forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/07/2014 : 10:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Upravo je objavljeno prijevodno izdanje biografije Davida Jasona.
Zanimljiv tekst na tportalu:


http://www.tportal.hr/showtime/tv/343310/Otkriveni-nepoznati-detalji-iz-zivota-Del-Boya.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 27/07/2014 : 19:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Sam Raimi i Bruce Campbell će od kultnog EVIL DEAD-a napraviti televizijski serijal.

http://www.ign.com/articles/2014/07/26/sdcc-2014-sam-raimi-and-bruce-campbell-making-an-evil-dead-tv-series
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 03/08/2014 : 01:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Dovršio Hannibal 2. sezonu. Genijalno, savršeno. Prva sezona Hannibala mi je bila super, ali ova druga je neopisivo napeta i preodlična.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 06/08/2014 : 10:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Bazinga!

http://www.theglobeandmail.com/life/celebrity-news/the-a-list/big-bang-theory-stars-triple-their-salaries/article19911858/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/08/2014 : 22:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Iz epizode u epizodu sve bolje i bolje..ovo ce mi izgleda biti serija koju cu konstantno pratiti.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/08/2014 : 11:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nakon pete epizode odustao od The Strain...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/08/2014 : 13:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A ja sam se još više zainteresirao za Strain.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/08/2014 : 14:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Ja sam nakon pete epizode odustao od The Strain...




Mda, i meni je nekako postalo mlako ..
šteta, jer početak je baš obećavao.
No što sad, gledam do kraja

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/08/2014 : 16:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nesto frisko i mozda zanimljivo.




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 19/08/2014 : 20:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by dante

Ja sam nakon pete epizode odustao od The Strain...




Mda, i meni je nekako postalo mlako ..
šteta, jer početak je baš obećavao.
No što sad, gledam do kraja



Meni ni početak nije obećavao

gledam dalje jer me minimalno drži središnji misterij, al' mi iz epizode u epizodu dijalog, skupa s glavnim likom, ide sve više na nerve.

Neka je del Toro, i nek je sve lijepo ušminkano s vizualne strane al' scenarij je dno dna (barem u ove prve četiri epizode što odgledah)

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 20/08/2014 : 09:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
The Strain, otprilike se slažem s flerom i matom. Razvodnjeno previše za moj ukus, sporo, s tim da meni i vizuelno to sve izgleda prosječno.
The Leftovers, toliko se pokušava prikazati ljudska drama da mi to sve skupa izgleda dosta pretenciozno i usiljeno, također radnja se sporo odvija, informacije na kapaljku.

Pogledaću od obje prvu sezonu, pa odlučim da li da nastavim.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/08/2014 : 10:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Najbolji, kao i u svemu

Dave Grohl's New HBO Series 'Foo Fighters

http://www.billboard.com/articles/business/6205332/dave-grohls-new-hbo-series-foo-fighters-sonic-highways-sets-premiere-date

http://www.rollingstone.com/music/news/dave-grohl-to-tour-recording-studios-in-new-hbo-show-20140514

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 27/08/2014 : 01:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Upravo završio sa gledanjem American Horror Story: Coven. Dojmovi su takvi da je bolje da ih nema. Prva sezona AHS-a mi je bila onak´ malo labava, ali sve u svemu nije jako loša. Druga sezona mi je bila dobra (sve osim kraja) i drži pažnju. Ova treća sezona je čisto smeće. Fuj!!! Infatilna predvidljiva glupost. Serija se zove Horror Story, a u cijeloj sezoni Covena niti jedna scena me nije ni najmanje prestrašila. Ni sam ne znam kako sam se natjerao da pogledam sezonu do kraja.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/08/2014 : 08:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Vise nije tajna niti cudo da se filmasi opredjeljuju za rad na tv serijame...na srecu.
Izvrstan show pod palicom Steven Soderberga i odlicnim Clive Owenom u glavnoj ulozi.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/08/2014 : 12:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Marin Scorseseu svoj izvrsni Shutter Island snima kao TV seriju pod nazivom "Ashecliffe"! To sam siguran da bu bilo odlično!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/09/2014 : 02:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
The 100

Ne vjerujem kaj sam upravo pogledao.
Serija o hrpi teenagera i još je na CW-u? Dakle, ukočena gluma, likovi na maksimumu iritantnosti i izlijevi teenagerske retardacije? Right???

