forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/02/2020 : 21:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Stavio sam da se skida.

Meni je Better call Saul naj, poslednjih par godina.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/02/2020 : 22:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Homeland 4. Sezona
Kad sam vidio da ima 8 umal nisam upao u nesvijest

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 04/02/2020 : 22:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Završio BoJack Horseman
Već sam i prije iznio svoje dojmove i mogu samo potvrditi da je riječ o modernom remekdjelu, jedna od najboljih serija desetljeća, zapanjen sam i jedva čekam ponovno pogledati
Preporuka za sve

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/02/2020 : 06:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod crtanih, pogledao i zadnje dvije sezone Archera, meni je i dalje dobar.
Ima taj neki specifičano polu-toilet humor, ali baš mi leži. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 07/02/2020 13:43:46
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/02/2020 : 21:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Videh ovde pohvale za Eastbound & Down.
Pogledao sam u par dana. Kakvo brutalno sprdanje sa svima. Monolozi do jaja.
Odlicna serija.
Glumac je faca. Prvi put sam ga gledao.
I vec mi fali serija, vrvtno cu je pogledati ponovo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 13/02/2020 : 11:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Konacno uvidjavam "cari" Netflixa I serija
Stranger Things 1,2,3 odgledane u desetak dana. I sve mi je jasno, I hype I razocarenja I varijacije u kvalitetu… Ali ne moze se poreci koliko lako te serija uvlaci u svoj svet I ne da ti da odes. Kvalitet pada sa svakom sezonom, no I dalje je to jako gledljivo.
Pitam se kakav efekat ima vremenski period desavanja radnje na nove klince? Nama matorim mulcima je udica zavucena do maksimuma, ali sta li mladi gledaoci misle o tome (osim da je to davna praistorija)
Kasting je sjajan, osim mozda Vinone koja mi je puna nekih tikova I uglavnom lose glume (a kako smo je svi voleli tada, pitam se zbog cega :) ) Svidja mi se vremenski tok radnje I kako se njihovo odrastanje profilise u sezonama, pa I nije cudno sto u trecoj sezoni neki likovi postaju napodnosljivi, hormoni su neumoljivi.
Nelogicnosti ostavljam po strani, ipak pratimo seriju koja se desava u osamdesetima, nismo bili politicki korektni tada, niti nam je bilo vazno sto se cudoviste fokusira samo na nasu grupu decurlije dok ostatak grada mirno spava

Poceo sam da gledam Locke and Key , prati neko? Nakon 5-6 epizoda utisak je vise nego mlak, kapiram da su adaptacije za seriju nuzne I da ce odstupanja biti, ali ovde bas fali onaj osecaj nelagodnosti I straha koji u stripu izbija sa svake strane, ovde je sve vise manje family friendly, likovi su jedva zanimljivi, a negativcu je zasad vaznije da se prejede, prejebe I dobro obuce
Odgledacu do kraja, ali sa jako snizenim ocekivanjima. dali je planirano da se sve resi u jednoj sezoni?
E da, evo svidja mi se kako su resili prikaz stanja koji otvara head key, ono otvaranje glave I u stripu mi je bilo malo groznjikavo.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 13/02/2020 : 12:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Kad sam vec kod netflixa, pomalo sam razocaran ponudom. Mozda zato sto sam mislio da cu tamo naci bukvalno sve, ali na primer ove novije filmove koje navodite da ste gledali, njih uopste nema. Dali se baza update-uje na godisnjem nivou, koji filmovi se mogu ocekivati, zasto ima samo dva Indiana Jonesa, zasto nema nicega od Lyncha… to su samo par pitanja koja me muce.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/02/2020 : 14:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Nema posebnog pravila, koliko sam primijetio - stalno nešto dolazi/odlazi.
Slažem se, dosta toga fali (imamo tek par postotaka ponude u odnosu na američki Netflix),
iako nije da se nema što gledati; čak dapače, ni blizu ne stignem sve što bih htio.

