forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 12:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
posalji popis svega sto te zanima na dok.lester@gmail.com

a ja cu trebate neke knjige od lagune. ako znas koga tko je clan kluba citatelja pa ima popust, javi da saljem pare. mrzi me placati postarinu, pa trazim "dobru dusu" koja ispunjava "trazene" uvjete i dolazi u makarsku :-)))
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 12:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam clan, ali nisam uzeo nista vec par meseci pa ne znam da li sam izgubio nesto popusta.. Ali svakako cu ti uciniti.. A javi se ti na sawitch@gmail.com i sve cemo se dogovoriti.. A ja nemam popis, nego bih samo voleo He-mana da imam..
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 12:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
odlicno! ti provjeri vrijede li ti popusti jos uvijek, a ja se navecer bacam na trazenje himena, ovaj he-mana :-))))

uglavnom, zanima me dosta njihovih knjiga pa bih svaka 3 mjeseca uzimao najmanje 10-ak (naravno, ako to tebi nije tlaka). ti samo javljaj sve sto ti treba odavde, bilo stripovi, bilo filmovi i crtani, pa cemo se vec dogovoriti oko isporuke ;-)))
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 12:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Super... Moze.. Ja svakako dolazim za HR za oko 2 nedelje, pa ti mogu poslati iz HR.. Dolazim kod Alfa u Vinkovce sa Culfisom.. A 90% dolazim i u Makarsku.. Tako da bih ti uvek mogao pomoci.. U svakom slucaju imam neki popust kod Lagune, a ako budes uzimao tromesecno popust ce da se vrati sigurno na maksimalu.. I ja cu ti donositi... Pogledaj njihov sajt, i pusti mi spisak na mail i to je to..
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 12:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
evo, veceras cu skinuti sljedece epizode:

05 - Zacarana kraljica Fantosa
07 - Prokletstvo carobnog kamena
08 - Vremenski prolaz
13 - Nepobijediva vojska
14 - Probudjeni Kolos
23 - Orkov najdrazi ujak
24 - Carobnjak kamene planine
38 - Dolina cuda
39 - Neprilike u Arkadiji
45 - Orko je izgubio svoju moc
52 - Grad ispod mora
64 - Protuotrov

(Stara hrvatska sinhronizacija)

ostale kad nadjem ;-)
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 27/03/2009 : 12:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
Sem si poskidal:Supernatural,Price iz kripte,Dexter,Zonu sumraka (stara),Heroje,Jericho,Primeval,Surface,CSI Las Vegas itd pa niti ne stignem pogledati sto bih htio.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 12:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
heroje obavezno, a zena kaze da ni jericho nije los
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 12:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
e, stripje, kad si vec javio, a s obzirom da si ti prava riznica narodnog blaga :-))), dan pomozi da drugu savitju nabavimo himena sa starom hrv. sinhronizacijom. ja sam na netu zasad nasao samo 12 epizoda
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 12:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

heroje obavezno, a zena kaze da ni jericho nije los



Heroji su super, a Jericho mi se svideo... Kad sam video pocetak serije, odusevio sam se.. Dete na krovu vidi "pecurku" na horizontu.. :))
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 12:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dok, nije nista hitno, kad uhvatis vremena...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 13:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
ja sam ti jako brz tip :-)))
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 27/03/2009 : 13:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message  Reply with Quote
Moze se napravi samo,Dok,imas mi reci gdje da to trazim!?Od domacih stvari nisam trazio bas nista,ili bar ono sto kako kazes:sinkronizirano.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 14:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
mislio sam da imas negdje u arhivi. na netu sam pronasao i sâm ;-))

i daj mi posalji boj mobitela jer onaj 095 905 9874 mi javlja da se ne koristi
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 14:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najboljih domaćih serija u poslednjih dvadeset godina:


http://www.youtube.com/watch?v=xK09mSFA7hU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=IGz4H9F1Q3o&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=YhtUEPhtUvs&feature=related



I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 14:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
prvi put vidim

koliko ima epizoda?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 15:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

prvi put vidim

koliko ima epizoda?



