forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Rip Kirby nova kolekcija komplet u 5 knjiga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/12/2009 : 08:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by rommel

moram priznat da nije tuzno da bi bilo smješno - rip kirbya koga je nemoguće naći igdje - pogotovo ovo kasnije ako uspije - vi prićate o papiru


da,tako je...hebo vas papir



Cuj, nekima je papir bitan, nekima otisak, nekima naslovnice, nekima prijevod.

Valjda mogu pricati o jedinom detaljcicu kojim nisam bio zadovoljan u moru Fibrinih izdanja (papir u Fulu). Tim vise sto sam Fulu kupio, a i Kirbyja cu vrlo vjerojatno kupiti. Ja bih isto Kirbyja na offsetu!!!

Ako nekoga smetam, moze me poslati u filter. Ili u kujac.


kupim ti ja arak papira :)
NHF
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
718 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 04/12/2009 : 08:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Shuckey
Valjda mogu pricati o jedinom detaljcicu kojim nisam bio zadovoljan u moru Fibrinih izdanja (papir u Fulu). Tim vise sto sam Fulu kupio, a i Kirbyja cu vrlo vjerojatno kupiti. Ja bih isto Kirbyja na offsetu!!!


kupim ti ja arak papira :)
NHF



Po treci put - bitno je KOJEG papira.

Hrvoje Bratanic AKA Šuki
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/12/2009 : 09:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
kojeg želiš naravno praznog....bit će ti gušt listati ga
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/12/2009 : 11:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by rommel

moram priznat da nije tuzno da bi bilo smješno - rip kirbya koga je nemoguće naći igdje - pogotovo ovo kasnije ako uspije - vi prićate o papiru


da,tako je...hebo vas papir



Cuj, nekima je papir bitan, nekima otisak, nekima naslovnice, nekima prijevod.

Valjda mogu pricati o jedinom detaljcicu kojim nisam bio zadovoljan u moru Fibrinih izdanja (papir u Fulu). Tim vise sto sam Fulu kupio, a i Kirbyja cu vrlo vjerojatno kupiti. Ja bih isto Kirbyja na offsetu!!!

Ako nekoga smetam, moze me poslati u filter. Ili u kujac.


čuj,nije ni meni svejedno koji će bit papir,ali kad markos,koji je tvrdoglav,tako odluči,moš se slikat...bit će kako on kaže i kako mu se poslože kockice...a sigurno da neće naptaviti neko jebivjetar izdanje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3542 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 08/12/2009 : 04:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
IDW-ova prva knjiga u ponudi na Amazonu, ali to sad većini više i nije tako bitno...
http://www.amazon.com/Rip-Kirby-1-Alex-Raymond/dp/1600104843/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1260242884&sr=8-1

Svejedno, pošto ovde ide samo Raymond, ipak sam odlučio da pazarim i tih 5 knjiga, da imam i original.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 08/12/2009 : 04:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

IDW-ova prva knjiga u ponudi na Amazonu, ali to sad većini više i nije tako bitno...
http://www.amazon.com/Rip-Kirby-1-Alex-Raymond/dp/1600104843/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1260242884&sr=8-1

Svejedno, pošto ovde ide samo Raymond, ipak sam odlučio da pazarim i tih 5 knjiga, da imam i original.


welcome to the twilight zone

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9587 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/12/2009 : 12:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

IDW-ova prva knjiga u ponudi na Amazonu, ali to sad većini više i nije tako bitno...
http://www.amazon.com/Rip-Kirby-1-Alex-Raymond/dp/1600104843/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1260242884&sr=8-1

Svejedno, pošto ovde ide samo Raymond, ipak sam odlučio da pazarim i tih 5 knjiga, da imam i original.



snob


PS
jel sam ti rekao da ce opet da se pojavi nevernice

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 08/12/2009 12:13:05
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20935 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2009 : 09:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Posle Valianta, josh jedan klasik krece iznova ove godine. Lepo! Volim kad se neguju stare, proverene vrednosti.


