forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli Put PRESS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 136

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/03/2011 : 23:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
topic ostaje 2 dana zakljucan, dok se ne smire tenzije.
Manite se politike, vidite da ne ide.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/03/2011 : 14:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Topic je opet otkljucan.
Molim vas, samo bez politike i vrijedjanja.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 25/03/2011 : 14:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
OK,samo što bi onda ljudima kao što je Boban trajno trebalo zabraniti posjet ovom sajtu.
Nakon onakvog teksta teško je ostati smiren,bio namjeran ili ne a znam da je!
Taj čovjek je dno dna,da neupotrebim grublje riječi.
I ovaj put neću ulaziti u dublju analizu njegovih riječi,ne zbog bana,jer me savršeno boli kurac za to,nego čisto zbog kolegijalnosti i molbe koju su moderatori stavili.
Samo ne mogu čitati njegove postove i ostati ravnodušan,a ne odgovaranjem ili šutnjom čovjek dobija potvrdu svojih ogavnih tvrdnji.
Jadno!!!

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39488 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/03/2011 : 17:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dobra stvar je sto je topic otkljucan i sto je ova metoda dobra.. Kada se masa posvadja, treba zakljucati topic na recimo 24-48h i to je to.. Sve se moze lepim i bez izbacivanja...

Bravi Kinze Wariorze :))

Edited by - sawitch on 25/03/2011 17:04:39
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 25/03/2011 : 19:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Ma 'ajde! Taman kad zabava pocne da se zakljuca topik?
Salim se, moguce da je bio dobar potez to zakljcavanje...jer ko zna sta bi se nadalje sve desavalo? ;)
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 25/03/2011 : 19:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Boban

A da li ti misliš da mi ne znamo ko se interesuje za prava koja smo mi platili?
Zar ti misliš da deset minuta nakon što neko ponudi stranom izdavaču, on nas ne obavesti o tome?
Zar misliš da su meni potrebne informacije rekla-kazala s foruma?



http://www.youtube.com/watch?v=lwKMxwKQjR4

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/03/2011 : 22:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Jedino što se više nema što pametno reći na ovom topicu.
BP je propao, Press se odjavio, i sada mi mlatimo praznu slamu i prepucavamo se po nacionalnom pitanju.
Tako da je ovaj topic zreo za zaborav.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/03/2011 : 22:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
BP je propao, Press se odjavio, i sada mi mlatimo praznu slamu i prepucavamo se po nacionalnom pitanju.



Propao jeste, al od Bobana i dalje stosta zavisi. Nek stoji ovaj topic da vidimo sta ce dalje. 16 albuma su u statusu 'samo' da se odpstampa i Boban trazi odgovarajuce resenje da stripovi vide svetlost dana. Prava za Torgala i dalje drze i ne pustaju + slicno.
Pustimo da zivi topic i da komentarisemo buduca desavanja.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/03/2011 : 22:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper
Propao jeste, al od Bobana i dalje stosta zavisi. Nek stoji ovaj topic da vidimo sta ce dalje. 16 albuma su u statusu 'samo' da se odpstampa i Boban trazi odgovarajuce resenje da stripovi vide svetlost dana. Prava za Torgala i dalje drze i ne pustaju + slicno.
Pustimo da zivi topic i da komentarisemo buduca desavanja.


Čekaj, ti mu zaista vjeruješ?

Trouble will find me
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/03/2011 : 22:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Čekaj, ti mu zaista vjeruješ?



Malo sam se sprdao za ovih 16 brojeva (mada vidim da mnogi veruju), mozda sam trbao staviti kojega smajlija. Da drzi prava to verujem .
Interesuje me dokle moze da ide ova posve luda prica.

Edited by - kasper on 25/03/2011 23:11:16
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/03/2011 : 23:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Sve se moze lepim i bez izbacivanja...


ma kakvi...treba to odmah sasjeć,poizbacivat jedno 5 ili 6 ljudi i milina...srića da ja nisam vidio kad se vodila rasprava jer u ovaj topic rijetko zalazim...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2950 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/03/2011 : 23:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kasper
Propao jeste, al od Bobana i dalje stosta zavisi. Nek stoji ovaj topic da vidimo sta ce dalje. 16 albuma su u statusu 'samo' da se odpstampa i Boban trazi odgovarajuce resenje da stripovi vide svetlost dana. Prava za Torgala i dalje drze i ne pustaju + slicno.
Pustimo da zivi topic i da komentarisemo buduca desavanja.


Čekaj, ti mu zaista vjeruješ?



"Ne vjerujem nikome, a ponajmanje sebi."

