forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 276

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/09/2018 : 21:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Dok se u prošloj priči nekako prožimala tragična tematika, ova priča nam je pružila dosta humornih scena. Pogotovo dijelovi gdje Mister No i Anuk putuju sami u čamcu, ali i sam kraj koji je podsjetio na Zagorov bijeg (mislim na zadnju scenu iz "Zimske zmije" ako sam dobro upamtio), kad je očito zagustilo i bijeg je bio jedino rješenje sva sreća pa je pajper iz prve upalio.

Ova priča je počela na sličan način kao i prethodna, jer opet Mister No-ova mušterija nema mu za platiti, a naš junak opet nailazi na nove putnike koji predstavljaju novu nevolju. Ali skroz uzbudljiva epizoda i rekli bi, tipična Mister No-ovska, sa dosta ispijenih boca

Inače, ovom pričom je i završena knjiga 1 biblioteka od Veselog Četvrtka. Što znači da 7 ep odgovara prvim 4 pričama našeg junaka. Na kraju ima još dodatni tekst koji ću isto pročitati, kao neke zanimljivosti vezane za epizode.

Naš junak je ovdje imao dosta sreće, jer koji milimetar u krivu stranu..i gotovo.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/09/2018 : 21:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Od DODSFERD-a komentar:

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovjek iz Gvajane


Evo kako se može od jedne ideje, koja sama po sebi nije velika, napraviti epizoda koja se može nazvati velikom. Scenaristički je sve posloženo onako kako treba, avanturizam sa dobrom dozom humora ne može ostaviti ravnodušnim poklonika takve tematike.
Jest da određene stvari sliče nekima iz prethodne priče o Cangaceirosima, kao što su scene sa klijentom koji ne može platiti usluge ili prekasno otkrivanje zločinačkih namjera istih, ali u ovom početnom periodu serijala to ne mogu uzeti kao nedostatak.
Mister No je u nekoliko situacija svjesno zakoračio sa druge strane zakona, najprije kada je prošvercao one ljude preko granice, pa zatim kada je od trgovca na silu uzeo robu po puno manjoj cijeni. Bilo mi je smiješno kada mu je uzeo još i posljednju bocu Courvoisiera a da to ovaj nije ni skužio.
Osim same avanture Nolitta je u ovoj priči htio pokazati negativan utjecaj bijelaca na domorodačka plemena, bilo da se radi o čovjeku koji živi s njima kao prijatelj ili o nekome tko je samo u prolazu i želi ih iskoristiti. U prvom slučaju nismo ni saznali tko je točno bijelac koji je naveo indiose na krivi put. Međutim, to nije ni važno jer kao što je rečeno "šuma pruža utočište najočajnijim ljudskim izrodima" koji pod maskom civilizacije uništavaju primitivne narode.
Još jednom je pilot izrazio žaljenje što je bio prisiljen ubijati, iako je nakon dolaska u Manaus mislio da će pobjeći od duhova prošlosti.
U drugom slučaju, kada su inače miroljubivi Maroni pokazali agresivnost, bilo je odmah jasno kako i u tome bijeli ljudi imaju svoje prste, čak i to o kome se točno radi.
Dobra što epizoda nije završena odmah nakon raspleta u kojem je okončana potraga za Julienom Remyjem, baš zbog duhovite scene koja je stvarno vrhunska. Malo je neobično što je Remy odležao u zatvoru zbog onako banalnog razloga, ali je zato time ponuđeno materijala za pilotov bijeg.
Šteta jedino što će trebati toliko puno vremena da se Anouk ponovo vrati u serijal, a možda su scenaristi izbjegavali to napraviti ranije upravo zbog ovakvog rastanka.
Kako je ovo prvi rad Disa naravno da njegov Mister No još nije formiran do kraja. Bez obzira na to, u pitanju je više nego dobar crtež u kojem prednjači prikaz Anouk.

Iako je ovo zajebancija i u stvarnom životu ima takvih kronera.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/09/2018 : 17:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ReemCP

U pravu si, baš sam išao vidjet komentar od Dade iz veljače ove godine:

quote:
U 2017. objavili smo 9 knjiga našeg Pilota. Ove godine bit će ih minimalno 12.

quote:
Kao što sam i spomenuo, ubrzat ćemo Pilota... A možda se na kraju ove godine i svi iznenadite brojem objavljenih knjiga.





Pa u pravu je... za sada smo iznenađeni 😂😂😂😂😂😂



Baš tako. Malo je reći da smo iznenađeni...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/10/2018 : 21:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Mr. No Lib. 4: Čovjek iz Gvajane

Prava tečna i uzbudljiva Mister No epizoda. Zbog ovakvih priča se zavoli ovaj junak! Ovdje imamo svega: humora, akcije, zanimljivih i točnih podataka o egzotičnim krajevima i narodima, a ponajviše avanture, odnosno puta u nepoznato i suočavanja s raznim opasnostima.