36 ako se ne varam. Davala se tamo neke 95-96 godine, i meni je jedna od najboljih. Malo specifičan humor, ali kome se sviđa, dobro je!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 15:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
bas cu potraziti. od domacih serija, osim "bitangi i princeza" i "vratice se rode", nista drugo mi nije valjalo
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 27/03/2009 : 15:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Je li gleda neko Mad Men? Ja sam pogledao sve epizode koje su išle na HRT 2 ponedjeljkom. Skoro je pri kraju prva sezona. Prvih par epizoda su mi bile tak-tak, ali kako je serija odmicala, bila mi je sve bolja. Valjda se kuha pred kraj sezone.
To je ujedno i jedina serija koju pratim na TV-u, ono sedmično.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 15:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Manhunter
Kako je meni ta serija isla na zivce, ti nemas pojma.. Nista drugo na TV-u i ja gledao to...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2009 : 15:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

@Manhunter
Kako je meni ta serija isla na zivce, ti nemas pojma.. Nista drugo na TV-u i ja gledao to...



He he , pa jeste, ova serija je takva, ili ti se baš sviđa, ili te nervira. Tako ja popizdim kad vidim reklamu za "LJubav, navika, panika" ili "Naša mala klinika". Da ne govorim o ovim serijama koje se vrte poslednjih meseci na RTS.
Ja sam ovu seriju gledao više puta, valjao se od smeha u pojedinim epizodama. I još uvek je dobra.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 15:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A tek te kad vidim... To je za nervni slom... Ili kad cujem muziku "Selo gori a baba se ceslja" a cale pojaca do panja...
Razmisljam da kupim "Ranjeni orao" sto je isla skoro na RTS-u.. Cini mi se lepo uradjena, a samo je 2 DVD-a..
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9533 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/03/2009 : 15:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

A tek te kad vidim... To je za nervni slom... Ili kad cujem muziku "Selo gori a baba se ceslja" a cale pojaca do panja...
Razmisljam da kupim "Ranjeni orao" sto je isla skoro na RTS-u.. Cini mi se lepo uradjena, a samo je 2 DVD-a..



Nemojte narednih par recenica pogresno da protumacite, to moji matorci gledaju, pa ja uhvatim usput
Ta serija Ranjeni orao mi se cini nikad gorom patetkom sa malo visim budzetom. A za "Selo" sam u pocetku mislio da je to neki propali pokusaj sprdnje, ali u poslednjih mesec, mozda i vise dana mi se u stvari cini da je serija OK, upravo iz razloga sto vrlo verno prikazuje zivot jednostavnih ljudi kakvi su ti seljaci iz zabacenih mesta po Srbiji. Ima naravno glupih momenata....ali mi se cini da se moze zanemariti.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2009 : 15:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, ja imam averziju i prema samom nazivu "Selo gori a baba se ceslja", a kamoli prema onom liku sto je glumio Sekulu jer mu ne lezi taj naglasak nikako.. Vidi se da nije prirodan..
A Ranjeni orao sam samo jednom bacio pogled i cini mi se OK.. Ako se ne varam Sotra je radio, a njegova Zona i Ivkova slava su mi super...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/03/2009 : 15:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
Ivkova slava je odlicna
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9533 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/03/2009 : 16:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ne znam, ja imam averziju i prema samom nazivu "Selo gori a baba se ceslja", a kamoli prema onom liku sto je glumio Sekulu jer mu ne lezi taj naglasak nikako.. Vidi se da nije prirodan..
A Ranjeni orao sam samo jednom bacio pogled i cini mi se OK.. Ako se ne varam Sotra je radio, a njegova Zona i Ivkova slava su mi super...



Ma sigurno si u pravu sto se toga tice, kazem ti, ja sam samo usput bacao pogled po par minuta, nikad nisam gledao kako treba.
A za Ranjenog orla....sminka, nista vise od toga. Poenta cele serije je kako je zenska cedna, iskrena, casna, bla, bla, bla....kako se to nekad cenilo, prave vrednosti....plus kostimografija, scenografija, i eto ti pogodtka u Srbiji. Ne znam, mozda jednostavno nisam romanticna dusa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000