forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

don_draper
Advanced Member



3746 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 04/01/2023 : 06:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Odlična serija i ne pada tokom vremena.




Pricekaj dok dodes do 8.sezone
Meni Office nije skroz legao, ali mogu razumijeti zbog cega je hvaljen i omiljen

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/01/2023 : 10:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

A nije ni kreator serije.

A kad smo već kod njega, ovih dana sam nakon puno godina ponovo pogledao njegove Batmane i sad se pitam je li ikad i bio u elementu.




Druga vremena, a s njima i kriteriji..
također sam ih nedavno ponovio (nakon valjda 15-20 godina),
i sasvim drugačiji dojam ostavljaju, da.
Imaju svojstven (prvenstveno vizualni) šarm koji se ne može osporiti..
ostalo je upitno.

No zato mi je Sleepy Hollow i dalje sjajan,
jučer sam ga opet gledao i uživao.
Rekao bih da mi je to najbolji Burtonov film,
ali moram još i Bubimira reprizirati.

(Kad već Betmena spominjemo, ponovio sam usput i trojku s Kilmerom.
E, to je tek krš - dobrim dijelom sam pozaboravljao detalje -
a za četvrti nisam smogao snage
obzirom da mi je bio grozan i prvi put )

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/01/2023 : 11:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
STRANGER THINGS S04

Napokon uhvatio vrimena privest je kraju... Zadovoljan sam sve u svemu. Nakon onog krša od treće sezone, lijepo je opet vidjeti da serija naginje ka atmosferi prve dvije sezone. Naravno, ima i ovdje stvari koje mi se nisu svidjele, recimo cijela ona priča oko Eleven je preduga, dosadna i prerazvučena, dok Mike, Will i ekipa iz kombija praktički cijelu sezonu ne služe ničemu niti skoro pa ikako pridonose priči. Međutim, sve ostalo u Hawkinsu vezano za Dustina, Nancy, Stevea i ostatak tamošnje ekipe mi je bilo prva liga i baš mi je taj dio priče pokazao zašto volim pratiti ovu seriju. Kažu kreatori da bi sljedeća sezona trebala biti zadnja i nadam se da će tako i biti, da je neće razvlačiti u nedogled.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/01/2023 : 13:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

A nije ni kreator serije.

A kad smo već kod njega, ovih dana sam nakon puno godina ponovo pogledao njegove Batmane i sad se pitam je li ikad i bio u elementu.






Nije jedan od dvojca, ali je izvršni producent, šta u tv svitu znači puno veći kreativni input no u filmu.

A i pretpostavija san da misli na njega jer je zvučnije ime.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/01/2023 : 23:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler


(Kad već Betmena spominjemo, ponovio sam usput i trojku s Kilmerom.
E, to je tek krš - dobrim dijelom sam pozaboravljao detalje -
a za četvrti nisam smogao snage
obzirom da mi je bio grozan i prvi put )


Ja još skupljam snage za ova dva.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/01/2023 : 14:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by naker

večito odlažem da pogledam američku verziju serije jer strepim kako bi mi legla, ali kontam da će i to jednog dana doći na red



Bolja je američka verzija.
Ali samo da te upozorim, prva sezona nije reprezentativna... U prvoj su sezoni pokušali kopirati stil britanskog The Officea i to nije baš urodilo nekim pretjeranim uspjehom, tako da to imaj na umu kad (i ako) kreneš gledati. Od druge sezone to već postaje jedna od najboljih humorističnih serija uopće, po mom mišljenju.



+1

Definitivno je druga sezona ona prava, a prva je baš jako jako loša kopija originala. US Office je i meni apsolutni vrh i uz Senifelda i Mućke jedna od naj humorističnih serija koje sam gledao. I naravno za par kopalja je US office bolji od UK verzije.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/01/2023 : 12:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by panzer

Ako je tako, moraš pogledati i Tulsa King od istog autora.


Hoću.
Hvala...



I od mene zasada preporuka.

Raste sa svakom epizodom.



Deveta epizoda mi je razočaranje.
Toliko karikaturalna da je blizu imbecilnog.
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 09/01/2023 : 16:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
https://www.imdb.com/title/tt18482892/
Machos Alfa

Polučasovna humoristička serija u 10 epizoda o, recimo, muška toksičnost vs ženska. Borba polova na ovaj savremen i trendovski aktuelni način (Netflix jelte). Humor je odličan, glumci raspoloženi tako da je preporučujem za gledanje (naročito u društvu sa ljepšom polovinom).

