forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Koje igrice trenutno igrate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 101

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 06/05/2014 : 11:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Aha. Ma ja igram na konzoli ps2, nisam nikada igrao ps2 igre na računalu, tako da ti ne bi znao odgovoriti da li emulator radi kako treba.
Ono što koristim je nintendo emulator koji spržim na dvd i radi na plejki. Tako da igram nintendo, super nintendo i stare sega igre na playstationu, čudno, ali funkcionira :D
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 30/05/2014 : 00:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Da malo oživim topic.
Prešao sam Baldur's gate 2 na PS2. Klasični akcijski dungeon crawler sa rpg elementima i sustavom nadograđivanja koji je čista navlakuša, kreneš igrat pa satima nikako da staneš.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/06/2014 : 20:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Batman: Arkham asylum (Xbox 360).
Igra je zakon, a i konzola mi je puno draža nego PS3 (ništa konkretno, uglavnom sitnice koje život znače).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/06/2014 : 21:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Vjerovatno najbolja igra koju sam igrao...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/06/2014 : 21:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Čuo sam da je AC: Black Flag dobra igra, ali je li stvarno toliko dobra?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/06/2014 : 22:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Čuo sam da je AC: Black Flag dobra igra, ali je li stvarno toliko dobra?

Čista desetka. Evo ti malo gameplaya, pa procijeni sam...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/06/2014 : 22:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Izgleda odlično, ali tako izgleda i trojka, iako je smještena u SAD. U biti trojka me možda čak i više privlači jer možeš glumiti Zagora sa onim Connorom. :)

Inače, petica izgleda fotorealistično. To sigurno igram.
http://www.youtube.com/watch?v=ps5Wcj2KdzE
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 11/06/2014 : 12:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Igram igru Brazil 2014 na xboxu 360 i malo si mislim, lijepa je grafika, uživancija je vidjeti prave stadione, grafički je sve odlično prikazano, ali igrivost mi nije baš nešto. Ubacio sam nakon toga pro evolution 2013 za PS2, napravio sam kup natjecanje sa istim reprezentacijama kao na svjetskom i evo čiste uživancije.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/06/2014 : 02:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Posla sam si skinuti virtualnu Fiumanku, jako si to zelim i na pola puta si slucajno prekinem vezu s internetom. Kad me nece nocas, iznova krenem sutra, a do tada malo reklame i za one koje zanima - linkovi, zaplovite bez vjetra u kosi, punim jedrima, virtualno. I dobro nam more.


It is a virtual racing through the "Virtual Skipper" computer game, currently the world's number one online sailing games.
- See more at: http://www.fiumanka.eu/index.php?lang=eng&page=regattas_virtual#sthash.7VWMOUlq.dpuf

http://www.fiumanka.eu/index.php?lang=eng&page=regattas_virtual

http://www.virtual-fiumanka.eu/?page=download

http://www.virtualskipper.com/



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/06/2014 : 18:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deki86

Igram igru Brazil 2014 na xboxu 360 i malo si mislim, lijepa je grafika, uživancija je vidjeti prave stadione, grafički je sve odlično prikazano, ali igrivost mi nije baš nešto.


Kak izgleda naša repka u igrici?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/06/2014 : 20:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Igram Crash team racing
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/06/2014 : 21:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bird's Town



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 24/06/2014 : 23:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
F1 2013 jedino što igram.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2014 : 11:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2014 : 11:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Postao sam kralj Irske u Crusader Kings II. Ne znam što bih sad.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/06/2014 : 16:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Postao sam kralj Irske u Crusader Kings II. Ne znam što bih sad.



Abdiciraj

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 30/06/2014 : 16:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
Clash of clans android
Battlefield(presao 4) pc

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 14/07/2014 : 19:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Metro 2033
Igra totalno rastura! Preporuka svima!!!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/07/2014 : 10:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Metro 2033
Igra totalno rastura! Preporuka svima!!!



I knjiga također ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/07/2014 : 22:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana sam igrao igricu IHF Handball Challenge 14. Za one koji ne znaju, i koji se pitaju - handball? Rukomet? - da, riječ je o rukometnoj igrici. Svojevrsnom nastavku igrice IHF HC 12, koja je izašla prije 3 godine (moj osvrt na dotičnu igricu možete pogledati na stranici 65).

