forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/11/2014 : 17:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo


da,jako nezgodno za čitat...moj mali mislio da je lego kocka pa se zaigrao s knjigom


Kad li je pre nabavi tovaru jedan A ja jos nisam nasao kasvetan primerak "Rat i mir Dzona Lenona"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/11/2014 : 18:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Tekst o Fibrinim novitetima na tportalu:


http://www.tportal.hr/kultura/knjizevnost/357858/Klasici-stripa-konacno-u-hrvatskom-izdanju.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/11/2014 : 19:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by globinjo


da,jako nezgodno za čitat...moj mali mislio da je lego kocka pa se zaigrao s knjigom


Kad li je pre nabavi tovaru jedan A ja jos nisam nasao kasvetan primerak "Rat i mir Dzona Lenona"


donio mi viskic sa sajma knjiga

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 09/11/2014 : 21:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Da, dva Sandmana 500 kuna. To su 5 trejdova + još 200 stranica dodatnih materijala.



Znaci ako uzmem 2 Sandmana dobijem ih za 28.5% popusta bez obzira na to koliko jos stripova uzmem?

I od ovih stripova koji su na akciji, ako mogu, "narucio" bih Lucin pogreb, Welcome to Springville i Halo Jones.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/11/2014 : 21:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
a ima li di privju ovih čudesa...da sadne kopam nazad...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/11/2014 : 21:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.fibra.hr/index.asp?cat=4

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/11/2014 : 22:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ma ne tezina, vise zbog broja strana. Evo sad citam Bitlse Hantera Dejvisa, negde oko 600 strana i bas je nezgodno za citanje. Habibi je oko 600 stranica ako se ne varam, a i on mi je bio nekako nezgodan. Jedino ako je veci format od Habibija pa da to izvadi stvar.
Ajde videcemo kako to izgleda, mada u principu ne volim predebele stripove, npr. VC "debeljuce" su mi odvratne. Naravno, nisu bas neki parametar jer su lepljene a ovde imamo uvez sa strane tako da je sigurno daleko bolje, ali opet...

EDIT : Sad pogledao, 1 cm duzi a 1 cm uzi od Habibija, valjda je to bolje, manje kockasto. U svakom slucaju, da ne ispadne da kritikujem (samo se naglas pitam), izdanja deluju savrseno ovako na slici. Ne sumnjam da ce uzivo to delovati jos bolje. Sve pohvale i sve najbolje i u buducem radu.



Cuj, meni su Inkal i Konan vec bili previse tako da ako te netko razumije... Ali, napisao si da se jedino za twd neckas radi broja strana, vjeruj mi twd je mala beba za Sandmana. S tim da i jedan i drugi (i treci) izgledaju apsolutno fenomenalno.

Edited by - Mord on 09/11/2014 22:16:06
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/11/2014 : 22:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Samo da dodam da mi je Sandman uz to i jedno od najljepse napravljenih izdanja ikad.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/11/2014 : 22:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
kad si ih već vidio uživo?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/11/2014 : 23:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Pa zapravo sasvim slucajno i neplanirano. I to doslovno samo vidio. Tako da ne moras brinut da su vec u prodaji. :-)
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/11/2014 : 23:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
A ovaj tekst s tportala je blagi uzas ako smijem primjetiti.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/11/2014 : 00:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord


Cuj, meni su Inkal i Konan vec bili previse tako da ako te netko razumije... Ali, napisao si da se jedino za twd neckas radi broja strana, vjeruj mi twd je mala beba za Sandmana. S tim da i jedan i drugi (i treci) izgledaju apsolutno fenomenalno.



Pa vidim, ovako na slici vec izazivaju i zovu da ih kupis
Stvarno mocno izgledaju. V i Sandmana sam i cekao Fibru, TWD me je iznenadio i vec sam uzimao redovno DW trejdove pa je i to bio razlog neckanja. Proverio sam danas - samo 6 trejda za 2 godine je dovoljan razlog za mene da prekinem s DW izdanjem i da krenem s Fibrom
Pa jos i Blast, Kriminal, RIP, S.O.S... zajebana tura za IL
Eto dakle i mene za TWD
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2014 : 08:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kako to da sandman ipak ne ide u slipcaseu?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/11/2014 : 09:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nekako mi je too much raditi slipcase samo za jednu knjigu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2014 : 09:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
možda je moglo po dvije u jedan slipcase ili čak sve četiri
meni ionako svejedno
izgleda fora, ali nije presudno (pogotovo kad je samo 4 knjige ukupno)
a i diže cijenu
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2014 : 10:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

izgleda fora, ali nije presudno (pogotovo kad je samo 4 knjige ukupno)


