forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/04/2021 : 19:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kong vs. Godzilla (2021)

Jao sunce ti jbm.
Znači bucko, klinka i teoretičar zavjere uspiju ući u najtajnije postrojenje, uspiju se a da nitko ne skuži, prebaciti do Hong Konga i tek tamo ih kao uhvate. E da, lik šeće gore - dolje po postrojenju kao da je u parku. Konga prvo prebacuju tankerom i kada se to pokaže kao katastrofa, onda ga prebacuju helikopterima. Pa kaj se nisu to odmah mogli sjetiti. Inače, politička koreknost je ovdje na vrhuncu:imamo "jaki ženski lik", zbunjenog bijelca u 40.ima, bijelog negativca u 50-ima, bijelog klinca koji je bucmast i zbunjen, imamo i njegovu partnericu, klinku (El iz Strager things) koja pokazuje nevjerojatnu dominaciju i imamo i crn...pardon, afroamerikanca kao teoretičara zavjere koji je naravno pozitivac. Eh da, imamo i gluhonjemu djevojčicu. Još samo da se otkrije da je Godzilla gej.
Ali dobro, efekti su fakat odlični. CGI je odrađen prekrasno (prikazi unutarnjeg svijeta su posebno dobri) a završna borba u Hong Kongu punom boja je stvarno spektakularna.
Sve u svemu, zanemarite radnju i uživajte u CGI-u.
Ocjena:5/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/04/2021 : 08:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam Sound of metal, jos jedan film nominovan za Oskara ove godine
Stvarno jako dobar film
Emotivan, težak ali ne baš pretežak, autorski i nezavisni pristup, jako lepo izveden.
Za sad najbolji film nominovan za oskara ove godine koji sam pogledao.
Ostaju mi jos da pogledam pre večeri dodele: The Father, Judas and the Black Messiah, Minari i Promising young woman.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/04/2021 : 09:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kong vs. Godzilla (2021)

Jao sunce ti jbm.
Znači bucko, klinka i teoretičar zavjere uspiju ući u najtajnije postrojenje, uspiju se a da nitko ne skuži, prebaciti do Hong Konga i tek tamo ih kao uhvate. E da, lik šeće gore - dolje po postrojenju kao da je u parku. Konga prvo prebacuju tankerom i kada se to pokaže kao katastrofa, onda ga prebacuju helikopterima. Pa kaj se nisu to odmah mogli sjetiti. Inače, politička koreknost je ovdje na vrhuncu:imamo "jaki ženski lik", zbunjenog bijelca u 40.ima, bijelog negativca u 50-ima, bijelog klinca koji je bucmast i zbunjen, imamo i njegovu partnericu, klinku (El iz Strager things) koja pokazuje nevjerojatnu dominaciju i imamo i crn...pardon, afroamerikanca kao teoretičara zavjere koji je naravno pozitivac. Eh da, imamo i gluhonjemu djevojčicu. Još samo da se otkrije da je Godzilla gej.
Ali dobro, efekti su fakat odlični. CGI je odrađen prekrasno (prikazi unutarnjeg svijeta su posebno dobri) a završna borba u Hong Kongu punom boja je stvarno spektakularna.
Sve u svemu, zanemarite radnju i uživajte u CGI-u.
Ocjena:5/10


Ne znam...prepričao si onaj dosadniji dio?
Film postaje zanimljiviji kada se King Kong spušta u središte zemlje da bi nabavio divovsku Kratosovu sjekiru, u biti ovdje je to King Kongova sjekira, ali se puni onom plavom energijom isto kao Kratosova. Sjekirom je King Kong planirao ubiti Godzillu, ali se u eksplozivno rušilačkom dvoboju ispostavilo da je Godzilla pogledala mnogo više UFC priredbi od Konga tako da ga je rutinirano u drugoj rundi sastavila na pod kada je ovaj bio prisiljen tapkati nemoćan poput Conora McGregora.
No tu nije kraj...na scenu stupa ljuta Godzilla T 800, terminator koji je skoro spriječio snimanje budućih filmova sa Godzillom, ali jbg, taman pred trenutak egzekucije, Godzilla odlučila napuniti King Kongovu sjekiru tako da sasjekao Kong terminatorzillu brže nego baba uskrsnu šunjku....
Sve u svemu, u jednom se slažemo:
Ocjena 5/10
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2021 : 12:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A i utom superultratajnom projektu gdje se troše ogromni novci i gdje se nadgleda SVE, oni nisu otkrili da...Kong komunicira sa djevojčicom?!
Jao leleee...
Ali dobro, CGI efekti su izvrsni

