forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 524

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/08/2021 : 18:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Manhunter, "smeće" si shvatija suviše kruto i ozbiljno. Ukoliko je nešto doista toliko loše da je odbojno, naravno da to nitko van mazohista neće gledat.

No, film za koji unaprid znaš (a to itekako možeš) da je po određenom objektivitetu loš, upališ i ne zamaraš se tom inferiornošću, jednostavno uživaš. E sad, ja ću to i dalje nazvat "smećem" od filma, šta ne umanjuje gušt gledanja.

Tu je već i domena guilty pleasure gledanja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/08/2021 : 18:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by swamp thing
Konačno je neko shvatio šta čitavo vrijeme hoću da kažem



Ma shvatil sam te i ja o cemu ti pišeš u stratu, samo me zanimalo i jedna druga strana. Zakaj misliš da se ne može voljeti smeće, jer nisu svi ljudi isti. Ima ljudi koji stalno kopaju po smeće i ne smatraju to bedastoćom poput Vladimir Dodiga Trokuta, dok večina misli da kopanje po smeću nije za ljude. Zanimalo me koja si ti vrsta, umjetnik i boem ili ne
https://www.tportal.hr/kultura/clanak/preminuo-konceptualni-umjetnik-i-deklarirani-anarhist-vladimir-dodig-trokut-foto-20180904


P.S. nemoj me sad samo tražiti da ti objasnim zakaj je Zadruga smeće


Pa ne mislim da se ne može voljeti smeće, ali tom koji ga voli ono nije smeće za njega je to nešto najfantastičnije na svijetu
Vidiš, Zadrugu bi valjalo obraditi, umjetnost, šund ili nešto treće? I to je neko pozorište, s velikim poremećenim ansamblom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/08/2021 : 20:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Izvrstan zeleni vitez. Totalni trip.


Upravo tako „trip“.
Zamjerka je sto je previse razvucen, bilo bi bolje da traje standardnih sat i po.
Pa ipak, film je pravo osvjezenje.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 24/08/2021 : 21:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing
, Zadrugu bi valjalo obraditi, umjetnost, šund ili nešto treće? I to je neko pozorište, s velikim poremećenim ansamblom.



Odličan opis, gleda se znaci

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/08/2021 : 22:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by swamp thing
, Zadrugu bi valjalo obraditi, umjetnost, šund ili nešto treće? I to je neko pozorište, s velikim poremećenim ansamblom.



Odličan opis, gleda se znaci


Ne propuštam ni jednu predstavu
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 25/08/2021 : 21:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote


Jarmusch!

Ne volite li njegove filmove slobodno preskočite. Meni dobar, nije Dead man ali nije loše. Zabavio se. Plejada poznatih, a drago mi je bilo opet vidjeti "Perditu" Rosie Perez.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 25/08/2021 21:12:28
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2021 : 10:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pogledao jucer

Gospod postoi, imeto I' e Petrunija aka Bog postoji, njeno ime je Petrunija (2019)
https://www.imdb.com/title/tt8054608/

Znao sam da bi trebao biti dobar film, ali nista o samoj prici. Mislim da je tako bilo jos najbolje, pa me film stvarno prijatno iznenadio. Procitao negdje da je etiketiran kao crna komedija, ma ja bih prije rekao drama sa komicnim elementima. Mozda i satira donekle, te kritika tradicije i seksizma/macizma modernog makedonskog drustva. Malo me podsjetio i na neke, recimo im ceske filmove, sam pristup.

Svakako preporuka!




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/08/2021 : 10:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ah, prošle sam ga godine gledao u Buzetu na otvorenom sve dok nije počela padati kiša. Nikako poslije da ga nađem negdje za pogledati. No što sam vidio bilo mi je jako dobro.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 27/08/2021 : 12:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ah, prošle sam ga godine gledao u Buzetu na otvorenom sve dok nije počela padati kiša. Nikako poslije da ga nađem negdje za pogledati. No što sam vidio bilo mi je jako dobro.



