forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/04/2023 : 15:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Da li neko zna kako doci do Essex County? Emituje se izgleda samo na tv CBS



CBC serije znaju bit uploadane zna-se-di tek kad je čitava sezona gotova.

Doduše, možda je i ima po netu, ali je ja na standardnim izvorima ne nalazim.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 13/04/2023 : 16:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Da da, isto isto
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/04/2023 : 16:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Vidim dostupne dvije epizode, zasad.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/04/2023 : 10:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Karen Pirie

Slab sam na britanske detektivske priče pa nisam objektivan, ali dopala mi se ova serija. Pričom i idejom nije ništa revolucionarno ali drži pažnju. Likovi, iako dobar dio njih pokriva standardne uloge, su solidno pisani.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/04/2023 : 18:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Vidim da ima Essex County 5 epizoda na Stremio-u.
Ako je ovo nedozvoljeno( nisam bas u toku) brisite odmah.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/04/2023 : 02:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Krenula poslednja sezona genijalnog Barrya na HBOu.

A zavrsava se i predosadni Perry Mason, nikako da se nateram da krenem sa drugom sezonom.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/04/2023 : 23:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Najocekivanija serija ove godine The Idol, HBO 4.6.

IMDB:
https://www.imdb.com/title/tt14954666/?ref_=nv_sr_srsg_1_tt_6_nm_1_q_the%2520ido

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=gafzgRqqHJw

Jack the Black.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/04/2023 : 11:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja trenutno uzivam u Sneaky Pete.
Dobra serija, gledam je najvise zbog fenomenalnog Giovannija Ribisija.
Vjerovatno najpodcjenjeniji glumac uz Brendana Gleesona.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/04/2023 : 15:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ja trenutno uzivam u Sneaky Pete.
Dobra serija, gledam je najvise zbog fenomenalnog Giovannija Ribisija.
Vjerovatno najpodcjenjeniji glumac uz Brendana Gleesona.



Odličan izbor! Nažalost, 3. sezona je loša i po meni slabašna konkluzija cile priče.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15040 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/05/2023 : 09:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Pogledao seriju Snowfall svih 6 sezona..počne malo sporije prve dve tri epizode, a onda odlična..preporuka

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 31/05/2023 09:27:31
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/06/2023 : 18:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Barry - zadovoljavajući kraj serije čiji će kultni status samo rasti u budućnosti.

Ted Lasso - dok je posljednja sezona imala svojih stranputica, zadnje epizode su učvrstile status ovog ultimativnog feel good djela. Kakvo finale!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/06/2023 : 00:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Barry - zadovoljavajući kraj serije čiji će kultni status samo rasti u budućnosti.




Vrhunski je Beri! Tek ce se pricati o ovoj seriji. Poslednja sezona je otisla u potpuno drugacijem smeru nego sto sam ocekivao, ali to Barry radi od pocetka igra suprotno od ocekivanja i uvek te iznenadi.
Duhovito, napeto, originalno, ludo. Stvarno jedna od najboljih serija koje sam gledao. Vidi se da je Bill Hader sedeo u writting roomu Better Call Saula da bi ucio od najboljih.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/06/2023 : 15:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledao svih 5 sezona Six Feet Under (Dva metra pod zemljom) i oduševljen sam. Odlična, ali baš odlična serija.
Doduše, ovo sam skinuo dragoj i ona je počela gledat pa sam se ja pridružio tek na cca pola prve sezone i odmah me čopilo, a bilo mi bzvz ić gledat ispočetka.
Dobio kratki sinopsis od nje i nastavio dalje.
Ugl serija je starija, sa početka 2000ih, a radi se o obitelji koja se bavi ukopom preminulih...tj radi se skoro o svemu osim o pogrebima.
Od odličnih uvoda za skoro pa svaku epizodu do baš vrlo napete radnje. Ne želim niš spojlat.
Malo mi je samo bilo bzvz ono što su napravili sa zadnjih 10ak min zadnje epizode, ali ajde ima OK kraj.

Pičim dalje sa malim Sheldonom, šesta sezona je trenutno u điru. Nije nešto najbolje, ali sasvim pristojna serija.
Jel gledao netko švarcijev FUBAR? Nema baš neku ocjenu na IMDB.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

monco1965
Starting Member



38 Posts

Member since 09/04/2020

Posted - 05/06/2023 : 16:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send monco1965 a Private Message  Reply with Quote
Pridružujem se pohvalama seriji Six Feet Under. Nedavno sam pogledao nakon što sam odustao od Peaky Blindersa na petoj sezoni.