Dojmovi?

Katastrofa od igre. To je sve što mogu reći.

U suštini, sve što su developeri napravili s ovom igrom jest da su ponovno upotrijebili onaj isti katastrofalni engine iz prošle igre, ubacili novu modu ili dvije (po meni ništa posebno, samo po sebi), i izbacili na tržište kao novu igru. To je to. Što se zamjerki tiče, otklonili su uglavnom poneke minorne iz prošle igre, zadržali one stare, a neke su i nadodali, uglavnom bezrazložno.

Što se dobrih strana tiče, pokušao sam izvući najbolje što se moglo iz ove katastrofe. Ono što su svakako glavni plusevi u odnosu na prethodnika jest:

- veći izbor španjolskih, njemačkih, i francuskih klubova. Slično kao i u prethodnoj igrici, postoji i kategorija klubova po imenu "rest of the world" (klubovi tipa Celje, Kielce etc.), koja je također proširena.

- sudac je u ovoj igri puno blaži. U prethodnoj mi se x puta znalo događati da ja ili suigrači u obrani ne napravimo ništa protivniku, a sudac bez razloga dosudi dvije minute kazne, žuti ili crveni karton. U ovoj igri su ta takozvana "slučajna suđenja" puno manja.

Od onih manjih poboljšanja, a opet poboljšanja u neku ruku, je ovo:

- Veći odabir dvorana/terena za igranje utakmica. Osim toga, svaku dvoranu možete preurediti u nekoliko varijanti, doduše samo u smislu promjene podloge/boje parketa.

- Publika je u ovoj igri (ako u opcijama tako namjestite, što je mogućnost) puno glasnija, tako da bodrenje malo više dolazi do izražaja.

I jedna stvar koja mi je osobno bila "ni da, ni ne":

- "Create a player" mogućnost. Kao što naslov govori, možete kreirati svog vlastitog igrača, nadjenuti ime, prezime, urediti izgled i slično. Bit toga koncepta jest da cijela stvar funkcionira kao karijera u neku ruku: kreirate igrača, te ga vodite od onih početničkih klubova, i ovisno o njegovom uspjehu na utakmicama, do onih najvećih i najpoznatijih.

I to je više manje to što se dobrih strana tiče. Sve ovo ostalo je katastrofa.

Kao što sam rekao, neke temeljne zamjerke iz prošle igre su zadržane i ovoj. Prva stvar, grafika je živa koma. Igrači izgledaju nadasve smiješno i potpuno neprepoznatljivo. Što je još gore, animirani su na isti način - potpuno smiješno, i dok se kreću (trče) okolo po terenu imaš dojam ko da gledaš neke pijane robote, a ne profesionalce. Zbilja za ne vjerovati, mislim, tako nešto bi bilo prihvatljivo da je izašlo krajem devedesetih ili početkom 2000 - ih, a ne 2014.

Još gori od grafike je kriminalno loš AI. Isto kao i u prethodnoj igri, obrana je nikakva, šuplja ko švicarski sir prvenstveno zahvaljujući tvojim ko k.... glupim suigračima koji očito nemaju pojma što je rukomet. Jednostavno, svi tvoji suigrači se poredaju jedan do drugog u obrani i više - manje stoje. Ne poduzimaju apsolutno ništa da spriječe protivnikov proboj i šut, i naravno, na kraju se u obrani stvara rupa i protivnik ti zabije gol. Što je tek najgore, tvoji suigrači nemaju pojma kako uloviti slobodnu loptu, naime desilo mi se dosta puta da je naš golman obranio udarac protivniku, i lopta nakon toga jednostavno ode u aut ili nazad u ruku protivničkom igraču koji onda svejedno postigne gol (što nije bila rijetkost), sve zahvaljujući tvojim suigračima koji jednostavno stoje i treba im pola sata da shvate da moraju uloviti loptu.

