forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 546

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/01/2010 : 19:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
A Serious Man


Braca Coen ustvari nikad nisu odstupili od svojih korjena , a na to mislim na zivot u provinciji (i ovaj put kao i u Fargo Minesota) i tipicni zidovski humor koji ga zacinjava .
A Serious Man je odlican film bez poznatih glumaca i sa odlicnom pricom kako sve moze krenuti nizbrdo , ako se oslonimo na sigurnost moralnog i materijalnog svijeta .



http://www.youtube.com/watch?v=tcUTv3LH3ss

Po meni je ovaj film jedan od kandidata za oskara .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/01/2010 : 19:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ostanimo dakle kod potecialnih oskarovaca .
Predivna loser-story sa jednim od mojih najdrazih glumaca Jeff Bridges
Ovaj film ide u utrku za oskara sa velikim potencijalom..sa pravom.

Crazy Heart



http://www.youtube.com/watch?v=Y0349E7kFEM

Ne moram ni naglasavati da preporucam ovaj film i zelim dodati da glavnu zensku ulogu igra sjajna mlada Maggie Gyllenhaal..kapa dolje .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/01/2010 : 19:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Oskar je takoder na dohvat ruke i jednom od najboljih ratnih (ili antiratnih) filmova novije generacije.
Reziserki Kathryn Bigelow uspjelo je napraviti ono sto gomili njenih muskih kolega nije.
Akcijska drama sa elementima zdravog humora i prica koja ce dodirniti svako srce i probiti svaki oklop.


The Hurt Locker




http://www.youtube.com/watch?v=xhQdJTlo5NI

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/01/2010 : 20:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo zasto je meni drago sto si se vratio na forum.. Iako si mi ignorisao poruku dobrodoslice.. Mada mi to nije bitno, koliko da li je dete OK...
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 31/01/2010 : 20:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Oskar je takoder na dohvat ruke i jednom od najboljih ratnih (ili antiratnih) filmova novije generacije.
Reziserki Kathryn Bigelow uspjelo je napraviti ono sto gomili njenih muskih kolega nije.
Akcijska drama sa elementima zdravog humora i prica koja ce dodirniti svako srce i probiti svaki oklop.


The Hurt Locker




http://www.youtube.com/watch?v=xhQdJTlo5NI



Ovo je film u kog imam najvise nade da ce sprijeciti Avatar da uzme oskare za film i reziju (mada bi volio da Tarantino uzme ovo drugo). Ipak, imam neki predosjecaj da ce Bigelou uzeti reziju. To bi bio prvi put da zena osvoji oskara u ovoj kategoriji, a znamo da takve stvari u poslednje vrijeme itekako imaju uticaja na akademiju.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/01/2010 : 21:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Hurt loker je nešto najbolje što se filma tiče u zadnje vrijeme

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 31/01/2010 : 21:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Pa sad,da mi je legao i nije.Nemam pojma o režiji ali ovo mi se čini dobro napravljeno(Ketrin Bajglou).Najveći problem je to što me ovo uopšte nije dirnulo,jebi ga imamo svoje probleme,imali smo i ovo sranje od našeg rata tako da me ne uzbuđuje ovaj isječak iz života marinaca u Iraku.Da sam Amer,dobro ali ovako ne znam.
Opet,to je moje mišljenje koje ne znači ništa.Sinoć sam gledao pa je možda i DVD Rip kriv za ovo(Ovo sve glede The Hurt Locker)!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 31/01/2010 : 21:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Ima li di nać titlove za film "Murder by Decree" (1979)? (Sherlock Holmes protiv Džeksona Trbosjeksona)

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/02/2010 : 09:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Ima li di nać titlove za film "Murder by Decree" (1979)? (Sherlock Holmes protiv Džeksona Trbosjeksona)



Ja ih imam, tako da sigurno postoje. Sad zavisi i na koliko je CD-a MbD.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 01/02/2010 : 15:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Inferno

Ima li di nać titlove za film "Murder by Decree" (1979)? (Sherlock Holmes protiv Džeksona Trbosjeksona)



Ja ih imam, tako da sigurno postoje. Sad zavisi i na koliko je CD-a MbD.


Ima 697 Mb. 1CD?

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/02/2010 : 15:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=murder%20by%20decree&jezik=
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/02/2010 : 15:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ako ti ne pašu, imaš programčić subtitle workshop i tu podesiš vremena. jednostavno je, a mogu ti reći osnovne upute ako trebaš.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 01/02/2010 : 15:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=murder%20by%20decree&jezik=


Ovdje je problem što su na slovenskom, a ja to ništa ne razumijem.
Čitavi web sam prošao i nisam našao prave titlove za ovaj film.
Ako ne bude, nema veze, gledam na engleskome.

