forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 276

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/05/2016 : 16:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Koje su najbolje epizode mister noa?
Koju bi opciju skupljanja preporučili za nekoga tko počinje s ovim serijalom?
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 18/05/2016 : 16:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Koje su najbolje epizode mister noa?
Koju bi opciju skupljanja preporučili za nekoga tko počinje s ovim serijalom?


da se mane corava posla
salim se, ne skupljam Mr No-a, ali ako bih krenuo, gledao bih da to budu prvenstveno epizode koje je napisao tvorac, Guido Nolitta, pa zatim epizode koje su visoko ocenjene na uBC: Mister No Top Ten http://www.ubcfumetti.com/topten/mn.htm i onda epizode koje su napisali Castelli i Sclavi

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/05/2016 : 16:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Možeš mi kakav popis sastaviti nemam pojma o mister nou imam od slobodne dalmacije svih 22 broja i to je to.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/05/2016 : 17:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ove od SD su ti vec "starije" price, ono "klasik" razdoblje ti je prije toga, plus Africka saga. A da pogledas recenzije i ocjene? Nije da ih nema. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/05/2016 : 18:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kreni od prvog "Mister No" dodji do "Atlantika" vec se budes zalaufao da ces stici zacas i do "Afrike".
Tu "Africku" avanturu nisam citao vec 25 godina...eh...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 18:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Najbolje da počneš sa starim pričama iz početnog perioda. Ako ne želiš tražiti prastara LMS izdanja najjeftinija opcija su debele knjige od VČ. Za sada ih je izašlo 7 komada, svaka ima barem 600-700 stranica sa nekoliko cjelovitih priča.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/05/2016 : 18:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To sa navedenim izdanjem je istina,njih valjda jos ima u prodaji.. jeftinija varijanta, libellusove ne bi mogao nikako naci ni pod zub..davno rasprodani...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 18:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je od VČ rasprodana samo knjiga 1 dok bi se ostale trebale naći bez problema.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/05/2016 : 18:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Tu "Africku" avanturu nisam citao vec 25 godina...eh...


hear hear
a posto sam LMS rasprodao, a LL poskupio i smanjio tiraz, ja odustao odnosno cekam ostecene ...


vi (u Hr) imate barem knjiznice pune



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 18:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Oštećeni Mister No.
Istina da često upada u tučnjave, ali ne može u svakoj epizodi popušiti batine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/05/2016 : 19:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tesko ce mnogi i procitati te epizode...
Ja ne kupujem vise Mnoa jer kad sam ih imao sve u LMS otisli su u nepovrat....
Nakon libellusa uhvatio te neke brojeve, ne sve, ali postao skup sport. Pojavio se NN, Zagor izlazio na kiosku i kupovao samo ono sto nisam citao.
Novac trosio na putovanja, a strip je isao samo ona jeftinija i nostalgicna verzija od Ludensa.
Ovaj sport sa trcanjem i rezerviranjem primjerka mi se ne dopada.
Imam nacina procitati te epizode...


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 20:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ta povećana potražnja će trajati dok ne završi afrički ciklus, najkasnije nakon broja 200 sve će se normalizirati i neće trebati trčati da uhvatiš primjerak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/05/2016 : 20:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislis? Ili ce se tiraz samo jos smanjiti i smanjiti ... ;)

Sigurno nece stampati nesto u kolicinama koje se nece prodati.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 20:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tiraž se ne može vječno smanjivati, ispod 200 ne bi smio niti jedan serijal jer onda nema smisla. Ne mora sve otići za par dana, ako dođe do toga da je potrebno 2-3 mjeseca da se nešto proda ne znači da automatski treba i dalje smanjivati tiraž.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 18/05/2016 : 20:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Tesko ce mnogi i procitati te epizode...

Ovaj sport sa trcanjem i rezerviranjem primjerka mi se ne dopada.
Imam nacina procitati te epizode...






Skupljao sam i ja MNO-a od Libellusa i imam ih sve od 1-70 broja. A onda... cvrc brojevi 71 i 72 planuli bukvalno za jedan dan. Tako da mi je sada totalno bezveze da nabavljam br.73 i druge jer je veliko pitanje da li cu bas tog dana kad se nadju u prodaji imati dovoljno novca za njih, jer posle je kasno. Ista stvar mi se dogodila i sa zadnja 2 Tex-a od Libellusa pa sam i od njega odustao....