Zaplet je istovjetan prethodnoj epizodi, a naš junak ponovno upada u nevolje ni kriv ni dužan. Kasniji razvoj radnje ide drugim smjerom s više humorističnih elementa, ali Nolitta ponovno upozorava na ljudsku okrutnost, a naš junak je ponovno prisiljen ubijati. Za razliku od "Posljednjeg Cangaceira", ovdje je na to stvarno bio prisiljen i nije imao izbora. Akcijske scene su uzbudljive bez nekih velikih nelogičnih situacija, ako izuzmemo klasično ranavanje na početku. Završni komični dio s bijegom našeg simpatičnog pilota stavlja "točku na i" ove uzbudljive avanture.

Za mene je Disov Mister No onaj pravi. Ovo mu je prva epizoda i očigledno je da se još traži. To se prvenstveno vidi po licu našeg junaka koje nije ujednačeno, a ponegdje karikaturalno. Trud je vidljiv i ne može se osporiti. Lica većine aktera su prepoznatljiva i nema deja vu efekta kao kod drugih crtača ili situacija da neki likovi slično izgledaju. Zanimljiv je prikaz raznih životinja u akciji u pozadinama vinjeta.

Naslovnice solidne, s tim da je druga puno bolja, ali nema nikakve veze s radnjom.

Zanimljivosti:

- Recenzent je pobrkao Gvajanu s Francuskom Gvajanom (Gijanom) gdje se radnja odvija. Riječ je o francuskoj prekomorskoj regiji, a danas i dijelu Europske Unije. Poglavito zahvaljujući EU, danas je taj departman daleko od pakla, kakav je bio i kakvim ga je Nolitta ovdje prikazao, već ima najveći BDP po glavi stanovnika u Južnoj Americi.

- Saint Laurent du Maroni je grad na granici sa Surinamom. Danas broji 40000 žitelja, a u vrijeme radnje stripa je brojao samo 3000.



(priča: 9, scenarij: 9, crtež: 9, naslovnice: 7) - 88%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 01/10/2018 22:01:06
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/10/2018 : 22:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uh, kada se samo sjetim kako je Mister No prejebao onog trgovca, i baš mu uze konjak koji nije baš jeftin. https://www.konzum.hr/klik/#!/products/50006834/courvoisier-cognac-0-7-l

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/10/2018 : 05:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Uh, kada se samo sjetim kako je Mister No prejebao onog trgovca, i baš mu uze konjak koji nije baš jeftin. https://www.konzum.hr/klik/#!/products/50006834/courvoisier-cognac-0-7-l



Da, jedna od zabavnijih scena u stripu.
@ReemCP: Što ne zalijepiš svoje komentare na recenziju kad si se već potrudio napisati ih?
Slijedeća epizoda nema recenziju, pa bih se ja mogao uhvatiti posla i napisati je. Vidjet ću nakon čitanja imam li dovoljno materijala i inspiracije.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 02/10/2018 : 10:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Super su ti ovi prikazi epizoda, pa se nadam da će to prerasti u recenziju sledeće epizode.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/10/2018 : 10:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I meni je to bilo fora sa krađom konjaka

@Tonka & Spock - a ne ostavljam tamo komentare kad mislim da je obvezno i dati ocjenu. A ja sam tu dosta subjektivan, pogotovo kad "zaigra" i element nostalgije. Pa meni skoro ispadnu sve 10-ke ili blizu toga, pa onda nema smisla. A da ostavim prazno kod ocjena, mislim da bi ostale onda samo jedinice što isto nije dobro zato bolje da ne ostavljam tamo komentare, jer samo narušavam ocjenu nekog stripa.

Spock, samo naprijed, ako nadješ vremena, zašto ne tebe i Dodsa je baš gušt za pročitat, a i ti Spock dosta dobro raspolažeš sa tim povijesnim podacima. Možda je fora ovako kad se ide kronološki sa čitanjem, pa gdje je god "rupa" sa recenzijom, odnosno - nema je, pa da probaš napisati ako budeš imao vremena

Ja ću ovaj tjedan imati gužvu, produženi vikend pa neki gosti, tako da ću tek sa čitanjem moći nastaviti idući tjedan. A vidim na službenoj stranici Libellusa, da nam sljedeća, 5.priča ima 318 stranica, tako da definitivno idući tjedan to čitam u komadu sve, tako je najbolje.

edit: zanimljivo da u prve 4 priče Mister Noa, imali smo 4 različita crtača.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 02/10/2018 10:58:47
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/10/2018 : 16:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi bilo loše ako ćeš većini priča podijeliti desetke, pa to isto teller radi čak i kod onih naivnijih serijala.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/10/2018 : 18:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@ReemCP
Zašto ne ostavljaš komentare na recenzijama?
Bilo bi dobro radi svih nas.
Tvoji komentari su dosta zanimljivi za čitati, i baš nekako nedostaju na recenzijama.




