forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/03/2014 : 16:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Yep!

A vratili se i Hannibal i Americans.

O daaa , Hanibala sam vec pogledao…izvrstno otvaranje 2 sezone..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/03/2014 : 18:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja krenuo jučer sa True Detective.
Svaki dan po jedna opizoda do finala.
Prva epizoda je ok, ali Amerikanci koje sam gledao nakon su me više zabavili.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 04/03/2014 : 20:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ja jučer počeo gledat Hell on Wheels treću sezonu. Malo kasnim ali moram podjeliti svoje oduševljenje. Sjajno!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/03/2014 : 20:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker
Prva epizoda je ok, ali Amerikanci koje sam gledao nakon su me više zabavili.


Amerikanci su strava

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/03/2014 : 21:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Windwalker
Prva epizoda je ok, ali Amerikanci koje sam gledao nakon su me više zabavili.


Amerikanci su strava

E, sad me mamite da to jos veceras pogledam..pizde jedne serijske

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/03/2014 : 18:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
S.H.I.E.L.D. nastavlja pobjednički niz.
A i sljedeća epizoda će bit zabavna. Dolazi Sif.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/03/2014 : 18:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Windwalker
Prva epizoda je ok, ali Amerikanci koje sam gledao nakon su me više zabavili.


Amerikanci su strava

E, sad me mamite da to jos veceras pogledam..pizde jedne serijske


Bili su mi čisto OK ali 10 epizoda mi je jedna od boljih epizoda svih serijala lanjske godine.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 05/03/2014 : 18:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
o kakvim amerikancima pričate?

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/03/2014 : 19:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

o kakvim amerikancima pričate?



http://en.wikipedia.org/wiki/The_Americans_%282013_TV_series%29


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 05/03/2014 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Hvala! Djeluje mi zanimljivo ali trenutno pratim True detective, Blacksails, Arrow, Shield, Almost Human i Helix te nadoknađujem propušteno ( Fringe, american horror story, Breaking Bad ) uskoro će i Game of Thrones...gdje ugurati još jednu seriju...

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/03/2014 : 23:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Americans su mi postali bolji od Homelanda, odlicna prva sezona...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/03/2014 : 00:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Zato jer su Amerikanci relativno novi i još nisu ušli u zasićenje, dok je Homeland imao loš početak treće sezone i neki likovi su počeli još više iritirat.

Al kad bi uspoređivao samo prve sezone, ipak mi je Homeland draži.

Edited by - Windwalker on 06/03/2014 00:37:10
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/03/2014 : 10:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Da, Homeland prva sezona je jedna od najjacih prvih sezona uopce, gotovo pa savrseno. Ali po meni je vec druga sezona imala dosta problema, malo su se pogubili...a i tesko je biti konstantno na toj razini pisanja i price kad se moras mjeriti s onakvom prvom sezonom.
Ali opcenito gledajuci, sama postavka Amerikanaca i smjestanje u 80-te, Hladni rat i ostalo, sve to mi je trenutacno puno zanimljivije za gledanje od vec pomalo isfuranog post 9/11 lova na teroriste.
Tako da cak i ako dodje do zasicenja u sljedecim sezonama, mislim da cu Amerikance gledati s vecim gustom

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 06/03/2014 : 20:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/03/2014 : 21:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Upfff...
Nije da ne volim tv serije ali nakalemilo ih se pun kofer,ruksak i jos neseser...
Prati se...

True detective (dobra atmosfera,selendre Loisiane,fanatizam lokalaca)
CSI LV 14 sezona
Supernatural (vec su dosadile te papazjanije medju aureolama i trozupcima dok je "Sef" odsutan...)
Sleepy Hollow (samo prvu zasad)
Californication
Marvel agents of Shield
The Millers (bezveze...)
Big bang
Mentalist
Hawaii 5-0
Modern family
Cheers 6 sezona (dobra stara serija koju gledam ujutro uz ka(h)(v)fu)
Futurama 7(drugi tjedan pocinjem)
Person of inerest (vec je dosadna kako su rijesili Simmonsa,Root stalno najavljuje neki big AI bang!)
2 broke girls (ovo se gleda udvoje uz muffin)
Almost human(samo prvu pogledao)

Ceka se "Nurse Jackie"....izgleda da cu i ja trebati koji sarenu tableticu kao ona da prodje glava nakon maratona....i tv preplatnike ubijaju,zar ne?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 06/03/2014 21:51:49
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 06/03/2014 : 22:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
House of Cards sezona dva nastavlja u dobrom ritmu, mada mi je prva sezona malo bolja.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/03/2014 : 23:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