Poenta je da je Libellus izgubio jednog vernog kupca zbog smanjenja tiraza, a ja da trcim i rezervisem brojeve ne pada mi napamet!

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 18/05/2016 20:50:56
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/05/2016 : 23:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by emirem

Tesko ce mnogi i procitati te epizode...

Ovaj sport sa trcanjem i rezerviranjem primjerka mi se ne dopada.
Imam nacina procitati te epizode...






Skupljao sam i ja MNO-a od Libellusa i imam ih sve od 1-70 broja. A onda... cvrc brojevi 71 i 72 planuli bukvalno za jedan dan. Tako da mi je sada totalno bezveze da nabavljam br.73 i druge jer je veliko pitanje da li cu bas tog dana kad se nadju u prodaji imati dovoljno novca za njih, jer posle je kasno. Ista stvar mi se dogodila i sa zadnja 2 Tex-a od Libellusa pa sam i od njega odustao....

Poenta je da je Libellus izgubio jednog vernog kupca zbog smanjenja tiraza, a ja da trcim i rezervisem brojeve ne pada mi napamet!


Konstantno netko kuka da ne može doći do nekih brojeva a stvarnost je sasvim drugačija...je istina je da neki stripovi planu sa libellusovog sajta preko noći,ali da preprodavači mogu zaraditi na istima,e to je već bilo nekad, ali više nije!
Konkretno, ako pogledaš ove knjige Mister No-a broj 71 i 72, trenutno ih na aukcijama prodaju dva prodavača i to po cijeni sa korica, ali im te novce nitko ne nudi niti će im tako lako ponuditi:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Libellus+71&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei



http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Libellus+72&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei

...a kada se neki prodavač na neke nove "rasprodane" stripove odluči postaviti početnu cijenu od 1kn-u većini slučajeva se događa da strip postigne manju cijenu od one akcijske.

Htio sam samo reći da vama nekima koji kao zbog brze rasprodaje nekih brojeva odustajete od daljnjeg sakupljanja ta rasprodanost određenih knjiga i nije neki izgovor.
Meni se često događa da propustim kupiti neke kjnige, ali veću cijenu od one sa korica nema šanse da platim.
Doduše, do sada sam preplatio samo jednu knjigu Mister No-a i mislim da se tu radilo o nekih 50 ili 60kn iznad cijene sa korica (ako se ne varam Mr.No 68).
Pretpostavljam da ću i u budućnosti propustiti kupiti neke brojeve odmah, ali da odustanem od skupljanja Libellusovog Mister No-a, e to neću sigurno
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2016 : 05:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Mistee No je jedan od junaka od kojeg ne odustajem,,,bar ne do spoja sa prvim brojevima Slobodne...
Ma ima tih razprodanih brojeva, i ne samo MN po striparnicama..
Nekima je kao nedostupnost i brzina razprodaje razlog za odustajanje...razlog privucen za usi...valjda bi trebali tiskati 1000 komada pa da se vucaraju u striparnicama i skladistima jos 10 godina..pa i tada ti koji kukaju nebi kupili...
Dobro je ta filtracija i manji tiraz libellus izdanja-sad se prepoznaju i prebroje pravi Mister No-jevci.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 07:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Mistee No je jedan od junaka od kojeg ne odustajem,,,bar ne do spoja sa prvim brojevima Slobodne...


Ma nema odustajanja sve do broja 379, to je onda pravi Nojevac.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/05/2016 : 09:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by emirem

Tesko ce mnogi i procitati te epizode...

Ovaj sport sa trcanjem i rezerviranjem primjerka mi se ne dopada.
Imam nacina procitati te epizode...






Skupljao sam i ja MNO-a od Libellusa i imam ih sve od 1-70 broja. A onda... cvrc brojevi 71 i 72 planuli bukvalno za jedan dan. Tako da mi je sada totalno bezveze da nabavljam br.73 i druge jer je veliko pitanje da li cu bas tog dana kad se nadju u prodaji imati dovoljno novca za njih, jer posle je kasno. Ista stvar mi se dogodila i sa zadnja 2 Tex-a od Libellusa pa sam i od njega odustao....

