forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Iguana & Chicanos 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 19/02/2009 : 21:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Jel stiglo ovo u Srbiju?
I ako nije - kad će?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 25/03/2009 : 20:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
da li se Iguana moze citati pre Noci bez kraja i Cikanosa ?

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2009 : 21:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

da li se Iguana moze citati pre Noci bez kraja i Cikanosa ?



Mislim da nece moci bez Noci bez kraja jer je Iguana bas lik iz tog albuma.
Bez Chicanosa moze - nevezani su.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 25/03/2009 : 21:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
jebi ga.kupio iguanu i tek kuci video da je to 4-ta knjiga.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 25/03/2009 21:09:11
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 25/03/2009 : 21:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
je 4., ali u biblioteci libellus tako da uopce nema veze koji je broj ;-)

samostalna je, ali je pozeljno procitati Noc bez kraja jer su povezane. a cak i da nisi kupio Iguanu, ne smijes propustiti Noc bez kraja jer se radi o malom remek-djelu

Chicanosi nemaju veze s time kao sto ti je stara kamila vec napisala ;-)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/03/2009 : 00:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester


samostalna je, ali je pozeljno procitati Noc bez kraja jer su povezane. a cak i da nisi kupio Iguanu, ne smijes propustiti Noc bez kraja jer se radi o malom remek-djelu


Ne da bi mogo da se uradi lud film od Noci bez kraja

quote:
Originally posted by Dok Lester

Chicanosi nemaju veze s time kao sto ti je stara kamila vec napisala ;-)


Nisam ja stara kamila,on ne zalazi u Ne-Bonelli podforume
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/03/2009 : 08:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
sorry, vidis kakve se greske dogadjaju kad covjek istovremeno zuji po forumu i prevodi Texa ;-))))
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/03/2009 : 11:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

sorry, vidis kakve se greske dogadjaju kad covjek istovremeno zuji po forumu i prevodi Texa ;-))))



Utici nekako da se ubrza
Kad ce giganti,maxi
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/03/2009 : 11:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Jel stiglo ovo u Srbiju?
I ako nije - kad će?



Ajde da odgovorim s debelim zakasnjenjem - stigli su u Darkwood,u AF i ne stizu.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/03/2009 : 13:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dok Lester

sorry, vidis kakve se greske dogadjaju kad covjek istovremeno zuji po forumu i prevodi Texa ;-))))



Utici nekako da se ubrza
Kad ce giganti,maxi



to ces morati pitati bradonju. ne, ne mefista, vec bernarda ja sam ti samo fizikalac
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/03/2009 : 14:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester


to ces morati pitati bradonju. ne, ne mefista, vec bernarda ja sam ti samo fizikalac



Jednom davno mi je odgovorio na jedan mail sa "vrijeme ce pokazati" ili nesto slicno. Ne vidim da bas nesto sipa informacije koje interesuju forumase
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/03/2009 : 14:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
jbg, ja ti mogu samo reci da za maxije ne znam jer vise nisu u mojoj domeni, a gigante jos nisam ni poceo prevoditi. znaci, najesen ;-)
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 29/03/2009 : 17:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Iguana i Cikanosi 2 su stigli u Kosovsku Mitrovicu. Radosni Vasic ce se javiti sa utiscima. Iguanu sutra vodima samnom u Mojkovac, tako da mislim da cu ga tamo dokrajciti.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 04/04/2009 : 00:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Iguana me je stvarno odusevio, momci i ti djevojko. Na stranu, mojkovacke price, o Iguani je rec.
Naracija je jebekevna. Noc bez kraja je ludacki isprican, ali Iguana je jos ludji. Ma djavola ludji, bolesniji je mozda rec. Karlos Triljo je ovde najcrnji do sad. Crkavao sam od smeha posle one scene Iguane sa guvernerom i njegovom bratanicom, posebno secajuci se cele price iz Noci bez kraja. Pa tek ona budala sto je od straha priznbao ubistvo kornjace, pa otvarac za vinske flae... Ovde se covek smeje posle bukvalno svake slicice, ne verujuci da to ide i dalje i dalje i dalje...
O zenama da ne govorimo. Triljo je kralj za zene. Scena masturbacije je ludilo, mozda je od nje vise idiotska scena drkanja Mire Banjac u Jagodama u grlu, ali to je nesto drugo. A tek ona ludaca koja je bila zaljubljena u njega dok je bio ziv! Kakvu je foru Triljo sa njom napravio! Iguana je na svoj nacin uzvratio ljubav jedinoj zeni koja ga je ikad volela.
Mandrafina nikad nije bio bolji. Spageti i Noc bez kraja su pet koplja ispod ovog. Ako postoji sarkastican crtez, onda je to rad Dominga Mandrafine u Iguani.
Poskupeo je, jeste. Ma neka je i poskupeo, samo kad je izasao. Bravo Libelusovci!

