forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/11/2017 : 10:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Prati li itko Babylon Berlin?
Planiram je odgledati uskoro pa me zanimaju mišljenja.
Navodno je u pitanju trenutno najskuplja non-US serija, nije da mi to nešto znači, ali eto, malo statistike.

http://www.imdb.com/title/tt4378376/




Postoje li titlovi na engleskom za ovu seriju?!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/11/2017 : 23:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
LOTR dobiva seriju na Amazonu, koja ce biti prequel trilogiji:



http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/official-lord-rings-tv-series-gets-multiple-season-commitment-at-amazon-1057486

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/11/2017 : 14:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ako će to biti priče iz silmarilliona, onda je to super vijest
iako mislim da beren i luthien zaslužuju i veliko platno

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/11/2017 : 16:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://svijetfilma.eu/tremors-tv-serija-zavrsen-pilot/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 14/11/2017 : 18:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ako će to biti priče iz silmarilliona, onda je to super vijest
iako mislim da beren i luthien zaslužuju i veliko platno



Izvrsna vijest! Materijala imaju na volju tako da mogu snimati serije narednih sto sezona. Evo novo izdanje izlazi u ponedjeljak: http://www.harpercollins.com.au/9780008259846/the-complete-history-of-middle-earth-deluxe-boxed-set-edition/#sm.00001jsh0wnpgvfbbvhgzkkiw9i0t
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/11/2017 : 18:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Malo kasnim sa Stranger things 2. Usla sam u citavu stvar s vec stvorenom predrasudom da je druga sezona losija jer su mi obje kolegice/frendice koje seriju prate tako rekle. A ja opet ne znam, cak ni nakon pogledane sezone. Prva je prva, al dvaput je dvaput. A bilo je dvaput. Uvijek me osvoje te vizualije, referenca na Ghostbusters (ja sam vjerojatno najveci zivuci fan novih Ghostbusterica)...djeca sto me nasmijavaju, ma sve.

Okej, cak je i zakletoj romanticarki bilo glupo sto se cak dva djecja para *SPOILER* poljube na kraju.
Dosta bi bio jedan. A i nekako sam imala dojam mushy zaokruzenosti, kao da nema mjesta za dalje. Sad ce sigurno zasrati s trecom sezonom ako je i bude, ali ionako ne ne kanim ukrcavati na taj vlak.
Meni je ovo perfect ending to a perfect story. Uopce se ne kanim baviti objektivnoscu. Savrseno je.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/11/2017 : 19:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

s (ja sam vjerojatno najveci zivuci fan novih Ghostbusterica)...djeca sto me nasmijavaju, ma sve.



Ti si jedini živući fan "ghostbusterica". :)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/11/2017 : 20:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Stranger Things 2 je dobar. Sezona nije razočaranje, ali ipak nije na razini prve sezone. Dustin&Steve kombinacija je bila dobra. Dobar je bio i masakr u "ustanovi" - podsjetilo me na Half-Life. Srce mi zaigralo na Terminator referencu. Vjerujem da će treća sezona biti bolja od druge jer će klinci u srednju školu. Tu mi je ST najjači - kad su klinci (i klinke po novome) u svom điru. Srednja škola je odlična za te njihove fore.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/11/2017 : 20:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Malo kasnim sa Stranger things 2. Usla sam u citavu stvar s vec stvorenom predrasudom da je druga sezona losija jer su mi obje kolegice/frendice koje seriju prate tako rekle. A ja opet ne znam, cak ni nakon pogledane sezone. Prva je prva, al dvaput je dvaput. A bilo je dvaput. Uvijek me osvoje te vizualije, referenca na Ghostbusters (ja sam vjerojatno najveci zivuci fan novih Ghostbusterica)...djeca sto me nasmijavaju, ma sve.

Okej, cak je i zakletoj romanticarki bilo glupo sto se cak dva djecja para *SPOILER* poljube na kraju.
Dosta bi bio jedan. A i nekako sam imala dojam mushy zaokruzenosti, kao da nema mjesta za dalje. Sad ce sigurno zasrati s trecom sezonom ako je i bude, ali ionako ne ne kanim ukrcavati na taj vlak.
Meni je ovo perfect ending to a perfect story. Uopce se ne kanim baviti objektivnoscu. Savrseno je.



