forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Spirou & Fantasio 23: "Tora Torapa"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/02/2009 : 23:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Doslo je vrijeme i za najavu novog albuma Spiroua i Fantasija pod naslovom: "Tora Torapa"!

Naime, rijec je o 23. albumu prema originalnoj numeraciji, a potpisuje ga Jean-Claude Fournier.

Hvala od srca Melini na dizajnu; Darku na prijevodu, redakturi i lekturi; Bobu na upisu; Kowalskom na tekstu za straznju koricu te svima ostalima koji su na bilo koji nacin potpomogli ovo izdanje! Znam da se ponavljam, ali zaista ste najbolji!!!

Jos jednom, Dado i ja posebno se zelimo zahvaliti svima vama koji citate nasa izdanja jer da nije vas nista od ovoga ne bi bilo moguce! Hvala vam do neba!!!

Inace, cijena u striparnici Libellus u ZG-u bit ce 90 kuna.






And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2009 : 00:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Yes!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 02/02/2009 : 03:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Nemam jos ni prve brojeve,tako da ce sacekati malo,ali krecem i s tim cim pokupim Bonellijeve i Trilla.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/02/2009 : 08:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
velik preskok ali neka je...bravo za Spiroja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 02/02/2009 : 11:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Veri najs.
Ali stvarno, da li postoji ikakvo objašnjene vezano za redosled objavljivanja epizoda?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/02/2009 : 13:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Kombinacija svega. Davno potpisani ugovor, tada dostupni materijali, neobjavljene epizode itd...

Ubuduce cemo vjerojatno ici strogo po redu. Dakle, do sada smo objavili originalne brojeve 1, 2, 4, 5, 7 i 23 sto znaci da ce sljedeci brojevi koje cemo objaviti biti 3, 6, 8, 9 itd. Doduse, mozda bude i malog odstupanja (kao uostalom i s ovom 23-com), ali ne nekoga pretjeranog.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 02/02/2009 : 13:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da nikada nisam čitao ovaj strip, iako mi djeluje zanimljiv. Gledao sam par puta onaj crtić Marsupilami koji mi i nije nešto. To je onako više dječji strip?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2009 : 14:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ni najmanje. Evo, imaš ovde textić (koji je malko zastareo, ali će poslužiti).

http://www.stripovi.com/spi.asp

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/02/2009 : 14:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Bravo momci!
Jupi!
Super!
Samo naprijed!
Idemo do kraja!
Napad!
Juuuriš!
Izdržite do zadnje kapi krvi!
Pazi,Mirko,metak!
Hvala,Slavko,spaso si mi život!

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2009 : 14:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Možda uzbunim duhove ali meni je Fournier dostojan nasljednik Franquina, na trenutke i više od toga pa mi sasvim odgovara ovo priskakanje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/02/2009 : 15:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da bi brojeve trebalo izvlačiti iz šešira, kaoi dosad. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 02/02/2009 : 15:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Eh, zna sam da je to princip šešira.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6873 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 02/02/2009 : 15:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Da li se u Srbiji negde mogu naći prethodni albumi? Alan Ford ih nema? Možda Darkwood? Hoće li ih biti? Da li se negde mogu videti naslovnice svih?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/02/2009 : 16:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
U Darkwoodu bi trebali biti svi.

Sto se naslovnica ostalih 5 albuma tice, evo i to:

http://www.libellus.hr/izdavastvo/izdanja.php?iz=sf&ns=6&br=1&oz=sp


And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 02/02/2009 : 17:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Prethodni albuni stizu i do mene i to licno od Kice.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/03/2009 : 12:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Znači od ponedjeljka u prodaji?
Super!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 15/03/2009 : 14:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston
sto znaci da ce sljedeci brojevi koje cemo objaviti biti 3, 6, 8, 9 itd. Doduse, mozda bude i malog odstupanja (kao uostalom i s ovom 23-com), ali ne nekoga pretjeranog.