L&K - krenulo zapravo solidno (na moje iznenađenje - bolje nego sam očekivao, obzirom na neke recenzije)
i onda ode sve u k. Na 7. sam epizodi, i doslovno mi se ne gleda dalje .. izgurat ću,
ali baš su ubrljali.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 13/02/2020 : 22:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja sam se "navukao" na Netflix, od serija bih preporučio Everything Sucks! (sitcom o tinejđerima u 90-ima) i Alexa & Katie (obiteljski sitcom o dvije prijateljice, jedna ima rak, koji je izvor heartwarming momenata), pa ko voli nek izvoli.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 13/02/2020 : 23:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Počeo gledati The Stranger, prvih par epizoda je zanimljivo, nadam se da se neće pretvoriti u sranje kao druge UK serije tipa Broadchurch, Happy Valley, The Fall...

https://www.imdb.com/title/tt9698480/

Edited by - stripofil on 13/02/2020 23:05:43
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 17/02/2020 : 16:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Kako sam i pretpostavio, Stranger je ok serija, može se pogledati, ali nepotrebni detalji koji su ubačeni tu radi podizanja tenzija i drame su samo pokvarili dojam. Tako da je serija puna scena gdje se stvari dešavaju u zadnji tren, uvijek netko prođe pored nekoga u "krivo" vrijeme ili se baš nađe na tom mjestu... Krajolik predivan, dođe mi da se preselim tamo.

Još se borim s Outsiderima, predvidivo do boli, ali izgurati ću prvu sezonu kad sam se već uhvatio gledanja.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/02/2020 : 11:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Počeo sam gledati The Office, trenutno gledam original sa Gervaisom.
Moram priznat da mi i nije baš nešto, a i čuo sam da je američanski bolji.
Ima mi tu i tamo neka dobra fora a i Ricky ubija kako dobro glumi iritantnu osobu (odlična epizoda di pjeva sa gitarom i vau, pa čovjek zna i pjevat! ), ali većina epizoda je meh.

EDIT: After-Life mi je npr odličan i jedva čekam drugu sezonu, ostalo njegovo nisam gledao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/02/2020 11:28:58
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/02/2020 : 12:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Počeo sam gledati The Office, trenutno gledam original sa Gervaisom.
Moram priznat da mi i nije baš nešto, a i čuo sam da je američanski bolji.
Ima mi tu i tamo neka dobra fora a i Ricky ubija kako dobro glumi iritantnu osobu (odlična epizoda di pjeva sa gitarom i vau, pa čovjek zna i pjevat! ), ali većina epizoda je meh.

EDIT: After-Life mi je npr odličan i jedva čekam drugu sezonu, ostalo njegovo nisam gledao.


Pogledaj njegove stand-up nastupe, tu je najbolji.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/02/2020 : 16:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Počeo sam gledati The Office, trenutno gledam original sa Gervaisom.
Moram priznat da mi i nije baš nešto, a i čuo sam da je američanski bolji.
Ima mi tu i tamo neka dobra fora a i Ricky ubija kako dobro glumi iritantnu osobu (odlična epizoda di pjeva sa gitarom i vau, pa čovjek zna i pjevat! ), ali većina epizoda je meh.

EDIT: After-Life mi je npr odličan i jedva čekam drugu sezonu, ostalo njegovo nisam gledao.


Pogledaj njegove stand-up nastupe, tu je najbolji.





Meni je u stand-upu među slabijima.

Preporučam Extras i Talking Funny na HBO-u (cijela epizoda je i na yt-u) u kojoj vodi diskusiju o komediji sa CK-om, Seinfeldom i Rockom.

Inače, meni je najbolji ka host. :)

Btw, američki The Office je jako slab u prvoj sezoni, tek kasnije dolazi na kultnu razinu. Britanski je već drugi štih, il ti paše il ne.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 21/02/2020 16:10:08
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 23/02/2020 : 07:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Upravo završavam Locke & Key. Volim kad ništa ne očekujem, a dobro se zabavim.

