forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/05/2014 : 11:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
...dobit cemo oko 90 minuta nikad prije vidjenih scena iz filma



Nemoj očekivati previše jer je riječ o izbrisanim scenama tj. večinom su to scene iste samo snimane iz drugog kuta i sl. Bilo bu tu nekaj scena koje prikazauju Lauru prije ubojstva ali poznavajući dosad Lynch ništa se tu previše novog ne bu našlo, samo je riječ o dobrom marketingu.
Imam dosad gotovo sve ono kaj je izašlo na DVD-u po pitanju TP-a, i serije i filma ali uzimam i ovo izdanje....a i zanm o čemu pišem

a imam ovo:
http://www.amazon.com/Twin-Peaks-Complete-Definitive-Edition/dp/B000UX6THK
http://www.amazon.co.uk/Twin-Peaks-Complete-Season-DVD/dp/B000071IYQ/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1400924091&sr=8-3&keywords=twin+peaks
http://www.amazon.co.uk/Twin-Peaks-Fire-Walk-With/dp/B001LNW2KQ/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1400924125&sr=8-7&keywords=twin+peaks

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/05/2014 : 13:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Hannibal je s jedne strane nešto najiritantnije i najretardiranije ikad, a s druge strane nešto najbolje i najgenijalnije.

WTF???

Red wedding my ass.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/05/2014 : 14:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Ovo kompeltnog sadržaja za Twin Peaks: The Entire Mystery
http://www.blu-ray.com/news/?id=13980

i kak sam rekel za novi materijal, bilo budu to tzv. alternativne scene dobrim djelom:
Disc Nine:
Twin Peaks: Fire Walk With Me
The Missing Pieces: Deleted/Alternate Scenes (HD) – NEW!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/05/2014 : 15:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Finale Hannibala je krvoproliće u svoj svojoj veličanstvenosti!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/05/2014 : 20:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Druga sezona True Detectivea:


http://www.tportal.hr/showtime/tv/335048/Procurili-novi-detalji-o-drugoj-sezoni-Pravog-detektiva.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/06/2014 : 00:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ovaj Hannibal je s jedne strane nešto najiritantnije i najretardiranije ikad, a s druge strane nešto najbolje i najgenijalnije.

WTF???

Red wedding my ass.


Ja ga gledam samo zbog Mikelsena.
najnelogičnija serija ikad.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/06/2014 : 00:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Croossbones=smetje
Fargo=OK.
Halt and catch fire=može biti zanimljivo.
Penny dreadfull=nakon tri epizode me već počelo zamarati.
Turn=Gledam ga samo zbog doba u kojem se odigrava.crvenih mundira nikad dosta.
The Americans=podnošljivo.
Vidit će mo što donosi ljetna šema?


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/06/2014 : 20:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
danas počinjem gledati Orphan Black. treba mi neka nova serija.
od Breaking Bad se ničemu nisam ozbiljnije posvetio. da vidimo koliko će mi ovo držati pozornost.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/06/2014 : 21:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Zakon je Orphan Black.
Tatiana
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/06/2014 : 23:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Odlično finale za Silicon Valley. Simpatična serija koja je svakom epizodom postajala sve bolja, otkačenija i sigurnija u svoj šarm. Na koncu je to i dalje dobra stara priča o Davidu i Golijatu upakirana u jezik programera, a koji je itekako pristupačan i laicima.

The scena o masturbaciji svima u dvorani i inspiracija koju Richard iz nje izvlači je epitom štiha serije.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/06/2014 : 17:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Budući da ionako zaostajem za svim modernim tokovima, ovo zakašnjenje i nije strašno. Odgledah True Detective.

Sad, mislim da jedno gledanje nije dovoljno za detaljniju analizu, dublje promišljanje bilo čega. Najbolje ideje vam obično padnu na pamet tek na drugo gledanje, kada ste oslobođeni pritiska striktnog praćenje radnje i uzorčno-posljedičnog toka. Tada bolje... hvatate atmosferu, ideje koje pokreću dijelo, neizgovoreno i nepokazano. I, još bitnije, već imamo dva odlična Gulova teksta o seriji, sa kojima se uglavnom slažem, tako da je mnogo toga što sam htio reći sada suvišno, ponavljanje.