Mudrosti i izreke iz, za sada, ne objavljenje zbirke "Kako prevariti bližnjega i živjeti sretno!"


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 26/03/2011 : 13:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
jbt koji su to freakovi..u zadnja 3-4 dana procitah sve sa svih strip foruma sto propustih(u zadnjih godinu dana) u vezi razno raznih optuzbi protiv Marka, Fibre i to uvijek od istih ljudi(marlow,stinky,profesor itd.)..bez rijeci..osim da Marko stvarno ima vraziji celicne zivce kad mu se da godinama natezat sa njima..

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 26/03/2011 : 14:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ma odvratan je i ovaj nacionalizam,smuci mi se vise od tog sranja.Ovde su uglavnom ljudi koji vole stripove,ko pocne da kenja mars u p.m.A sto se tice Belog Puta ujeo me je za srce kada je prestao sa Torgalom i Konanom.Sto se tice Belog adio amigo zauvek i ave novi izdavaci.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 26/03/2011 : 18:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Ajd i ja da opletem...verovatno na pogresno mmestu, ali svejedno....osecam da imam pravo da kaem sta hocu, jer sam jedan od onih najvernijih ljubitelja i podrzavalaca nase exyu strip scene. Ja sam na forumu (forumima , ovom i darkwoodovom, a overim ponekad i znaksagite) odskora i prevashodno sam dosao da bih pronasao neke informacije u vezi stripova koji me interesuju, kao i da saznam tacno kako funkcionisu aukcioni sajtovi (ko su respektabilni (haha) prodavci i kupci) , jer mi je preporuceno da neke starije stvari koje mi fale potrazim tamo. Krenulo je kao nasumicno trazenje, a pretvorilo se u citanje nekoliko threadova (na svim pomenutim forumima, kako svaki ima svoj "klan") prepucavanja i pljuvanja izmedju clanova, osoblja sajtova, preprodavaca i izdavaca. Zivot mi se smucio za 3 dana, a stripovi i cela prica oko preprodaje su mi se ogadili. Sve to oko preprodavaca i malog kruga fetisista/ovisnika koji besomucno daju ogromne pare za starije stripove mi je 100x gore nego slika sa nakupcima na pijacnim tezgama. Ako sma dobro stekao utisak, nema ni 10-20 ljudi koji su zapravo veliki kupci, sve ostalo je i u poredjenju sa njima boranija i zanemarljivo. Strip je definitivno samo biznis za te ljude i ko kaze drugacije ...
Stvoren je kult elitista u svetu stripa, za koji ti kao ulaznica treba veliki budzet i nista vishe. Ljudi koji pljuju izdavache sto izdaju albume u tvrdim koricama i tako navodno sprecavaju omasovljenje stripa, u isto vreme prodaju obojeni klozet papir za hiljade evra...wtf?!? vidim sve osnovci u srednjoskolci stali u red da im kupuju ZS i LMS...
Da ne pricam o pljuvacinama izmedju raznih izdavaca i ne znam vec cega, uzhas! A ulazenjem u rasprave , ama bas nijedna zaracena strana ne ostaje cista i iz cele price svi izlaze ukaljanog obraza (to je moj licni dozivljaj)

Ne kupujem Boneli naslove, jer me ne interesuju, osim MM , DD , a deluju mi primamljivo i NN i Magicni Vetar...treba da procitam malo skenove da donesem sud, ali su mi tvrda izdanja potpuno cenovno neprihvatljiva za nesto sto je zamisljeno kao pristupacan kiosk strip.
Generalno kupujem skoro sve naslove/albume (gle cuda !? albumi su mi zapravo pristupacniji nego da za jednog bonelijevog junaka odvojim somica da ga kompletiram ?!?, toliko o masovnosti) svih izdavaca na nasim prostorima . Znam da je to jako malo trziste i ako imalo mogu da doprinesem trajanju istih drago mi je sto sam kupio svaki od tih stripova. Cesto i prelazim realnu budzetsku granicu i pece me savest sto toliko para dajem na stripove, a imam dvoje dece...mada jos nista nosu bili uskraceni zbog toga. Da ne pricam koliko sam odusevljen ovime sto se zadnjih par godina desava na trzistu kad se uzme izdavacki program Fibre, Komika, VC-a, Darkwood-a, Lavirinta....svi novi igraci su raznvrsnoscu obogatili strip scenu na ovim prostorima. Citam stripove preko 25 godina i drago mi je sto sam do sada bio neuk i neupucen u ostale aspekte ovog, preskupog , mnogima ocigledno, sporta/biznisa , a meni ljubavi i hobija i sto sam se drzao podalje od foruma, aukcija i slicnih, jer sam zgadjen koliko "odrasli" ljudi mogu da budu nezreli i neozbiljni i kao takvi su u stanju da se prepucavaju ko pubertetlije po krstarici i facebooku :(
Na kraju se setim gde zivim i da nista vise ne treba da me iznenadjuje...

