forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1005

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/04/2017 : 01:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zarmix

Meni "Lokot i ključ" nije legao. Uzimao sam, jako dobro, Darkwoodovo izdanje i riješio ga se nakon par nastavaka. Ne mogu reći da nije kvalitetno napravljen i vjerojatno je sa stanovišta izdavača ekonomski opravdan potez jer će strip imati svoju publiku, pa ne želim kvariti veselje, ali mi nije bio po ukusu.



Znaci ipak nisam jedini.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 17/04/2017 : 06:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Uw 1 sam procitao, vrlo dobar, ici ce dogodine



Sjajna vest! Jedva čekam!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/04/2017 : 12:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo me zeza što uglavnom sve već imam kako USA tako DW izdanja. Volio bih duplirati, ali nemam mjesta...




Mene zeza ista stvar... Ali da i ja malo smorim Markosa i da pitam za neke druge Amerikance. Koliko sanse ima da Fibra objavi nesto od narednih stripova:

The Graphic Canon, 3+1 knjiga, presjek najvecih djela svjetske knjizevnosti u stripu: http://www.russkick.com/graphic-canon/

The Spirit Archives Willa Eisnera: http://www.willeisner.com/spirit/spirit-archives.html

Mozemo li se nadati jos necemu od americkog novinskog stripa kada Rip Kirby bude dovrsen? Steve Canyon, Johnny Hazzard, Dick Tracy, Pogo?

Puno hvala na odgovoru!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/04/2017 : 13:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
sve će izaći prije ili kasnije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/04/2017 : 14:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo me zeza što uglavnom sve već imam kako USA tako DW izdanja. Volio bih duplirati, ali nemam mjesta...




Mene zeza ista stvar... Ali da i ja malo smorim Markosa i da pitam za neke druge Amerikance. Koliko sanse ima da Fibra objavi nesto od narednih stripova:

The Graphic Canon, 3+1 knjiga, presjek najvecih djela svjetske knjizevnosti u stripu: http://www.russkick.com/graphic-canon/

The Spirit Archives Willa Eisnera: http://www.willeisner.com/spirit/spirit-archives.html

Mozemo li se nadati jos necemu od americkog novinskog stripa kada Rip Kirby bude dovrsen? Steve Canyon, Johnny Hazzard, Dick Tracy, Pogo?

Puno hvala na odgovoru!


Graphic Canon me ne privlači, Spirit i ostale klasike ne bi isključio, ali ne bih trenutno ništa obećavao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 17/04/2017 : 21:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo me zeza što uglavnom sve već imam kako USA tako DW izdanja. Volio bih duplirati, ali nemam mjesta...




Mene zeza ista stvar... Ali da i ja malo smorim Markosa i da pitam za neke druge Amerikance. Koliko sanse ima da Fibra objavi nesto od narednih stripova:

The Graphic Canon, 3+1 knjiga, presjek najvecih djela svjetske knjizevnosti u stripu: http://www.russkick.com/graphic-canon/

The Spirit Archives Willa Eisnera: http://www.willeisner.com/spirit/spirit-archives.html

Mozemo li se nadati jos necemu od americkog novinskog stripa kada Rip Kirby bude dovrsen? Steve Canyon, Johnny Hazzard, Dick Tracy, Pogo?

Puno hvala na odgovoru!




baš dobro izgleda ovaj Graphic Canon.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/04/2017 : 08:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Sigurno je u vrhu top stripova dekade!






Jako dobar strip sigurno....ali nebi ga niti blizu vrha stavio
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/04/2017 : 09:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
po meni ništa tako specijalno dobro..ocjena dobar ništa posebno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/04/2017 : 18:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango


Mozemo li se nadati jos necemu od americkog novinskog stripa kada Rip Kirby bude dovrsen? Steve Canyon, Johnny Hazzard, Dick Tracy, Pogo?

Puno hvala na odgovoru!


