forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nocne ptice!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 86

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/02/2014 : 21:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
za boga! mama Paro, prestani mi slati prijetece poruke po vranama na prozore..ne kucaj vise..znam da sam rekla recepte ali jos radim, jos nije noc..pol dana sam u kuhinji, kuham, pecem, pospremam, pa sam umijesila buhtle, ispekla roladu, ostalo mi 8 bjelanjaka od koji sam u kalupu za muffine ispekla puslice s kokosom, sad mi se peku buhtle, suđe jos moram srediti, sebe, pasa, stan, peglanje me ceka malo..strpi se babo s tim receptom za marinirane sismise..jesam tvoja naucnica ali jos ne vladam magijom da se sve nabrojano ucini samo..heh..rintam, crncim,.. ponoc mi treba, pjesnik rece..


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/02/2014 : 01:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie
kuham, pecem, pospremam, pa sam umijesila buhtle, ispekla roladu, ostalo mi 8 bjelanjaka od koji sam u kalupu za muffine ispekla puslice s kokosom, sad mi se peku buhtle




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/02/2014 : 01:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote






~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/02/2014 : 02:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/02/2014 : 02:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
joooj, sram ih bilo


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 06/02/2014 : 02:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Malj, The Mallet, Die Ramme, La Batte, Молот (1977), kratki je film Aleksadra Ilića, u kojem se ništa ne priča; ali, sama priča, govori više od tisuća hiljada reči.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/02/2014 : 02:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ja sam sebe bas lijepo ježila veceras od buuuuuuu..
Naisla sam na Creepy two lines stories.
Rado za miran i njezan sanak podijelim jednu bar s vama za laku nooooc..buuuu..

Nije smijesno. Bu je.

My daughter won’t stop crying and screaming in the middle of the night. I visit her grave and ask her to stop, but it doesn’t help.





There was a picture in my phone of me sleeping. I live alone.



pa ti sad pođi mirno spavati ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/02/2014 : 01:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


goodnight

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/02/2014 : 02:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Nabacim ocale pa skoknem do neba. Imam jos jedne ako nekom treba.



Trudim se manje pisati, ali jos se nitko nije usudio napraviti mi ovo.



Ne mogu si pomoci. Kad mi dođe,ja odputujem.
Povedem i ostale ponekad.



Ovako to radim. Ponekad letim. Ili zaronim. Ili oboje.



Nemojte mi zaspati sada. Heej, publiko!



Pa nemoj da moram usred price ovo. Da vas razbudim.



Vidite. U kakvoj sarenoj kuci je moja glava. Njoj nije dosadno ni kad
cijeli svijet spava.



Moje vrijeme je isteklo. Ja sam zena bez vremena.
I zato nikud ne zurim.

Laku noc.



Zaboravila sam glazbu.




Je, je.. znam da i vi imate opremu za poc na prico-put, ali krive ocale, previse zakopcani, stitnik za glavu, par tona stitova oko vitalnih organa.. A kroz sto mislite dusu otvoriti i prepustiti se..?
Krvariti tek..? Eeee.. zakopcani moji. Nije dovoljno biti lud. I za to moras biti odvazan.



Zelim vam prekrasne snove i u njima jednu mamasan da vas natakne na
nesto..po vlastitom izboru.. :)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 18/02/2014 02:24:39
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/02/2014 : 00:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 01:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Posla stavit ocale kad ono...sto to moje oci vide.
Uteka sin Paro od nas dvije u sacekusu nocnu


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 01:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Za pocetak, moram proc neopazeno.



Sve je na mjestu.



Suđe sam oprala.



I sad idem zaviriti. Iza ogledala.




Nasla sam ulaz u pricu.



Mora biti sarena.



Ma.nee. Nisam mislila na to!



Misli!



Ooo ...



Sorry drustvo. Mislim da cu dalje sama.








~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 19/02/2014 01:59:31
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/02/2014 : 03:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote





There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/02/2014 : 12:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote





~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 01:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jeste li znali koji je put od zene do - "Bitch".
U stvari, zena je uvijek ista, i ona je koja je bila,
ali ako ne igra po "pravilima" ili ucini nesto suprotno ocekivanjima,
gotovo je pravilo da ce se za njom promrsiti to "Bitch".

Doista sam ispala bitch, s pravom, jer sam provocirala Parota namjerno, znajuci kako ga navesti na to.
Nisam bila fer ni pravedna prema njemu vec odavna, nije mi cak bilo niti zabavno, ali sam tjerala po svoju jer sam bila jako znatizeljna kakvu cu dobiti reakciju. Od prvog posta s omletom sam znala da ce biti hrapavo među nama.. zanimalo me - koliko?

