forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Rammstein... spotovi/novi album/koncert
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 16/09/2009 : 11:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Rammstein je zakon. Slušan ga ima bar 10 godina. Uvik kad idem na neku fizikalu,trčanje, veslanje ili kopanje stavim mp4, Kad zaprži Industrija tira te do maksimuma da radiš. Nešto ka patuljci - rudari u spotu "Sonne"...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 16/09/2009 : 11:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Malo sam preslušao nekoliko stvari na Myspaceu od Ministryja i mogu reći da nisu loši... Mada im stil varira od albuma do albuma, neke su čisti elektro-industrijal, neke melodični metal, neke čak ko rana sepultura?, neke kombinacija svega toga. THanx na sugestiji!

Ima još koja preporuka?



Možda da probaš Skinny Puppy, oni definitivno idu u industrial kategoriju.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

alterdm
New Member

Serbia
108 Posts

Member since 09/10/2005

Posted - 17/09/2009 : 21:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alterdm a Private Message  Reply with Quote
Nema komentara za novi spot, hmmm...

Šta reći o njima, jednostavno nemaju obične spotove, deluje mi kao fin uvod u novi album, mada mi je zvuk malo mekan, nije dovoljno žestoko za moj ukus.

Svaki njihov spot do sada je bio uznemirujući na svoj način, teško da me i jedan ostavio ravnodušnim, neki su čak izuzetno teški za gledanje, kao "Mann gegen Mann", ovaj mu je sušta suprotnost. Ne znam samo u kom terminu očekuju da se ovo prikazuje na televiziji. Ipak je za sada i dalje "Mein Teil" nešto najbolje od njih, bar za mene. Uglavnom i dalje izvanredna kombinacija audia i videa.

Prvih nekoliko puta sam naravno gledao spot, sada samo slušam muziku u pozadini :) Jedva čekam album, mene kupili singlom :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2009 : 22:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kao i do sada, uvek nađu pogodnu temu za ismejavanje ili kritiku nemačkog društva (nemačkog govornog područja, bolje rečeno).
Na ovdašnjim TV kanalima je sex glavna tema, u bilo kom obliku. Tako da se na jednoj od najgledanijih nemačkih televizija skoro svakodnevno mogu videti prilozi o povećavanju grudi, usana, muških polnih organa (silikon je univerzalan!). Isto tako, uvek je dobra prilika za izveštavanje iz nekog elitnog kupleraja, svinger zabava i sličnog.
Termin emitovanja?? Pa negde oko 5-6 poslepodne, taman kad se ljudi vraćaju kućama sa posla, porodice se okupljaju..
Ne bih da morališem isuviše, ali Pink i slične televizije su kao TV Vatikan u poređenju sa nemačkim.

Spot je dobar, naravno da je kontraverzan, ali samo na ovaj način može da se MOŽDA dopre do mozga prosečnog Dojčera, Austrijanca ili Švajcarca.

Čekam album.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/09/2009 : 22:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Kao i do sada, uvek nađu pogodnu temu za ismejavanje ili kritiku nemačkog društva (nemačkog govornog područja, bolje rečeno).
Na ovdašnjim TV kanalima je sex glavna tema, u bilo kom obliku. Tako da se na jednoj od najgledanijih nemačkih televizija skoro svakodnevno mogu videti prilozi o povećavanju grudi, usana, muških polnih organa (silikon je univerzalan!). Isto tako, uvek je dobra prilika za izveštavanje iz nekog elitnog kupleraja, svinger zabava i sličnog.
Termin emitovanja?? Pa negde oko 5-6 poslepodne, taman kad se ljudi vraćaju kućama sa posla, porodice se okupljaju..
Ne bih da morališem isuviše, ali Pink i slične televizije su kao TV Vatikan u poređenju sa nemačkim.






i šta je tu loše?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/09/2009 : 22:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
a novog Rammsteina nisan čuja,prošli album mi nije baš lega .onak prosječno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2009 : 22:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand


Nisam ih naveo da bi ih se usporedjivalo s Rammsteinom, Njemci su ipak mladji bend koji je skupo produciran, ali point je da su oba benda industro. Ovi "tvoji" bas i ne. Blind guardian je power metal, Slayer i Testament su thrasheri, Pain mi je doduse nepoznat. Nikad cuo.





