forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2017 : 23:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Westworld (2016)
Tri ili četiri puta sam odustajao od ove serije ali sam je na kraju pogledao do kraja. S jedne strane imamo vrhunsku produkciju (prva epizoda je koštala 25 miliona dolara - najskuplja epizoda ikada?) odlične glumce (Anthony Hopkins je genijalan, kao i Ed Harris, a kad se pojavio na tren sam pomislio da je Yul Brinner ustao iz mrtvih :)) ideja je odlična, sve bi trebalo biti tu ali...

Dooooooosadnoooooo!!!

Razvukli ga brate mili do u nedogled.

I tako pogledam prvu epizodu i velim - nema šanse. A onda mi dođe žao, pa ipak je hrpa toga dobra, pa ajde da probam još jednom, ovo/ono...I ponovo odustanem i velim ma nema šanse. I onda ponovo probam.
Uglavnom, ako izdržite do četvrte/pete epizode, serija se isplati pogledati. Zašto? Iz dva razloga - prvi je što ipak radnja postaje brža, a drugi je što postoje tri ili četiri twista koja su među najboljima koje sam ikada vidio.
Tako da na kraju dajem dosta dobru ocjenu.

7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 17/03/2017 : 09:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Je li netko gledao The OA?

Gledam malo po internetu komentare, mistery drama, većinom pozitivno.
Uspoređuju sa Stranger Things, ako je to točno, počinjem s gledanjem.
Dobra stvar je što ima samo 8 epizoda pa se može binge watching-ati u kratko vrijeme.

Vrijedi li što?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/03/2017 : 09:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Je li netko gledao The OA?

Gledam malo po internetu komentare, mistery drama, većinom pozitivno.
Uspoređuju sa Stranger Things, ako je to točno, počinjem s gledanjem.
Dobra stvar je što ima samo 8 epizoda pa se može binge watching-ati u kratko vrijeme.

Vrijedi li što?



Serija je čisto OK, new age religija itd. Ali pretjerano je uspoređivati sa stranger things
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/03/2017 : 12:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Je li netko gledao The OA?

Gledam malo po internetu komentare, mistery drama, većinom pozitivno.
Uspoređuju sa Stranger Things, ako je to točno, počinjem s gledanjem.
Dobra stvar je što ima samo 8 epizoda pa se može binge watching-ati u kratko vrijeme.

Vrijedi li što?



Sve skupa - solidno.
Intrigantan početak, pa onda pomalo popusti,
ali rekao bih da vrijedi pogledati.

Usporedbe sa ST .. hmm, ne znam baš na temelju čega.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 17/03/2017 : 13:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www.theverge.com/2017/3/16/14951490/the-expanse-renewed-third-season-syfy

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/03/2017 : 08:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Gledam Taboo zbog vaših gorljivih preporuka - očekivala sam puno više krvi i iznutrica i golotinje - ovo mi se čini skoro umjereno.
(Što je seriji definitivni plus, jer mene umara ultraviolence.) Zasad zanimljivo.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/03/2017 : 11:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja sam stao na cetvrtoj epizodi, jer mi je bila toliko zanimljiva, da nisam mogao da cekam nedelju dana. Krecem od pocetka.

Sjajno docarana atmosfera.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 20/03/2017 : 10:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
@ivan micic i fler
Hvala na odgovorima.

I mene su usporedbe sa ST začudile.
Zato sam ovdje i postavio pitanje je li moguće da je tako dobro..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/03/2017 : 20:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://imgur.com/gallery/918lj



Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/03/2017 : 22:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Taboo i nije se primilo.
Čak su mi Frankensteinove kronike imale bolju atmosferu.
Ipak je sifilis, sifilis, a još kad se liječi sa živom, ko se ne bi uživio.

The OA je recimo imala neki potencijal, koji ne da nije iskorišten, nego je preraslo u po meni totalnu budalaštinu.
Piši minus.

Moram prečekirati vaše ponude da vidim što je slijedeće na meniju.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 23/03/2017 : 22:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/03/2017 : 18:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Da li je neko ispratio ovu seriju?

http://www.imdb.com/title/tt5620076/?ref_=rvi_tt

Vidim da ce biti druge sezone, pa me zanima, da li se prva moze pogledati kao zasebna celina?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/03/2017 : 18:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ ivi skoj

Imam isto mišljenje o Taboou.

@ panzer

Umrijet ću od uzbuđenja zbog ovoga. Pregolema sreća.

EDIT: @ Caleb

Ja planiram probati pa javim dojmove.

Edited by - Mrkva on 25/03/2017 19:00:25
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 26/03/2017 : 14:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Da li je neko ispratio ovu seriju?

http://www.imdb.com/title/tt5620076/?ref_=rvi_tt

Vidim da ce biti druge sezone, pa me zanima, da li se prva moze pogledati kao zasebna celina?




Meni odlična, dosta napeta, interesantni likovi, dobra gluma, moja preporuka za prvu sezonu.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 27/03/2017 : 16:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.wired.com/2017/03/geeks-guide-the-expanse-2/?mbid=social_fb

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/03/2017 : 21:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kako sam ženi upropastio mjuzikl Mačke (znam imala karte, al bila je tekma), pošto više ne razgovara sa mnom, sporazumno bumo pogledali još pokoju seriju.
Idemo najprvo sa Chance, a onda valjda neka kraća tipa Dinastija.
Ako izduram do kraja, pitam za nextvan.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/03/2017 : 21:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Meni se Chance zasad ne sviđa, ali tek sam počela, možda se predomislim.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/03/2017 : 22:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao The Young Pope. Vrlo neobicna i pomalo nekoherentna serija koja nije bas cijelo vrijeme na najvisoj razini, ali kada je stvarno rastura. Preporuka.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/03/2017 : 22:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
HBO je odlucio ipak pokusati sa trecom sezonom True Detectiva...valjda.

http://ew.com/tv/2017/03/27/true-detective-season-3-david-milch/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/03/2017 : 22:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ce biti tu nesto. Druga sezona je meni bila odlicna i neverovatno mi je da je kritika toliko uspela da potrese glavesine HBOa da ovi ne rade intenzivno na trecoj sezoni. Gluposti!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/03/2017 : 07:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
I ja se nadam da ce biti trece sezone, ali i da nece zbog toga opet otkazati Deadwood film.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/04/2017 : 22:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Goran Bogdan u 3. sezoni Farga


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/04/2017 : 17:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Taboo odličan...Hardi maestralno kao i u Maxu. Što reče mrkva nasilja i "mraka" taman koliko treba
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/04/2017 : 22:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Taboo odličan...Hardi maestralno kao i u Maxu. Što reče mrkva nasilja i "mraka" taman koliko treba



Pogledao cijelu sezonu za vikend. Slazem se za nasilje i mrak ali ono sto je mene osvojilo je humor. Uz Archera, Sense8, Mozart in the Jungle, High Maintenance i Veep, jedna od najboljih aktivnih serija.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 11/04/2017 : 13:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Taboo odličan...Hardi maestralno kao i u Maxu. Što reče mrkva nasilja i "mraka" taman koliko treba



Pogledao cijelu sezonu za vikend. Slazem se za nasilje i mrak ali ono sto je mene osvojilo je humor. Uz Archera, Sense8, Mozart in the Jungle, High Maintenance i Veep, jedna od najboljih aktivnih serija.




još kad se vrati Curb Your Enthusiasm
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000