Slažem se.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/10/2018 : 19:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by Tonka24

@ReemCP
Zašto ne ostavljaš komentare na recenzijama?
Bilo bi dobro radi svih nas.
Tvoji komentari su dosta zanimljivi za čitati, i baš nekako nedostaju na recenzijama.




Slažem se.



+1
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/10/2018 : 19:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Super su ti ovi prikazi epizoda, pa se nadam da će to prerasti u recenziju sledeće epizode.



Ako misliš na moje komentare hvala, a nadam se da bih mogao sljedeću epizodu recenzirati.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/10/2018 : 19:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

I meni je to bilo fora sa krađom konjaka

@Tonka & Spock - a ne ostavljam tamo komentare kad mislim da je obvezno i dati ocjenu. A ja sam tu dosta subjektivan, pogotovo kad "zaigra" i element nostalgije. Pa meni skoro ispadnu sve 10-ke ili blizu toga, pa onda nema smisla. A da ostavim prazno kod ocjena, mislim da bi ostale onda samo jedinice što isto nije dobro zato bolje da ne ostavljam tamo komentare, jer samo narušavam ocjenu nekog stripa.

Spock, samo naprijed, ako nadješ vremena, zašto ne tebe i Dodsa je baš gušt za pročitat, a i ti Spock dosta dobro raspolažeš sa tim povijesnim podacima. Možda je fora ovako kad se ide kronološki sa čitanjem, pa gdje je god "rupa" sa recenzijom, odnosno - nema je, pa da probaš napisati ako budeš imao vremena

Ja ću ovaj tjedan imati gužvu, produženi vikend pa neki gosti, tako da ću tek sa čitanjem moći nastaviti idući tjedan. A vidim na službenoj stranici Libellusa, da nam sljedeća, 5.priča ima 318 stranica, tako da definitivno idući tjedan to čitam u komadu sve, tako je najbolje.

edit: zanimljivo da u prve 4 priče Mister Noa, imali smo 4 različita crtača.



Iskreno, mislio sam upravo tako da recenziram epizode koje nemaju recenziju nakon čitanja. Nadam se da ću imati dovoljno materijala, volje i vremena za tako nešto.

Još jednom hvala na komplimentima i potpori, ali kakva je svrha da me nagovaraš na recenzije, ako ne misliš ostavljati komentare.
Tvoje ocjene su tvoje ocjene i nisu ništa manje vrijedne od nečijih drugih.
Pravo da ti kažem, ne vjerujem da bih se bez tvog entuzijazma uopće usudio početi pisati recenzije, a ako usporedio moje komentare s početka godine sa sadašnjim vidjet ćeš ogroman napredak. Isto vrijedi i za tvoje komentare! Tome je najviše zaslužno naše paralelno čitanje i komentiranje Malog rendžera.
Sad je vrijeme za uzdrmati i Mister Noa!
Ja sam često svoje ocjene korigirao nakon drugog čitanja, pa tako možeš i ti ako u budućnosti, puno iskusniji, ako odlučiš da ocjene ne odgovaraju pravom stanju stvari.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 02/10/2018 20:09:23
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 03/10/2018 : 07:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Uz Reema i dodu, spockovi komentari su jako dobri, baš mi je krivo što ne mogu sudjelovati,ali bit će vremena.



Možeš se naknadno priključiti. Kada ćeš doći do svoje kolekcije?
Bilo bi vrhunski da se i ti priključiš. S onim komentarom za D.D.: Kalvarija si me impresionirao i čak me natjerao da kupim tu epizodu u remitendi, iako više ne kupujem Dylana!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/10/2018 : 17:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ok onda, nagovorili ste me a i ovo što Spock veli, čemu recenzija ako nema komentara ispod nje kad stignem, pa ću kopirat samo ove dosadašnje.

Sljedeću priču Mister Noa još nisam ni taknuo, jer ne volim čitat jedan dio po dio, volio bi pročitat kompletnu priču. Nadam se da ću idući tjedan imati više vremena.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/10/2018 : 17:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ok onda, nagovorili ste me a i ovo što Spock veli, čemu recenzija ako nema komentara ispod nje kad stignem, pa ću kopirat samo ove dosadašnje.

Sljedeću priču Mister Noa još nisam ni taknuo, jer ne volim čitat jedan dio po dio, volio bi pročitat kompletnu priču. Nadam se da ću idući tjedan imati više vremena.



