forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Veseli Cetvrtak 27.11.2008.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/12/2008 : 10:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
A što se tiče Dusmana,Vopea i Manhauntera voleo bi da mi kažete šta ste završili od škole kada ste toliko veliki perfekcionisti i kada primećujete svaki zarez,posle toga ću i ja vama-ajde izvolite možete da počnete...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24956 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2008 : 10:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

A što se tiče Dusmana,Vopea i Manhauntera voleo bi da mi kažete šta ste završili od škole kada ste toliko veliki perfekcionisti i kada primećujete svaki zarez,posle toga ću i ja vama-ajde izvolite možete da počnete...



Ja bih mogao bez problema da ti nabrojim škole koje sam završio, ali nisam više predškolskog uzrasta da se hvalim na taj način. A završene škole ne bi ništa rekle o mojoj pismenosti. Džabe nekome škola, kad u životu pojma nema...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 07/12/2008 : 10:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

A što se tiče Dusmana,Vopea i Manhauntera voleo bi da mi kažete šta ste završili od škole kada ste toliko veliki perfekcionisti i kada primećujete svaki zarez,posle toga ću i ja vama-ajde izvolite možete da počnete...



Znam da nisam prozvan ali.. Eto, ja sam magistar i radim kao predavac na fakultetu i zamolio bi te kad postujes da malo vise obracas paznju na pravopis to jest da budes pazljiviji prilikom pisanja ponajvise stavljanja zareza,tacki i drugih pravopisnih znakova radi lakseg razumjevanja. Takodje, da budes jasniji kad izneses svoje stavove o necemu sto ima veze sa stripom to jest malo vise konkretnosti i paznje da ne padnes u konfuziji. Toliko za sada od mene. Zahvaljujem na razumjevanju. Ako budem imao vremena jer trenutno ocjenujem neke kolokvijume mozda ti i obrazlozim nesto detaljnije

Edited by - Ferri on 07/12/2008 11:04:20
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 07/12/2008 : 11:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

A što se tiče Dusmana,Vopea i Manhauntera voleo bi da mi kažete šta ste završili od škole kada ste toliko veliki perfekcionisti i kada primećujete svaki zarez,posle toga ću i ja vama-ajde izvolite možete da počnete...



Stari, zarezi su tvoj najmanji problem. Ima nesto u onome izmedju zareza, to ti je najslabija tacka.

...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/12/2008 : 11:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Momci nisam zadovoljan odgovorima,ostavite se te prazne demagogije...
možete da sednedete imate jedinice iz lepog ponašanja-pozdrav od profesora
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 07/12/2008 : 11:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Momci nisam zadovoljan odgovorima,ostavite se te prazne demagogije...
možete da sednedete imate jedinice iz lepog ponašanja-pozdrav od profesora



Cek, cek, javlja mi se nesto - da ti nijesi mozda zavrsio neku dizajnersku skolu, uzeo par seoskih nagrada "najbolje uredjeni stog kukuruza" pa sad ajvanis po stripovima. Sve mi se cini da sam u pravu.

...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/12/2008 : 12:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

A što se tiče Dusmana


Zaista nema veze ko je i da li je šta od fakulteta završio, pošto se osnovna pismenost, ona koja je potrebna ovde, uči u osnovnoj školi.
Ali, ako te baš zanima, ja sam završio sa Filološkim fakultetom, smer: Opšta (u narodu znana i kao svetska) književnost, a trenutno studiram drugi fakultet - novinarstvo. Ali, opet... Ništa od toga nema veze.

Hajde sad ti. Ako si stvarno negde neki profesor, zbilja je poražavajuće tvoje razmišljanje posle kog su i usledile sve ove reakcije.

EDIT: Uleteo Manhunter pre mene.

Edited by - DusMan on 07/12/2008 12:28:00
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24956 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2008 : 12:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Hajdemo, dosta više offtopica. Rekli smo šta smi imali, ali dosta je bilo.
Ovo je topic o izdanjima VČ od 27.11. i već bih ga odavno zaključao, ali pošto nadležni nisu otvorili novi...

Dakle, sledeći off- tri dana pauze. Hvala na razumevanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 07/12/2008 12:33:21
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37588 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/12/2008 : 20:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Moze li neko, da okaci tu novu naslovnu MN? Hvala!

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Naked Thunder
Starting Member



Serbia
11 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 07/12/2008 : 21:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Naked Thunder a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Moze li neko, da okaci tu novu naslovnu MN? Hvala!


Baš sam to hteo da kažem!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/12/2008 : 05:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Hajdemo, dosta više offtopica. Rekli smo šta smi imali, ali dosta je bilo.
Ovo je topic o izdanjima VČ od 27.11. i već bih ga odavno zaključao, ali pošto nadležni nisu otvorili novi...

Dakle, sledeći off- tri dana pauze. Hvala na razumevanju.




Umesto sto pretis (a treba da pretis, samo je to trebalo ranije), pocisti malo ove off-topic postove (ukljucujuci i ovaj moj, a Boga mi ima i tvojih i to ne mali broj) - dosao sam ovamo u gluvo doba noci, 'ocu da spavam i reko' ajd pred spavanje da malo procitam, kad ono rasprava bez smisla... zzzzzzzzzzzzzz

Konacno i ja molim nekoga da postavi nove naslovne strane, ja nisam kupio nijedan od novih stripova

Edited by - ---dp--- on 08/12/2008 05:31:42
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24956 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2008 : 22:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---


pocisti malo ove off-topic postove (ukljucujuci i ovaj moj, a Boga mi ima i tvojih i to ne mali broj)



Mojih postova na 6 strana ovog topica ima 7(uključujući i ovaj), od toga 3 offa.
Ali, dobro, ovaj topic ide u arhivu, imamo novi. Za sva pitanja za ove brojeve- topic Bonelli-Veseli četvrtak.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000