forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 bidanje u poslednji čas
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 23/12/2008 : 10:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Prvi put sam pokušao nešto da kupim na aukcijama i takoreći uspeo, kad je izvesni darkobab u poslednjem minutu bidao i kupio strip. Prethodnih dana niko nakon mene nije pokazivao zainteresovanost, osim jedne osobe pre mene. Možda je po pravilima, ali je stvarno bezveze da moram ujutru u 10.30 da budem na forumu i ne znam kako da uspem da dobijem željeni strip.

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 23/12/2008 : 11:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
pa to je sasvim normalna stvar; ako si ikada gledao cijene na eBayu i čudio se kako su niske - bez brige, u 90% slučajeva iznos višestruko skače baš u tih zadnjih par minuta. nema ni govora o kršenju pravila, taktika je u pitanju.
rješenje je (ako nisi u mogućnosti pratiti kraj aukcije i lupati po refresh) da odmah ponudiš iznos koji si spreman dati, pa sistem automatski podiže tvoju ponudu najviše do tog iznosa.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2008 : 12:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
to se stalno događa al ne vidin u čemu je problem? daj veću ponudu i ne boj se

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 23/12/2008 : 12:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Neiskustvo...ali mi je glupo da moram da učestvujem na aukcijama samo onda kad znam da ću u momentu završetka biti na netu. Bezveze mi je da odmah dajem neku veliku ponudu.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/12/2008 : 13:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by osim

Neiskustvo...ali mi je glupo da moram da učestvujem na aukcijama samo onda kad znam da ću u momentu završetka biti na netu. Bezveze mi je da odmah dajem neku veliku ponudu.



Sve je to po pravilima i bit aukcije je baš "natjecanje" što podrazumjeva i bidanje u zadnji tren.
Ne moraš biti na netu. Odredi cijenu koju si spreman dati i nju postavi. Mislim da znaš da se ona neće pojaviti kao konačna sve do trenutka dok je netko ne premaši. Dakle, ne moraš biti uz net. Sistem aukcija podiže automatski tvoju ponudu do one cifre koju ti odrediš. Ako i tada izgubiš, ona nemaš razloga za žaljenje kao i ako je osvojiš po maksimalnoj cijeni koju si postavio. U oba slučaja to je bila cijena koju si spreman platiti.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 23/12/2008 : 13:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by osim

Neiskustvo...ali mi je glupo da moram da učestvujem na aukcijama samo onda kad znam da ću u momentu završetka biti na netu. Bezveze mi je da odmah dajem neku veliku ponudu.



Sve je to po pravilima i bit aukcije je baš "natjecanje" što podrazumjeva i bidanje u zadnji tren.
Ne moraš biti na netu. Odredi cijenu koju si spreman dati i nju postavi. Mislim da znaš da se ona neće pojaviti kao konačna sve do trenutka dok je netko ne premaši. Dakle, ne moraš biti uz net. Sistem aukcija podiže automatski tvoju ponudu do one cifre koju ti odrediš. Ako i tada izgubiš, ona nemaš razloga za žaljenje kao i ako je osvojiš po maksimalnoj cijeni koju si postavio. U oba slučaja to je bila cijena koju si spreman platiti.



A nije baš isto..
Razumijem ja osima. I ja recimo sam neki puta spreman platiti recimo 50kn za strip. A kad vidim da se u zadnji tren neko grebe za taj isti pa kažem E nećeš, meni strip od jedanput vrijedi 150kn. Pustimo to što mi je onda malo žao tih para

Inače, na ebayu je sasvim normalno da se aukcija dobiva u zadnjoj minuti..
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/12/2008 : 14:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Razumin ja to kad živci i adrenalin rade pa se boriš do zadnje sekunde ali mislim da ti nisi razumija moj post. Radilo se o tome mora li ili ne mora za svaku aukciju čučati uz komp. Ako misli da je nešto vridno adrenalinskog natjecanja koje ti spominješ onda naravno da mora biti uz komp.
No pričali smo uopćeno. Za sasvim obične aukcije, koje su uz ovu prikrivenu ponudu savršeno riješene.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 24/12/2008 : 00:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Aukcije su bar jednostavno stivo,pocetna 1 kuna,vrijednost 100,stavis ponudu 1000 i uzivas iako i tad bude iznenadjenja.
Go to Top of Page

rssc
New Member



Bosnia and Herzegovina
123 Posts

Member since 27/09/2008

Posted - 25/12/2008 : 15:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send rssc a Private Message  Reply with Quote
upravo tako, zadnji minuti su uglavnom najbitniji za aukcije.
zato lijepo stavis onoliko koliko ti se isplati, npr mislim da sam u posljednjoj aukciji oko 5min do kraja bio jedini ponudjac, onda je cijena narasla tacno dvostruko u tih par minuta, no ja sam i prvi dan stavio trostruku vrijednost od pocetne jer je to za mene bilo OK, daklo nema tu krsenja pravila.