Mislim da sam nekad davno čuo od jedne ptičice da kad se završi sa Rip Kirbyjem kreće Mandrak. Ali to je bilo tako davno da je vjerojatno Marko to već zaboravio .
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6595 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/04/2017 : 19:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nadajmo se da je zaboravio. Mandraka izdaje Makondo i pojelo ga je vrijeme. Ako ima nešto zanimljivo još neobjavljeno zadnjih godina onda bolje s tim da proba a ne nova dupliranja na malom tržištu.

loading...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/04/2017 : 20:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
I ja mislim tako. To je bilo davno i tada nikom sa ovih prostora nije bio u planu Mandrak. Makondo nije niti postojao tada. A možda je Marko rekao samo "možda" će biti Mandrak. Najbolje da on to sam kaže, ako se uopće i sjeća toga. Meni je rekla to osoba kojoj je "navodno" to rekao Marko. Pošto to, kao što i sam rekao, sad izdaje Makondo, bilo bi bez veze dupliranje istih izdanja. Mi smo ipak premalo tržište za tako nešto. A što se tiče ostaloga, meni je Mandrak bio ok. Volio sam ga čitati kao klinac. Sad bih ga vjerojatno uzeo samo iz nostalgije.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/04/2017 : 21:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Tako sam se ja razocarao sa Flash Gordonom, nostalgija me sutnula po novcaniku :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 18/04/2017 : 21:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo me zeza što uglavnom sve već imam kako USA tako DW izdanja. Volio bih duplirati, ali nemam mjesta...




Mene zeza ista stvar... Ali da i ja malo smorim Markosa i da pitam za neke druge Amerikance. Koliko sanse ima da Fibra objavi nesto od narednih stripova:

The Graphic Canon, 3+1 knjiga, presjek najvecih djela svjetske knjizevnosti u stripu: http://www.russkick.com/graphic-canon/

The Spirit Archives Willa Eisnera: http://www.willeisner.com/spirit/spirit-archives.html

Mozemo li se nadati jos necemu od americkog novinskog stripa kada Rip Kirby bude dovrsen? Steve Canyon, Johnny Hazzard, Dick Tracy, Pogo?

Puno hvala na odgovoru!




baš dobro izgleda ovaj Graphic Canon.



Na Graphic Canon sam slucajno naletio kad sam setao po Berlinu i nasao se na Savigny Platzu pa zavirio na neku strip tribinu u jednoj knjizari ili striparnici tamo. Prolistao pa mi se svidjelo, mislim da je drugi dio bio u pitanju. Ima inserata iz duzih djela, ima i stripova od po stranice.

quote:
Originally posted by Dalen

I ja mislim tako. To je bilo davno i tada nikom sa ovih prostora nije bio u planu Mandrak. Makondo nije niti postojao tada. A možda je Marko rekao samo "možda" će biti Mandrak. Najbolje da on to sam kaže, ako se uopće i sjeća toga. Meni je rekla to osoba kojoj je "navodno" to rekao Marko. Pošto to, kao što i sam rekao, sad izdaje Makondo, bilo bi bez veze dupliranje istih izdanja. Mi smo ipak premalo tržište za tako nešto. A što se tiče ostaloga, meni je Mandrak bio ok. Volio sam ga čitati kao klinac. Sad bih ga vjerojatno uzeo samo iz nostalgije.



Mandrak ide i od Titana, isto kao i Flash Gordon, i nedjeljne table i dnevne pasice. Teska nostalgija bas ko i Flash Gordon

Ja bih radije Spirita. I Cerebusa!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/04/2017 : 21:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

I ja mislim tako. To je bilo davno i tada nikom sa ovih prostora nije bio u planu Mandrak. Makondo nije niti postojao tada. A možda je Marko rekao samo "možda" će biti Mandrak. Najbolje da on to sam kaže, ako se uopće i sjeća toga. Meni je rekla to osoba kojoj je "navodno" to rekao Marko. Pošto to, kao što i sam rekao, sad izdaje Makondo, bilo bi bez veze dupliranje istih izdanja. Mi smo ipak premalo tržište za tako nešto. A što se tiče ostaloga, meni je Mandrak bio ok. Volio sam ga čitati kao klinac. Sad bih ga vjerojatno uzeo samo iz nostalgije.