A ko je to počeo da izdaje Valianta iznova u 2009 godini ???
@Markos
Prvo, sve čestitke na ovom potezu!(pre neko veče sam razmišljao da li će se neko baciti na izdavanje ovog sjjjjajnog junaka, ne znajući za ovaj topic)
Da li imaš nameru u skorijoj budućnosti da izdaješ i Džima iz Džungle ?
Ono malo DžiDž što sam pročitao po kvalitetu mi je čak i iznad Ripa Kirbija, a usudio bih se reći , par nijansi ispod fenomenalnog Valianta (to pre svega prosuđujem na priči iz Giganta, ona mi je najviše u sećanju )

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9587 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 09/12/2009 : 11:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Gil-galad

Posle Valianta, josh jedan klasik krece iznova ove godine. Lepo! Volim kad se neguju stare, proverene vrednosti.


A ko je to počeo da izdaje Valianta iznova u 2009 godini ???



http://www.amazon.com/Prince-Valiant-Vol-1-1937-1938/dp/1606991418/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1260354697&sr=1-1

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20935 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2009 : 14:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Aha, na to je mislio.
Ma to me uopšte ne zanima, ni naše izdavače ne mogu da ispratim, kamoli strane.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 09/12/2009 : 15:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Rijetko kad zalazim u ovaj podforum, ali drago mi je što sam zalutao.Odlično za Kirbya, odlično za Markosa, odlično za nas.To!

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2009 : 19:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Kirbyja ću sigurno kupovati.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15458 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/12/2009 : 13:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja jako volim Stevea Canyona i Johnnyja Hazarda. Medjutim. Svojedobno sam se bio napalio na Canyona kad sam vidio Checkers izdanje - kao, super, mogli bi se iskoristiti njihovi materijali (bas su mi fora one pasice gdje se vidi dobar dio crteza koji je ostavljen za napust, van kadrova). Ali sam se ohladio kad sam ga malo pazljivije pogledao, jer unutra ima dosta pasica koje su u losoj rezoluciji. Tako da ne znam sto cu s tim, moram odlučiti. Dicka Tracyja i Spirita, sram me i reći, nikad nisam čitao, nekako me nisu privlačili, za razliku od SC i JH.

Za format, meni je prva asocijacija na Rip Kirbija Stripoteka i tamo mi je dobro funkcionirao u A4 (ako se dobro sjecam, isle su 4 pasice po stranici?). Vidjet cu kako ce funkcionirati kad dobijem materijale. U svakom slučaju, odabrat ću opciju koja mi se bude najviše sviđala.



to bi bio šlag na tori a ko prilog karla vikinga i phila corigana

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/12/2009 : 16:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> Dicka Tracyja i Spirita, sram me i reći, nikad nisam čitao, nekako me nisu privlačili, za razliku od SC i JH.

Da, Bonellijevci ne volu nissta karikaturalno.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 23/12/2009 : 22:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
koji zakon!!!
markose majstore. a bas danas kad smo se sreli u shopu sam prelistavo to americko izdanje i neckao se dal da ga kupim odma ili neki drugi put.
vec pune vrecice bozicnih pizdarija su me sprijecile da ga ne kupim odma.
sad kad znam da ces ga ti izdat, necu ovo ni uzimat.
siguran sam da ce tvoje bit jos i bolje! : )

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 23/12/2009 : 23:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by rommel

drago mi je da je markos rekao jer sam slučajno znao za to ali sam se pazio da ne izlanem nepotrebno prije vremena...


Pa dobro, sad se možemo pohvaliti da i prevodiš:)


dal' je to za hvalu vrijeme ce pokazati



ja vjerujem u tebe, rommele!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29177 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/12/2009 : 23:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

koji zakon!!!
markose majstore. a bas danas kad smo se sreli u shopu sam prelistavo to americko izdanje i neckao se dal da ga kupim odma ili neki drugi put.
vec pune vrecice bozicnih pizdarija su me sprijecile da ga ne kupim odma.
sad kad znam da ces ga ti izdat, necu ovo ni uzimat.
siguran sam da ce tvoje bit jos i bolje! : )


Da sam te vidio da listas, rekao bi ti:) Pa, sad kad sam ga i ja prolistao, mislim da mogu reći da će biti bolje, bez lazne skromnosti. Materijali su isti, (mada, potrudit cu se nabaviti materijale iz jos par izvora, ima nemalo "sumnjivih" pasica) ali dizajn i format ce biti, po meni, bolji.