Da, kraj je sjeban i mlak. Najviše vrijeđa što se nije dovoljno daleko otišlo u prikazivanju zavjere na državnom nivou, u stvari ne zavjere - već jednostavnom mehanizmu vrijednovanja ljudskih života koji trpimo. Toliki životi su nebitni. Ovo zlo, "institucionalno" je potpuno ispušteno iz vida, zarad izolovanog rednecka u močvari, koji nam ne govori NIŠTA. Da, apsolutno besmisleni negativac koji banalizuje sve što se dotada gradilo, jedna praznina koja nije oličenje Zla - već samo malo, lično ludilo neuronskih puteva, kako bi Rast rekao. Neki bi rekli - a šta očekivati od manijaka koji kasapi djecu i žene? Smisao? Neki viši cilj? Samo jednu podivljalost nagona, iskrivljenu sliku svijeta koja se ne poklapa sa normalnom, sa prihvaćenim - to je rješenje većine ovakvih zločina u stvarnom životu. Da, ali onda nijedan od nagovještaja metafizičkog zla nema smisla, "vrijeme je pljosnati krug" i ostala grananja ka filozofiji su bulažnjenja, i sve ostaje u okviru ovoga malog svijeta u kome živimo, u nekoj kartoteci arhivi bilježnici, objašnjeno od tačke A do tačke B - a upravo se takav svjetonazor napada kroz čitavu seriju. Veliki dio tenzije koju osjećamo je upravo sukob detektivskog, logičkog razmišljanja, uklapanja djelića i nevjerovatnih događaja u smislenu sliku - spram haosa, momenta, impresije, drame u našoj glavi, virova života koji se ne daju sklopiti iz naše male perspektive.



Razmislimo o onome što govori glavni negativac, i neki od ostalih likova. Transcedencija. Izlaz iz ove ravni stvarnosti, iz zarobljenosti u iluziji identiteta, vremena, morala. Sve što činimo, činimo u materijalnoj ravni, koja nosi bezbroj ograničenja, žalosti i razočaranja. U kojoj smo uvijek tek jedna tačkica, koja zamišlja da je sve (kako lijepo kaže Rast). Ukoliko je to sve što postoji - onda moramo zgrabiti sve što možemo, uživati i proživljavati, mireći se sa sudbinom, voleći je. Ali... ako postoji drugi svijet... čak i ako ne postoji, imaćemo potrebu da ga zamišljamo i sanjamo - a sama mogućnost istog je ljude kroz istoriju bacala u mahnitost. Ubice u seriji ne mare previše ni za tuđe ni za svoj život - čak bih rekao da su oni u potpunosti zašli u ono zlo koje je Rast tek okusio. "Zlo", jer stremi ka nezamislivom, ka oslobođenju. I onda vidimo problem kraja - činovi nasilja su i dalje čvrsto na ovoj strani, ne vode nikuda, transcedencija koja nam je kroz seriju obećavana je laž. Ostaje samo loša kopija "Teksaškog masakra motornom testerom" - sa sve kućom, redneckima, incestom i kasapljenjem, ali kopija koja ne shvata čistu košmarnost tog velikog filma, njegovo odricanje optimizma. Kopija koja preuzima samo ikonografiju zarad daleko slabijih ideja i namjera, svodeći je na puke kulise. Kao da su pisci serije, ako su uopšte i shvatili ideje koje provlače, odlučili da bi SVJESNOST bila previše bolna, nepopularna, suprotna idealima prosječnog gledaoca. Čini se da hrabrost polako nestaje iz redova mnogih umjetnika.

