 : 10:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Ovo se ne vidja svaki dan: Ridley Scott je odlucio izbaciti Kevina Spaceya iz svog vec gotovog filma All the money in the world, za kojeg vec postoji trailer i koji pocinje s prikazivanjem za 6 tjedana. Christopher Plummer ce snimiti sve Spaceyeve scene, a datum pocetka prikazivanja ostaje isti.

http://www.hollywoodreporter.com/news/christopher-plummer-replace-kevin-spacey-all-money-world-1056450







onda za par godina izbaci ridley cut sa spaceyem i ima 2 filma po cijeni jednog
ovako glupi potez nisam vidio nikad
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/11/2017 : 10:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja ocekujem Se7en: Final Cut u kojem se Spacey biti izbrisan i zamijenjen Jamesom McAvoyem

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2329 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 09/11/2017 : 10:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
damnatio memoriae na spaceya, kao da je jedini ( a tko će ga zamijeniti u Usual Suspects?)
jebate victor salva pedofil i još optužen,pa mu puštaju filmove - je da su u ograničenoj distribuciji,ali...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/11/2017 : 11:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Sta je najbolje, Spacey je toliko neprepoznatljiv u filmu (ukljucujuci i glas) da su jednostavno mogli ukloniti njegovo ime s filma, trailera i svih ostalih popratnih stvari, i vecina prosjecnih gledatelja ne bi ni bila svjesna da gleda Spaceya.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/11/2017 : 19:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
WIND RIVER - http://www.imdb.com/title/tt5362988/

Odličan film, baš odličan. Jednostavna ali emocionalno jaka priča, pametno ispričana. Dobri i gluma i režija, plus sniježni ambijent koji uvijek doprinese utisku.

Od dvadesetak ovogodišnjih koje sam odgledao, sigurno najbolji.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/11/2017 : 21:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Egzorcizam - jel tko već gledao?
Ne očekujem puno, ali bi mi bilo drago da se iznenadim.



EDIT:

nevezano:
kvragu, i Louis C.K.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 10/11/2017 02:32:47
Go to Top of Page
Page: of 525 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.36 seconds. Snitz Forums 2000