alternativa je kupi odmah opcija ali to se rijetko stavi.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 09:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Sad ću i ja da koristim tu taktiku, jer dosta puta sam izvisio, ovako ću nezainteresovano pratiti tok aukcije i onda u zadnji tren lupiti cenu i strip je moj! xexexe...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/12/2008 : 20:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
-To se može lagano spriječit.Ukoliko netko postavi ponudu za strip u zadnjih par sekundi,aukcija se automatski vrati na,recimo 2 minute unatrag.Tako bi smisao bidanja u zadnjoj sekundi izgubilo smisao.Aukcija se vrati svaki puta 2 minute natrag ukoliko netko stisne u zadnjih 2 minute prije isteka.Mislim da je na aukcije.hr takav princip i pokazao se super.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 20:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Zašto to spriječiti????? Jel' to bolest neka ili šta?

Ovo su aukcije na točno određeno vrijeme i kao takve ne triba ih mijenjati.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/12/2008 : 21:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Zašto to spriječiti????? Jel' to bolest neka ili šta?

Ovo su aukcije na točno određeno vrijeme i kao takve ne triba ih mijenjati.



-Zato jer je ovakav način pomicanja poštenija opcija.Znalo se događat da dvojica stisnu aukciju u posljenje 2-3 sekunda,opale veliku cifru i poklope jedan drugog,a strip dobije nerealnu vrijednost.Ovakav način ima prostor za dodatnu kalkulaciju.
-Nije nikakva bolest,ali je više fer,mada nije ni bitno i ne mora se spriječit.Nadam se da sam dobro objasnio.Puše bura dole??
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 21:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Je, dere ka' luda al' smo navikli.

Ne pratim te... Aukcija je omeđena zadanim ( dapače, svojevoljno odabranim ) vrimenom. Znači jedina moguća opcija je točno vrijeme završetka aukcije. I to je najpoštenije.
Ako su se poklopili, nije nerješeno... netko osvaja aukciju a to je bit. Dakle, bidaš i kalkuliraš zadnji tren. Ako prođe to je to... Iste šanse imamo svi. I to je najpoštenije.
Druga je priča može li tko u određeni trenutak biti uz net kako bi moga ostaviti ponudu no to je riješeno opcijom prikrivene ponude.
Nerealna cijena, tu te ne pratim, pa prolongiranje za 2 min bi samo ostavilo mogućnost za dizanje cijene čime se još više povećava ta "nerealna" cijena.
Ne kužim ni mogućnost dodatne kalkulacije?? Stvarno.


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 22:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Je, dere ka' luda al' smo navikli.

Ne pratim te... Aukcija je omeđena zadanim ( dapače, svojevoljno odabranim ) vrimenom. Znači jedina moguća opcija je točno vrijeme završetka aukcije. I to je najpoštenije.
Ako su se poklopili, nije nerješeno... netko osvaja aukciju a to je bit. Dakle, bidaš i kalkuliraš zadnji tren. Ako prođe to je to... Iste šanse imamo svi. I to je najpoštenije.
Druga je priča može li tko u određeni trenutak biti uz net kako bi moga ostaviti ponudu no to je riješeno opcijom prikrivene ponude.
Nerealna cijena, tu te ne pratim, pa prolongiranje za 2 min bi samo ostavilo mogućnost za dizanje cijene čime se još više povećava ta "nerealna" cijena.
Ne kužim ni mogućnost dodatne kalkulacije?? Stvarno.




Kako ne kuzis? PA to je "dodatna kalkulacija" na jos vecu zaradu preprodavaca stripova... Jer bi se tako aukcije mogle u nedogled produzavati za dve-tri minute...pod uslovom da se nadju dve budale koje bi dizale cenu...

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/12/2008 : 22:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
to je potpuno besmisleno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 22:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
@sdragan@


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/12/2008 : 23:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Je, dere ka' luda al' smo navikli.


