forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 276

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 14/10/2015 : 22:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Što je bilo bilo je, nema smisla vraćati nešto što je završeno.
Nekakvi povremeni specijali bi mogli proći ali nastavljati redovnu seriju je nepoštivanje Nolitte kao kreatora lika Mister Noa.

Ali ti te specijalce dati onima koji imaju stvaralačku iskru, a ne mesarima koji kasape pilota.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/10/2015 : 23:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mignacco bi bio idealan samo da mu se stvaralačka iskra nije davno potrošila.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 15/10/2015 : 11:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Mozda ne bi bilo lose imati kvartalno izdanje, tipa proljece-ljeto-jesen-zima, 4 cjelovite price godisnje...Ako ne mogu iscijediti 4 suvisle price na godinu, bolje da ni ne pokusavaju. I onako su vec usrali dovoljno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 20/11/2015 : 12:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
koje je specijale i maxije sa tvrdim uvezom ludens izbacija? hvala

stršljen spašen
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/11/2015 : 13:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

koje je specijale i maxije sa tvrdim uvezom ludens izbacija? hvala


i mene zanima
od specijalaca imam samo bijeg iz skyneta,crna magija

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 20/11/2015 : 13:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

koje je specijale i maxije sa tvrdim uvezom ludens izbacija? hvala


http://skab612.com/index.php?site=bsp_popisi&oznaka=HCLU&stranica=1

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/12/2015 : 10:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da li netko ima info, hoće li skoro VČ 8 debeljuca ugledati svjetlo dana?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/12/2015 : 15:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Citam "dubine" spominje Mno da je oblacio jednom ronilacko u nekoj epizodi..(dodatak) sad nasao, prica je "pobunjenici sa Escuala"..pff i ne sjecam se te price..moram obnoviti taj dio stripovske povijesti...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 06/12/2015 15:34:21
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/12/2015 : 15:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kad će Libellusov 'Dvoboj na Pantanalu'?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/12/2015 : 16:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Imam osjećaj da će u idućoj turi jer ove godine nije bilo baš puno MN knjiga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1584 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 06/12/2015 : 17:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Citam "dubine" spominje Mno da je oblacio jednom ronilacko u nekoj epizodi..(dodatak) sad nasao, prica je "pobunjenici sa Escuala"..pff i ne sjecam se te price..moram obnoviti taj dio stripovske povijesti...



Eh, pa oblačio je Mister No više puta ronilačko odelo, pored te epizode, samo ga nije koristio za ronjenje,
to jest nije nosio i peraja, masku i bocu sa kiseonikom (ili je negde i nosio, ne sećam se najbolje).

U epizodama: Plaćenici/Čovek iz Akapulka, Mesečeve planine/Tajna Atakame, Čuvari divljine/Nobino proročanstvo...

edit: A i nisu "Pobunjenici sa Escuala" u pitanju, nego "Krstarenje iz noćne more"

Mek Koj nema alternativu

Edited by - Jozzinelli on 06/12/2015 18:25:16
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 06/12/2015 : 17:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Kad će Libellusov 'Dvoboj na Pantanalu'?



Zašto vam je Pantanal toliko dobra epizoda?
Od cijelog tog stripa ostalo mi je samo u sjećanju da sam se s prve dvije epizode LMS mučio čitajući kojiko su mi bile dosadne i nemoguće razvučene.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1584 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 06/12/2015 : 18:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Zašto vam je Pantanal toliko dobra epizoda?
Od cijelog tog stripa ostalo mi je samo u sjećanju da sam se s prve dvije epizode LMS mučio čitajući kojiko su mi bile dosadne i nemoguće razvučene.



Možda zato što ima veliki broj strana, pa im se više isplati kupovina?

Slažem se s tobom, i meni ta epizoda nije nešto naročita, u krajnjoj liniji solidna, ali ne vrhunska.
Prvo, crtaju braća Di Vitto, a oni mi i nisu nešto omiljeni.
Drugo, ideju za ovu priču je Nolitta kopirao od samog sebe iz Zagorove odiseje.
I ovde, kao i tamo, u svakom delu priče gine po jedan član posade,
dok ne ostanu samo Mister No i dečak (i, naravno, poslodavac).
Možda mi je najbolji deo prvi susret za zagajejrom i njegova borba sa jaguarom.
Tražio sam jednom na internetu nešto u vezi zagaje i zagajejrosa, ali nije bilo nikakvih podataka.
I Teksejrino pojavljivanje pred kraj mi je nekad bilo jezivo, ali sad mi nije ništa naročito.
Ne znam kako su uspeli liku koji se pojavljuje na svega tridesetak stranica da posvete čak dve naslovne strane?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/12/2015 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I meni je Pantanal jedna od najboljih priča serijala. Ima taj amazonski štih... Ono nešto. Ni Di Vittovi nisu loši, dapače.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 10/12/2015 : 21:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
kako sam pročita sve nathan nevere koje sam ima u kolekciji,
pročita sam par brojeva LL, i jednog Mister No-a.točnije special Crna magija.
izgleda da mi nakon okoliša iz Nathanove svakodnevnice trenutno više odgovaraju
mister no-ove avanture pa sam pročita i ove epizode (LunovMagnusStrip:)
-Tajna Atakane
-Zona Rio Uruku
-Tajno oružje / Spora osveta
-Trgovci slonovačom / Pobuna Masaja / Posljednji metak

