forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 30/10/2022 : 08:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Gdje se može pogledati taj Barbarian?
Guglam i piše na HBOmax, ali na HBO ga nema..



A, ima ga na torentima.

vice, hvala na odgovoru.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2022 : 08:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ma imam netflix i hbo
Odustao sam od torrenta, jedanput kad se navikneš na bolje (klikni dvaput i sve ti dostupno sa titlovima i kvalitetnim zvukom/slikom itd) teško se vratiti na torrente
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/10/2022 : 10:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ma imam netflix i hbo
Odustao sam od torrenta, jedanput kad se navikneš na bolje (klikni dvaput i sve ti dostupno sa titlovima i kvalitetnim zvukom/slikom itd) teško se vratiti na torrente



Ja koristim Netflix, HBO Max, Disney Plus, Amazon Prime Video, MovieMix, Mubi, CriterionChannel, Crunchyroll i slažen se - komod je neusporediv. Al jbg, i dalje su torrenti neophodni za sadržaj koji je ekskluzivan za neke streaming servise.

Šuška se da uskoro stiže SkyShowtime, a možda i AMC+. AppleTv+ zasad nije u najavi.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 30/10/2022 10:50:28
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 30/10/2022 : 10:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sve ovo sto si naveo - placas?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 11:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja koristim Netflix, Amazon, Disney i Sky. I na svim timu servisima nema 50 filmova po mom ukusu. Sve vrvi od blockbustera, debilnih marvela i serija na isti kalup.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2022 : 11:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja koristim Netflix, Amazon, Disney i Sky. I na svim timu servisima nema 50 filmova po mom ukusu. Sve vrvi od blockbustera, debilnih marvela i serija na isti kalup.




Gluposti
Samo Netflix ima 10.000 naslova i ako ne mozes naci barem 500 po svom ukusu očito je problem u tvom zelim-ispasti-s-najcool-nista-ne-valja stavom
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ajd ako ti kažeš tako

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Naravno, pošto si napisao da je glupost da nema filmova po mom ukusu, verovatno si se pre toga informisao kakav je moj ukus, kao i o tome šta je u ponudi na tim servisima u zemlji u kojoj živim.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2022 : 12:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Gle, glupost je zato što bi bila glupost da je bilo tko to napisao
Više od 10.000 naslova... Pa znaš li koliko je to? Apsolutno je nemoguće da nemaju stotine naslova koji se apsolutno svakimu sviđaju
Zakon brojeva, jednostavno

Eto ja jucer na Netflixu pogledao prvi put taxista i training day
Vrhunski filmovi
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pošto supermark bolje zna od mene kakav mi je ukus i kakvi se filmovi nude, molim ga da mi kaže gde mogu da pogledam filmove sa, Marilyn, western klasike, krimi filmove sedamdesetih, Almodovara, W. Allena... Daleko od toga da samo to gledam, volim i pametne blockbustere i moderni Hollywood, ali eto, ponekad mi se gleda i ovo što sam gore naveo, a toga NEMA. Hajde supermarče, reci gde da nađem te filmove, hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Gle, glupost je zato što bi bila glupost da je bilo tko to napisao
Više od 10.000 naslova... Pa znaš li koliko je to? Apsolutno je nemoguće da nemaju stotine naslova koji se apsolutno svakimu sviđaju
Zakon brojeva, jednostavno

Eto ja jucer na Netflixu pogledao prvi put taxista i training day
Vrhunski filmovi




Moguće da ih ima i 100 mada sumnjam. A tebi je jasno da ponuda Netflixa nije ista u svakoj zemlji? Jednom sam išao preko vpn na Netflix, zinuo sam kad sam video ponudu u UK ili Singapuru, na primer.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2022 : 12:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ali ljudi vole ispasti cool i pametniji od drugih pa će reći da "netflix nema 50 dobrih filmova"
A zapravo su ti isti na IMDbu ocijenili hrpu filmova dostupnih na Netflixu sa 9 ili 10