Ako te zanima kršenje zakona, javi se privatno ;)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6932 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/08/2021 : 15:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih prijaviti da sam isti dan kad i iznenađujuće dobar Pig, pogledao i Annette. Ako ste gledali bilo koji Caraxov film znate otprilike što možete očekivati. Dakle, kome Carax do sada nije bio po guštu najbolje da zaobiđe, osim možda ako je fan mjuzikala. Meni je soundtrack izvrsno sjeo, preslušao sam ga već nekih pet-šest puta. Za one koji se još nisu susreli s Caraxom, možda bi bilo bolje početi s nekim drugim filmom, recimo Boy Meets Girl ili Mauvais sang.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3739 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 27/08/2021 : 21:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
The Suicide Squad

Bolje od bedastoće iz 2016., ali film s puno problema.
James Gunn se činio kao netko tko će dići to sve na jedan visoki nivo, ali umjesto toga ušao je u ovo kao školarac kojem doma nema roditelja i ima free pass za činiti sve nepodopštine.
Sumnjam da je poanta R-rated da film iskoristi psovanje na n-tu, ali ovo je tolika količina f-bombova kakve se ni Tarantino ne bi posramio. U 90% slučajeva je to nepotrebno i totalno infantilno tako da nema šanse da je s ovom "mature audience" etiketom išta sazrijelo u ovoj franšizi.
Usput, iskoristilo se to i za prikazivanje što veće količine krvi i nadmetanja kako najbrutalnije prikazati eliminaciju nebrojenih protivnika.
Za čovjeka koji je režirao jedan tako zabavan i genijalan feel good superherojski film zvan Guardians of the Galaxy, nisam očekivao ovakvo sveopće pretjerivanje u svemu i ekspoziciju klasičnog američkog gorefesta.
I nakon što se probavi to da je film očito režirao tinejdžer u tijelu odrasle osobe, ostaje ponekih dobrih stvari. Likovi su nešto zanimljiviji nego u prethodniku, iako se i tu previše ističe ta specifičnost za Suicide Squad, a to je da ga sačinjavaju bizarni i krajnje nepopularni i odbačeni negativci.
Misija i glavni negativac filma, iako se čine podosta bizarnima, nisu previše stršali i u ovako otkačenoj atmosferi su pasali. Čak jedan od boljih segmenta filma.
Sve u svemu, film koji je djelovao da će biti zabavna i luda vožnja, u barem polovici vremena ispada neukusna, isforsirana i pretjerana vožnja vijugavim putevima kroz barem pola sata predug film. U drugoj polovici se krije nekakav konkretni film s obećavajućom radnjom, ali za takvo što i gledatelj treba imati malo mašte.
Šteta, moglo je to puno bolje, ovako nešto sasvim osrednje.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 30/08/2021 : 07:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
COHEN & TATE (1989.): Uzbudljiv triler predvođen odličnim Royom Scneiderom. Početak je pomalo čudan - imamo pripovjedni uvod, kao u onim starim c/b filmovima - ali je time radnja odmah bačena "in medias res" i zahukta se u roku desetak minuta. Priča vezana uz otmicu djeteta nije ništa neviđeno, ali odlične glumačke uloge podižu dojam. 7/10

THE CLOVEHITCH KILLER (2018.): Prosječan film o serijskom ubojici koji u konačnici ipak ostavlja pomalo mlak dojam, ponajviše zbog neuvjerljivog raspleta. Dylan Mcdermott je odličan, gotovo neprepoznatljiv u dodijeljenoj ulozi, a i par crnohumornih trenutaka malo podiže dojam. Zapravo filmu nedostaje bolja završnica.
Postoje i poveznice sa Summer of '84 (izašao iste godine), a koji mi je ostavio malo bolji dojam. 6.5/10

CROOKED HOUSE (2017.): Obrada književnog predloška Agathe Christie, po naški Zla kuća. Sve skupa solidan detektivski misterij - bilo je uzbudljivo pogađati tko je ubojica - a dojam ipak malo narušavaju bespotrebne CIA spletke koje više služe za (neuspješno) odvlačenje pozornosti od pravog počinitelja. C
entralna priča je dobra i drži pažnju, jedino je poneki, ajmo reći, sporedni kolosjek djelovao bespotrebno. Film vuče i dosta poveznica sa Knives Out, napravljen dvije godine kasnije, a koji je i malo superiorniji uradak. 7/10

I STILL SEE YOU (2018.): Idejno vrlo zanimljiva SF horor drama koja se raspada u raspletu i završava donekle konfuzno i isforsirano, a prije svega neuvjerljivo. Uz bolju razradu ovo je mogao biti itekako pamtljiv film. 5/10


“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 30/08/2021 07:47:21
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/08/2021 : 10:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Izvrstan zeleni vitez. Totalni trip.



Hm, daj malo više, tonto.
Inače, dobar je meni Zeleni vitez. Samo sad treba vidjeti što je to. Jer, bez obzira što ima lijepih slika, da bi nešto bilo naj, mora biti uklopljen i smisao.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 31/08/2021 : 14:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Cyborg

Moj prvi JCVD film. Podsjeca na Hombrea, zato sam ga i pogledal. Nije ni toliko los, ima atmosfreru i sarm!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/08/2021 : 22:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Tonto

Izvrstan zeleni vitez. Totalni trip.