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2021 : 15:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ah da, lik pospe malo Viskija po komandnoj ploči i cijeli sustav zamre, zajendo sa TehnoGodzillom

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 04/04/2021 : 16:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Odgledao sam Sound of metal, jos jedan film nominovan za Oskara ove godine
Stvarno jako dobar film
Emotivan, težak ali ne baš pretežak, autorski i nezavisni pristup, jako lepo izveden.


Meni je Riz Ahmed zaslužio Oskara za tu ulogu.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/04/2021 : 06:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
https://www.theguardian.com/world/2021/apr/05/soviet-tv-version-lord-of-the-rings-rediscovered-after-30-years


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/04/2021 : 08:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Velika preporuka za sve stripadzije i filmadzije za sarmantni, emotivan, duhovit, predivni film American Splendor iz 2003.

Cudi me da za ovaj strip nisam cuo, ali me i ne cudi jer nisam nesto upoznat s americkom underground scenom, sem sto znam za Kramba a i on se pojavljuje u filmu u sporednoj ulozi. A za divno cudo ovaj film mi je otkrio i preporucio otac pre par meseci kada ga je gledao na tvu i odusevljeno me pitao da li ja imam taj strip i da li sam gledao taj film. Kazem za divno cudo jer on nije uopste ljubitelj stripova, smatra ih glupostima koje su samo za decu i zaludjivanje nezrelih odraslih (u sta vec i ja spadam) medjutim eto ovaj film je uspeo donekle da dopre do njega.
U svakom slucaju voleo bih da vidim American Splendor na srpskom (KOMIKO) ili hrvatskom (FIBRA) jeziku. Cudi me da ovo Komiko nije objavio do sad jer objavljuju dosta Kramba.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2021 : 14:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



Velika preporuka za sve stripadzije i filmadzije za sarmantni, emotivan, duhovit, predivni film American Splendor iz 2003.

Cudi me da za ovaj strip nisam cuo, ali me i ne cudi jer nisam nesto upoznat s americkom underground scenom, sem sto znam za Kramba a i on se pojavljuje u filmu u sporednoj ulozi. A za divno cudo ovaj film mi je otkrio i preporucio otac pre par meseci kada ga je gledao na tvu i odusevljeno me pitao da li ja imam taj strip i da li sam gledao taj film. Kazem za divno cudo jer on nije uopste ljubitelj stripova, smatra ih glupostima koje su samo za decu i zaludjivanje nezrelih odraslih (u sta vec i ja spadam) medjutim eto ovaj film je uspeo donekle da dopre do njega.
U svakom slucaju voleo bih da vidim American Splendor na srpskom (KOMIKO) ili hrvatskom (FIBRA) jeziku. Cudi me da ovo Komiko nije objavio do sad jer objavljuju dosta Kramba.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26491

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37757

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/04/2021 : 17:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
U svakom slucaju voleo bih da vidim American Splendor na srpskom (KOMIKO) ili hrvatskom (FIBRA) jeziku. Cudi me da ovo Komiko nije objavio do sad jer objavljuju dosta Kramba.



