forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Grant Morrison
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 9

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 04/01/2009 : 14:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Sinoc sam gledao spot Dizzee Rascal-a, Sirens. Radnja neodoljivo podseca na Invisibles, pogledajte.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 01:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
I, šestica.

Sad, ja nisam od one sorte kojima mnog smeta crtež, pregurao sam i prvo volumen Invisiblesa, a i početak Sandmana bez većih problema - ali ovde je kakofonija stilova veoma problematična, i stiče sveopšti uticaj zbrzanosti.

Ni scenario nema onoliko odličnih momenata kao petica. Sve deluje... zbrkano, nedorečeno. Šta, to je to od Darkseida? Cool way to go, i za njega i za ubicu(?) mu, ali nešto fali. A već stiže Mandrakk.

Da vidimo dal' će Superman Beyond 2 malo da poboljša stvari.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 01:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Plus, interesantna teorija sa Newsarame...


*SPOILERS*SPOILERS*SPOILERS*SPOILERS*SPOILERS*SPOILERS*SPOILERS*










quote:
In the face of recent spoilers, I've suddenly hit upon a solution - Grant Morrison's Batman R.I.P., as well as Batman's Final Crisis mini-arc, is in fact, at its heart, a repeat of the plot of "Seven Soldiers: Mister Miracle". Here are the two stories, boield down into one formula:

* Take this superhero. He hasn't got very many powers,other than the ability to plan ahead to some great detail. But enough of that - he's rich, he's got friends and a cool lifestyle and a girl and mojo. He's a happy dude!

* Not for much longer, though. He's grown bored of being able to beat everyone and everything that's thrown at him, tired of being Number #1 - he wants a REAL challenge!

* Unfortunately, this moment of weakness is seized upon by a conglomerate of villains, ready to destroy him. They disguise themselves as people he trusts and loves and approach him in a subtle, unseen fashion.

* The villains strike! They create artificial replacements for the hero and undermine his foundations, taking away everything that makes him special or helps him get through the day, including his friends and companions. Finally, to add insult to injury, they totally disorientate him and throw him on the street, crazy, to die.

* Amazingly, he is encountered by a near-supernatural friend who boosts his morale and brings him out of his craziness. He resolves to beat the bad-guys once more.

* He confronts the evil ones and tries to destroy them, including his opposite number, but ultimately no-one succeeds or fails. (Oh, and his girlfriend turns out to be evil too.)

* As a final punishment, he's trapped in a weird mind-control thingy to drain out his abilities while simulating several boring versions of his life; by now, his tormentor's boss is revealed as Darkseid.

* But, he beats them once more, befriending the very organism sent to destroy him and managing to escape once more.

* Broken, battered and utterly tired, he comes forward to get back at Darkseid, as vengeance for all of what's been done to him. Darkseid fears him, but doesn't show it; though the hero appears to be killed, he has in fact won...

...And that's where the similarity ends. Batman may rise from the grave, the way that Shiloh Norman did; but maybe that'll be symbolised in Battle For The Cowl, where a new "Batman" arises.

There's also the problem of the Omega Sanction. That was the name of the organism that Shiloh was trapped in in Seven Soldiers: Mister Miracle, simulating several pointless lifetimes; Batman's equivalent should have been The Lump, in recent issues. And yet...also...Darkseid mentions that his eyebeams are "The Omega Sanction", right before Batman shoots him. So is Bats actually not dead, just trapped in dozens of repeating, pointless life-cycles? Or has the meaning of "Omega Sanction" changed since the end of Seven Soldiers, into simply the name of Darkseid's eyebeams?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/01/2009 : 01:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
U jea, nije mi ni palo na pamet. Te miniserije se najmanje secam od SS-a.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 11:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Morrion priča o Batmanu i Final crisis #6:

http://www.wizarduniverse.com/011409batmandead.html

I kao što je već običaj, intervju je donekle interesantniji od samog stripa.

Highlights, za mene:

quote:
Batman's last word is "Gotcha." What can you say about that? Why is that his last word?

MORRISON: [Laughs] Because he got all evil. What has been Batman's mission all this time since the first gun—the first bullet—that made him? He finally gets the god of evil in his sights and shoots him. I think Batman's got a sense of humor and he knows better than Darkseid. It's almost like a wink to everyone.


A naročito:

quote:
On the soap box side of things, for me, there's been a long [stretch] of comics trying to be about the streets and about realism and dealing with the Bush Administration. We wanted to follow more popular culture, which is going in a more psychedelic direction, to use the want of a better word. I think things are starting to get a bit crazier again and people are enjoying stuff a little bit more—the fantastical and demanding of the imagination. I think that's what we're trying to do. Final Crisis #7 is almost inventing a new style. We had widescreen comics and decompression and super-compression. This is channel-zapping comics.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/01/2009 : 13:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, to se bash i vidi u stripu. 52 je pratio slichni stil i format, shto me je odmah podsetilo na Lost0type storytelling: fragment, fragment, fragment fragmenta pa ti chak i ne smeta shto ti odlazhu big picture. Tako i sa RIP i sa FC.

