forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 524

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/10/2022 : 18:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Samo će ti za CriterionChannel trebati VPN da napraviš račun i registriraš se, no nakon toga ga možeš koristiti i bez VPN-a.
Isto tako ako želiš instalirati npr. aplikaciju za Android TV, morat ćeš skinuti od negdje apk i instalirati ručno (što uopće nije komplicirano, ali čisto da znaš unaprijed), jer je preko službenog storea dostupna samo u državama gdje ti ni ne treba VPN da se registriraš :)



E da, ja san apk file instalira na mobitelu i plaćan preko Google Playa, pa VPN ni ne triba.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/10/2022 : 18:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pokušaću da instaliram na tv

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 30/10/2022 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
E da, ja san apk file instalira na mobitelu i plaćan preko Google Playa, pa VPN ni ne triba.



Smiješno je što jednom kad si registriran i treba platiti karticom na njihovoj službenoj stranici, u padajućem izborniku nudi sve države
Svjesni su oni loopholea, neće ti dodatno otežati da im daš novce ako to baš tako žarko želiš
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 31/10/2022 : 03:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
Isplati se pogledat, ali hype je po meni neopravdan.



Ima svojih trenutaka i nije uopće loš,
čak vrlo pogodan za zadovoljavanje horor poriva -
ali da, složit ću se oko prerazvikanosti.

Nikako da naučim lekciju:
nalože me sjajni traileri i hajp-komentari diljem neta,
a filmovi kao cjelina dobrim dijelom naprosto
ne mogu parirati koncentratu biranih isječaka,
i onda ne ispadne u rangu očekivanja - iako sam film možda i nije loš.

Oprez!
Marketing opako udara, lako je postati žrtvom

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 09/11/2022 : 21:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Accident Man: Hitman's Holiday

Nastavak Accident Mana, prvog filma gdje sam počeo gledat Scotta Adkinsa i gdje sam se vratio tim borilačkim filmovima. Priča je uredu, ali ima nelogičnosti, glazba i fightovi su odlični ali jako je neozbiljan film, što nije bio slučaj sa prvim djelom. To mi je jako uništilo dojam.

6/10

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 10/11/2022 : 20:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
all quiet on the western front
(na zapadu ništa novo)

u moru novog smeća isplivao je jedan dobar film. iako je remake i ideja nije originalna, pravo je osvježenje. napokon si je netko dao truda i to se vidi. za promjenu vidimo i njemačku stranu 1. svj rata, a i film je na njemačkom i to samo pridonosi autentičnosti. ima sve što film o tom ratu treba imati, od dramatičnih krvavih bitaka, vojničkog dokoličarenja u njihovim pauzama do onog ljudskog intimnog faktora. i naravno same poruke o besmislenosti rata. meni osobno bolji od "1917". nije remek djelo ali je kvalitetan i vrijedi ga pogledati.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/11/2022 : 20:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Odlican je quiet. Negdi izmedju 7 i 8. Blize 8.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 10/11/2022 : 22:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

all quiet on the western front
(na zapadu ništa novo)

u moru novog smeća isplivao je jedan dobar film. iako je remake i ideja nije originalna, pravo je osvježenje. napokon si je netko dao truda i to se vidi. za promjenu vidimo i njemačku stranu 1. svj rata, a i film je na njemačkom i to samo pridonosi autentičnosti. ima sve što film o tom ratu treba imati, od dramatičnih krvavih bitaka, vojničkog dokoličarenja u njihovim pauzama do onog ljudskog intimnog faktora. i naravno same poruke o besmislenosti rata. meni osobno bolji od "1917". nije remek djelo ali je kvalitetan i vrijedi ga pogledati.



davno sam gledao original, ali mi je posljednji kadar ostao urezan u pamćenje,tako da bi mogao pogledat
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/11/2022 : 22:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nabasah slucajno na TV-u film In the name of the father i mogu reci da je odlican. Nisam cuo ranije za Guildford four tako da sam i naucio nesto novo. A soundtrack za film Hendriks, Dilan, Whiskey in the jar (ne Metallica), Sinejd o Konor itd. Kako mi je do sada ovo promaklo ispod radara ne znam.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/11/2022 : 22:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Whiskey in the jar (ne Metallica)



To je Thin Lizzy, sramoto Jedan od najboljih bendova 70ih.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/11/2022 : 07:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Znam, ali sam namerno napisao neMetallica zbog Garage inc. koji svi znaju.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/11/2022 : 23:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Odgledao danas dva filma zaredom u bioskopu, Crnog Adama koji uopste nije toliko djubre kakvim sam ga ocekivao i Vakanda zauvek koji nije los. Bas dobra avantura. Zadovoljan na kraju.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 12/11/2022 : 12:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Odgledao danas dva filma zaredom u bioskopu, Crnog Adama koji uopste nije toliko djubre kakvim sam ga ocekivao i Vakanda zauvek koji nije los. Bas dobra avantura. Zadovoljan na kraju.