ajde nek bude:)
i to bash brutalnog:)pPP
onomad sam ischitao The Dream Machine, scanlation 46og albuma i to mi je, za razliku od ovih startnih, vetj bilo interesantno i DEFINITIVNO drugachije negoli shto smo navikli od Spiroua.
ok, jeste to bio neuspeo experiment posle koga su shutnuli Toma i Janrya ali koga briga kad je meni ovo dopadljivo i kad mi se ne da chekati godinama na pochetak epizoda koje me interesuju:)
malo sam shmeknuo i te kasnije brojeve i ekipa Munuera&Morvan(Navis) se chini da odlichno radi posao.
modernije, zabavno a opet u duhu serijala.
predlazem izokrenuti Nik Rajder sistem - tri stare i jedna(moze i dve, ne bunim se:) nova epizoda godishnje.
chisto da imam neshto i ja da kupim:)

fala na paznji.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/03/2009 : 14:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Moj primjerak stigao sinoć.
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
194 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 19/03/2009 : 05:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara
onomad sam ischitao The Dream Machine, scanlation 46og albuma i to mi je, za razliku od ovih startnih, vetj bilo interesantno i DEFINITIVNO drugachije negoli shto smo navikli od Spiroua.
ok, jeste to bio neuspeo experiment posle koga su shutnuli Toma i Janrya ali koga briga kad je meni ovo dopadljivo i kad mi se ne da chekati godinama na pochetak epizoda koje me interesuju:)
malo sam shmeknuo i te kasnije brojeve i ekipa Munuera&Morvan(Navis) se chini da odlichno radi posao.
modernije, zabavno a opet u duhu serijala.
predlazem izokrenuti Nik Rajder sistem - tri stare i jedna(moze i dve, ne bunim se:) nova epizoda godishnje.
chisto da imam neshto i ja da kupim:)



Ovo bi zaista bilo super. :)
Chak mi se i ritam 3 stare + 1 nova chini vrlo fer i korektnim.

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/03/2009 : 06:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Moj primjerak stigao sinoć.



Evo i ja se pridruzio ekipi s prva tri broja za pocetak.
Sta je jos izaslo sa Spirouom?
Jel' stigli Mr No 23,24; Demian 7-9; Magicni 17-20.Znam da je Tex 19,20 vracen u stampariju
Oduzi mi se ovo cekanje. Jos smo u prosloj godini po onome sto je planirano a vec je kraj marta
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/03/2009 : 15:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Sta je jos izaslo sa Spirouom?
Jel' stigli Mr No 23,24; Demian 7-9; Magicni 17-20.Znam da je Tex 19,20 vracen u stampariju
Oduzi mi se ovo cekanje. Jos smo u prosloj godini po onome sto je planirano a vec je kraj marta


Izašao je samo Spirou.
Jebiga,nisu momci iz Libellusa platili da im štampaju falične primjerke.
Nažalost,moramo još čekati.
A znate onu narodnu : "Strpljen - spašen".
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/03/2009 : 15:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
bolje malo kasnije pa odštampano ko treba nego na vrat na nos...šteta bi bilo da prekrasnu kolekciju kvare falični primjerki.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/03/2009 : 16:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico


Izašao je samo Spirou.
Jebiga,nisu momci iz Libellusa platili da im štampaju falične primjerke.
Nažalost,moramo još čekati.
A znate onu narodnu : "Strpljen - spašen".




More kad se vidimo sledeci put,onom Gastonu ima sve kosu da pocupam.
Sve od NN iz prosle godine je izaslo,tu ne prave falicne primerke
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/03/2009 : 16:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

bolje malo kasnije pa odštampano ko treba nego na vrat na nos...šteta bi bilo da prekrasnu kolekciju kvare falični primjerki.


Apsolutno se slažem.
Go to Top of Page

mateus82
New Member



Croatia
264 Posts

Member since 19/11/2004

Posted - 19/03/2009 : 17:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mateus82's Homepage  Send mateus82 an ICQ Message  Send mateus82 a Private Message  Reply with Quote
Spirou 23 stigao u SK Libellus, od sutra 20.3. u prodaji.
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 14/04/2009 : 15:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Da li su ove epizode Spiroua objavljene negde u starijim edicijama, Stripoteci, Biser stripu?
Jedna naslovnica mi je poznata-gljivom protiv diktatora.
Imam onih 8 albuma od Decijih Novina, poklapa li se neka prica sa njima?

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000