Ja se nadam da će ih biti pet.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2014 : 10:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Znam da je markos prvotno planirao 5 knjiga, ali sam zapamtio da je naknadno rekao da ce ici prve dvije za IL, a druge dvije za MAFEST pa sam zakljucio da je valjda ipak ugurao sve u 4 komada
U svakom slucaju, onda jedan slipcase za 5 knjiga.... Izgledalo bi kao lijes :)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2014 : 10:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Znam da je markos prvotno planirao 5 knjiga, ali sam zapamtio da je naknadno rekao da ce ici prve dvije za IL, a druge dvije za MAFEST pa sam zakljucio da je valjda ipak ugurao sve u 4 komada
U svakom slucaju, onda jedan slipcase za 5 knjiga.... Izgledalo bi kao lijes :)


Mislim da je zadnje bio rekao da izlazak pete knjige ovisi o prodaji prve četiri.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2014 : 10:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se onda nemamo o cemu brinuti :)
Sto bi trebala ukljucivati ta peta knjiga, znas li?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2014 : 10:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Mislim da se onda nemamo o cemu brinuti :)
Sto bi trebala ukljucivati ta peta knjiga, znas li?


- grafički roman Sandman: Beskrajne noći, koji je svojedobno objavio Algoritam
- roman u prozi Sandman: The Dream Hunters, s ilustracijama Yoshitake Amana
- stripovska adaptacija romana Sandman: The Dream Hunters, koju potpisuje P. Craig Russell
- specijalna epizoda Sandman Midnight Theatre, u kojoj San susreće originalnog Sandmana iz 1930-ih godina, Wesleyja Doddsa. Ovaj specijalac Gaiman supotpisuje s Mattom Wagnerom, scenaristom serijala Sandman Mystery Theatre.

U ovom izdanju se ne nalazi mini-serijal Sandman: Overture, koji trenutno izlazi. To ne znači da ga Marko ne može ubaciti. Ako dođe do objavljivanja pete knjige, naravno.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 10/11/2014 10:59:51
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 10/11/2014 : 11:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
TWD izgleda brutalno!!
A i V je moćan.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2014 : 11:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nisam nikad čitao Sandmana, prvenstveno zato što su sve dostupne epizode samo dijelovi sage i ne zna se što je početak, a što kraj (kao taj Algoritmov "Beskrajne noći" koji si spomenuo)
pokušao sam malo okvirno poloviti radnju i nastavke, ali bez uspjeha budući da je više autora radilo strip, pa čak i kod više nakladnika
na kraju sam odustao od "lovljenja konaca" i odlučio pričekati Fibru i uzdati se u njihovu sposobnost da raspletu klupko:)
ali sad me ovo što si napisao i razočaralo, jer ispada da postoji mogućnost da ipak ne dobijem kompletnog Sandmana :(
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2014 : 11:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

nisam nikad čitao Sandmana, prvenstveno zato što su sve dostupne epizode samo dijelovi sage i ne zna se što je početak, a što kraj (kao taj Algoritmov "Beskrajne noći" koji si spomenuo)
pokušao sam malo okvirno poloviti radnju i nastavke, ali bez uspjeha budući da je više autora radilo strip, pa čak i kod više nakladnika
na kraju sam odustao od "lovljenja konaca" i odlučio pričekati Fibru i uzdati se u njihovu sposobnost da raspletu klupko:)
ali sad me ovo što si napisao i razočaralo, jer ispada da postoji mogućnost da ipak ne dobijem kompletnog Sandmana :(


Pa, dobit ćeš kompletan glavni serijal, koji je sam po sebi zaokružena cjelina. Sadržaj pete knjige, kao i mini-serijal Sandman: Overture, prvenstveno obogaćuju glavni serijal. Ali ono glavno dobit ćeš u prve četiri knjige.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/11/2014 : 11:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
U ovom izdanju se ne nalazi mini-serijal Sandman: Overture, koji trenutno izlazi. To ne znači da ga Marko ne može ubaciti. Ako dođe do objavljivanja pete knjige, naravno.


Tempom koji izlazi Overture, postoje velike šanse da markos stigne sve objaviti na vrijeme. ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/11/2014 : 11:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Peta knjiga, budući da sad izlazi Overture, će gotovo sigurno izaći i sadržavat će Overture.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.28 seconds. Snitz Forums 2000