WRONG!!!

Serija je neka mješavina Hunger Gamesa, Losta i Jericha.
Zemlja je poharana nuklearnim ratom i preživjeli sa svemirske postaje nakon 97 godina pošalju 100 teenagera delikvenata da vide je li Zemlja 'preživljiva'.
Ne zvuči baš pametno, al ok.

I pogledate prvu epizodu, vidite hrpu iritantnih likova, ali i dovoljno zabave da nastavite gledati barem da vidite hoće li i kako će ti likovi pomrijeti.
I onda se dogodi nešto nevjerojatno. Serija iz epizode u epizodu evoluira. Likovi se razvijaju i postaju simpatični. Oni kojima si želio smrt, sada navijaš za njih. Događaju se nenadane i nepredvidive stvari (samo čekajte kraj treće epizode, koji me je kupio).

Serija se bavi temama preživljavanja ljudske vrste, žrtvovanja za veće dobro i razvojem likova.
A ima i dosta akcije, napetosti i SF-a.
Do kraja sezone se puno poboljša, a zadnje dvije epizode su nešto pre-epsko što se rijetko viđa u serijama.
Naravno, nađe se tu i cheese dijaloga i teenagerskih budalaština, ali dobre strane serije ih itekako zasjene.

Ljudi koji vole samo serije tipa Wire, Breaking Bad i Sopranos, i nisu otvoreni ni za što drugo i drugačije, nek bježe od ovog ko vampir od češnjaka.

A svi ostali koji vole zabavne serije, velika preporuka!

Žao mi je što ovu seriju nisam počeo pratiti na vrijeme, al sad od druge sezone mi je pri vrhu liste.
I sigurno u top5 novih serija u prošle 2-3 godine.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/09/2014 : 08:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ju pogledao. Nije loša serija, ali neke epizode sam zbog drugih obaveza pogledao onako na brzinu uz premotavanje.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/09/2014 : 16:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Intruders

WTF...pogledat cu jos koju epizodu jer pilot je


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/09/2014 : 16:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Veceras pocinje zadnja sezona Boardwalk Empirea, skracena na osam epizoda


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/09/2014 : 16:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Iz epizode u epizodu sve bolje i bolje..ovo ce mi izgleda biti serija koju cu konstantno pratiti.


Koja odlicna serija..kakva sezona
Gleda li jos tko ovo , cisto da mi potvrdi ili da mi negira moj wooow ?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 09/09/2014 : 17:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Gledam ja Leftoverse i nisam pretjerano oduševljen. Ima dovoljno misterije da me drži budnim, ali ima i dosta praznog hoda i već sam spomenuo usiljene ljudske drame. Vrhunac epizoda 8., finale ok, moglo i bolje.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/09/2014 : 18:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Gledam ja Leftoverse i nisam pretjerano oduševljen. Ima dovoljno misterije da me drži budnim, ali ima i dosta praznog hoda i već sam spomenuo usiljene ljudske drame. Vrhunac epizoda 8., finale ok, moglo i bolje.

Tu su mozda djelomicno i u pravu, ali bas te scene imaju nekakvu jebeno dobru glazbenu podlogu i dobiju me na sentimentalnost....starim izgleda

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/09/2014 : 19:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja sam cuo toliko podijeljenih misljenja o toj seriji da sam ju jednostavno odlucio staviti na cekanje dok ne zavrse ove serije koje me stvarno zanimaju, pa cemo onda vidjeti...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/09/2014 : 16:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nova serija sa zombie tematikom, upravo se spremam pogledati pilot.

Z Nation


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/09/2014 : 17:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Valjda će biti bolja od TWD-a. Ja sam ultrafanatik za horrorce, a naročito za Zombije ali TWD sam stao gledati na početku druge sezone. Bili su tak spoooooriiii...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000