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/01/2023 : 18:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pratim i ja Tulsa Kinga, iako ne podnosim filmove i serije o mafiji. Za sada sve ok, Slyeva harizma jaca nego ikad.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/01/2023 : 18:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mafija zdravo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 09/01/2023 : 22:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



The Queen's Gambit

Ne mogu reći da sam fan što su šahisti predstavljeni kao da imaju super moći, mislim, dvoje ljudi izgovaraju poteze kao da telepatski igraju izmišljenu partiju šaha u glavi dok se voze kolima i dok nonšalantno razgovaraju o nečem sasvim trećem! :/

Ali izuzev ovog bespotrebnog preterivanja da se šahisti predstave kao kul osobe, zadovoljan sam pogledanim i cenim da je ovaj mini serijal odrađen na visokom nivou. Fino predstavljen period s kraja '50tih i početkom '60tih godina, serija se dotiče nekoliko bitnih tema kao što su život u sirotištu, zavisnost od droge & alkohola itd., i prikazuje ih na verodostojan način, i rekao bih da je na veran način prikazan nivo igre vrhunskih velemajstora. Takođe, gluma Anya Taylor-Joy odlična. I moram priznati da mi je ova mlada dama poprilično seksi.

Samo sedam epizodica, ali zadovoljan sam pogledanim. Cenim da nije lak zadatak predstaviti šah kao nešto napeto, ali autori ove serije su uspeli u tome. Vredi Queen's Gambit
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/01/2023 : 09:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao napokon Riget Exodus i zadovoljan sam. Što reče fandango nešto ranije, prva epizoda je malo šuplja, ali poslije kreće šou. Prve dvije sezone su mi možda mrvicu bolje, ali to su sitnice. Lars i dalje drži nivo, nadam se da će nastaviti snimati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/01/2023 : 02:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Upravoh zavrsih sa gledanjem Severance. Danas popodne sam poceo, sve do malopre. Ovo je predobro.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 15/01/2023 : 15:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
https://www.imdb.com/title/tt22746676/
Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela Orlandi

Ok, ovo je više dokumentarac nego serija ali da stavimo ovdje.
Prilicno uznenirujući dokumentarac, znači nestanci djece, mafija, Vatikan..
4 epizode, nije na kraju skroz poentirano ali možemo sklopiti kockice.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/01/2023 : 23:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.tmz.com/2023/01/15/the-wire-star-al-brown-dead-dies-stan-valchek/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11207 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/01/2023 : 21:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Gledao neko prvu epizodu The Last Of Us?
Vredi?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/01/2023 : 23:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Gledao neko prvu epizodu The Last Of Us?
Vredi?


Cure su mi sada na praznicima odigrale remake za PS5 u par dana, pa smo morali pogledati i ovu prvu epizodu.
Nekako sam ostao ravnodušan gledavši nešto što sam i sam odigrao već dva puta, ali pred puno godina.
Prva epizoda je u nekim situacijama drugačija od igre, naravno manje je pucnjave i davljenja protivnika, ali mi nekako zbog toga radnja sporije ide.
Od početka je dan veći značaj gljivama kao uzročniku virusa od kojeg ljudi oboljevaju.
Čudan izbor za malu koja glumi Ellie...nekako mi nema filmsku njušku.
Onako, tko nije igrao igru, mislim da će ga privući prva epizoda...možda bude bolje kada snijeg zabijeli😁
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/01/2023 : 12:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Preko 30.000 glasova i nevjerovatna ocjena od 9.5 na imdb.
Igrao sam igru, danas cu ovjeriti prvu epizodu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/01/2023 : 13:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
willow mi je baš bija zabavan.
fantasy komedija koja sebe ne shvaća ozbiljno.
dobri glumci,seting i glazba.
a zamalo nakon prve epizode odusta

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/01/2023 : 14:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Prva epizoda mi se baš svidela, Simmons i Spacek imaju odličnu energiju zajedno. Vidim da je ukinuta posle prve sezone, verovatno se ne uklapa u opšti ukus većine. Ili će se baš pogoršati do kraja, videćemo.