imam još par ovih epizoda iz LMS,al samo po jedan dio tako da ih nema smisla čitat bez nastavaka..
ali izuzev njih imam ako se nevaram
koplet izdanja slobodna dalmacija/ludens,10ak specijala,maxije i prvih 10ak od veseleg četvrtka.
pa ako neko mi možete savjetovat koje bi od navedenih epizoda valjalo pročitat,dok traje ova pauza od Nathana? thnx

stršljen spašen
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/12/2015 : 21:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

kako sam pročita sve nathan nevere koje sam ima u kolekciji,
pročita sam par brojeva LL, i jednog Mister No-a.točnije special Crna magija.
izgleda da mi nakon okoliša iz Nathanove svakodnevnice trenutno više odgovaraju
mister no-ove avanture pa sam pročita i ove epizode (LunovMagnusStrip:)
-Tajna Atakane
-Zona Rio Uruku
-Tajno oružje / Spora osveta
-Trgovci slonovačom / Pobuna Masaja / Posljednji metak

imam još par ovih epizoda iz LMS,al samo po jedan dio tako da ih nema smisla čitat bez nastavaka..
ali izuzev njih imam ako se nevaram
koplet izdanja slobodna dalmacija/ludens,10ak specijala,maxije i prvih 10ak od veseleg četvrtka.
pa ako neko mi možete savjetovat koje bi od navedenih epizoda valjalo pročitat,dok traje ova pauza od Nathana? thnx




Od SD - Indijanski ratnik, Ledena tamnica...
Svakako nemoj zaobići maxi Bilo jednom u New Yorku
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/12/2015 : 21:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja ti najtoplije preporucujem maxi Bilo jednom u New Yorku, to je obavezno stivo. Zatim iz SD/Ludens ere Legenda o Butchu Cassidyu i Ratni zarobljenik. A od VCa ti preporucujem prve tri objavljene sveske ,,Dvadeset godina kasnije" i trodelnu pricu Gvadalkanal.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/12/2015 : 22:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice Mnoa ovih dana procitao "ludo smioni" i idem dalje sa "matadorom" i kao da opet upoznajem ovog strip junaka.Sad citam ponovo sa gustom Mnoa jer od svih tih likova uvijek se rado vracam u moderni iako ne i savrseni svijet,nego u izgubljeni i porazeni divlji zapad ili depresivnu buducnost.
Kad bi se radili reprinti ovog lika u novom ruhu i dizajnu rado bi ih kupovao.Od libelusa imam 7 knjiga.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/12/2015 : 22:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
I sto se tice perioda izlazenja u SD i SA nisam niti jedan kupio,sve do pretprosle godine par specijala i par maxija za ljetnu razonodu.
Sad nadoknadjujem propusteno...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 10/12/2015 : 23:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao napokon Mr.No Maxi dvojku. Slabo, nedorečeno, možda isforsirano od uredništva... Ako se ko odluči raditi recenziju, nek mu je sa srećom. ;-)

http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/mn-mn-mx-2-little-odessa-andeo-smrti-znak-triju/23684/0/

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 11/12/2015 : 00:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
evo upravo san pročita 'Bilo jednom u NY'.ovi kraj me ostavia bez teksta
hvala na preporuci


stršljen spašen
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/12/2015 : 22:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kaze na Mister Noovoj stranici na Wikipediji :

Issue 295 featured a story set in Manaus during year 2000. The special issue number 8 featured a story with Martin Mystère.

Za specijal s Martijem znam to je onaj beg iz Skyneta. Ali ovaj broj 295 sa pricom smestenom u Manausu dvehiljadite godine mi i nije poznat?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/12/2015 : 09:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa to ti je VC broj 4.
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/mister-no-mn-vec-4-poslednja-granica/24628/0/


Da, malo je smesno da su ga smestili cak u 2000, posto mu ono bese koliko vec godina ...? I onda kasniji kraj redovnih epizoda gde saznajemo da je odselio u ... psssst.

He he, smesno je i kada su ga u MM-jevim epizodama smestili u MM-jevo vreme (sto su 80-a, je li), a on je nosio jos staru jaknu koju je tada vec bio odbacio, ali opet su to napravili u kasnijim MN-jevim epizodama (koje su izasle posle ovih MM gde gostuje MN).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/12/2015 09:30:12
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 16/12/2015 : 21:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Toliko mi fali jedan junak ovog tipa. I bije i dobija batine i romantičan je i alkos, i detektiv i naivac....
Malo mi je muka, nepogrešivih, headshot pucača, nije ni čudo što je i sam adam wild kvrc cvrc...
To je recimo ono što me je nerviralo kod Magičnog Vetra iako mi je jako gotivan. Prava Cyborg ličnost da je u pitanju, kao u Anime filmovima. Bezlična pojava...
Doduše da ne budem bezobrazan, pa da pucam samo po magičnom, problem je što je mnogo i previše takvih junaka u SBE.

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost

Edited by - Villain on 16/12/2015 22:02:43
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 16/12/2015 : 22:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa to ti je VC broj 4.
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/mister-no-mn-vec-4-poslednja-granica/24628/0/


Da, malo je smesno da su ga smestili cak u 2000, posto mu ono bese koliko vec godina ...? I onda kasniji kraj redovnih epizoda gde saznajemo da je odselio u ... psssst.

He he, smesno je i kada su ga u MM-jevim epizodama smestili u MM-jevo vreme (sto su 80-a, je li), a on je nosio jos staru jaknu koju je tada vec bio odbacio, ali opet su to napravili u kasnijim MN-jevim epizodama (koje su izasle posle ovih MM gde gostuje MN).





bijeg iz Skyneta je ostaria i mislim da su 90.te

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
Page: of 276 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000