Meni je serija skroz pristojna, ima isto jedan retro štih poput Stranger Things koji je sad 'in'. Za razliku od spomenute serije vidi se da ima priču od početka do kraja.

Više je za mlađe generacije, ali ok je i za ove koji se i dalje tako osjećaju.

Strip sam preskočio, nije me 'preview' dobio, ali sad nakon serije nema druge nego u kupovinu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/02/2020 : 08:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Upravo završavam Locke & Key. Volim kad ništa ne očekujem, a dobro se zabavim.

Meni je serija skroz pristojna, ima isto jedan retro štih poput Stranger Things koji je sad 'in'. Za razliku od spomenute serije vidi se da ima priču od početka do kraja.

Više je za mlađe generacije, ali ok je i za ove koji se i dalje tako osjećaju.

Strip sam preskočio, nije me 'preview' dobio, ali sad nakon serije nema druge nego u kupovinu.



Ja ako imam kogućnosti, uvijek prvo pročitam knjigu ili strip po kojem je snimljeno. Recimo Altered Carbon su napravili neke meni poprilično nebulozne promjene u odnosu na knjigu. OK, kužim dio sa cenzurom, ali ne kužim ostalo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 24/02/2020 : 16:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Ja ako imam kogućnosti, uvijek prvo pročitam knjigu ili strip po kojem je snimljeno. Recimo Altered Carbon su napravili neke meni poprilično nebulozne promjene u odnosu na knjigu. OK, kužim dio sa cenzurom, ali ne kužim ostalo.



Također, ali me preview stripa nije privukao, a kako izlazi hrpu toga jednostavno moram dio preskočiti. Seriju sam slučajno krenuo gledati i fora je, tako da se sad ipak mislim uzeti strip.

Altered Carbon nisam ni znao da ima knjiga dok nisam krenuo sa serijom. Serija mi je jako dobra, tako da ću sigurno i knjigu pročitati.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/02/2020 : 10:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Zavrsio I ja sa Locke & Key. Prosto je nevreovatno kako su uspeli da od takvog stripa naprave (ispod)prosecnu seriju koja je sve simplifikovala do banalnosti , ali su naravno ostavili mogucnost za ostale sezone.
Oni koji su citali strip su sigurno u fazonu , oni koji nisu pak, nisam ni siguran da su uopste dogurali dalje od 2-3 episode.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 13:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
The Boys 1. sezona
...ajmo reći samo da je serija vrlo zabavna😁
Za ocjenu 8/10
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 13:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Na nogovor nekoliko prijatelja krenuo sam gledati “Peaky Blinders”.
Zaspao u dva navrata kod pokušaja gledanja prve epizode...mislim da to nije za mene.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 14:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
See 1. sezona.
Ajmo reći da ovdje nema Jasona Mamoe u glavnoj ulozi za kojeg možemo reći da je magnet za privlačenje gledatelja, serija bi od mene dobila realnu ocjenu 6/10, mada mislim da će druga sezona biti bolja.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 14:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Carnival Row 1.sezona
Ovo je stvarno ugodno iznenađenje za mene.
Vrhunska produkcija, vrhunska gluma i vrhunska glazba.
Priča u prvoj sezoni možda malo šteka, ali vjerujem (nadam se) da će druga sezona biti jedna od najboljih serija ikada snimljenih.
Ocjena za prvu sezonu Carnival Rowa je 9/10 😁
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/03/2020 : 19:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Curb your enthusiasm-fenomenalno:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/03/2020 : 20:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Curb your enthusiasm-fenomenalno:)



Da, zasad 10. sezona uvelike šiša prethodnu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 14/03/2020 : 00:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
8.epizoda nove sezone Curba je nesto fenomenalno. Zao mi je da se Ted Danson ne pojavljuje cesce, puno bolji sporedni lik od Richarda Lewisa po meni

I sell the fact that I can't be bought

Edited by - don_draper on 14/03/2020 00:59:13
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000