I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 17/01/2023 14:34:46
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/01/2023 : 14:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Serija mi je bila ugodna za gledanje i otprilike ujednačene kvalitete kroz čitavu sezonu -
no baš ništa se do kraja ne razriješi.
Objavili su da je otkazana tek kasnije (žešća nepravda, obzirom na to kakve sve bedastoće dobiju više sezona)-
da sam znao prije gledanja, ne bih ni počeo.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/01/2023 : 16:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Willow je bas razocarenje, kao klinac sam obozavao istoimeni film.
Night sky je ok. Pomalo razvucena serija, ali mi je drzala paznju cijelu sezonu, iako sam ocekivao neki bum, nesto vise da se desi.
Heels je prva liga, ali pretpostavljam samo za fanove wrestlinga. S druge strane Young Rock ima odlicnih momenata, pogotovo kad se pojave legende poput The Undertakera i Austina, ali serija zaista nema kvalitet.
I za ljubitelje akcijskih serija, Reacher vs Jack Ryan, definitivno dajem prednost Ryanu. Pocela je treca sezona. Takodje Dexter New Blood je ok. Zaokruzena prica. Intervju sa vampirom je negledljiva serija, odustao nakon druge epizode. Film mi je bio vise nego ok. The Dead Lands je ok, mada sam ocekivao vise, mozda nesto u pravcu korejske Kingdom.
Jedina doktorska serija koju gledam je Good Doctor. Serija, iako nije posebno kvalitetna, kao droga je. Kad pocnes da gledas, ne mozes stati.
Yellowstone i dalje pratim, ni sam ne znam zasto. Spin-offs takodje (1883 i 1923).
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 17/01/2023 : 17:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Preko 30.000 glasova i nevjerovatna ocjena od 9.5 na imdb.
Igrao sam igru, danas cu ovjeriti prvu epizodu.


Što se tiče Last of us serije...
Ako će pratiti radnju iz igre...priču o ocu koji gubi kćer u prvim danima apokalipse, te radnji koja se nastavlja 20 godina kasnije kada tom oronulom ocu splet okolnosti pred nos nabija to da bude zaštitnik djevojci koja ima taman godina kao i pokojna kćer u danima pogibanja,
hmmm kada se toga sjetim, gorka priča o dvoje ljudi bez obitelji koji su spremni život dati jedan za drugoga - bila je to igra koja je stvarno bila hit i ugodna za odigravanje i po tome ne čude ove ocjene za prvu epizodu serije koja je bazirana na tome - 9,5 je realna ocjena jer i originalna igra za ps3 na metacriticu ima korisničku ocjenu 9.2

Aliii...za one koji nisu igrali drugi dio igre, znajte da bi mogli doživjeti hladni tuš ako serija bude pratila radnju iz igre.
Uglavnom drugi dio igre je na silu napravljena bljezgarija koja je bazirana na osveti,t.j sukobu gdje s jedne strane imamo sada punoljetnu Ellie koja je u homoseksualnoj vezi sa svojom trudnom lezbo Židovkom, a s druge strane imamo žensku koja izgleda kao Schwarzenegger i za partner(a)icu ima malu ćelavu kosooku koja si je u glavi umislila da je muško, u biti, svi zapleti u drugom dijelu igre su debilni i vrijeđaju zdravu pamet jer je ljudima koji su radili igru bilo bitno promovirati homoseksualizam i transgendere pošto se to konstantno igraču nabijalo na nos, a zanemarili su svaki rasplet priče koji bi imao nekog smisla i da standardno, crni i kosooki likovi koji kao imaju neko značenje u igri pogibaju najprije😁
Zbog toga evo i ovaj podatak da drugi dio ove igre koji ima jednu od najboljih grafika do sada viđenih u video igrama ima mizernu korisničku ocjenu od samo 5,8 i to na uzorku od 160393 glasača, tako da bi i serija mogla pasti po ocjenama kada dođe do tog "raspleta".

Pošto su glavešine na seriji isti kao i na igri, predviđam isti rasplet. Mnogi koji ne znaju za igru će biti navučeni na seriju koja će na kraju općenito zapostaviti ovaj apokaliptički svijet te će se pretvoriti u bjezgariju kojoj je glavni cilj prikazati kakve probleme u životu imaju homoseksualci i transrodne osobe i kad samo pomislim da tada čovjek neće moći zaviriti u niti jedan kutak interneta da ne naleti na neku ispovjest nekih bezveznjakovića koje je serija nadahnula da "izađu iz ormara" ili se pak općenito u glavi počnu boriti sa svojom seksualnošču...razmišljam da ipak odustanem od daljnjeg gledanja serije😁
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/01/2023 : 17:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Serija mi je bila ugodna za gledanje i otprilike ujednačene kvalitete kroz čitavu sezonu -
no baš ništa se do kraja ne razriješi.
Objavili su da je otkazana tek kasnije (žešća nepravda, obzirom na to kakve sve bedastoće dobiju više sezona)-
da sam znao prije gledanja, ne bih ni počeo.



Ja ću je odgledati do kraja, iako znam da nema nastavka. Čim je otkazana, mora da valja. Danas izgleda više sezona dobijaju skoro samo debilizmi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 18/01/2023 : 07:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Ja ću je odgledati do kraja, iako znam da nema nastavka. Čim je otkazana, mora da valja. Danas izgleda više sezona dobijaju skoro samo debilizmi.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000