Uglavnom, dobih potvrdu za recept kako se postaje bitch, i ostale varijacije na temu - fuck you bitch.. itd..

Razocaraj muskarca, nebitno u kakvom odnosu bili.. pa cak i u igri,
kad vodis, i pobijedis u drustvu, dobijes ono simpaticno: "Bitch!"..

Sve ima svoju cijenu. Izgleda da cijena za zenu koja ne ispunjava ocekivanja nije u novcu ni stvarima vec toj - "Bitch".

Koliko sam ju puta samo dozivjela ..
Ponekad sam ju doista i zasluzila.

Bilo je ovo moje posipanje pepelom i izmoljeni ocenasi i zdravo marije
za sve duse koje sam navela na "bitch"




Moj brodic za odlazak u san ceka na ukrcaj..
U njemu sam svoj kormilar i kapetan.
gasim svjetlo... Noc.

bmti,, trazim pjesmu severine a ne znam imena..samo je luda..
frendica mi ju je pustila nedavno jer ,cim ju je cula, kaze, sjetila se mene
kad smo vani zbog ..ono nesto o hiljadu luđaka..

nasla.



tko sam ja da proturjecim

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/02/2014 : 01:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://youtu.be/eajTjs1n6T0


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 01:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://youtu.be/eajTjs1n6T0





ajme ludice jedna, kakva ti je to za noc..komicna je i svu me raznjezila, ko neka puknutija uspavanka

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/02/2014 : 03:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Razocaraj muskarca, nebitno u kakvom odnosu bili.. pa cak i u igri,
kad vodis, i pobijedis u drustvu, dobijes ono simpaticno: "Bitch!"..






Samo se ti tješi...btw. dobila bi jedan bitch i da se zoveš Mirko, tako da ti priča naravno, ne drži vodu, jer na kraju krajeva, postoje i muški bitches. Da bi se tebe ˝pobijedilo˝, nisu potrebni nikakvi eseji...dovoljne su čak samo i slikice, što sam i dokazao...nekoliko puta
A šta se igre tiče, jedino si me razočarala u spominjanju i vrjeđanju majke. Iskreno, zašto si krenula u tom pravcu nemam pojma..valjda iz neke samo tebi poznate bespomoćnosti.

Ako treba, igra može i unedogled...i da, tvoja naravno, neće bit zadnja

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 20/02/2014 : 03:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Žene kurve, muški, stoka.

Fakat.

Čemu dalje trošiti Forum?

Piši propalo!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/02/2014 : 04:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dragi Paro, i ti si dugo budan.. meni san krade dobra knjiga..
o zivotu odn. sudbini puzzli.
Postoji slika, koja se sastoji od mnogo puzzli, razlomljena je na nekoliko komada i puzzle su podijeljene odabranim sudionicima igre, s tim da samo
vlasnik slike zna kako ona cijela izgleda. Sudionici ne znaju jedni za druge niti koliko ih ima u svom posjedu dijelova puzzli, niti koji dio cjeline slike oni cine. To zna samo vlasnik slike. Mnogi su zbunjeni jer ne znaju sto je na slici niti sto ce s puzzlama u svom posjedu.
Neki sumnjaju na ponekog, da je također u posjedu djelica slike ali nisu sigurni. Neki su sigurniji sto je na slici ali im nedostaju djelici da bi u to dobili potvrdu. Neki za sebe misle da imaju u posjedu djelice slagalice, ali misle da mozda ipak nisu u pravu jer slika nadilazi njihovu ulogu u slaganju. Netko mozda shvaca, da unatoc dijelicu slike zna sto se na slici nalazi.. ..
Kljuc za otkljucavanje tajne slike ima svatko od sudionika u svom posjedu, ali to netko niti ne shvaca jer nema pojma da uopce posjeduje dio tih puzzli.
Samo vlasnik slike zna koliko je jednostavno otkljucati tajnu slike,
ali nema potrebe za tim.. To mu dođe poput oporuke, samo aktivira pokretanje otkljucavanja i oda tko posjeduje master kljuc slagalice u svom posjedu. U prici, naravno, postoji i sigurnosni mehanizam, koji stiti tajnu slike, a to su opet, sudionici sami.


Tvoja ce, naravno, biti zadnja. Zasto?

Game over.

e, da.. knjiga se zove Bangkok 8.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 20/02/2014 04:18:07
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/02/2014 : 23:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

Žene kurve, muški, stoka.

Fakat.

Čemu dalje trošiti Forum?



Damn right!

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/02/2014 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/02/2014 : 00:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/03/2014 : 02:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 02/03/2014 : 04:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page
Page: of 86 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000