Znam da je davno Markos rekao da Fibra neće izdavati America Splendor, a iskreno imao sam priliku pročitat par epizoda i nije me se nešto dojmilo, ni scenarijem ni crtežom.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/04/2021 : 20:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
American Splendor mi stoji na wishlisti za čitanje pa recimo još od perioda krede i kako godine prolaze tone sve dublje i dublje... Trenutno deli mesto na začelju sa Economixom

Edited by - naker on 06/04/2021 20:07:04
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/04/2021 : 20:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by mladjo

Kong vs. Godzilla (2021)

Jao sunce ti jbm.
Znači bucko, klinka i teoretičar zavjere uspiju ući u najtajnije postrojenje, uspiju se a da nitko ne skuži, prebaciti do Hong Konga i tek tamo ih kao uhvate. E da, lik šeće gore - dolje po postrojenju kao da je u parku. Konga prvo prebacuju tankerom i kada se to pokaže kao katastrofa, onda ga prebacuju helikopterima. Pa kaj se nisu to odmah mogli sjetiti. Inače, politička koreknost je ovdje na vrhuncu:imamo "jaki ženski lik", zbunjenog bijelca u 40.ima, bijelog negativca u 50-ima, bijelog klinca koji je bucmast i zbunjen, imamo i njegovu partnericu, klinku (El iz Strager things) koja pokazuje nevjerojatnu dominaciju i imamo i crn...pardon, afroamerikanca kao teoretičara zavjere koji je naravno pozitivac. Eh da, imamo i gluhonjemu djevojčicu. Još samo da se otkrije da je Godzilla gej.
Ali dobro, efekti su fakat odlični. CGI je odrađen prekrasno (prikazi unutarnjeg svijeta su posebno dobri) a završna borba u Hong Kongu punom boja je stvarno spektakularna.
Sve u svemu, zanemarite radnju i uživajte u CGI-u.
Ocjena:5/10


Ne znam...prepričao si onaj dosadniji dio?
Film postaje zanimljiviji kada se King Kong spušta u središte zemlje da bi nabavio divovsku Kratosovu sjekiru, u biti ovdje je to King Kongova sjekira, ali se puni onom plavom energijom isto kao Kratosova. Sjekirom je King Kong planirao ubiti Godzillu, ali se u eksplozivno rušilačkom dvoboju ispostavilo da je Godzilla pogledala mnogo više UFC priredbi od Konga tako da ga je rutinirano u drugoj rundi sastavila na pod kada je ovaj bio prisiljen tapkati nemoćan poput Conora McGregora.
No tu nije kraj...na scenu stupa ljuta Godzilla T 800, terminator koji je skoro spriječio snimanje budućih filmova sa Godzillom, ali jbg, taman pred trenutak egzekucije, Godzilla odlučila napuniti King Kongovu sjekiru tako da sasjekao Kong terminatorzillu brže nego baba uskrsnu šunjku....
Sve u svemu, u jednom se slažemo:
Ocjena 5/10


Sva ta cudovista,ukljucujuci i Konga, pojavljivala su se i u starim filmovima. S obzirom da sam i te nekad prije gledao (pojma nemam zasto) poznati su mi bili i nisam bio iznenadjen kada sam vidio na primjer Mechagodzillu.

Ocigledno su stvaraoci gledali da na kraju svi budu srecni, zato je Godzilla morao da pobjedi Konga. To je momenat kada je 90% Japanaca plakalo. Kao i nekada prije, tako mi je i sada Kong najdrazi od ovih tzv. titana. Ja sam takodje dao filmu 5/10, prvom dijelu 4, drugom 4, isto kao i onom iz 1998, dok sam Kongu dao 6, istu ocjenu kao i Jacksonovom iz 2005. Jacksonov je mozda kao film najbolji, ali bukvalno je kopirao vec poznatu pricu, pa zato nije dobio visu ocjenu.

Uglavnom, novi film je dobra zabava uz kokice za jedno mirno i opustajece vece. Ovakvi filmovi su trenutno svijetu potrebni, a ne neka realna i depresivna sranja.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2021 : 09:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26491

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37757



Hvala za linkove bushido, nisam znao da imamo teme o njemu!

quote:
Originally posted by naker

American Splendor mi stoji na wishlisti za čitanje pa recimo još od perioda krede i kako godine prolaze tone sve dublje i dublje... Trenutno deli mesto na začelju sa Economixom



quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by going going
U svakom slucaju voleo bih da vidim American Splendor na srpskom (KOMIKO) ili hrvatskom (FIBRA) jeziku. Cudi me da ovo Komiko nije objavio do sad jer objavljuju dosta Kramba.