I četvrta od šest epizoda sjajna kao i prethodne.
Serija izvorno ima tri epizode po 90 minuta, no HTV je to rascjepkao na 6 x 45.
Svih petero prijatelja je još uvijek živo, no sad su već praktički svi zombiji, prebrzo sazrele i zbivanjima oko sebe i u sebi užasnute osobe koje više ne vjeruju ni u što ni bilo kome.
Kako kaže stariji brat Wilhelm, koji tijekom jeseni 1943. biva uhvaćen nakon pokušaja dezerterstva jer je shvatio da sve odlazi kvragu i da je poraz neizbježan, kakvog sve skupa ima smisla?
Ako se na početku rata boriš iz ideala, jer u nešto vjeruješ i želiš služiti domovini, i ako se u borbama kad ideali nestanu boriš za živote sebe i svojih suboraca, za što se boriš kad svi oko tebe izginu i kad ostaneš jedini preživjeli?
Naturalizam, razaranje, drame u i oko protagonista koji su mentalne i tjelesne ruševine: i spomenuti Wilhelm, i njegov mlađi brat Friedhelm koji biva teško ranjen, i u Wilhelma zaljubljena medicinska sestra Charlotte koja se iz očaja spetlja s liječnikom koji Friedhelmu spasi život, i Židov Jakov koji nakon bijega iz vlaka za konc-logor s Poljakinjom Alinom bježi prema Lodzu, i pjevačica Greta koja će zbog dugog jezika od zvijezde preko noći dospjeti u nemilost, nakon što skupini vojnika kaže da je Reich već propao.
Fascinantna serija o tome da, kako kaže Friedhelm, "rat iz nas izvlači ono najgore, ali svejedno i sutra moramo izići i boriti se".


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/03/2014 : 02:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ima li ovdje ljubitelja azijskih serija, poglavito japanskih i korejskih? Taman počela nova, Three Days na SBS-u, ako ikog zanima.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 10/03/2014 : 09:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Odgleda i zadnju epizodu True detectiva.Odlican kraj odlicne serije.Vidit cemo oce li u drugoj sezoni uspit zadrzat ovako visoku kvalitetu.I bas me zanima koja ce glumacka postava bit u drugoj sezoni.Ovo sta su pruzili McConaughey i Harrelson ce bit tesko nadmasit.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/03/2014 : 10:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jucer se odvrtio posljednji dio prve sezone (True Detective) i naval na web stranicu HBO je bio toliki da su je srusili ...

http://www.mladina.si/154654/naval-na-zadnji-del-nadaljevanke-pravi-detektiv/






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/03/2014 : 16:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Evo nam i americke verzije Les Revenants pod nazivom Resurrection…pogledat cu veceras pilot..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/03/2014 : 17:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Evo nam i americke verzije Les Revenants pod nazivom Resurrection…pogledat cu veceras pilot..





E da, kolko sam skuzio, ovo tehnicki nije americka verzija Les Revenants, nego adaptacija knjige The Returned iz 2013. koja je izasla NAKON Les Revenants. Da konfuzija bude veca, Les Revenants se u Americi prikazuje upravo pod nazivom The Returned, kao knjiga po kojoj je napravljen Ressurection, a radnja je prakticki ista. I da konfuzija bude JOS veca, kanal A&E radi sluzbenu americku verziju Les Revenants.

@ mr murdoc
Javi valja li sta.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 10/03/2014 17:16:54
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/03/2014 : 17:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Moze , cujemo se dante

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/03/2014 : 18:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
“Well, once there was only dark. You ask me, the light’s winning.”

Prekrasan kraj. Iskreno, nisan očekiva optimističan kraj, al mi je drago šta je doista tako i završilo. Dobro i zlo ka univerzalna tematika, primjese filozofije, weird fictiona i noira. Delikatesa!

Nic Pizzolatto, Cary Fukunaga, Matthew McConaughey i Woody Harrelson (ka i svak ko je pridonija ovom remekdjelu) - hvala vam!

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 10/03/2014 18:13:35
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/03/2014 : 20:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
True Detective..sada vec jedna od najboljih sezona svih vremena..tesko ce ovo biti nadmasiti sa sezonom 2 , aliii..imam nekakav cudan predosjecaj da nas ocekuje nesto uistinu grandiozno.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000