Ne, meni je i Marti simpatičan. On je... dobar, na neki način, ali njegova dobrota je mala kao i on sam, bez zamaha, veličanstenosti, svijesti. To je "dobrota" koja svima želi istu sudbinu: normalan život, porodicu, uklopljenost. "Ne razmišljaj previše o tome. Smiri se" - vrišti ova srednja klasa. Njena srž je statična, njen univerzum omeđen. Marti je čovjek ograničenja koja nas drže u kalupu onoga što nazivamo "ljudskim", sitnih zadovoljstava. Marti je prigrlio stvarnost i zna kako stvari funkcionišu, zna da se neki ljudi nikada ne mogu kazniti, zna da postajemo "buddies" sa nekim ako mu napričamo dovoljno o pivu pecanju ragbiju, ako mu pomognemo da se vrati na "pravi put", ako mu pričamo utješne laži kada mu je teško. I uprkos svemu tome, Marti mi nije nesimpatičan - jer predstavlja jedan svijet sigurnosti, mišljenje većine od koga se teško odvojiti. Marti je poznato - "voleti znači poznavati". Ali Marti nas ne uzbuđuje kao druga strana, kao Zlo, kao ekscentričnost i opsesija. Niti izaziva zapitanost - biti Marti znači ne pitati se previše duboko!



A Rast, gledalački favorit? Da li on treba da nam bude simpatičan? Zašto? Rast predstavlja one aspekte koje mnogi od nas potiskuju u svakodnevnom životu, koje ignorišu i smatraju teretom, neželjenim dijelom ličnosti. Gledati ove aspekte oličene na ekranu, slobodne i namećuće, je samo po sebi vrsta katarze. Rast je svi mi, projekcija. Svi mi koji nekada imamo čudne misli, "gomilu ludih sranja". Svi mi kojima je ovaj svijet nerijetko mali i siv. Svi mi koji se zamaramo od konvencija koje omogućavaju bezbijednost (ne biti sam, biti voljen i cijenjen), ali često ubijaju spontanost i slobodu. Svi mi koji smo ubijeđeni da ne možemo pronaći sebe u putevima koji nam se nude. Da, Rastovo ponašanje sa kolegama, njegov nedostatak kontakta, hladnoća - jesu stvarni problemi, antisocijalnost. No da li oni potiču od toga što ne pokušava komunikaciju, ili što odveć otvoreno govori i misli, i ne zamara se prividima i fasadama? Šta ako se Rast samo izdiferencirao preko granice koja je moguća u našem društvu, ako razjeda samo društveno tkivo nijemo ukazujući na njegova ograničenja i kompromise? Da li je Rast Stepski vuk - zarobljen na granici dva svijeta, vezan malograđanijom, ali i suštinski neuklopljen u istu?

Nihilizam sam po sebi nije mirenje sa ograničenošću postojanja. Sama svijesnost o istoj je vid bunta, možda i jedini mogući. Kroz seriju imamo tri puta. Prvi... "bog nas je stvorio onakve kakvi smo, i u njegovim očima nemamo mana", kako kaže jedna djevojka, Martijeva ljubavnica, i još jedan lik. To je rješenje, ali ni ono nije ljudsko - jer obuhvata slijepo prihvatanje realnosti, nagona, samih sebe, amoralnost najvišeg stupnja. A ljudsko je upravo: razlikovati, ocjenjivati, mijenjati, odvajati i objašnjavati. Ova izjava, ova filozofija, ponavljam, nije nemoralna, baš kao što ni životinja ne može biti nemoralna. To je način koji prihvata dobar dio svijeta danas: jednostavno živjeti, postojati, ići od jedne situcije do druge vođen impulsima. Mladi u raljama poroka, jednostavne duše bez cilja u životu, odgovornosti, koji ne apstrahuju i ne filozofiraju o tkivu života - sa prazninom u sebi; ali ta "praznina", kako se nama čini, je njima smisao. A onda je tu drugi put, Marti, put klasične ljudskosti. Pravila odgovornoti dužnosti pravda. Društvo u kome svako radi svoj posao, koje uzima jedan aspekt stvarnosti, nas samih (porodični život, bogatstvo, uspjeh, moralnost, zajedništvo... mnoštvo nijansi) i uzdiže ga iznad svih ostalih, razvija ga do krajnosti dok nismo slijepi za drugo, za moguće i drugačije. Ali i taj put nerijetko zamara; Marti podliježe iskušenju i vara ženu, pije do besvijesti - "daje sebi oduška", stupa na prvi put, lišen odgovornosti.