Vikend posete Alan Fordu, pivce uz neobaveznu pricu i par sati cistog zadovoljstva definitivno ostaju moj nacin interakcije sa svetom u sferi stripa.....tek sad sam shvatio Miroslava sto godinama nikad nije pokazao interesovanje da se u vecoj meri bavi prodajom starijih/kolekcionarskih izdanja....covek jednostavno nema stomak (i ima obraz) za ta sranja...

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 26/03/2011 18:45:50
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 26/03/2011 : 18:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin
Vikend posete Alan Fordu, pivce uz neobaveznu pricu i par sati cistog zadovoljstva definitivno ostaju moj nacin interakcije sa svetom u sferi stripa.....tek sad sam shvatio Miroslava sto godinama nikad nije pokazao interesovanje da se u vecoj meri bavi prodajom starijih/kolekcionarskih izdanja....covek jednostavno nema stomak (i ima obraz) za ta sranja...



Visoka sansa da se poznajemo, buduci da sam nemalo puta i sam tamo zaglavio na pivu :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 26/03/2011 : 18:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:


Visoka sansa da se poznajemo, buduci da sam nemalo puta i sam tamo zaglavio na pivu :D



Znamo se sigurno, tamo sam redovni posetilac otkad znam za sebe, manje vishe od kad je otvorena. otkad sam dobio decu, na posete Alan Fordu gledam maltene ko na izlaske u grad :P

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 26/03/2011 : 18:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

quote:


Visoka sansa da se poznajemo, buduci da sam nemalo puta i sam tamo zaglavio na pivu :D



Znamo se sigurno, tamo sam redovni posetilac otkad znam za sebe, manje vishe od kad je otvorena. otkad sam dobio decu, na posete Alan Fordu gledam maltene ko na izlaske u grad :P



Ziher, ima nas "redovnih" u AF sto tamo zaglave na pivu...i rostilju iz obliznje mesare. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3528 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 26/03/2011 : 20:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

Vikend posete Alan Fordu, pivce uz neobaveznu pricu i par sati cistog zadovoljstva definitivno ostaju moj nacin interakcije sa svetom u sferi stripa.....tek sad sam shvatio Miroslava sto godinama nikad nije pokazao interesovanje da se u vecoj meri bavi prodajom starijih/kolekcionarskih izdanja....covek jednostavno nema stomak (i ima obraz) za ta sranja...



Miroslav je kraljina!!! Odmorim mozak kada odem u AF... Uvek odvali nešto za prepričavanje. U stvari, tako kako on nešto ispriča, to se i ne može prepričati.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 27/03/2011 : 21:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message  Reply with Quote
Izasao famozni 17 broj iz stamparije (kao peti Beatles). Bordzije- Knjiga 2 (Dagda/System Comics). Meki uvez,od sutra u knjizarama AF i Darkwood u BGD,More Comics u ZG i Buch u LJ). Ovo nije podj.nego cisto da unesemo vedrog duga u sumorni topic
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 27/03/2011 : 22:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Čekaj, ti mu zaista vjeruješ?



A zašto mi ne bi verovali? Kada sam ja pričao neistine?
Tu i tamo ponešto okasni, ali to su sitnice.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/03/2011 : 23:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
@ austin, Mairosu, Gil-galad,

u striparnici kod Miroslava sam još više zavoleo ovaj hobi.
Uvek mi je dobro da pročitam da ima još ljudi koji gotive prijateljsku i opuštenu atmosferu u AF, uz ispijanje piva, i neizbežan razgovor sa Miroslavom o politici

Ima vremena, naći ćemo se jednom tamo... Nije frka za stolice, ja uvek stojim



Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6997 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 28/03/2011 : 00:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panasonik

Izasao famozni 17 broj iz stamparije



čega?
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 28/03/2011 : 00:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message  Reply with Quote
Neka Boban ulozi onu silnu kintu sto je zaradio od rasprodatih izdanja svog mega-giga bestcelera "Poslednji Srbin" i nema zime ni za stampare ni za strip fanove.

www.konstantinovoraskrsce.com
www.prozanaputu.com
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 28/03/2011 : 11:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
"Ćosić sreće Gejmana
Poslednji Srbin - Boban Knežević"

WTF?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page
Page: of 136 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000