Za razliku od obitelji Shelby koja me nanervirala ufurano se gegajući na dobar soundtrack, obitelj Fisher mi se brzo uvukla pod kožu svojim svakodnevnim problemima.

U nekim nizovima epizoda ima blagih oscilacija u kvaliteti, ali nakon njih redovito dođu odlične epizode od kojih neke baš snažno udaraju.

Tako da mi je i tih spomenutih zadnjih 10 minuta lijepo leglo.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2023 : 19:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Six feet under i Big Love su, koliko sam ja upoznat, dve vrhunske HBO serije iz tog prvog zlatnog doba televizije koje su ostale pomalo u senci i nedovoljno su spominjane zbog popularnosti druge dve vrhunske HBO serije Sopranovih i The Wire.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/06/2023 : 12:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana završio Succession, Yellowjackets i Poker Face. Prva je fantastična (iako su 3. i 4. sezona mrvicu slabije), ali i druge dvije su mi se svidjele. Yellowjackets se počeo malo razvlačiti i čini mi se malo previše 5 sezona (koliko im je u planu), ali budemo vidjeli. Poker Face zbog svog mystery of the week koncepta ima boljih i lošijih epizoda, ali je generalno sasvim solidna i zabavna. O Successionu ne treba trošiti puno riječi, serija je jednostavno u svakom pogledu vrhunska. Čudi me da se ovdje ne govori o njoj?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1550 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/06/2023 : 08:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/06/2023 : 14:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

O Successionu ne treba trošiti puno riječi, serija je jednostavno u svakom pogledu vrhunska. Čudi me da se ovdje ne govori o njoj?



Morat ću je pogurati na vrh liste, napokon..
previše je svega za praćenje,
ali samo pohvale čujem pa bih baš i mogao.
Upravo Mad Men gledam, ni to nisam pratio kako je izlazilo.

Yellowjackets - prva mi je odlična, druga gledljiva iako
u usporedbi solidno slabija.
Nisam znao da planiraju 5 sezona, koji k..
3 bi imalo smisla, ovako njušim rastezanje i usputno srozavanje.
Hmm.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/06/2023 : 23:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ovaj 3 Body Problem izgleda dobro. Je li tko gledao kinesku verziju? Čuo sam da je odlična.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1550 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 22/06/2023 : 09:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Nisam gledao kinesku verziju, ima je cijela na jubitu u dobroj kvaliteti (Partija podijelila s narodom), ali ja sam od ekipe cuo da je neki hvale, a nekima je losa.

Od ovog ostalog sto si naveo, Sucession je tip serije koja me uopce ne zanima, za Yellowjackets se slazem, a Poker Face sam sigurno pogledao prvu i ako se dobro sjecam jos koju i mogu samo reci da mi je losa.

Na streaming-servisu koji koristim mi je iskocila jedna starija izvrsna serija pa je eto opet gledam: Southland https://www.imdb.com/title/tt1299368/

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/06/2023 : 10:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne znam na kakav to tip serije točno misliš, ali riječ je o izvrsno napisanoj i odglumljenoj seriji u fokusu koje su međuljudski odnosi. Preporučio bih ti da barem probaš.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1550 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 22/06/2023 : 10:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
To si sad opisao pola serija koje me zanimaju i jos pola koje me uopce ne zanimaju

Edit: Bilo mi guzvasto na poslu pa nisam stigao do kraja odgovoriti. Serija me ne zanima jer me tematika uopce ne privlaci, niti mi je milje u kojem se odvija zanimljiv. Svjestan sam svih pozitivnih kritika i ocjena i preporuka, ali danas ima toliko toga za gledati i citati da se mora napraviti nekakva selekcija pa eto.

Edited by - fandango on 22/06/2023 16:51:39
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/06/2023 : 17:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma jasno, sve pet.

Ja govorim zato jer sam ju i sam unaprijed prekrižio i onda sam uhvatio malo dok je supruga gledala i shvatio da je to bila greška.

Meni je recimo takva situacija sa Breaking Bad. Nisam nikad vidio niti jednu scenu i sumnjam da ću se hvatati toga.

Bring it on.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/06/2023 : 17:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja od tih "velikih" serija nisam gledao Breaking bad i Lost. Niti ću ih gledati u skorije vreme. Nekako me ni najmanje ne privlači tema (BB), niti kasting (Lost).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/06/2023 : 19:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja ovih dana gledam Banshee i uopšte nije loše.
Ivana Milićević je ženska i po.


https://m.imdb.com/title/tt2017109/

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 22/06/2023 19:39:39
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000