forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/04/2016 : 17:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
novi Twin Peaks

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/04/2016 : 08:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://io9.gizmodo.com/the-wheel-of-time-is-going-to-be-a-tv-series-after-all-1773693457

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/05/2016 : 11:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
čerkin jebač preporučio mi Man in the high Castle, Peaky blinders i Black sails. Castle i Peaky mi izgleda zanimljivo. Jel valja to nešto?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/05/2016 : 12:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pogledao prvu sezonu The last man on Earth ... prvi dio nekako sjeo, kasnije sve palo, da bi se poslije 7. epizode opet malo dignulo. Samo za ubiti vrijeme ...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/05/2016 : 17:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

čerkin jebač preporučio mi Man in the high Castle, Peaky blinders i Black sails. Castle i Peaky mi izgleda zanimljivo. Jel valja to nešto?




Man in the High Castle je idejno jako zanimljiv (Philip K. Dick) i sav taj svijet je odlično prikazan u seriji. Problem je što je način na koji se radnja odvija zapravo bezveze i glavni likovi su ubi bože, bar meni. Pogledaj ako nemaš šta pametnije.

Peaky Blinders nisam gledao, ali sam čuo da je dosta dobra. U svakom slučaju vjerujem da je bolja od prethodne.

Od Black Sails sam odustao nakon ja mislim dvije epizode. Serija koja se strašno trudi biti cool, a zapravo se utapa u prosječnosti. Bar je takav bio moj dojam.


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 02/05/2016 17:05:23
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2016 : 18:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

čerkin jebač preporučio mi Man in the high Castle, Peaky blinders i Black sails. Castle i Peaky mi izgleda zanimljivo. Jel valja to nešto?





Bas me je nasmejala formulacija ove recenice.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/05/2016 : 18:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
I mene isto. :D
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 02/05/2016 : 22:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
S Peaky Blindersima ne možeš fulati. Vrlo dobra serija.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 03/05/2016 : 07:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
taman Peaky pogledaj u mjesec dana ove dve sezone jer treća uskoro kreće.

dobra serija, nije u rangu luthera ili sherlocka od novih bbc-evaca al svejedno iznad prosjeka svih uk/usa serija.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/05/2016 : 08:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Gledam trecu sezonu "Black Sails" i izvrsna mi je atmosfera i dijalozi izmedju Silvera i Flinta.
Kad zavrsi mislim da cu pogledati stare filmove "Otok s blagom",doduse imam i knjigu, a onda procitati libellusov "Long John Silver"..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/05/2016 : 21:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nova serija koja dolazi...hmmm,


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/05/2016 : 10:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Mini-serija s Goranom Višnjićem u ulozi Garcije Flynna, jednog od trojice kriminalaca koji otimaju vremenski stroj i putuju u prošlost da bi sačuvali povijest kakvu znamo.
Za početak obaraju Hindenburg a slijedi tko zna što, pa za njima kreće skupina znanstvenika i vojnika predvođena Lucy Preston, koji moraju zaustaviti Flynna.
Scenaristi su Eric Kripke iz Revolucije i Lovaca na natprirodno te Shawn Ryan iz Na rubu zakona, Laži mi i Last Resorta, a redatelj je Neil Marshall koji je osim režije Centuriona radio i na serijama GoT, Black Sails i Hannibal.
Ne izgleda loše...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/05/2016 : 21:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Krajem ove ili početkom sljedeće godine vraća se Prison Break iliti Zakon braće, zasad najavljen kao mini-serija od 9 epizoda, ali sudbina projekta će vjerojatno ovisiti o gledanosti.
Scenarist je opet Paul Scheuring, a vodeća glumačka postava je manje-više ista.
Trailer ne izgleda uopće loše, no bumo vid´li.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/05/2016 : 18:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ovu Timeless ću sigurno pogledati. Kada to počinje?! Na IMDb ne vidim nikakav datum.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/05/2016 : 19:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Navodno do kraja ove godine, vjerojatno u jesen ili zimu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/05/2016 : 21:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, pročitao sam negdje da će se i X-Files opet vratiti 2017.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/05/2016 : 22:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Nažalost, pročitao sam negdje da će se i X-Files opet vratiti 2017.



Ma neka bude samo jedna epizoda poput treće epizode ovogodišnjeg izdanja i vrijedit će.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/05/2016 : 09:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
The Night Of ili kod nas Kobna noć je HBO-ov projekt koji bi zasad trebao biti mini-serija od 9 epizoda koju će režirati oskarovac Steven Zaillian iz Građanske parnice (A Civil Action) i Svih kraljevih ljudi te James Marsh iz Čovjeka na žici, Wisconsin Death Tripa, Čovjeka iz sjene i Teorije svega.
Scenaristi su Peter Moffat iz serija Criminal Justice, Silk i The Village, Richard Price iz Boje novca, Njujorških priča, Mad Dog and Glory, Ucjene i Žice, te sam Zaillian, a u glavnoj ulozi koju je u prvim verzijama projekta trebao tumačiti James Gandolfini nastupa John Turturro.
On je odvjetnik Jack Stone koji obilazeći policijske postaje traži klijente, da bi naletio na slučaj mladog Pakistanca Nasira Khana koji je navodno ubio svoju djevojku.
Autori najavljuju složenu psihološku triler-dramu na tragu prve sezone Pravog detektiva, pa se imamo čemu nadati.







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/05/2016 : 09:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
De Niro zamijenio Gandolfinija u pilotu, pa onda Turturro De Nira. Valjda je morao snimati Dirty Grandpa, jadan

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/05/2016 : 11:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo to djeluje. Zabrinuo sam se malo za HBO, još uvijek se ne zna hoće li biti treće sezone Detektiva niti što je s Westworldom. Zapravo trenutno nemaju niti jednu baš jaku seriju osim GoT.

Valjda će smisliti nešto. Ja glasam da daju Milchu da radi još Deadwooda.

A kako vidim dobro bi mu i došlo...

http://www.hollywoodreporter.com/features/david-milch-made-100m-gambled-866184


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/05/2016 : 12:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Zanimljivo to djeluje. Zabrinuo sam se malo za HBO, još uvijek se ne zna hoće li biti treće sezone Detektiva niti što je s Westworldom. Zapravo trenutno nemaju niti jednu baš jaku seriju osim GoT.

Valjda će smisliti nešto. Ja glasam da daju Milchu da radi još Deadwooda.

A kako vidim dobro bi mu i došlo...

http://www.hollywoodreporter.com/features/david-milch-made-100m-gambled-866184



tooo

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/05/2016 : 12:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja jos uvijek sanjam trecu sezonu Rima, ali to su samo snovi

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/05/2016 : 13:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Ja jos uvijek sanjam trecu sezonu Rima, ali to su samo snovi

Da , to bi uistinu bilo lijepo, steta za tu seriju.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/05/2016 : 14:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by dante

Ja jos uvijek sanjam trecu sezonu Rima, ali to su samo snovi

Da , to bi uistinu bilo lijepo, steta za tu seriju.




Rim još uvijek nisam gledao, ali čuo sam samo najbolje o seriji pa ću jednom morati.

Što se Deadwooda tiče, službeno je potvrđeno da će snimiti film od dva sata, ali ja bih ipak radije jednu sezonu od dvanaest.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/05/2016 : 21:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Rani teaser za novu STAR TREK seriju


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000