Svaka ti čast na tome.
Ja sam zadnji puta gledao dva filma zaredom
davne 2009. i to Drag Me to Hell i G.I. Joe...
Umro sam i tad sam rekao nikad više...
Crni Adam skroz OK, Vakanda mi je u planu,
drago mi je da ti se svidjela, ja nemam neka
očekivanja. Najviše me zanima kako su odradili Namora...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/11/2022 : 18:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja inace blage veze nemam o tim likovima i gledam samo filmove jer su mi stripovi bas van moje zone interesovanja. Sto se Namora tice meni bi tu nekako legao neki opasnije face nego ovaj ali ‘ajde
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/11/2022 : 21:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Wakanda je ok, unatoč patetici i očekivanom seruckanju. Očekiva san teško smeće i iša u kino iz dosade. Uz tako niska očekivanja i nije neka hvala da me film nije razočara.

Adama nisan gleda u kinu, možda na malom ekranu.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 12/11/2022 21:04:58
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 13/11/2022 : 07:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Wakanda je ok, unatoč patetici i očekivanom seruckanju. Očekiva san teško smeće i iša u kino iz dosade. Uz tako niska očekivanja i nije neka hvala da me film nije razočara.

Adama nisan gleda u kinu, možda na malom ekranu.



Ako mogu preporučiti, pogledaj Adama u kinu...
Film je baš sniman za veliko platno i
dosta ćeš toga izgubiti kad budeš gledao
na TVu. Film uopće nije loš a Brosnan
kao Dr. Fate razvaljuje, garant će nakon
ovoga dobiti vlastiti film...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/11/2022 : 09:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kakav je Poker face? Da li je neko pogledao?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 16/11/2022 : 17:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
čovjek vrlo pametno zbori.


https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3739 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 18/11/2022 : 14:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Triangle of Sadness

Nisam upoznat s opusom Ostlunda te mi je ovo prvi susret s njegovim filmovima. Moram priznati da sam na ovo otišao zbog Zlatne palme koju je film dobio.
Konačni dojam je ispod očekivanog. Film ima tendenciju prema nekoj crnoj komediji kojom bi parodirao socijalne razlike i kapitalizam. Početak i kraj su bili previše razduljeni i izgubio mi se u tim dijelovima interes za filmom. Likovi bi trebali prezentirati različite sfere elitnog društva, ali nijedan se ne uspijeva uvući pod kožu i pobuditi neki veći interes.
Film nabacuje već viđene i prožvakane teme i motive i pokušava ih kroz alegoriju upotpuniti u nešto originalno. Ima jako dobrih momenata, ali i jako konfuznih i naprosto dosadnih sekvenci. U editingu bih zasigurno skratio ovaj film za pola sata kako bi bio efektniji. Ubacivanje hollywoodske zvijezde je ovdje ispao kao sitan ukras filmu i nije doprinjelo nekoj naročitoj kvaliteti. 10-minutna sekvenca s povraćanjem i ostalim septičkim motivima je bila aposlutni low filma, iako je u dvorani to naišlo na nevjerojatno dobre reakcije.
Kraj je jako reminiscentan na jedan poznati roman iz 20.stoljeća, ali ne bih htio spoilati.
Sve u svemu, film koji ne obiluje originalnošću i koji na jedan solidan način prikazuje već viđene teme. Moglo je biti puno efektnije oblikovan i samim time bi bio interesantniji za pogledati. Ovako dosta razvučeno i razvodnjeno.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/11/2022 : 21:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Menu


Zabavna crna horor komedija koja daje novo značenje izrazu "kitchen nightmares".

Zabavno, zadovoljava apetit za hranom, nasiljem i lošim šalama.

Nakon filma san s gušton slistija jedan double cheeseburger, znat ćete zašto kad pogledate film. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6932 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/11/2022 : 22:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Menu


Zabavna crna horor komedija koja daje novo značenje izrazu "kitchen nightmares".

Zabavno, zadovoljava apetit za hranom, nasiljem i lošim šalama.

Nakon filma san s gušton slistija jedan double cheeseburger, znat ćete zašto kad pogledate film. :)


Kino?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/11/2022 : 22:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Da, Cineplexx. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2456 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 19/11/2022 : 16:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Dajte preporuku za neki dobar SF iz 2021.-2022. (u tom periodu sam slabo gledao filmove pa sam sigurno nesto preskoči), a da nisu biskopski blokbasteri.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 19/11/2022 : 16:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Je l' si Dune i Zack Snyder's Justice League gledao? Bez obzira što su blockbusteri... Mada, JLA, kako se uzme...

Meni je ovaj baš lepo legao nedavno...


PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Edited by - Gil-galad on 19/11/2022 16:30:15
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2456 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 19/11/2022 : 17:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Dinu sam gledao u IMAX-u. JLA nisam. Nisam ni 'Jagodu' to onda moram obavezno 🙂
Go to Top of Page
Page: of 524  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000