1 stupanj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 28/12/2008 : 00:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by Renky

Je, dere ka' luda al' smo navikli.

Ne pratim te... Aukcija je omeđena zadanim ( dapače, svojevoljno odabranim ) vrimenom. Znači jedina moguća opcija je točno vrijeme završetka aukcije. I to je najpoštenije.
Ako su se poklopili, nije nerješeno... netko osvaja aukciju a to je bit. Dakle, bidaš i kalkuliraš zadnji tren. Ako prođe to je to... Iste šanse imamo svi. I to je najpoštenije.
Druga je priča može li tko u određeni trenutak biti uz net kako bi moga ostaviti ponudu no to je riješeno opcijom prikrivene ponude.
Nerealna cijena, tu te ne pratim, pa prolongiranje za 2 min bi samo ostavilo mogućnost za dizanje cijene čime se još više povećava ta "nerealna" cijena.
Ne kužim ni mogućnost dodatne kalkulacije?? Stvarno.




Kako ne kuzis? PA to je "dodatna kalkulacija" na jos vecu zaradu preprodavaca stripova... Jer bi se tako aukcije mogle u nedogled produzavati za dve-tri minute...pod uslovom da se nadju dve budale koje bi dizale cenu...



-O bože....ajde razmisli što sam napisao,a ja ću pokušat još jednom detaljnije objasnit,mada ovo tvoje isto pije vodu,ali se zove "zdravo-seljačka logika".Da je sve tako logično,vjerojatno u npr.matematici ne bi postojale integralne funkcije!.......no,ajmo pokušat još jednom!---Recimo da netko postavi rijedak strip,ljepo očuvan npr. LMS 1-Trenutno je taj strip u super stanju oko 700 kn.Prodavač postavi taj strip i tu cijenu,a ti ili bilo tko ga hoće kupit i čakaš zadnji trenutak.Međutim,u tom trenutku postoji još jedan čovjrk koji razmišlja kao ti.I on će ga stisnut u zadnjih 2-3 sekunde.Ti recimo,da budeš siguran staviš ponudu 1500 kuna u zadnje 2 sekunde,sustav to prihvati,ali ti ne vidiš da je 3 sekunde prije ovaj drugi stavio cijenu 1600 kuna i nesvjesno,odnosno ne namjerno podigneš strip na nerealnu cijenu,odnosno,dogodi se da ste nenamjerno jedan drugom podigli cijenu,a prodavač profitira.
-Zašto je produženje bolje?-Zato jer kada to znaš,bidaš u zadnjih recimo 30 sekundi i podigneš 10 kn,pa pogledaš jel netko prati,ako ne prati pustiš i osvojiš strip za 700 kn.Ako prati i nabije veliku cijenu ti imaš kalkulaciju da ideš do cifre do koje smatraš da hoćeš i možeš,recimo 800 kn.Ako se i dalje vraća aukcija na 2 minute,opet pustiš.Nisi osvoio,ali nisi niti preplatio strip,tj.nitko ti ne može nabit cijenu.
-Ne vidim što tu nije jasno,a ti Dragane.....živio 100 godina i sretna ti Nova Godina!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/12/2008 : 00:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
o,vratija se šime

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 28/12/2008 : 00:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Je, dere ka' luda al' smo navikli.

Ne pratim te... Aukcija je omeđena zadanim ( dapače, svojevoljno odabranim ) vrimenom. Znači jedina moguća opcija je točno vrijeme završetka aukcije. I to je najpoštenije.
Ako su se poklopili, nije nerješeno... netko osvaja aukciju a to je bit. Dakle, bidaš i kalkuliraš zadnji tren. Ako prođe to je to... Iste šanse imamo svi. I to je najpoštenije.
Druga je priča može li tko u određeni trenutak biti uz net kako bi moga ostaviti ponudu no to je riješeno opcijom prikrivene ponude.
Nerealna cijena, tu te ne pratim, pa prolongiranje za 2 min bi samo ostavilo mogućnost za dizanje cijene čime se još više povećava ta "nerealna" cijena.
Ne kužim ni mogućnost dodatne kalkulacije?? Stvarno.