Nadalje, sistem zabijanja golova je i u ovoj igri katastrofalan. Naime, do sada sam odigrao dosta utakmica i još uvijek mi nije jasno na koji način to funkcionira. Prije nego igrač krene na šut (bilo iz stojeće pozicije ili iz skoka) na sekundu vam se pojavi takozvani ciljnik pomoću kojeg možete vidjet gdje će (u koji dio gola) dotični igrač puknut loptu. Meni osobno to nije apsolutno ništa pomoglo jer dotični igrač svejedno pukne loptu u posve drugom smjeru, pa mi je umjesto u prazni dio gola lopta na kraju uglavnom završavala na gredi, ili je pogodila golmana. tako da, kad gledaš, očito se cijela stvar svodi na sreću.

Još jedan faktor, kojeg u originalu nije bilo, su komentatori. U igri postoje dva komentatora - glavni, te sukomentator (Magnus Wislander). I reći ću vam jednu stvar, bez ustručavanja: ovo su najgori komentatori koje sam ikad čuo u bilo kojoj sportskoj igri. A osim toga, mislim da bi taj pojam komentatori mogli staviti pod navodnike, "komentatori", jer ono što od njih čujete bi se jedva moglo klasificirati kao takvo. Enivej, "komentatori" kao takvi su nikakvi, sve što tokom igre kažu, izgovaraju posve monotonim i jednoličnim glasom, bez osobnosti i imalo žara i energije. Po načinu kako pričaju, generalno zvuče kao da čitaju s papira svoje rečenice prvi puta, i pritom misle "kad ću više ići doma?". Što je tek najgore, obojica, a pogotovo Wislander, kojeg inače čujete tokom utakmice samo nekoliko puta, uglavnom promrmljaju sve ono što kažu, tako da uopće ne razumijete o čemu pričaju. Čak i kada neka momčad postigne pogodak, zvuče u stilu "koga briga". Nasreću, možete u opcijama narediti glasnoću komentiranja na 0%, pa ako odlučite isprobati igru, napravite to prije početka utakmice. Da ne biste krivo shvatili, jasno mi je da je riječ o ljudima koji su morali govoriti na nematerinjem jeziku, ali za manjak neuloženog truda nema isprike. Štoviše, u igri postoji mogućnost komentiranja na engleskom, i na njemačkom. Ni na njemačkom ne zvuče puno bolje, vjerujte mi. Pitam vas, kojem idiotu je tako nešto bilo na prihvatljivoj razini, i iznad svega, tko je uopće dopustio da ovo prođe u konačnu verziju?

Još jedan faktor u čemu su developeri zasrali, su reprezentacije. Naime, neke reprezentacije su licencirane, neke ne. Hrvatska je jedna od tih koja spada u drugu kategoriju (izbornik se zove Noka Berek ). Kad sam to shvatio, postavio sam pitanje: Zašto? Ako su u originalu bili pod licencom, zašto ne i sad?

Jedna moja generalna zamjerka, isto kao i u originalu, jest, s obzirom na traljavu igrivost, potpuni manjak atmosfere i realizma. Naravno, ne mora svaka sportska igra po ralizmu biti NBA 2K11, ali mislim stvarno, zar je ovo najbolje što su mogli napraviti?

U konačnici, razočaranje. U usporedbi s jedinicom mrvicu bolje, ali još uvijek nedovoljno za prolaznu ocjenu. Držite se što dalje možete!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/07/2014 : 22:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
A evo kako izgleda gameplay iz dotične igrice, pa procijenite sami.


"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 25/07/2014 : 19:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote

Uživam!

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/09/2014 : 09:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www.forbes.com/sites/erikkain/2014/09/10/destiny-crosses-500-million-on-day-one-biggest-new-video-game-launch-ever/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 15/09/2014 : 14:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
U vrijeme kad izlazi i Assassin's Creed Unity izlazi i Assassin's Creed Rogue, no samo za PS3 i Xbox 360, prva AC igra u kojem igraš kao templar. Za razliku od AC Unity, ovdje se vraća borba brodovima, kao iz Black Flaga, no mjesto i vrijeme radnje je drugačije. Vrijeme je 1750-e godine, a mjesta radnje su Sjevernoamerička velika jezera i šume, apalačanska dolina, New Orleans, New York te Arktička područja, gdje će čak moći brodom i razbijati led :D
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 15/09/2014 : 15:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Batman Arkham City
Go to Top of Page
Page: of 101 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000