Poenta je da je Libellus izgubio jednog vernog kupca zbog smanjenja tiraza, a ja da trcim i rezervisem brojeve ne pada mi napamet!


Konstantno netko kuka da ne može doći do nekih brojeva a stvarnost je sasvim drugačija...je istina je da neki stripovi planu sa libellusovog sajta preko noći,ali da preprodavači mogu zaraditi na istima,e to je već bilo nekad, ali više nije!
Konkretno, ako pogledaš ove knjige Mister No-a broj 71 i 72, trenutno ih na aukcijama prodaju dva prodavača i to po cijeni sa korica, ali im te novce nitko ne nudi niti će im tako lako ponuditi:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Libellus+71&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei



http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Libellus+72&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei

...a kada se neki prodavač na neke nove "rasprodane" stripove odluči postaviti početnu cijenu od 1kn-u većini slučajeva se događa da strip postigne manju cijenu od one akcijske.

Htio sam samo reći da vama nekima koji kao zbog brze rasprodaje nekih brojeva odustajete od daljnjeg sakupljanja ta rasprodanost određenih knjiga i nije neki izgovor.
Meni se često događa da propustim kupiti neke kjnige, ali veću cijenu od one sa korica nema šanse da platim.
Doduše, do sada sam preplatio samo jednu knjigu Mister No-a i mislim da se tu radilo o nekih 50 ili 60kn iznad cijene sa korica (ako se ne varam Mr.No 68).
Pretpostavljam da ću i u budućnosti propustiti kupiti neke brojeve odmah, ali da odustanem od skupljanja Libellusovog Mister No-a, e to neću sigurno



Znaci resenje je da jurim ove stripove po aukcijama?
Iskreno ne pada mi na pamet, jer ako ga ne mogu kupti u redovnoj prodaji onda mi i ne treba. Za novac koji treba izdvojiti treba mene izdavac da juri da mi proda strip a ne ja njega! I da odustao sam i od Decaka sa divljeg zapada jer se br.4 takodje rasprodao. Ja razumem da ove brojeve koje trazim da kupim nema nakon duzeg vremena, ali da ga nema u prodaji ni par dana od izlaska to ne razumem....

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 19/05/2016 09:09:21
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/05/2016 : 10:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, ispadne da ako tiraz ostaje nekih 50 kom. od ovoga sto se sada rasproda u tren oka, da onda to ostaje bezvezno dugo na lageru, pa se namece pitanje nije li tih cca. 50 kom. bas onih "preprodavaskih" ... ili tako nekako sam barem ja skuzio spiku posljednji put.
Naravno da nama nije neki problem ako prodavac ne rasproda cjeli tiraz u jednom danu nego u par mjesecni, no pitanje je da li to stvarno traje samo par mjeseci ili puno vise.

Ali sa smanjenim tirazima je vec u startu ostajalo puno manje neprodanih knjiga, pa ni guzva na lageru nije bila takva kao u pocetku od naklade 500 kom.

Po meni jeste bezvezno, da trebas nesto osigurati prije uopste izađe, jer kad izađe nije receno da ces i dobiti taj strip u striparnicama - govorim vise za nas izvan Hr. Pa se tako za one "must have" prikljucim drugima koji narucuju kod izdavaca, ali da su cijene presle granicu, jesu ...



No, isto tako drzi ova (sto Oki rece), da se ovi rasprodati kasnije mogu naci na aukcijama po regularnoj cijeni, ali da ih nitko nece. Isto je i sa Demianovim specijalom. Po 160kn ne ide, dok je od 1kn isao (dosao do mislim 118kn), a i sada ga se moze naci po 120kn, sto je malo jeftinije nego je bilo promo razdoblje. ;)


Drugi problem je, da sa manjim tirazima ostaje i manje "ostecenih" koji imaju onu nama prihvatljiviju cijenu. Stripove na kioske, i pravda za stripove! - naravno nista od toga jer nas, kupaca, nema dovoljno -



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/05/2016 : 10:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Demian specijal ti je loš primjer. Uzeo si onog najnepopularnijeg i sa najmanjom cijenom.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 14:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by emirem

Tesko ce mnogi i procitati te epizode...