Hm, daj malo više, tonto.
Inače, dobar je meni Zeleni vitez. Samo sad treba vidjeti što je to. Jer, bez obzira što ima lijepih slika, da bi nešto bilo naj, mora biti uklopljen i smisao.

Znam te ptico dok si jaje bila, sad bi ti tu drobio i analizirao, uvlacio filozofije i blablatruc... Samo daj, mozda i procitam ako me ne smori. Mene ta lamentiranja ne zanimaju, poanta je jasna sto se mene tice, bolje casna smrt, nego zivot kukavice u laži. To mi je sasvim dovoljno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 01/09/2021 : 12:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea



Jarmusch!

Ne volite li njegove filmove slobodno preskočite. Meni dobar, nije Dead man ali nije loše. Zabavio se. Plejada poznatih, a drago mi je bilo opet vidjeti "Perditu" Rosie Perez.



Odgledao sinoc :) Ako je i od Jarmusha, bezveze je.
Sa koje god strane ga gledao ili analizirao, bezveze je film.
Ok, mozda je dobar za klince koji po prvi put gledaju tako nesto - ozbiljnu horor zombi komediju gde se uz put rusi cetvrti zid i prodaju se pamfleti za dzabe :)
Verujem da je film uradjen iz ciste zajebancije, ali sad gledam da je otvorio Kan ili Veneciju i prosto mi je neverovatno :D

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 01/09/2021 : 12:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Kad sam vec kod otvaranja Venecije, ovih dana se navrsilo 20 godina od otvaranja Venecije makedonskim filmom Prasina.
Sjajan, bas sjajan film Mancevskog!
Ako ste gledali samo Before the rain, pogledajte obavezno i Prasinu, kao i Shadows. Takav story-telling se retko srece. Nije da su mu ostali losi, ali ova tri su vrh.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!

Edited by - Barker on 01/09/2021 12:29:40
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 01/09/2021 : 14:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Zdrava zajebancija bez forsiranja, dobro sjela. Film nije bezveze vec po samoj temi, život u maloj sredini koji izmakne kontroli. Vrlo vrlo životno i bez pretjerivanja u bilo kojem segmentu. Živopisni likovi koji su potpuno stvarni. Zanimljivo mi je kod ovog filma kaj smo pogledanim zadovoljni ostala Klara i ja, a obicno se jako tesko dogovorimo oko filma za gledanje. Ona voli kino i prati samo samo aktualne naslove a ja volim vremenski testirane filmove i zahtijevne sadržajem. Dead don`t die nas je zabavio oboje, čak se njoj i više svidel nek meni. Njoj je to prvi Jarmuscha a meni sedmi osmi. Kaj su ti afiniteti i raspoloženje!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 01/09/2021 14:38:30
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/09/2021 : 15:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
Znam te ptico dok si jaje bila, sad bi ti tu drobio i analizirao, uvlacio filozofije i blablatruc... Samo daj, mozda i procitam ako me ne smori. Mene ta lamentiranja ne zanimaju, poanta je jasna sto se mene tice, bolje casna smrt, nego zivot kukavice u laži. To mi je sasvim dovoljno.



Dobro, samo je malo čudno da ti se ne priča o filmu koji ti je naj naj.
To je stvarno čudno, pogotovo ako si već išao podijeliti svoju ushićenost s drugima (na forum).

Inače, meni je daleko od takve jasnoće, niti ta poanta koja je tebi jasna, meni nije. Ja to ne vidim u filmu Zeleni vitez, valjda govorimo o istom filmu;)

Ako se ipak odlučiš prodiskutirati, evo ti lako pitanje: po čemu vidiš da to što se u filmu događa govori: "bolje časna smrt"? Meni bi bilo draže da kažeš na čemu baziraš tu poantu, a ako nećeš - ha dobro.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6932 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/09/2021 : 19:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

quote:
Originally posted by BeaGea



Jarmusch!

Ne volite li njegove filmove slobodno preskočite. Meni dobar, nije Dead man ali nije loše. Zabavio se. Plejada poznatih, a drago mi je bilo opet vidjeti "Perditu" Rosie Perez.