Inače, znam podešavat titlove.



Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/02/2010 : 15:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Inferno

Ima li di nać titlove za film "Murder by Decree" (1979)? (Sherlock Holmes protiv Džeksona Trbosjeksona)



Ja ih imam, tako da sigurno postoje. Sad zavisi i na koliko je CD-a MbD.


Ima 697 Mb. 1CD?



Ja imam na 2 CD

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 01/02/2010 : 15:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Inferno

Ima li di nać titlove za film "Murder by Decree" (1979)? (Sherlock Holmes protiv Džeksona Trbosjeksona)



Ja ih imam, tako da sigurno postoje. Sad zavisi i na koliko je CD-a MbD.


Ima 697 Mb. 1CD?



Ja imam na 2 CD


Zna sam.
Kao što rekoh, nema veze, gledam na ingliš.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/02/2010 : 15:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by stinky

http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=murder%20by%20decree&jezik=


Ovdje je problem što su na slovenskom, a ja to ništa ne razumijem.
Čitavi web sam prošao i nisam našao prave titlove za ovaj film.
Ako ne bude, nema veze, gledam na engleskome.

Inače, znam podešavat titlove.


Pa da, pa ti si dalmoš... Da si zagorec ko stinky razumel bi slovenščino.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 01/02/2010 : 16:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by stinky

http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=murder%20by%20decree&jezik=


Ovdje je problem što su na slovenskom, a ja to ništa ne razumijem.
Čitavi web sam prošao i nisam našao prave titlove za ovaj film.
Ako ne bude, nema veze, gledam na engleskome.

Inače, znam podešavat titlove.


Pa da, pa ti si dalmoš... Da si zagorec ko stinky razumel bi slovenščino.


Točno. U tome je problem. Najteže je razumijeti jezik koji je pinkicu iskrivljen od tvoga. Zapravo, nije nerazumljivo, već je mučno.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/02/2010 : 16:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove
Ja imam na 2 CD



pa daj mu te na 2cd pa će si on spojit. jel imaš prijevod ili slovenske, uostalom?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2010 : 16:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by stinky

http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx?prijevod=murder%20by%20decree&jezik=


Ovdje je problem što su na slovenskom, a ja to ništa ne razumijem.
Čitavi web sam prošao i nisam našao prave titlove za ovaj film.
Ako ne bude, nema veze, gledam na engleskome.

Inače, znam podešavat titlove.


Pa da, pa ti si dalmoš... Da si zagorec ko stinky razumel bi slovenščino.



ja je razumin jer san 2 godine živija u slo,a dalmoš san

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 01/02/2010 : 17:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
http://movies.ign.com/dor/objects/14322233/inception/videos/inception_f2_ov_sd_qt_high.html

Novi Nolan na ljeto, izgleda jako zanimljivo.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2010 : 19:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Wikinzi, astronauti, aliensi i sve to u istom filmu..ooo da , zvuci kao najjeftinija c produkcija sa dna kace, ali nije .
Uz izvrsnu glumacku postavu James Caviezel,Sophia Myles,John Hurt,Jack Huston i iznenadujuce dobar scenarij ovaj film ni trenutka nije dosadan, trivijalan , niti naporan .
Naravno podljeze nekim kliseima i nije remek djelo, ali vrijedi ga pogledati.
reziser Howard McCain je suradivao na projektu gospodara prstenova i to se iskustvo neda previdjeti.



http://www.youtube.com/watch?v=ewBIp8uv58I

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 01/02/2010 : 19:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Outlander je jedan od filmova koji su imali izvrstan potencijal, ali su potonuli u ispodprosječnost.
Gledljivo.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/02/2010 : 19:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pogledaću, zvuči zanimljivo, ali imam neku averziju prema filmovima koji moraju da se reklamiraju preko "nekog" koji je radio na "nekom" poznatom filmu...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/02/2010 : 19:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma slabašan je taj outlander

e sad, ne znam jel vi volite teške filmove (pretpostavljam ne) ali od tih novijih filmova je okej antikrist. meni najzanimljiviji trier, koji inače i nije nešto. znači, za teške filmofile i smarače
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2010 : 19:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Dobro krene Outlander, ali gotovo odmah postane jadnjikav.

Antikrist je jak.

Go to Top of Page
Page: of 546 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000