forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 276

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 26/11/2016 : 22:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Mister No je oduvek imao nesto melanholicno u sebi, a i ja jesam za modernizaciju i malo mracniji prikaz lika tako da ne znam sto to nije uspelo. Nisam citao taj americki ciklus sa Japancima tako da ne znam kako je to ispalo. VCove epizode imaju dobrih prica a i bas losih, kako koja.




Mister No je u startu prikazan kao skitnica, isiban zivotom, covek koji nema sta da izgubi niti da dobije. i kao takav, lik je odlicno funkcionisao, a onda ti dodje masiero, primera radi, i od mister noa pravi filozofa, usiljenog delioca pravde, fakticki, tex willera u dzungli.

E sad, krucijalni momenat koji je gurnuo mister noa na nizbrdicu bez povratka je kad su mu unistili MN-1 pajper i odenuli ga u drugi outfit. Tada lik pocinje naprasno da se menja i gubi onaj shmek koji je imao do tad.

Meni, kojem je mister no bio prvi strip u zivotu koji sam dobio sa 7 godina (let za rio), i za koji sam se od tad zalepio ko muva na govno, kad sam dobio priliku da citam te epizode u ''novom ruhu'', uopste nisam mogao da ukacim da se radi o istom liku.

Mister Nou jednostavno nije trebala modernizacija, vec gasenje kad je lik sa svojim opusom dosegao pik. i kraj price.

Generalno, bilo koji serijal na duze staze, nema potrebe da se rasteze na vise od 200 do 300 max brojeva, jer sve posle toga je ponavljanje, budzenje, splacinarenje i jajarenje.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/11/2016 : 23:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
E kad mi neko napiše "prvi strip sam dobio sa 7 godina, Let za Rio" u momentu se osetim kao da imam 350 godina...

Meni je drugi strip bio Bubnjevi u džungli, pa ti vidi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/11/2016 23:58:47
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 27/11/2016 : 00:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Nije u tome poenta. Godine sam pomenuo samo zbog licnog susreta s Mister Noom, i da me taj strip prati ceo zivot. Uvek ce mi ostati jedan od najdrazih strip junaka ikad smisljenih zbog karaktera, okruzenja, doba u kojem je funkcionisao, ali ne mogu se otrgnuti tom osecaju gorcine kako je isti osakacen u kasnijem periodu, pogotovo kad stasavas uz takav u startu sjajan serijal... a onda budes zapljusnut gomilom gluposti, kojima ko da nema kraja...

Eh, kad bi danas klinci sa sedam godina dobijali stripove umesto telefona i ostalih gluposti...

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/11/2016 : 02:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Povratak u Manaus/Narednik Madeira (LMS 989/990)
dakle, može se reći da ovdje završava Mister Noova afrička avantura. sama epizoda je ništa posebno, likovi su razvijeni toliko da se (ipak) može reći da su ok prezentirani ali na kraju, kada se sve zbroji - ništa posebno.
Scenarij:5/10
Crtež:6/10


RETROSPEKTIVA:Mister No - afrički ciklus
S obzirom na broj pročitanih Bonelli epizoda, mogu reći da se smatram stručnjakom za ovu podgrupu stripa, a ako tome dodam da sam pročitao skoro sve pilotove epizode (sve LMS epizode svakako, par ovih novih još nisam) smatram da mogu izraziti svoje mišljenje u vezi ovog (afričkog) ciklusa:Riječ je o jednom od ponajboljih razdoblja u Bonelli univerzumu uopće. Mister No oduvijek je bio izrazito slojevit lik koji, unatoč prividnoj jednostavnosti, odaje sve vrline i mane dobroga čovjeka. Bonelli kuća izvrsno je razvijala taj lik kroz nekih 160+ epizoda i onda je shvatila da je potreban svojevrsni reset, potpuno nova priča unutar starinskih parametara. I tu smo dobili afričku avanturu najpoznatijeg Bonellijevog pilota, avanturu koja je bila prva u moru narednih putešvestija mnogih drugih junaka. Mister No kao strip ovdje je pokazao svu svoju zrelost i ozbiljnost koja opet ni za trenutak nije poremetila njegovu buntovnu dječačku narav. I upravo ta kombinacija starog lika u novim okolnostima dovela je do jedne od uzbudljivijih avantura stripovske kuće koja će u narednim godinama uvelike koristiti ovu shemu kako bi revitarizirala i obnovila doživljaje svojih junaka. Mister No nije se nimalo promijenio nakon ove avanture ali Bonelli kuća jeste. Postala je kuća koja će uvelike koristiti nove krajeve za ubrizgavanje života starim likovima.