Serija je od početka planirana za točno 4 sezone.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/11/2017 : 20:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
U seriji Ash vs evil dead 2 epizoda sezone 2, Ash-a napadnu crijeva.
Ako netko zna na što mislim... Koja je to antologijska scena, tako što još nisam vidio.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/11/2017 : 20:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ Wolfman
Ja ne znam sta ce oni s 4 sezone, ali ako nisu zasrali rijeke proljeva u drugoj, better quit while you're ahead, nije li to zlatno pravilo kockanja i cuganja?
Ja sam bila zadivljena vec uvodnom spicom druge sezone, ali ne ulijeva mi to nadu u trecu bez obzira...
@ nagor
Okej, jedan zivuci fan, ali vrijedan, koji zna citirati dijelove filma :) "Your work is more cerebral than I thought". Pronijet cu baklju svoje ljubavi duboko u ucenicke umove koristeci citate iz filma na testu iz gramatike (ionako to stalno radim s drugim filmovima, ali nitko nikad ne prepozna). Go figure.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 15/11/2017 : 21:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mrkva

s (ja sam vjerojatno najveci zivuci fan novih Ghostbusterica)...djeca sto me nasmijavaju, ma sve.



Ti si jedini živući fan "ghostbusterica". :)


Plinkett ih je (zasluženo) rasturio na sastavne djelove.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/11/2017 : 23:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@ Wolfman
Ja ne znam sta ce oni s 4 sezone, ali ako nisu zasrali rijeke proljeva u drugoj, better quit while you're ahead, nije li to zlatno pravilo kockanja i cuganja?
Ja sam bila zadivljena vec uvodnom spicom druge sezone, ali ne ulijeva mi to nadu u trecu bez obzira...



Ne znam ni ja, samo hoću reći da očito imaju jasnu ideju koju priču žele ispričati. Nije da smišljaju od sezone do sezone što će dalje :)
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/11/2017 : 23:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja čak nisam htio da nastave na prvu sezonu.
Bila mi je fina i zaokružena priča (osim onog malog cliffhangera) te sam mislio da nema potrebe da nastave i možda upropaste.
Srećom, nastavili su i nisu upropastili (izuzevši one jedne nepotrebne epizode), no ipak je malo ispod prve sezone.
A sad na kraju druge sezone vidim puno više smisla da nastave, te smijer u kojem bi mogli ići, nego što je to bilo na kraju prve sezone.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/11/2017 : 12:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
meni je druga sezona jako dobra i u ničemu ne zaostaje za prvom
djeca su malo narasla, jedanestici je narasla kosa, a draža mi je bila bez
steve je od iritantnog lika postao kuler s farrah fawcett lakom za kosu
bilo je napeto i dobro i veselim se novim sezonama

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6932 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/11/2017 : 12:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i zadnju epizodu Vice Principals i više sam nego zadovoljan. Druga sezona je znatno bolja nego prva i uspjela mi je učiniti ovo jednom od dražih serija u zadnje vrijeme. Čak mi je pomalo žao što je gotova.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 16/11/2017 : 21:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Majko mila kakav početak četvrte sezone Peaky Blindersa... Nuff said!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/11/2017 : 11:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote




Templari: The serija

Djeluje zanimljivo iako mi glavni glumac skroz pederast s tom ulickanom bradom.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/11/2017 : 15:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Majko mila kakav početak četvrte sezone Peaky Blindersa... Nuff said!



Meni se Peaky Blinders pretvorili u sapunicu pa nisam nastavila gledat. Kazes, valja? Pa hajmo onda ponovno.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/11/2017 : 16:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Pogledao i zadnju epizodu Vice Principals i više sam nego zadovoljan. Druga sezona je znatno bolja nego prva i uspjela mi je učiniti ovo jednom od dražih serija u zadnje vrijeme. Čak mi je pomalo žao što je gotova.





Meni je to jedna od najboljih serija koje sam gledao. A gledao sam mnogo toga.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/11/2017 : 16:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Djeluje zanimljivo iako mi glavni glumac skroz pederast s tom ulickanom bradom.

Gentleman kažeš....
















Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/11/2017 : 17:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Golub

Majko mila kakav početak četvrte sezone Peaky Blindersa... Nuff said!



Meni se Peaky Blinders pretvorili u sapunicu pa nisam nastavila gledat. Kazes, valja? Pa hajmo onda ponovno.


Gdje si prestala?
Meni je prva sezona izvrsna, a druge dvije vrlo dobre.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6932 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/11/2017 : 18:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

Pogledao i zadnju epizodu Vice Principals i više sam nego zadovoljan. Druga sezona je znatno bolja nego prva i uspjela mi je učiniti ovo jednom od dražih serija u zadnje vrijeme. Čak mi je pomalo žao što je gotova.





Meni je to jedna od najboljih serija koje sam gledao. A gledao sam mnogo toga.



Meni nije baš toliko dobra, ali svakako je riječ o seriji koju ne bi trebalo propustiti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6063 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/11/2017 : 19:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Jel netko gledao ovog novog Punishera?
Je to cemu, i da li taj Punisher lici iti malo na onog Punisher kojeg je Fibra izdala?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/11/2017 : 19:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jel netko gledao ovog novog Punishera?
Je to cemu, i da li taj Punisher lici iti malo na onog Punisher kojeg je Fibra izdala?




http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=13&TOPIC_ID=45002#2097836
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000