Nisam ni upoređivao muzičke stilove, znam otprilike kom podstilu ovi gore pripadaju, slušao sam ih u mlađim danima.
Više sam se osvrnuo na atmosferu i poruku koju prenose, zato kažem da mi Ministry nisu uopšte slični sa Rammstein. Ne znam, ja to tako vidim, možda grešim.

PAIN: http://www.youtube.com/watch?v=Wr2A5HrYt9s&feature=channel

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/09/2009 : 22:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ministry su mi uvik bili zakur..
di ćeš to s Rammsteinom uspoređivat

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2009 : 22:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ministry su mi uvik bili zakur..
di ćeš to s Rammsteinom uspoređivat




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2009 : 22:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a novog Rammsteina nisan čuja,prošli album mi nije baš lega .onak prosječno.




Njima je svaka pesma barem duplo bolja kad znaš šta pevaju. Ne znam da li vladaš nemačkim jezikom, ali par pesama su žešće glasna kritika društva (ovog ovamo).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/09/2009 : 22:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
učija 4 godine.naučija -gotovo ništa
jebiga nisan ima s kin prakticirat.
rodbina je više volila iseljavat u anglofonske zemlje,tako da...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2009 : 22:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.visit-x.net/rammstein

evo pisma i "kontroverzni" spot

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/09/2009 : 16:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://www.visit-x.net/rammstein

evo pisma i "kontroverzni" spot


Legende! Ovoga puta su nadmasili sami sebe.

Edited by - King Warrior on 21/09/2009 16:02:10
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 21/09/2009 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Hoće li ovo prikazivati na MTV-u?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/09/2009 : 19:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Idu dalje svojim prepoznatljivim stilom, provokacija i catchy melodija... Samo što će spot za ovu stvar bit teški cut

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/10/2009 : 02:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Novi album je out - Liebe is fur alle da...

Momci su najavili Box set izdanje albuma sa dodatnim spravicama za vaš užitak, penisi i ostalo za sve harcore fanove.

Slušam ga zadnjih tjedan dana i sve mi je bolji. Više metalniji i više zaraznije melodije. Pussy im dođe ko nova America.

Dobra vijest je i ta što u ožujku dolaze u Zagreb u Arenu! Ima li zainteresiranih za koncert? Tko ide?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

okudzava
Average Member



500 Posts

Member since 03/06/2009

Posted - 23/10/2009 : 03:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send okudzava a Private Message  Reply with Quote
"Dobra vijest je i ta što u ožujku dolaze u Zagreb u Arenu!"

I u Beograd!

http://www.rammstein.de/Tour.html?lang=de

Idem verovatno... cene su već tu, btw:

http://www.blic.rs/zabava.php?id=116825
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 25/10/2009 : 22:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by Betty Page

Jedan od mojih top 5 bendova ikad, no, moram priznati, više volim njihov stari industrial zvuk, no i dalje su mi jedni od najdražih. Vidjela sam ih uživo, to je stavrno nenadjebivo i spektakularno...za pamćenje!!!


Njih i Ramonese nikad prežaliti neću.


Kad ono...ostaju samo Ramonesi...
Negdje krajem 8. mjeseca kad sam po netu tražio nešto vezano za L.Cohena u Bg, naletim na info da su Rammstein na turneji.Nisam vjerovao .Do tada su svi koncerti osim Barcelone, Madrida i Valencie bili rasprodani...bacio sam se u potragu za najjeftinijom varijantom Španjolskoj, no odustao sam, potajno se nadajući da će vjerojatno imati turneju nakon izdavanja albuma...i eto...15.03. Zg...nekako sam navikao zadnjih godina po vani na koncerte ići, al ajde...bit će dobro i doma otići na jedan...nakon Massive Attacka...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me