Osim Taxista i Trainig day, jesi li znao da se na Netflixu mogu pogledati i Doktor Živago, In Bruges, Django, A time to Kill, Jaws, Exorcist, Collateral, LA Confidential, Talented Mr. Ripley, Lock, Stock and 2 Smoking Barrels, American Gangster, Green Mile, Inception, Forest Gump, Gladiator itd itd
Sve su to vrhunski filmovi po reakcijama i kritičara i publike
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo sad sam gledao, u Švajcarskoj ima oko 4000 filmova u ponudi na Netflixu. Na drugim servisima ih je mnogo manje, a dosta njih je dupla ponuda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ali ljudi vole ispasti cool i pametniji od drugih pa će reći da "netflix nema 50 dobrih filmova"
A zapravo su ti isti na IMDbu ocijenili hrpu filmova dostupnih na Netflixu sa 9 ili 10

Osim Taxista i Trainig day, jesi li znao da se na Netflixu mogu pogledati i Doktor Živago, In Bruges, Django, A time to Kill, Jaws, Exorcist, Collateral, LA Confidential, Talented Mr. Ripley, Lock, Stock and 2 Smoking Barrels, American Gangster, Green Mile, Inception, Forest Gump, Gladiator itd itd
Sve su to vrhunski filmovi po reakcijama i kritičara i publike



Ti želiš ispasti cool i pametan i ne čitaš DA NIJE ISTA PONUDA za svaku zemlju. Alooooo?

A od ovih koje si nabrojao, koliko njih su iz onih grupa koje sam naveo gore?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/10/2022 12:18:29
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2022 : 12:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Evo sad sam gledao, u Švajcarskoj ima oko 4000 filmova u ponudi na Netflixu. Na drugim servisima ih je mnogo manje, a dosta njih je dupla ponuda.




Nisu samo filmovi u ponudi....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by manhunter

Evo sad sam gledao, u Švajcarskoj ima oko 4000 filmova u ponudi na Netflixu. Na drugim servisima ih je mnogo manje, a dosta njih je dupla ponuda.




Nisu samo filmovi u ponudi....



Ja sam pričao o filmovima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2022 : 12:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by supermark

Ali ljudi vole ispasti cool i pametniji od drugih pa će reći da "netflix nema 50 dobrih filmova"
A zapravo su ti isti na IMDbu ocijenili hrpu filmova dostupnih na Netflixu sa 9 ili 10

Osim Taxista i Trainig day, jesi li znao da se na Netflixu mogu pogledati i Doktor Živago, In Bruges, Django, A time to Kill, Jaws, Exorcist, Collateral, LA Confidential, Talented Mr. Ripley, Lock, Stock and 2 Smoking Barrels, American Gangster, Green Mile, Inception, Forest Gump, Gladiator itd itd
Sve su to vrhunski filmovi po reakcijama i kritičara i publike



Ti želiš ispasti cool i pametan i ne čitaš DA NIJE ISTA PONUDA za svaku zemlju. Alooooo?

A od ovih koje si nabrojao, koliko njih su iz onih grupa koje sam naveo gore?




Neću istrazivati sto je gdje u ponudi
Ocekivao sam da shvatis da, ako nisu ti filmovi kod tebe u ponudi, neki drugi jednako kvapitetni jesu


Odjavljujem se iz razgovora
Tko je htio shvatiti, shvatio je iz mog prvog upisa, ostali ce nastaviti tvrditi da su precool za obicne smrtnike koji ce naći vise od 50 naslova na 4-5 najvecih svjetskih streming servisa
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Inače ima odličnih dokumentaraca i serija. Ali filmova ne baš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/10/2022 : 12:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Sve ovo sto si naveo - placas?



Da, to mi je dio strasti i koristim ih redovito. Ukoliko jednog ili više ne stignem koristit određeni misec, onda pauziram pretplatu.


Btw tu su i PickboxNow i RTL Play Premium koje imam u sklopu paketa na MaxTv-u.

Planiram istražit i Curiosity Stream.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 30/10/2022 12:29:18
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark



Neću istrazivati sto je gdje u ponudi
Ocekivao sam da shvatis da, ako nisu ti filmovi kod tebe u ponudi, neki drugi jednako kvapitetni jesu


Izglupirao si se, ali dobro. Očekivao sam da pokušaš da razmisliš i da MOŽDA shvatiš da ponuda nije svuda ista. Nema ni drugih "jednako kvalitetnih", svidelo se to tebi ili ne.



quote:

Odjavljujem se iz razgovora
Tko je htio shvatiti, shvatio je iz mog prvog upisa, ostali ce nastaviti tvrditi da su precool za obicne smrtnike koji ce naći vise od 50 naslova na 4-5 najvecih svjetskih streming servisa