A treći? Ne intrigira li nas on najviše? Treći put kao sukobljen sa stvarnošću; izazivač, ispitivač, nezadovoljnik. The other side, udaljena od ljudskog i normalnog koliko je to moguće, pogleda uperenog ka zvijezdama, "ka prvoj priči", ka osnovi i smislu. Nije to "dobar" put, u smislu da je čast slijediti ga. I većina ga i ne slijedi. On može završiti u Karkosi i zločinima, najgorim monstruoznostima, ili u vječitoj zapitanosti i želji, u Rastovoj opsjednutosti. Uvijek mi se činilo da je najbolji prikaz ovakvog puta dat na samom početku Barkerovog "Hellbound Heart", kada je kutija otvorena, ka nepoznatom (ka Kenobitima), od strane čovjeka kome je muka ovoga svijeta, koji želi još, koji ne zna za granice ili ih ruši.

I šta nam na kraju ostaje? Rastov završni monolog koji ću što prije zaboraviti, jer mi je muka od njega? Ja ću ipak pamtiti sliku mračne, propale zemlje, optimizma koje se ruši, mjesta, mračnih i tihih, na kojima skoro osjetimo cijepanje vela Stvarnosti... geto i močvara, pustoš i mrak, sve to što nas privlači dok ih gledamo na malim ekranima, dok preživljavamo živote i katarze koje nam daje umjetnost, vještina nestvarnog.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/06/2014 : 18:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Moj esej za serijalu na temu True Detective. :)

http://www.serijala.com/izdvojeno/recenzija-true-detective-glavni-ovogodisnji-tv-fenomen/

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/06/2014 : 18:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Dobar tekst, svakako uravnoteženiji od moga. Ja ipak ne pratim tokove moderne televizije, i spadam u dio publike kojima se najviše dopao lavkraftovski sentiment i nihilističke ideje, i koja se osjeća donekle prevareno. Ipak ne osjećam previše gorčine prema True Detective, jer je dobar dio serije i dalje odličan i zakovao me je za ekran puna dva dana. Zaboravio sam da kažem kako me je oduševila scena na kraju četvrte epizode, u getu - fantastično!, a čak nisam ni neki ljubitelj akcionih filmova.

I sam sam primjetio dosta kritike američkog Juga i specifične "religioznosti", ali sam odlučio da se fokusiram na te, uslovno rečeno, metafizičke elemente. I mislim da je iz osnova pogrešno prikazivati taj famozni Jug kao leglo zla i zaostalosti, koje opstaje uprkos ostatku dobrih, zdravih, demokratskih SAD; bolje je reći da se ta trulež hrani i preživljava konto truleži ostatka zemlje, samo što su oblici represije na Jugu siroviji od onih na Sjeveru. Uostalom, religija nije tako jednostavna kao što Rast prilično brzopleto zaključuje.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/06/2014 : 18:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Odlično si ti to sročija, stari, svom tekstu zamjeram previše pretencioznosti. Još se tražim u pisanju, triba tu još puno vježbe za neku kvalitetu. :)

Šta se tiče same serije, fascinanto je kako je u tako malo vrimena i epizoda zapalila publiku kao malo koja prije nje. Pizzolatto ima jako puno potencijala, željno iščekujem 2. sezonu, jer ako i nju rasturi, tražit će ga sve moguće tv kuće, a možda i filmske. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/06/2014 : 19:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Evo moj esej.

True Detective
Odlična serija.
Pogledaj!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/06/2014 : 01:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Odlično finale za Silicon Valley. Simpatična serija koja je svakom epizodom postajala sve bolja, otkačenija i sigurnija u svoj šarm. Na koncu je to i dalje dobra stara priča o Davidu i Golijatu upakirana u jezik programera, a koji je itekako pristupačan i laicima.

The scena o masturbaciji svima u dvorani i inspiracija koju Richard iz nje izvlači je epitom štiha serije.