Edited by - il cattivo on 25/10/2009 22:50:18
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 27/10/2009 : 13:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
Rammstein sam slusao prije 7-8 god na prelazu izmedju srednje skole i faxa ali od tad sam ih nekako ostavio po strani.Zadnjih nekoliko dana sam odgledao po prvi put ove spotove i opet sam postao fan.Majko moja kakvi spotovi.Svaki je pravo malo remek-djelo.Od Amerike do Du riescht so gut,pa Sonne,Engel,Rosenrot,Links 234 ne znam koji je bolji.Toliko referenci na filmove i istorijske dogadjaje,pa otvorena kritika i ismijavanje danasnjeg nacina zivota...Sa ovakvim spotovima bi i ja postao popularan iako ne znam da pjevam :)))
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 07/11/2009 : 21:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Massive Attack odrađen, a onda u ožujku :
15.03. opet na Cohena ,
pa
18.03. na Rammstein...

Vidite li poveznicu? [:D}

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/03/2010 : 09:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Rammstein je državna prijetnja Bjelorusiji
Hehe...

http://pogledaj.to/blogs/architect/archive/2010/02/24/rammstein-je-dr-avna-prijetnja-bjelorusiji.aspx



Dakle, Rammstein 18.03. u Zagrebu, još 7 dana!

Sind sie bereit?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/03/2010 : 09:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Hoće li ovo prikazivati na MTV-u?


Ako misliš na ovaj spot
http://www.visit-x.net/rammstein
već se vrti iza 22.00 h.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 11/03/2010 : 09:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Ich bin bereit!! :))
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/03/2010 : 13:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Combichrist predgrupa Rammsteinu u Zagrebu

"Combichrist je bend kojeg mnogi uspoređuju s Prodigyem, a neki čak smatraju da su Prodigy 'male bebe' u odnosu na ove Norvežane, barem što se tiče nastupa uživo

Sajt: www.combichrist.com

Popularni Norveški sastav, Combichrist, nastupiti će Zagrebu kao predgrupa Rammsteinu 18.03.2010. Promovirajući i dalje novi album iz 2009., ' Today We Are All Demons' , zagrijavati će publiku na svim koncertima europske turneje 'Rammstein Tour 2010.'

Ovaj kultni EBM bend prvi put je u Hrvatskoj bio prošle godine na samostalnoj turneji tako da su mnogi već uvidjeli snagu i kvalitetu njihovih nastupa uživo.

Combichrist je bend kojeg mnogi uspoređuju s Prodigyem, a neki čak smatraju da su Prodigy 'male bebe' u odnosu na ove Norvežane, barem što se tiče nastupa uživo. Spajajući industrial, EBM i tehno, postali su jedan od vodećih bendova na sceni, a upravo ih je Rammstein zbog njihovih žestokih nastupa i odabrao kao uvertiru u svoj vatreni show.
"




Osobno, nisam njihov preveliki fan, no zanima me scenski nastup, i naravno, kako industrial techno zvuči live...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 11/03/2010 13:27:16
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 15:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Live from France dvd je opak.Ne mogu se nazvati fanom Rammstein-a ali su momci taj koncert ubili,razvalili,jebali keve,oderali guzove,pokazali nejbolje shto nose sa sobom i u sebi.Zvuk fenomenalan koji cjepa pluchnu maramicu a o energiji koju su pruzhili posjetiteljima da ne pricham.Omiljene njihvoe stvari su mi Sonne,Mutter(ne znam jel se tako pishe,ne volim njemachki jezik),Main Tail-teil,kako vech.Imam prijaatelje koji su stravstveni fanovi Rammsteina i zajedno smo dochekali premijeru novog spota(zaboravio sam kako se zove ono u have a pussy i have a dicka xD).Iako prepoznajem poruku i cilj tog spota i kako je masa stvari u spotovima mainstreama degradirajuche,song kao song mi se nije posebno svidio pa ni chitav taj album.Ali shto jes jes,live su fantastichni i izvrsni muzichari.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000