Znam da je davno Markos rekao da Fibra neće izdavati America Splendor, a iskreno imao sam priliku pročitat par epizoda i nije me se nešto dojmilo, ni scenarijem ni crtežom.



Onda je verovatnije da ce ga Komiko objaviti.
Nego momci je l ste gledali film American Splendor? Nista o tome ne napisaste.

Ja nocas pogledao:



A time to kill (1996.) r. Joel Schumacher

Film je iz 1996. godine, iste godine kada je izasao takodje jedan isto tako jako dobar film sa istom temom (pitanje rase na jugu Amerike) i s dvojicom istih glumaca (Mekonahi i Kris Kuper) Lone Star. U Lone Staru glavnog lika serifa tumaci Kris Kuper, dok se Mekonahi pojavi sveukupno na pet minuta, dok u A time to kill je obrnuto Mekonahi je glavni lik advokat, a Kuper se pojavi na vrlo kratko. Reditelja Schumachera jako volim, iako ga ljudi pamte samo po ona dva Betmena, covek je imao stvarno jake filmove s odlicnim glumcima. A time to kill na odlican nacin (kao i Lone Star) hvata se u kostac s temama koje su danas aktuelne isto onoliko koliko i 90ih, ali ih ti filmovi ne pretvaraju u jeftinu liberalnu propagandu s ogromnim kolicinama patetike i moralisanja i s pogledom uprtim u sezonu festivala i nagrada odnosno najvise u oskare sto je cest slucaj sa danasnjim filmovma koji se bave ovom temom. A time to kill je dosta iskreniji i direktniji film. Vrlo dobar courtroom drama film. Ako vas i ne privlaci tema bavite pogled na glumce pa se mozda i odlucite da pogledate: Metju Mekonahi, prelepa plava Ešli Džad, Sandra Bulok, Samjuel L. Džekson, Kevin Spejsi, Kifer Saderland i Donald Saderland.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/04/2021 : 10:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Reditelja Schumachera jako volim, iako ga ljudi pamte samo po ona dva Betmena, covek je imao stvarno jake filmove s odlicnim glumcima.


Posto nisam neki fan Batmana, ja Schumachera vise poznajem po Flatliners, Falling Down, Phone Booth, The Client, Dying Young, A Time to Kill, Veronica Guerin, 8MM, Tigerland, St. Elmo's Fire, The Number 23, Flawless...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 07/04/2021 : 14:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme ubijanja mi je najbolji Grishamov roman, a općenito i jedan od najboljih pravnih trilera.
Čak je mislim i Grisham izjavio da mu je najdraži, iz njegovih samih početaka, dok se još probijao na sceni.
Još kad se sjetim Algoritmovog izdanja, bio je pravi užitak čitati taj roman.
Film je također vrlo dobar, a istina je da Schumachera često pamte baš prema ona dva Batmana, zbog čega ga često srozavaju kao redatelja.
Recimo ja ga pamtim prevenstveno prema Flatliners (obožavao sam taj film ko dečec), Phone Booth (napetica) i 8MM (iako je ovaj mnogima gadan, ali to je stvar ukusa).
Daleko je to od nekih remek-djela, ali i više nego solidni filmovi (barem meni).
Sasvim dobra je i većina njegovih ostalih filmova, uključujući gorespomenuti.
Tek gledljivi filmovi su većinom pred kraj karijere, tamo negdje nakon Fantoma iz opere.
Baš uprskao je, mislim, jedino s tim Batmanima.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 07/04/2021 14:49:34
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/04/2021 : 19:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Schumacherove Batmane pamtim po lošem, ali zato su Phone Booth i 8mm, kao što kaže bonjovi4ever, i više nego solidni. Ostatak opusa baš i ne poznam.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/04/2021 : 20:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
A Time to Kill, The Client i pogotovo The Lost Boys i Falling Down
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 07/04/2021 : 21:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

A Time to Kill, The Client i pogotovo The Lost Boys i Falling Down



I Tigerland mi je u dobrom sjećanju, mada sam ga davno gledao.
Sad Shaner ima nekoliko Schumacherovih filmova za pogledati