-Renky,nisam pitao za buru bez veze!-Primjer nerealne cijene pogledaj npr.kod mojih aukcija PRINC VALIJANTA.Obojica stisnu,jedan osvoji po visokoj cijeni,odustaje,pa odustaje i drugi zbog visoke cijene.Možemo u Makarskoj otvorit debatu uz pivo!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 28/12/2008 : 00:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

o,vratija se šime



-Sa tobom ne razgovaram.Opsjednuti ste politikom,a ja otvorio topic o stripu i opet izbacivanje.Imam još jednu dobru temu!

Edited by - dveribad on 28/12/2008 00:28:59
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/12/2008 : 00:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by globinjo

o,vratija se šime



-Sa tobom ne razgovaram.Opsjednuti ste politikom,a ja otvorio topic o stripu i opet izbacivanje.Imam još jednu dobru temu!


bit ćeš izbačen

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/12/2008 : 00:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
u biti,stavi temu,zakaj ne

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/12/2008 : 01:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Renky

Je, dere ka' luda al' smo navikli.

Ne pratim te... Aukcija je omeđena zadanim ( dapače, svojevoljno odabranim ) vrimenom. Znači jedina moguća opcija je točno vrijeme završetka aukcije. I to je najpoštenije.
Ako su se poklopili, nije nerješeno... netko osvaja aukciju a to je bit. Dakle, bidaš i kalkuliraš zadnji tren. Ako prođe to je to... Iste šanse imamo svi. I to je najpoštenije.
Druga je priča može li tko u određeni trenutak biti uz net kako bi moga ostaviti ponudu no to je riješeno opcijom prikrivene ponude.
Nerealna cijena, tu te ne pratim, pa prolongiranje za 2 min bi samo ostavilo mogućnost za dizanje cijene čime se još više povećava ta "nerealna" cijena.
Ne kužim ni mogućnost dodatne kalkulacije?? Stvarno.






-Renky,nisam pitao za buru bez veze!-Primjer nerealne cijene pogledaj npr.kod mojih aukcija PRINC VALIJANTA.Obojica stisnu,jedan osvoji po visokoj cijeni,odustaje,pa odustaje i drugi zbog visoke cijene.Možemo u Makarskoj otvorit debatu uz pivo!



Ja ću Coca Colu

Dakle, ajmo od kraja... Jesi fula ili šta, rečenica koju boldam mi je nejasna... osvoji, odustaje... jel je itko osvoji?

Čuj ja ću opet zdravo seljački... stavim ponudu i prst u uvo...
To je ono što ja želim/mogu dati za strip. Ako me netko nadmaši, svaka mu čast. Ako netko "izgubi živce" pa klika do besvjesti samo da me premaši to je njegov problem. Opet, ako netko klikne par puta pa mi digne cijenu a ja ipak osvojim strip, moj problem. Tj. nema problema jer san stavija onoliko koliko san mislija da vridi ili sam toliko moga sebi priuštit.

I ovo sadašnje stanje ti ostavlja mogućnost da vidiš zadnjih 30 sekundi prati li tko no nikad neznaš hoće li se naći taj koji će kliknit iza tebe baš kad si mislija da nitko ne prati.
Ništa od ovoga što si u primjeru napisa ne drži vodu. Jednostavno ako sam stavija prikrivenu ponudu ( za strip iz primjera ) od 1500 kn onda on za mene ulazi u onu kategoriju "toliko želim/mogu" i boli me briga. Tebi on vridi 700 meni 1500. I gotovo. Vraćam se na ono, ako i 1500 izgubim, svaka čast protivniku ali ne mogu/ne želim dalje pa da i imam produžetak od dva minuta.
Druga stvar je što se neki služe stvarno nerealnim prikrivenim ponudama ( u ovom primjeru recimo netko bubne 3000kn ) ali to je njihov rizik, tako igraju. Sve dok se ne opare jednom. Meni je to potpuno isti rizik kao i to da mi neko rokne ponudu u zadnjoj sekundi i nadmaši mi ponudu. Za nerealno velike prikrivene ponude triba imati muda i riskirati. Ako im to pali onda su i zaslužili da im uspije taj način "demoraliziranja" konkurencije.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 28/12/2008 : 10:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Možda je rešenje da posle poslednjeg bidanja mora da prođe neko vreme pre nego što se aukcija završi, odnosno da se produži za neko vreme. Jer, ako ti prvog dana daš ponudu i narednih 13 dana niko se ne pojavi kao konkurencija, pa onda u poslednjih nekoliko minuta neko ponudi za 1 kunu više nego ti, a ti to ni nemožeš da znaš, možda je sve po propisima, ali je malo bez veze...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000