Sad shto su 52 ukenjali na kraju, to je druga pricha.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 14:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A meni se dopada kraj 52, uspeli su da ga kako-tako smisleno završe. Nisam mislio da će im to poći za rukom (vidi Countdown)

I da, Morrison to ovde potvrđuje, a mislim da sam to rekao ranije na ovom ili nekom drugom forumu - Morrison sa Batmanom (i u manjoj meri) piše Lost. Možda je sve povezano, možda nije. Povezivanje sa starim pričama daje enorman prostor za spekulacije, i fanovi praktično sami pišu svoje priče. Simpa.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/01/2009 : 14:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

A meni se dopada kraj 52, uspeli su da ga kako-tako smisleno završe. Nisam mislio da će im to poći za rukom (vidi Countdown)

Countdown je meni bio potpuni trainwreck. Do jedno 15tog broja sam se nechemu i nadao, ali sam ubrzo shvatio da od toga nema nishta. Sad se i sa Trinityjem ispostavlja da je 52 bio zaista one of a kind...takav autorski tim je ipak neponovljiv.

Meni je kraj 52 bio malo...pa shta znam. Dopalo mi se sve osim Mr.Minda. Tada me je to bash bilo iznerviralo, a sada imam malo blazhe vidjenje svega toga. Zapravo, mozhda uzmem da ishchitam i opet 52, da vidim kako mi sada deluje sa distance. Imao sam problem sa time shto mi je Mr. Mind rasplet delovao kao afterthought, shto su ako se dobro secam u nekom intervjuu i potvrdili. Sve ostalo mi je bilo sjajno.
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 15/01/2009 : 14:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, meni je taj njegov isprekidani stil pripovijedanja kada se neprestano isprepliću sadašnjost, prošlost i halucinacije izrazito nesimpatičan i, na kraju,nerazumljiv. Ja kad pročitam jednu tablu Morrisonovog stripa nemam blage veze što se (i da li se uopće išta) dogodilo. S Lost-om nemam problema, čak mi se jako sviđa, ali Morrison mi je potpuno incomprehensible.

S druge strane, znam da ima puno ljudi koji baš Lost točno tako doživljavaju, tako da je očito to stvar kemije: ili ide ili ne ide. Meni GM ne ide.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 14:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Nije sav Morrison lostovski - at his best (Invisibles, Filth, Doom Patrol), Lost je malo dete za Morrisona.

Ali Batman mi je ostavio taj utisak jer ima gomilu tragova i naznaka od kojih sve može, a ne mora, da bude tačno.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 14:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Meni je kraj 52 bio malo...pa shta znam. Dopalo mi se sve osim Mr.Minda. Tada me je to bash bilo iznerviralo, a sada imam malo blazhe vidjenje svega toga. Zapravo, mozhda uzmem da ishchitam i opet 52, da vidim kako mi sada deluje sa distance. Imao sam problem sa time shto mi je Mr. Mind rasplet delovao kao afterthought, shto su ako se dobro secam u nekom intervjuu i potvrdili. Sve ostalo mi je bilo sjajno.



Da, rekli su da je inicijalna ideja da finale bude dolazak Lady Styx do Zemlje, a onda je Grant rekao "What if Skeets was evil?".

Ali meni je to oekj, priče rastu i menjaju se. Plus, Mister Mind je dao mnogo veće finale od Lady Styx, i imali smo i emotivni kraj sa Boosterom (mada je Skeets trebalo da ostane upokojen da bi funkcinisao, al' šta da se radi, long live editorial decree).

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/01/2009 : 15:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ti znash da sam ja veliki Gifenovac, tako da je rehabilitacija Boostera jedna od omiljenih mi stvari koja je proizashla iz 52, mada bih ga ja ipak vishe voleo u mainline DCju, a ne na svojoj tangenti, no, daj shta dash. I slazhem se da bi Lady Styx bila slabije finale. Ali, ipak sam od kraja 52 ochekivao vishe big idea-Morisovshtinu, a manje obscure golden age villain-Morisovshtinu, ali, kao i za prethodnu stvar, daj shta dash. :D
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 15:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Megaverse? Hyperflies? Meni je to prilično idea-morrisovština.