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 07/04/2021 : 21:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pogledao taj Kong VS Godzilla i film dobro izgleda, eye candy akcija koja ne ubije oči, međutim ono što ubije mozak jest bilokakav motiv za sve što se događa. Potpuno mi je nejasno zašto likovi u filmu rade bilo što, karakterizacija nula.
Nisam pogledao neki takav blockbuster par godina pa ne znam kakvi su trendovi, no ne razviti nekakvu priču sa likovima pa makar to bila neka bezveze ljubavna mi je sasvim neobjašnjivo.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/04/2021 : 22:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
THE INSIDER (1999)
https://www.imdb.com/title/tt0140352/?fbclid=IwAR0bl6Vsz0Z2Z_0LHgXjNpyEb3p9LvFHeZwZ0CdBwp4qjsOykfpucMlNiH4

Ok, Michael Mann je genijalan redatelj, a Al Pacino je genijalan glumac. U njihovoj suradnji (zajedno sa De Nirom i Valom Kilmerom) mogli smo uživati u Vrućini (1996) a i ovdje su Pacino i Mann postigli odličan rezultat. Ipak, ovdje prvenstveno treba odati počast Rusellu Croweu koji je odlično odglumio čovjeka na rubu. doslovce svake sekunde možete osjetiti tjeskobu i pritisak cijelog svijeta na njegovim leđima. A, budimo iskreni, pritisak duhanske industrije i je pritisak cijeloga svijeta. Sve u svemu, ova istinita priča o razotkrivanju laži kod duhanskog lobija je prikazana na vrlo realističan i kvalitetan način, a sintagma "malo dobrih ljudi" ovdje se definitivno može primijeniti. S tim da teba izdvojiti glavnoga glumca jer da nije bilo tog jednog čovjeka, ne bi bilo ni 243 milijarde uspjelih tužbi protiv duhanske industrije. Ponekad je poteban samo jedan čovjek sa stavom i pravednošću. Jedan čovjek.
Ocjena:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2021 : 22:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Schumacherove Batmane pamtim po lošem, ali zato su Phone Booth i 8mm, kao što kaže bonjovi4ever, i više nego solidni. Ostatak opusa baš i ne poznam.





8mm i Phone booth su odlični, a i prvi njegov Batman, Batman Forever, mi je drag kao detetu 90ih.
Gledaće se i ostali Šumaherovi filmovi pa će biti još reči o njemu od mene uskoro.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/04/2021 : 20:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Pogledao taj Kong VS Godzilla i film dobro izgleda, eye candy akcija koja ne ubije oči, međutim ono što ubije mozak jest bilokakav motiv za sve što se događa. Potpuno mi je nejasno zašto likovi u filmu rade bilo što, karakterizacija nula.
Nisam pogledao neki takav blockbuster par godina pa ne znam kakvi su trendovi, no ne razviti nekakvu priču sa likovima pa makar to bila neka bezveze ljubavna mi je sasvim neobjašnjivo.


Radije prihvatam nikakvu priču i karakterizaciju, nego neku kljakavu GvsK je odradio ono što je trebao 1/1, po meni. Ismijao sam se idiotlucima i kraterima u scenariju, uživao u akciji, zabava na kvadrat
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2021 : 23:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kaj je bolje od Dedpula? Ne verujem!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/04/2021 : 09:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Sicilijanac 3/4


Još jedan Cimino koji prikazuje društveno-političke odnose i njihove posljedice na pojedinca. Cimino uvijek provlači ovu temu kroz svoje filmove. Sicilijanac je djelo koje nam prikazuje kako su se mafija i Crkva obračunavali s političkim protivncima, prije svega komunistima. I ono kaj je kod Cimina uvijek dobro je da ne izmišlja događaje vec rekonstruira stvarne događaje iz prošlosti. Tako se i ovdje obrađuje legenda o Salvatore Giulianu, sicilijanskom Robin Hoodu. Ciminova filmska verzija je u stvari adaptacija knjige Maria Puza, a prva filmska verzija o Salvatoreu Giulianu je iz 1962. Fraancesca Rossija.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 09/04/2021 : 09:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000