I, muku mu ljutu, sve je to na kraju ispalo jako dobro.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/11/2016 : 11:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ček malo... ti tu "promjenu" koja se sastoji od seljakanja likova po vascelom svetu, pretakanja iz supljega u prazno i manijakalna ponavljanja jednog te istog, nazivas veoma dobrim?
bonelli je totalno otisao u qrac, "glavni" likovi (zagor, tex, d.d....) su dno dna, a sam mr no ni ne postoji...
sto je tu dovraga dobro??
sam mr noov africki ciklus je dobar, ali svi ostali koji su slijedili taj primjer zivi su uzas...
ocekujem da zagor uskoro odleti na mars i razvije slojevitu pricu punu tjeskobe s introspektivnim razmisljanjem o smislu postojanja limenki coca cole.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/11/2016 : 12:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ček malo... ti tu "promjenu" koja se sastoji od seljakanja likova po vascelom svetu, pretakanja iz supljega u prazno i manijakalna ponavljanja jednog te istog, nazivas veoma dobrim?
bonelli je totalno otisao u qrac, "glavni" likovi (zagor, tex, d.d....) su dno dna, a sam mr no ni ne postoji...
sto je tu dovraga dobro??
sam mr noov africki ciklus je dobar, ali svi ostali koji su slijedili taj primjer zivi su uzas...
ocekujem da zagor uskoro odleti na mars i razvije slojevitu pricu punu tjeskobe s introspektivnim razmisljanjem o smislu postojanja limenki coca cole.



To svakako nije "pretakanje iz supljega u prazno i manijakalno ponavljanje jednog te istog" jer je promjena očigledna kod svakog junaka koji je promijenio sredinu a samim time dobio mogućnost za "novim" avanturama. Također ne stoji tvrdnja da ti likovi (i serijali) nisu s tim profitirali jer pitanje je kako bi neki junaci (konkretno, recimo Zagor) izgledali i da li bi ih uopće bilo do dananas da nije došlo do osvježavanja serijala. Ti se šališ sa Marsom ali evo, ja otvoreno velim da bi bilo odlično da Zagor ode na npr. Babeliju i da tamo proživi nekoliko avantura (recimo 12 ili 24 epizoda).

P.S. Jedino di smatram da nije došlo do potrebnog osvježavanja je talijanski ciklus kod MM-a.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 27/11/2016 : 13:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

Eh, kad bi danas klinci sa sedam godina dobijali stripove umesto telefona i ostalih gluposti...


...to bi dovelo do... cega?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 27/11/2016 : 13:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

E kad mi neko napiše "prvi strip sam dobio sa 7 godina, Let za Rio" u momentu se osetim kao da imam 350 godina...





Pa i imaš toliko, zar ne?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/11/2016 : 08:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

http://www.sergiobonelli.it/news/2016/11/25/gallery/sul-fiume-grande-con-mister-no-1000289/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/11/2016 : 08:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


http://www.sergiobonelli.it/news/2016/11/25/gallery/sul-fiume-grande-con-mister-no-1000289/







o čemu se radi?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/11/2016 : 15:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Putnica bez prtljaga/Dijazovi naslednici/Trenutak istine (LMS 922/923/924)
ova epizoda je primjer toga kako ispričati dobru priču. Svaka čast na naraciji. iako priča ima nelogičnosti u radnji, ona je toliko dobro ispričana da joj se jednostavno mora dati velika ocjena. sve u svemu, napetosti, intriga, a narvno i ugodnog ženskog društva ne manjka niti u ovoj pilotovoj epizodi. Crtež je također priča za sebe. Ovdje imamo kombinaciju Roija i Della Monice. Ne bi čovjek očekivao da se njih dvojica spoje. Ali rezultat je izvrstan.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

Zlatna rijeka/Vesela udovica/bezimeni protivnik (LMS 912/913/914)
Sclavi! Da, da ovdje je veliki meštar upetljao svoje prste i opwt je uspio napraviti odličnu epizodu. Odmah na početku vidimo Miste Noa na samrti, a onda se priča nastavlja na trilerovski i pomalo horroističan način , a likovi su odlično zamišljeni. vesela i pomalo šašava udovica, "prijatelji" njezina muža koji sa njim imaju neraščišćene račune, dva šašava indiosa i jedan simpatični debeljuškasti francuz. Radnja odlična, naracija na mjestu, dijalozi čist ok...Sve u svemu, ovo razdoblje Mister Noa 8900+ epizode) mi je njegovo najbolje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/11/2016 : 23:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Verakruz/Apolonijino prokletstvo/Žrtveni zdenac (LMS 917/918/919)
Još jedna u nizu odličnih epizoda Mister Noa. Ovo je definitivno njegovo najbolje razdoblje. Tih 50-ak epizoda od Gospodarice tajne na ovamo je stvarno sam vrh serijala. Ok, još da (ponovno) pročitam Bonampaka i Saika, pa možda i pomaknem ovu donju granicu.(Te oko 850+ epizode nisam čitao 25 godina.)
Sve u svemu - super epizoda..
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