Odgledao sinoc :) Ako je i od Jarmusha, bezveze je.
Sa koje god strane ga gledao ili analizirao, bezveze je film.
Ok, mozda je dobar za klince koji po prvi put gledaju tako nesto - ozbiljnu horor zombi komediju gde se uz put rusi cetvrti zid i prodaju se pamfleti za dzabe :)
Verujem da je film uradjen iz ciste zajebancije, ali sad gledam da je otvorio Kan ili Veneciju i prosto mi je neverovatno :D


Evo i ja ga napokon pogledao i složio bih se s ovim Barkerovim upisom. Bilo je simpatično vidjeti sve te glumce, ali ovo nema ni glavu ni rep. Nit' je zabavno, nit' je pametno, a od Jarmuschevih filmova sam navikao očekivati oboje. Ovo mu je uvjerljivo najlošiji uradak.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/09/2021 : 10:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Sad još da cujem tintonov dojam :)


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/09/2021 : 10:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote


Zadovoljan! 3/4

Preko Kona Ichikawe i "Fires on the plain" nabasal na ovaj anime i odlučil ga pogledati jer Ichikawa nema lošeg filma. Film je dosta osjećajan kao i ostali njegovi naslovi tako da nije za krkane kojima smetaju emocije.
Film je originalno na japanskom, ali evo tko se time ne zamara na youtubeu ga može pogledati sinhroniziranog na engleski.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kon_Ichikawa

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 03/09/2021 10:08:57
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 04/09/2021 : 22:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Ponovio Don't Breathe (treće gledanje) pred dvojku, ovaj put sa devojkom, polako je navlačim na horore.

Jako kreativno, izuzetno napeto (glavni adut filma), i pored nekih rupa se veoma dobro drži. Preporuka za jako dobar home invasion film, sa twistom - dokaz da se sa malim budžetom, dobrom idejom i kreativnim snimanjem može napraviti itekako dobar film. Priča podseća na Hermanov strip, Noć punog meseca, više triler nego horor. Ne očekujem da će dvojka valjati, ali ako bude u bioskopu definitivno idem. Idealni uslovi za ovako napete filmove.

Pored toga gledali smo Get Out i Us, možda kad stignem napišem koju i o njima. Oba jako dobra, GO ipak bolji, pre svega zbog ideje i čitave "metafore". Sviđa mi se Pilov smisao za horor, ne ide na jump-scareove ili brutalnost koliko na neobičnost, odstupanje od normalnog i samim tim stvara osećaj jeze kod gledaoca. Interesantan pristup, pshiloški dobro osmišljeno, i po kritikama bih rekao veoma uspešan.

Edited by - koze123 on 04/09/2021 22:05:27
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/09/2021 : 07:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
STILLWATER (2021.): Solidna krimi drama o ocu koji pokušava dokazati nevinost kćeri koja odslužuje kaznu zbog ubojstva "prijateljice".
Matt Damon je podjednako neprepoznatljiv koliko upečatljiv i uvjerljiv u glavnoj ulozi. Baš su ga pogodili kao bogobojaznog, prosječnog radišnog Amerikanca, sa svim njegovim manama i vrlinama, a kakve ćete pronaći u mnogim Springsteenovim pjesmama :D
No, uglavnom, početak filma baš i nije nešto obećavajući, a gledatelju nije jasno što se ovdje uopće događa. To je sad već nekakakav korona potpis filmova iz posljednjih godinu dana. Scene se nižu i imaš osjećaj da nitko nije baš pretjerano zainteresiran. No, ako se izdrži prvih pola sata, pojavi se još par likova koji gledatelja ipak uvuku u priču pa ostatak filma drži pažnju.
Ne znam je li baš bilo potrebno 140 minuta za ispričati jednu ovakvu (emotivnu) priču, ali može proći pod preporuku onima koji vole realistične životne drame sporijeg tempa (tj. amerikanci bi takve filmove nazvali "slow burner"). 7/10


“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/09/2021 : 09:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
P.S. Većina komentara koje sam čuo i pročitao po pitanju Zelenog viteza - ako izuzmemo hvalospjeve kritičara koje već godinama ne držim baš uračunljivima - vuče prema negativnom dojmu.
E sad, meni je bilo veliko razočarenje što je svaka scena (poglavlje) napravljena s namjerom i po(r)ukom, ali su iste prezentirane na krajnje konfuzan, nedorečen a katkad čak i, vrlo vjerojatno, nenamjerno komičan način, dok je poanta cijelog filma, barem ona koju gledatelj po završetku gledanja može izvući, sasvim proizvoljna. ​
Naravno da se može sad danima secirati svaku scenu iz filma i guglati razne komentare i osvrte... ali meni se ovaj film ne čini vrijednim toga (taj dio je očito stvar ukusa).
Vizualno jest odličan, ali to mu je jedini plus, barem što se mene tiče.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 06/09/2021 09:33:01
Go to Top of Page
Page: of 524  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000