Ovaj sport sa trcanjem i rezerviranjem primjerka mi se ne dopada.
Imam nacina procitati te epizode...






Skupljao sam i ja MNO-a od Libellusa i imam ih sve od 1-70 broja. A onda... cvrc brojevi 71 i 72 planuli bukvalno za jedan dan. Tako da mi je sada totalno bezveze da nabavljam br.73 i druge jer je veliko pitanje da li cu bas tog dana kad se nadju u prodaji imati dovoljno novca za njih, jer posle je kasno. Ista stvar mi se dogodila i sa zadnja 2 Tex-a od Libellusa pa sam i od njega odustao....

Poenta je da je Libellus izgubio jednog vernog kupca zbog smanjenja tiraza, a ja da trcim i rezervisem brojeve ne pada mi napamet!


Konstantno netko kuka da ne može doći do nekih brojeva a stvarnost je sasvim drugačija...je istina je da neki stripovi planu sa libellusovog sajta preko noći,ali da preprodavači mogu zaraditi na istima,e to je već bilo nekad, ali više nije!
Konkretno, ako pogledaš ove knjige Mister No-a broj 71 i 72, trenutno ih na aukcijama prodaju dva prodavača i to po cijeni sa korica, ali im te novce nitko ne nudi niti će im tako lako ponuditi:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Libellus+71&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei



http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=Libellus+72&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=AND&SearchTypeDesc=2&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=12&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei

...a kada se neki prodavač na neke nove "rasprodane" stripove odluči postaviti početnu cijenu od 1kn-u većini slučajeva se događa da strip postigne manju cijenu od one akcijske.

Htio sam samo reći da vama nekima koji kao zbog brze rasprodaje nekih brojeva odustajete od daljnjeg sakupljanja ta rasprodanost određenih knjiga i nije neki izgovor.
Meni se često događa da propustim kupiti neke kjnige, ali veću cijenu od one sa korica nema šanse da platim.
Doduše, do sada sam preplatio samo jednu knjigu Mister No-a i mislim da se tu radilo o nekih 50 ili 60kn iznad cijene sa korica (ako se ne varam Mr.No 68).
Pretpostavljam da ću i u budućnosti propustiti kupiti neke brojeve odmah, ali da odustanem od skupljanja Libellusovog Mister No-a, e to neću sigurno



Znaci resenje je da jurim ove stripove po aukcijama?
Iskreno ne pada mi na pamet, jer ako ga ne mogu kupti u redovnoj prodaji onda mi i ne treba. Za novac koji treba izdvojiti treba mene izdavac da juri da mi proda strip a ne ja njega! I da odustao sam i od Decaka sa divljeg zapada jer se br.4 takodje rasprodao.


Mislim da to nije moguće jer sam upravo danas kupio broj 4 u SNK, može biti da je rasprodana jedinica ali za ostale ne vjerujem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/05/2016 : 14:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Mislim da to nije moguće jer sam upravo danas kupio broj 4 u SNK, može biti da je rasprodana jedinica ali za ostale ne vjerujem.



Trazio u Darkwoodu pre nekoliko dana i nije bilo.....

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 19/05/2016 14:18:02
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 14:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To je vjerojatno samo trenutno dok ne nabave. Ja sam danas tražio brojeve 4-7 i sve sam našao osim broja 5 kojeg trenutno nema u striparnici, ali gazda kaže da će ga obavezno nabaviti prvom prilikom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 19/05/2016 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by DODSFERD


Mislim da to nije moguće jer sam upravo danas kupio broj 4 u SNK, može biti da je rasprodana jedinica ali za ostale ne vjerujem.



Trazio u Darkwoodu pre nekoliko dana i nije bilo.....



probaj u Alan Ford-u, vrlo cesto su neka izdanja za DW rasprodata dok se sasvim lako mogu nabaviti preko SKAF-a.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 276 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000