Veći problem imam sa donekle kilavom Black Adam pričom, i, da nije Ghost detectives epiloga, jalovom Ralfovom.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/01/2009 : 15:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Stvarno? Meni su i Ralf i Adam bili chesto medju najboljim delovima. Imam mali problem sa genocidom nad Bialijom u smislu motivacije lika, ali ako to prevazidjem, tu me je Dzons zapravo prilichno prijatno iznenadio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 15:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, Adam startuje loš, onda ga odjednom ljubav promeni i sve je super. A onda - naravno - sve ipak ispadne loše. Nemam problem sa tim genocidom, više mi se ne dopada nagli prelaz iz Adama koji pravi kontra-koaliciju USA super-herojima u lovestruck Adama, nego ovo na kraju.

(ovde, naravno, odbijam da računam WWIII one shotove kao deo 52)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/01/2009 : 16:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

(ovde, naravno, odbijam da računam WWIII one shotove kao deo 52)

Goes without saying :)
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 15/01/2009 : 17:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Get a room.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/01/2009 : 01:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ti Dekara ste je okupirali. :P ;)

Back on topic, kao što je neko već primetio, od SSOV:MM, Omega Sanction, "The death that is life", ili "Life trap", znači da onaj ko je njome pogođen proživljava beskonačan broj života, svaki gori i jadniji od prethodnog. Ako je to i dalje tako, a verovatno jeste, Bruce nije mrtav, samo ga, eto, nema, proživljava druge živote i pokušava da pobegne iz njih.

Here's the catch: šta ako su ti drugi životi sve Elseworlds priče? Nakon što je ponovo uveo u kontinuitet SF priče iz pedestih, da li to Morrison uvodi u kontinuitet SVE Batmanove priče? Dark knihgt? Jedan od života koje je Batman proživeo. Red rain? Isto. Gotham by gaslight? Isto. Hoće li se Batman, kada se vrati (as he undoubtedly will) imati sećanja na sve priče koje su o njemi ikada napisane?

That would be clever. Geeky, perhaps redundant, but real clever.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 16/01/2009 : 01:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
but it would be clever.
ako to može napravit onda je to grant. i koja bi onda bruce bio faca.
wolverine the best at what he does? i dont think so, bitch. ali dok se bruce ne vrati ne čitam više batmana (samo gledam sličice :p).

i da meni su bila u final crisis 6 jedino scene sa batmanom i darkseidom i kraj kad se vrati superman (možda oni tigriči).

ali batman uf. posjetilo ma na rock of ages i desad, batman batle of wills.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/

Edited by - sloppy on 16/01/2009 01:32:47
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/01/2009 : 02:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja sam onu prvu epizodu posle RIPa shvatio kao svojevrsno redefinisanje poput ovih skorashnjih Year One miniserija. Mislim da nece sve elseworlds uvesti u kontinuitet (mada su Gotham by Gaslight i josh neke vec uveli u Countdownu) ali mislim da pokushava da makar sve epizode iz serija Batman i Detective Comics uvede u kontinuitet, shto do sada nije bash bio sluchaj.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 16/01/2009 : 12:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ma sve iz tih starih priča je već sada ubačeno, ali mislim da kroz Omega Sanction Morrison može (ako hoće) da ubaci i sve Elseworlds Batman priče - Batman ih je proživeo u tom ciklusu sve gorih i gorih života.

A prilično sam siguran da će Final crisis dovesti do resetovanja mnogih svetova otkrivenih u Countdownu.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/01/2009 : 16:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

A prilično sam siguran da će Final crisis dovesti do resetovanja mnogih svetova otkrivenih u Countdownu.


Kako su ih iskoristili, bolje i da ih nema.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/01/2009 : 09:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Superman Beyond 2: not all I expected it to be, but damn - Mahnke je razbio crtež, svet Monitora (i Monitrixa - my new favorite word ;) ) i konačni obračun izgledaju apsolutno spektakularno. I savršen kraj.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/01/2009 : 03:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Vampire. Monitors.

Grent Morison bi bio izvanredno popularan kod DC urednishtva u eri Hejnija i Kanigera.

Edited by - Le Samourai on 26/01/2009 04:01:35
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/01/2009 : 20:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
And so it ends.

Nisam baš najzadovoljniji kako je ispalo. Uz celu ogradu da je planirano da priča bude haotična zbog Darkseidovog Pada koji je poremetio zakone fizike i Mandrakkovog... uh... sisanja Priče, FC je i dalje previše haotična, razbacana i nekoherentna - i na kraju i nejasna i nedorečena.

Ali se ne može reći da Morrison nije pokuša da uradi nešto drugačije - rat Praznine belog papira (ili kompjuterskog ekrana) protiv Multiverzuma ljudske mašte, promena osnovnih prinicpa Priče zbog rata u nebesima, i kasta posmatrača koji se vampriski hrane nad Multiverzumom...

4-, sve skupa, što je za Morrisona premalo. Možda će bolje izgledati u trejdu i na papiru.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 9  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000