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/04/2009 : 20:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Hvala puno na pohvalama izdanja, drago nam je da ti se toliko svidio...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 20:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Poslednji pazar mi se sastojao od oba toma Chikanosa i, moram da priznam, znachajno mi se vishe dopao od Noci bez kraja.

Teshko mi je da razluchim izmedju dve knjige, ali mi je mozhda druga bila ipak malo bolja. Riso je RAZBIO na crtezhu, ali to se od njega i ochekivalo, Triljo je takodje ostao standardno genijalan.

Mislim da su mi ipak Braca Shpageti josh uvek ono shto smatram Triljovim kapitalnim delom, ali ostavljam prostor (ma koliko neznatan) da Iguana mozhe to da promeni. Ili, naravno, neshto josh uvek neobjavljeno na jezicima nashin naroda i narodnosti.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 03/09/2009 : 20:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Nego, kao shto upitah i na drugom topicu - hoce li i Boy Vampire ici u ovoj ediciji, a i ako ne, kada ce Biblioteka Libellus dobiti nastavak?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/09/2009 : 21:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Biblioteka Libellus ce dobiti nastavak kad budemo radili neko djelo za koje odlucimo da odgovara toj biblioteci.
A hoce li to biti i Boy Vampire, vrijeme ce pokazati.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 20/10/2009 : 14:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
''Iguana'' je osjetno lošija od ''Noć bez kraja''
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/10/2009 : 16:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Uzeo Chicanose, procitao prvi. Pa tako, nije me raspametilo, pristojno i nista vise od toga. Frend me uvjerava da ce druga knjiga spasiti stvar... kad sam vec dao pare, dat cu i sansu, javim se.



Mozda je dvojka mrvicu bolja, ali definitivno ti nece promjeniti misljenje. Ali zato Noc bez kraja i Iguana razbijaju.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/10/2009 : 13:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Ako ti se prva nije svidjela,mislim da ti se neće ni druga.Meni su Chicanosi super,onako baš zabavan i dobro nacrtan strip,ali kad je riječ o Rissu,tu sam uvijek pomalo subjektivan pa moje mišljenje nije najmjerodavnije.

A "Noć bez kraja" je remek-djelo.Meni osobno bolje od Špageti bros. i uz Alvar Mayora najbolje što sam pročitao od Trilla.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/10/2009 : 13:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Ako ti se prva nije svidjela,mislim da ti se neće ni druga.Meni su Chicanosi super,onako baš zabavan i dobro nacrtan strip,ali kad je riječ o Rissu,tu sam uvijek pomalo subjektivan pa moje mišljenje nije najmjerodavnije.

A "Noć bez kraja" je remek-djelo.Meni osobno bolje od Špageti bros. i uz Alvar Mayora najbolje što sam pročitao od Trilla.



Meni je bolja i od Alvara i od SB,fenomenalan album.
Kako bi samo dobar film bio po Noci bez kraja
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 15/02/2012 : 17:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
IGUANA
Libellus



Cijena 95,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2867&category_id=210&keyword=IGUANA&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/02/2013 : 22:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Odmah nakon Noći bez kraja je pala i Iguana.
Za jednu ocenu mi je lošiji od Noći.
Ali i dalje je sve to sjajno - tandem T & M su dobitna kombinacija za dobar strip!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/02/2013 : 23:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Meni je Chicanos vol. 2 lošiji od vol. 1
Drugi album više naginje ka humoru, što meni nije plus za ovaj strip, jer mi je bitnija detektivska komponenta u priči.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000