P.S. Kaj, nisam niš rekao o epizodi? Evo dvije riječi - obavezno pročitajte:))


Dvoboj na Pantanalu/Vrata pakla/Obmana/Avet sa Rio Kujabe/Osveta kapetana Teksejre (LMS 905/906/908/909/910)
Ovo je epizoda koja uživa vrlo visoki status među ljubiteljima Mister Noa. Meni je također odlična ali moram reći da ostale epizode iz ovog perioda nimalo ne odudaraju po kvaliteti, tako da je Texeira tu negdje zajedno sa Apolonijom, Dijazom @ co. Ali da je riječ o odličnoj epizodi - to svakako. Jedino je završni obračun sa Texeirom trebao biti malo spektakularniji.
Scenarij:8/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 29/11/2016 23:47:36
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/12/2016 : 19:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Gospodarica tajne/Ubica iz senke/Krunski svedok (LMS 900/901/902)
Priča nije loša iako pati od pomalo nategnutih objašnjenja. Ali opet, naracija je stvarno odlična, a i likovi u priči imaju dosta razrađene uloge, kako negativci, tako i dobri momci. Sve u svemu, nije loše.
Scenarij://10
Crtež:7/10

Medeni mesec, Urota/Posljednje oružje (LMS 997,SD 6/SD 7)
Ah zadnja LMS epizoda...
Priča je imala dobar početak i sredinu ali onda je kraj sve uprskao. Svesti ovako dobru priču na ovako banalan kraj je stvarno grehota. Mogla je ovo biti puno bolja i puno duža epizoda.
Scenarij:5/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/12/2016 : 20:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Vazdušni gusar/Leteći tigrovi/Žuto nebo/Samuraj Saiko (LMS 888/889/890/891)
Vrlo dobra priča u kojoj saznajemo dosta bitnih podataka o Mister Noovoj prošlosti uključujući možda i najbitniji podatak - kako je dobio nadimak. Ipak, postoji nekoliko nelogičnosti, odnosno banalnih objašnjenja koje pomalo kvare opći dojam, a i cijela prva epizoda je samo uvod, što je ipak pomalo previše.
Sceanrij:7/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/12/2016 : 21:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ima jedna stvar koju nismo odgonetnuli ,a to je starost Jerry Drakea otprilike.
Bas u ovim "letecim tigrovima" kad se prijavljuje u AVG je vec stariji decko, a moglo bi biti 1940-ta ili 1941-ta.
U onom maxiju o njegovom djetinjstvu i kako je zavolio Jazz, nadam se da se ne varam jer sam to ljeto procitao sve specijalce, almanahe i maxi u komadu, pa bih i mogao i previdjeti nesto.
On ima oko devet godina, otac mu ide u Spanjolsku valjda 1936 i za 4-5 godina nema niti punoljetnu dob da ide u skolu za pilote.
Ili je lagao za godine kod prijave ili izgleda starije. Zbog zalisaka naravno.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/12/2016 : 08:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tu pise da je rođen 1922. 1936. pise da je imao 14 godina: "On the official Sergio Bonelli Editore website is stated that in 1936 he was about 14 years old."
https://en.wikipedia.org/wiki/Mister_No



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/12/2016 : 09:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ah, tip-top!
Ne bih ocekivao od wikice takav podatak.
Pa, okay, vidim da je Jerry na putu da ostari kao Kirk Douglas.
U stripu se ne sjecam tog podatka o dobi, a SBE redakcija ga samo spominje na sajtu.
Sad bi mogli napisati pricu nalik "Cocoon" da ga pomlade i "avantura se nastavlja"!😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/12/2016 : 22:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Tu pise da je rođen 1922. 1936. pise da je imao 14 godina: "On the official Sergio Bonelli Editore website is stated that in 1936 he was about 14 years old."
https://en.wikipedia.org/wiki/Mister_No






Znači u vrijeme kad se skoro sve epizode dešavaju, ima 34 godine (odnosno od tud se kreće).
da, tak sam si nekaj i mislil, odnosno ja sam mislio da ima 36

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/12/2016 : 22:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A u vrijeme Letećih tigrova je znači imao 20.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/12/2016 : 12:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Je, to mislim da i sam pominje (19 ili 20) ... ako me sjecanje ne vara. Ili tamo gdje kaze da odlazi u Kinu ...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/12/2016 : 14:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Te sam zadnji put citao prije 26 godina tko bi se tog sjecao!
Morat cu procitati one LMS-ove za sweet memory.
Btw nije li Ang Lee htio snimiti film po njima ili se ceka neka carka izmedju jenkija i kineza da podsjete filmom o njihovom saveznistvu.
Offtopic "leteci tigrovi" u obliku novih modela huaweija i zte-a u trgovinama. 😉