Ne sjecam se, ni uz najbolju volju. Mandrak me apsolutno ne zanima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/04/2017 : 22:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem ti.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/04/2017 : 22:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Tako sam se ja razocarao sa Flash Gordonom, nostalgija me sutnula po novcaniku :D


Onaj rani FG je apsolutno nečitljiv, slažem se. Njega nikad nisam volio, čak ni kao klinac, ali onaj koji je izlazio kasnih 70-tih i ranih 80-tih u Stripoteci mi je bio odličan. Jako sam ga volio čitati. Da li bi i sad, to je već drugo pitanje .
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/04/2017 : 07:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Tako sam se ja razocarao sa Flash Gordonom, nostalgija me sutnula po novcaniku :D


Onaj rani FG je apsolutno nečitljiv, slažem se. Njega nikad nisam volio, čak ni kao klinac, ali onaj koji je izlazio kasnih 70-tih i ranih 80-tih u Stripoteci mi je bio odličan. Jako sam ga volio čitati. Da li bi i sad, to je već drugo pitanje .



Nebi znao koji je taj, a ovog prastarog sam ja gutao kao klinac i uzivao (vise puta sam napomenuo pa cu opet, puno mi bolje lezi c/b varijanta jer vise do izrazaja dolazi jako jako dobar Raymondov crtez), a kad sam ga sada citao, dozivio sam hladan tus

Nije mi sjeo ni ovaj iz 2014/2015-e (svojevrsni reboot), preplitak, ultraubrzana prica, prejednostavan crtez...

Bas je los i gotovo necitljiv, premda su ta Titanova izdanja i Raymondov crtez vrh vrhova

Zadrzat cu ih iz nostalgicnih razloga

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/04/2017 07:35:54
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/04/2017 : 08:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
evo jednog sjajnog stripa o kome bi valjalo razmisliti za ubacivanje u kolorku:
http://www.bedetheque.com/serie-95-BD-Berceuse-assassine.html

Tome & Meyer, krimić, tri albuma ili integral - visoke su ocene na BD-u,ali i odličan utisak par dw forumaša koji su ovo pročitali.

Ova tri albuma moguce je naci na engleskom pod nazivom Lethal lullaby i cine zavrsen serijal . Scenarista Tome (poznat po Spirou i Sodi ) i crtac Mejer ( Undertaker, Asgard, XIII misterija) su odradili jeda odlican noir - krimic.
Telenko je Njujorski taksista , srcani bolesnik, i jedina stvar koju mrzi vise od svog posla je njegova nepokretna zena Marta. U strahu da mu cuka uskoro cuka ne otkaze resava da kokne svoju suprugu , ali to nije nimalo lako a i Marta ima po nekog keca u rukavu.
Svaki album nam prikazuje dogadjaje iz ugla razlicitih likova; prvi je Telenko, drugi Marta , a treci indijanac Dilon (meni najbolji album).
Surov i prljav prikaz Njujorka , surovi likovi , obilje nassilja i dobri dijalozi - da nisam znao autore bio bih ubedjen da je neki moderni americki strip u pitanju.




Overio i ja sinoć Lethal Lullaby. Odličan.


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/04/2017 15:56:52
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2017 : 09:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

Marko, možemo li očekivati The League of Extraordinary Gentlemen u Fibrinom izdanju?


Jednog dana, nadam se.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2017 : 09:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
aj i ja da pitam, neka sansa za Balade au bout du monde, prvi ciklus?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2017 : 10:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nikad čuo:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2017 : 10:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:(



http://www.bedetheque.com/serie-147-BD-Balade-au-Bout-du-monde.html
prva 4
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2017 : 10:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
zasto ljudi stalno pitaju kad ce The League of Extraordinary Gentlemen, a preskace se pitanje kad ce Promethea(koja je svakako bolja od lige)?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/04/2017 : 10:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zato sto je prometeja davez a liga je zabavna?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2017 : 10:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zato sto je prometeja davez a liga je zabavna?



tja, sve sto valja od lige je prva liga
ocemo prometeju
Go to Top of Page
Page: of 1005 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.67 seconds. Snitz Forums 2000