Kako ovo ja nisam već do sada vidija???
Uglavnom,greška je ispravljena a sezona je pogledana iz cuga

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 09/06/2014 : 08:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Silicon Valley sam i ja pogledao za vikend i mogu samo reći ŠTETA što nema više epizoda u prvoj sezoni, brzo pregledao. Odlično.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
262 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 09/06/2014 : 15:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
za mene je True Detective najveće intelektualističko preseravanje, artsy fartsy deepthoughts wannabe, hipstersko isforsirana pozerština sa mnogim dobrim dijalozima, scenama, gluamckim izvedbama i ponekad odlicnim reziranjem i kinematografijom, rada kamerom i to

ali sve u svemu, ogromni hype koje je poprimila kada više sajtova artikulira ono što ekipa onda dalje ponavlja, u stilu ono-što-cool-djeca vole navela me da ju mrzim još više

hbo je po meni definitivno propao i zajedno sa lošim sladunjavim mediokritetom od GOT (knjige su fenomenalne i preoriginalne) jako je daleko od svog zlatnog razdoblja

ne mislim na ove dvije recenzije gore, koje nisam još ni pročitao jer mi se više neda čitati o toj seriji, samo sam htio tu pribilježiti što sam mislio o njoj dok ju ponovno jednom ne pogledam i sa distance promotrim taj fenomen

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita

Edited by - Andrey on 09/06/2014 15:49:00
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/06/2014 : 16:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Dan poslije 70. rođendana od duge i teške bolesti preminuo je Sam Kelly, legendarni kapetan Hans Geering iz neponovljive i trajno kultne humoristične serije "´Allo ´Allo".
Tijekom otprilike 40 godina karijere ostvario je niz sjajnih uloga, a pored nastupa u "´Allo ´Allo" najviše se afirmirao ulogom u humorističnoj seriji "Porridge" koja se emitirala od ´74. do ´77., a na temelju koje je ´79. nastala i istoimena krimi-komedija Dicka Clementa.
Mogli ste ga vidjeti i u serijama "Inspektor Morse", "Haggard", "Policija", "Frostov pristup", "Umorstva u Midsomeru" itd., a Mike Leigh mu je u svojim filmovima "Topsy-Turvy" i "Sve ili ništa" povjerio važne sporedne role.
Bio je izvrstan komičar ali i dramski glumac kojeg ću se barem ja uvijek sjećati po onom "clap!" na koje sam umirao od smijeha.
Neka mu je laka zemlja...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 15/06/2014 : 17:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
'tler!
Pocivao u miru.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/06/2014 : 17:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Još malo o Samu Kellyju...
Obavijest o smrti i posljednji interview s njim na BBC-ju, plus okupljanja dijela postave serije 2011. godine:











Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 01/07/2014 : 00:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Jel gledao neko pilot novog Fleša ili svi cekaju Oktobar?

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Menjolik
Starting Member



Serbia
18 Posts

Member since 01/06/2012

Posted - 01/07/2014 : 21:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Menjolik's Homepage  Send Menjolik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Jel gledao neko pilot novog Fleša ili svi cekaju Oktobar?



Odgledao sam i mogu ti reći da je Fleš pomalo treš. :) Šalu na stranu, dijalozi su prilično retardirani, priča je piterparkerovska, pri tom, dvodimenzionalni Beri Alen sve vreme cmizdri i vrlo je neodgovoran i nezreo za nekoga ko se bavi forenzičarskim poslom. Podseća na seriju Arrow, što je i očekivano, samo nekako nezanimljivije. Interesantno je jedino to što su na sve strane nagoveštaji da je tu negde i Brus Vejn, Hal Džordan i generalno čitav taj univerzum, pa jedino da se nadamo da će pre il' kasnije snimiti i Džastis Ligu. :)
Prema mom mišljenju, ovo neće baš da pije vodu, a, kanda nisam mnogo ni očekivao.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 04/07/2014 : 01:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
U 20-ak dana sam odgledao sve sezone Igre prijestolja (prije nisam gledao i nisam pročitao knjige) i serija mi je sjajna. Za popunjavanje rupa u znanju je odlično poslužila wiki of ice and fire. Pomalo se nabrijavam na čitanje knjiga.
Preporuke.

Večeras sam završio s True detective. Čudna serija koja me držala na rubu sjedala. Nevjerojatno mi je da se za televiziju rade ovako kvalitetne stvari. Rust i Marty glume za 5, ne znam koji je bolji. Uvodna špica i song su fenomenalni.
Preporuke x2.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 04/07/2014 : 02:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Pocni sa knjigama, neces pogresiti:)

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000