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/12/2016 : 18:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Noć mačeta/Kuća bogova/Poglavica Bonampak/Maskirani heroj (LMS 894/895/896/897/
Ovo razdoblje četvreodijelnih epizoda je definitivno odlična uvertira u ono što slijedi kasnije, makar ova epizoda i nije na razini ostalih. Likovi jesu zanimljivi i nije to loše za čitanje ali priča ima ozbiljn neiskorišten potencijal naročito kod glavnog negativca čiji je identitet i sama razrada općenito dota dvodimenzionalno razrađen. Također je problem predugačka završnica od skoro cijele zadnje epizode u kojoj se ništa bitno ne dešava. Cijelo vrijeme sam očekivao nekakav obrat kad ono na kraju ništa. Moglo je to puno bolje.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/12/2016 : 18:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Noć mačeta/Kuća bogova/Poglavica Bonampak/Maskirani heroj (LMS 894/895/896/897/
Ovo razdoblje četvreodijelnih epizoda je definitivno odlična uvertira u ono što slijedi kasnije, makar ova epizoda i nije na razini ostalih. Likovi jesu zanimljivi i nije to loše za čitanje ali priča ima ozbiljn neiskorišten potencijal naročito kod glavnog negativca čiji je identitet i sama razrada općenito dota dvodimenzionalno razrađen. Također je problem predugačka završnica od skoro cijele zadnje epizode u kojoj se ništa bitno ne dešava. Cijelo vrijeme sam očekivao nekakav obrat kad ono na kraju ništa. Moglo je to puno bolje.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10



a što slijedi kasnije?

kupim tu i tamo neku epizodu pilota pa mi ovakvi spojleri služe da lakše odlučim šta ču kupiti. Znači ovo mogu svakako da preskočim.
Zanimaju me samo vrhunske epizode kod pilota tipa Rio Negro, Atlantik, Dobrodošli u Meksiko,....prvih 20 lbellusa sam pročitao onda imam puno rupa.
Šta još valja?

Čitao sam npr Džunglu, Argentinu, Tajnu Uskršnjeg Otoka, pa onaj Zatvor u Gvajani po uzoru Leptira,...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/12/2016 : 22:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mladjo

Noć mačeta/Kuća bogova/Poglavica Bonampak/Maskirani heroj (LMS 894/895/896/897/
Ovo razdoblje četvreodijelnih epizoda je definitivno odlična uvertira u ono što slijedi kasnije, makar ova epizoda i nije na razini ostalih. Likovi jesu zanimljivi i nije to loše za čitanje ali priča ima ozbiljn neiskorišten potencijal naročito kod glavnog negativca čiji je identitet i sama razrada općenito dota dvodimenzionalno razrađen. Također je problem predugačka završnica od skoro cijele zadnje epizode u kojoj se ništa bitno ne dešava. Cijelo vrijeme sam očekivao nekakav obrat kad ono na kraju ništa. Moglo je to puno bolje.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10



a što slijedi kasnije?

kupim tu i tamo neku epizodu pilota pa mi ovakvi spojleri služe da lakše odlučim šta ču kupiti. Znači ovo mogu svakako da preskočim.
Zanimaju me samo vrhunske epizode kod pilota tipa Rio Negro, Atlantik, Dobrodošli u Meksiko,....prvih 20 lbellusa sam pročitao onda imam puno rupa.
Šta još valja?

Čitao sam npr Džunglu, Argentinu, Tajnu Uskršnjeg Otoka, pa onaj Zatvor u Gvajani po uzoru Leptira,...



Pa vidi moje mini - osvrte unazad nekoliko strana.
Kreće par odličnim epizoda i onda afrička saga. Uglavnom, LMS 900+ epizode su vrhunac serijala.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/12/2016 : 12:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošlica u Trinidadu/Surat Kann/Kuća obojenih snova/Zaštitnica Ganeša (LMS 878/879/880/881)
Mister No je često lutao po drugim zemljama južne amerkike i time je njegov serijal samo dodatno dobijao na draži. Ovdje u prvom planu imamo zanimljivu krimi priču koja se dešava unutar kolonijalnih trzavica koje prijete da će eskalirati velikim sukobima. Prikaz (neuređene) države i jednog dijela grupa unutar nje koje se međusobno mrze dosta je dobro napravljen i uklopljen u ovu vrlo dobru epizodu.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 276 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000