Odlično, drago mi je da smo te slomili!

Ja sam pročitao Riječne pirate i u fazi sam pisanja recenzije. Teže mi ide nego sam mislio. Kod Alan Forda i Kita Tellera je nekako išlo samo od sebe, ali Mister No je teži zalogaj.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/10/2018 : 17:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ćeš uspjet, samo polako, stigneš

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/10/2018 : 20:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by ReemCP

Ok onda, nagovorili ste me a i ovo što Spock veli, čemu recenzija ako nema komentara ispod nje kad stignem, pa ću kopirat samo ove dosadašnje.

Sljedeću priču Mister Noa još nisam ni taknuo, jer ne volim čitat jedan dio po dio, volio bi pročitat kompletnu priču. Nadam se da ću idući tjedan imati više vremena.



Odlično, drago mi je da smo te slomili!

Ja sam pročitao Riječne pirate i u fazi sam pisanja recenzije. Teže mi ide nego sam mislio. Kod Alan Forda i Kita Tellera je nekako išlo samo od sebe, ali Mister No je teži zalogaj.


Izgleda da to ovisi od priče do priče.
Meni je uvijek najteže bilo pisati komentare za Sclavijevog Mister Noa jer je on imao svoj specifičan stil koji je osjetno drugačiji od ostalih, znalo se dogoditi da jednostavno ne znam što napisati.
S druge strane, kod nekih Nolittinih priča sam se jedva mogao zaustaviti. http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/mister-no-mn-lib-69-osvetnik-iz-bonampaka/33783/0/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/10/2018 : 13:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Otišle cijene onih najtraženijih Mister Noa na aukcijama u vražju mater 😈😈😈😈😈😈
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/10/2018 : 13:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A neki i pretjeruju, gdje može jubilarac broj 200 vrijediti 300 kn.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 07/10/2018 : 14:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Evo info o cijenama. Možda pomogne nekome. Ja sam sad prodao svoju kolekciju Mister Noa (sve knjige do sad izašle plus oba almanaha plus HC Ludens 2 maxija) za 13.000 kuna. Trebalo mi je cca 5 mjeseci da to prodam po cijeni koju sam tražio ali sam prodao. Čistih 13.000 kuna. Nudili su mi stalno sve i svašta ali nikad više od 11.000 kuna u cashu, što sam naravno glatko sve odbio, sve dok se nije javio ozbiljan kupac i platio mi traženi iznos. I to preko Njuškala, ne tu.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/10/2018 : 14:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Evo info o cijenama. Možda pomogne nekome. Ja sam sad prodao svoju kolekciju Mister Noa (sve knjige do sad izašle plus oba almanaha plus HC Ludens 2 maxija) za 13.000 kuna. Trebalo mi je cca 5 mjeseci da to prodam po cijeni koju sam tražio ali sam prodao. Čistih 13.000 kuna. Nudili su mi stalno sve i svašta ali nikad više od 11.000 kuna u cashu, što sam naravno glatko sve odbio, sve dok se nije javio ozbiljan kupac i platio mi traženi iznos. I to preko Njuškala, ne tu.


A onaj koji ponudi 11 000 kn nije ozbiljan kupac ???????? 😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/10/2018 : 14:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A neki i pretjeruju, gdje može jubilarac broj 200 vrijediti 300 kn.


Oni brojevi na 60 su sad svi preko 500 kn, a neki i preko 600 kn otišli. Stvarno ne razumijem politiku Libellusa kad im ljudi odustaju od skupljanja, a drugi isti broj prodaju po desetak puta.
Go to Top of Page

CheddarBob
Starting Member



74 Posts

Member since 12/05/2015

Posted - 07/10/2018 : 15:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send CheddarBob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvatOni brojevi na 60 su sad svi preko 500 kn, a neki i preko 600 kn otišli.



Otišli bi i za više jer tko zna kolika je bila maksimalna ponuda kupca koji ih je na kraju skoro sve uzeo. Kad je za #63 uletio drugi član s ponudom od 678.90, ni to nije bilo dovoljno.

Bio sam odvojio po 500 kuna za svaki, a nisam bio ni blizu. Neće nam biti lako.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/10/2018 : 15:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CheddarBob

quote:
Originally posted by sumohrvatOni brojevi na 60 su sad svi preko 500 kn, a neki i preko 600 kn otišli.



Otišli bi i za više jer tko zna kolika je bila maksimalna ponuda kupca koji ih je na kraju skoro sve uzeo. Kad je za #63 uletio drugi član s ponudom od 678.90, ni to nije bilo dovoljno.

Bio sam odvojio po 500 kuna za svaki, a nisam bio ni blizu. Neće nam biti lako.


Ajde, barem smo se ovog riješili 😁
Go to Top of Page
Page: of 276 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000