Trouble will find me
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 24/12/2009 : 00:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dzuka

koji zakon!!!
markose majstore. a bas danas kad smo se sreli u shopu sam prelistavo to americko izdanje i neckao se dal da ga kupim odma ili neki drugi put.
vec pune vrecice bozicnih pizdarija su me sprijecile da ga ne kupim odma.
sad kad znam da ces ga ti izdat, necu ovo ni uzimat.
siguran sam da ce tvoje bit jos i bolje! : )


Da sam te vidio da listas, rekao bi ti:) Pa, sad kad sam ga i ja prolistao, mislim da mogu reći da će biti bolje, bez lazne skromnosti. Materijali su isti, (mada, potrudit cu se nabaviti materijale iz jos par izvora, ima nemalo "sumnjivih" pasica) ali dizajn i format ce biti, po meni, bolji.



eto, a nije ni tako friska vijest. placam danak neredovitom posjecivanju foruma!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 24/12/2009 : 00:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam Rip Kirby-ja od Fibre jer ce sigurno biti kvalitetno izdanje..nadam se da ce ici po najmanje dvije knjige od jednom ..ali nema veze samo da ide...

Americko izdanje sam vidio i format mi se ne svidja a i ima neki kaisevi su slabijeg kvaliteta [iako mi se cini da sam iste vidjao u drugim izdanjima u boljoj rezoluciji itd...]

kad smo kod stripa, prije neki dan sam slucajno 'otkrio' bar za sada mi izgleda kao dobar strip Garth--narocito dobro nacrtan- [daily mirror] ali samo od crtaca Frank Bellamy-ja...Cisco Kid ce da izda jedan americki izdavac [comic archives ili tako nesto] ali nece biti to to..Casey Ruggles od Warren Tufts mi se isto dosta svidio [imam 6 knjiga koje su izdate od Pacific comicsa odavno]...ok da ne kvarim topik...
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 24/12/2009 : 18:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

to bi bio šlag na tori a ko prilog karla vikinga i phila corigana


misliš tajnog agenta x-9 (kad već ionako se kreće s raymondom)
a lawrencea bi neko stvarno trebao (dona ne onog iz arabije)
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 24/12/2009 : 18:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by rommel

drago mi je da je markos rekao jer sam slučajno znao za to ali sam se pazio da ne izlanem nepotrebno prije vremena...


Pa dobro, sad se možemo pohvaliti da i prevodiš:)


dal' je to za hvalu vrijeme ce pokazati



ja vjerujem u tebe, rommele!


you...and what army?
salim se...hvala mestre
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29177 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/12/2009 : 19:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

Jedva cekam Rip Kirby-ja od Fibre jer ce sigurno biti kvalitetno izdanje..nadam se da ce ici po najmanje dvije knjige od jednom ..ali nema veze samo da ide...

Americko izdanje sam vidio i format mi se ne svidja a i ima neki kaisevi su slabijeg kvaliteta [iako mi se cini da sam iste vidjao u drugim izdanjima u boljoj rezoluciji itd...]


Ideja je da idu najmanje dvije knjige godišnje. Moja je zelja i vise (idealno bi bilo 4), ali ne ovisi samo o meni nego i o Rommelu, koliko on stigne prevesti. Što se tiče kvalitete, točno je da u IDW izdanju ima nešto lošijih kaiševa, stoga će mi trebati pomoć šveđana/norvežana/amerikanaca/austrijanaca (navodno postoji jako kvalitetno ausrtijsko izdanje s kraja sedamdesetih) oko raznih RK izdanja u tim zemljama, volio bih nabaviti što je moguće više izvora pa da usporedim i uzmem najkvalitetnije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 24/12/2009 : 19:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
ne zaboravi španjolce oni su išli s luksuznim albumima i raymonda i prenticea
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29177 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/12/2009 : 19:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Te cu materijale dobiti - ako mislis na Planetu de agostini izdanje. Ili neko drugo?

Trouble will find me
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 24/12/2009 : 19:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Te cu materijale dobiti - ako mislis na Planetu de agostini izdanje. Ili neko drugo?


da planeta je u igri
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000