Naravno da se odjavljuješ kad si shvatio da si me napao bez argumenata. Malo si nadrndan, ali ok. Niti mislim da sam precool, niti da imam uzvišen ukus. Jednostavno, nešto što bih ja voleo da pogledam (ne ulazeći u kvalitet istog) nije u ponudi ni na jednom od tih servisa. Glavno je da si me ti napao i rekao mi kako spada, svaka čast.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 12:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice



Ja koristim Netflix, HBO Max, Disney Plus, Amazon Prime Video, MovieMix, Mubi, CriterionChannel, Crunchyroll i slažen se - komod je neusporediv. Al jbg, i dalje su torrenti neophodni za sadržaj koji je ekskluzivan za neke streaming servise.

Šuška se da uskoro stiže SkyShowtime, a možda i AMC+. AppleTv+ zasad nije u najavi.



Upao mi je supermark sa onim glupostima, a u stvari sam hteo da pitam kakve su ovi servisi što se tiče ponude, to jest, stila filmova i serija? Gde se mogu pogledati malo stariji filmovi, Warner Brothers, Hitchcock, Allen, Ford, Monroe, Elvis I slične stvari? Britanske serije sedamdesetih i osamdesetih, španski, francuski i italijanski filmovi? Znam da svega toga ima pomalo na ovim glavnim servisima, ali su mi ovi drugi koje si nabrojao nepoznati. Da li neki od njih ide u tom pravcu možda? Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/10/2022 12:49:36
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46506 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2022 : 13:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Pošto supermark bolje zna od mene kakav mi je ukus i kakvi se filmovi nude, molim ga da mi kaže gde mogu da pogledam filmove sa, Marilyn, western klasike, krimi filmove sedamdesetih, Almodovara, W. Allena... Daleko od toga da samo to gledam, volim i pametne blockbustere i moderni Hollywood, ali eto, ponekad mi se gleda i ovo što sam gore naveo, a toga NEMA. Hajde supermarče, reci gde da nađem te filmove, hvala.



https://www.hdsaprevodom.com/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/10/2022 : 17:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vice



Ja koristim Netflix, HBO Max, Disney Plus, Amazon Prime Video, MovieMix, Mubi, CriterionChannel, Crunchyroll i slažen se - komod je neusporediv. Al jbg, i dalje su torrenti neophodni za sadržaj koji je ekskluzivan za neke streaming servise.

Šuška se da uskoro stiže SkyShowtime, a možda i AMC+. AppleTv+ zasad nije u najavi.



Upao mi je supermark sa onim glupostima, a u stvari sam hteo da pitam kakve su ovi servisi što se tiče ponude, to jest, stila filmova i serija? Gde se mogu pogledati malo stariji filmovi, Warner Brothers, Hitchcock, Allen, Ford, Monroe, Elvis I slične stvari? Britanske serije sedamdesetih i osamdesetih, španski, francuski i italijanski filmovi? Znam da svega toga ima pomalo na ovim glavnim servisima, ali su mi ovi drugi koje si nabrojao nepoznati. Da li neki od njih ide u tom pravcu možda? Hvala.



Mislin da je Criterion Channel pravi izbor za tebe, šta se tiče filmova. :)
Servis se fokusira na klasike, koje i izdaje na fizičkom mediju.

Mubi pak funkcionira po principu "svaki dan novi film", ali ima i svoju stalnu ponudu. Fokus su marginalna ostvarenja, festivalski naslovi, niche publika.

Preporučam ti da malo istražiš ponudu oba servisa pa prosudiš je li po tvom ukusu.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
965 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 30/10/2022 : 17:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Samo će ti za CriterionChannel trebati VPN da napraviš račun i registriraš se, no nakon toga ga možeš koristiti i bez VPN-a.
Isto tako ako želiš instalirati npr. aplikaciju za Android TV, morat ćeš skinuti od negdje apk i instalirati ručno (što uopće nije komplicirano, ali čisto da znaš unaprijed), jer je preko službenog storea dostupna samo u državama gdje ti ni ne treba VPN da se registriraš :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 18:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Wow, hvala! Ovo izgleda odlično:

https://www.criterionchannel.com/hollywood-hits

Barem pet od ovih bih pogledao večeras!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000