forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1005

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2017 : 10:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:(



http://www.bedetheque.com/serie-147-BD-Balade-au-Bout-du-monde.html
prva 4


Ako mi naleti engleski/talijanski prijevod i ako mi se svidi, moze.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25889 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/04/2017 : 10:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Imas sken.:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11677 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/04/2017 : 10:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ma ne valja to, ja vam kažem

Pročitao 3-4 albuma, dalje nije išlo, ozbiljno.

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25889 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/04/2017 : 10:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Meni se cini da sam isao citati prvi album pa san odusta.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/04/2017 : 11:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:(



http://www.bedetheque.com/serie-147-BD-Balade-au-Bout-du-monde.html
prva 4



Davno čitao.

Ostao u dobrom sjećanju.

Vicomteov crtež sve kvalitetniji sa svakim albumom.

Poslije četvrtog sam izgubio zanimanje.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 19/04/2017 : 12:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Nebi znao koji je taj...


Dan Barry.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6060 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/04/2017 : 13:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Nebi znao koji je taj...


Dan Barry.



A da, toliko dugo je crtao, jer kolko sam vidio on je od 1945-e nasljedio Raymonda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/04/2017 : 14:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ma ne valja to, ja vam kažem

Pročitao 3-4 albuma, dalje nije išlo, ozbiljno.



quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Markos

Nikad čuo:(



http://www.bedetheque.com/serie-147-BD-Balade-au-Bout-du-monde.html
prva 4



Davno čitao.

Ostao u dobrom sjećanju.

Vicomteov crtež sve kvalitetniji sa svakim albumom.

Poslije četvrtog sam izgubio zanimanje.



Sto je tako fatalno u cetvrtom?
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2017 : 14:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva
Sto je tako fatalno u cetvrtom?



posle cetvrtog
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/04/2017 : 14:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Mrkva
Sto je tako fatalno u cetvrtom?



posle cetvrtog



Nisam citala s razumijevanjem :)
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11677 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/04/2017 : 14:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što je fatalno poslije četvrtog jer dalje od četvrtog nisam čitao.

Koliko se sjećam, s četvrtim završava prvi ciklus. Poslije crta Herenguel.

Have mercy
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/04/2017 : 14:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

evo jednog sjajnog stripa o kome bi valjalo razmisliti za ubacivanje u kolorku:
http://www.bedetheque.com/serie-95-BD-Berceuse-assassine.html

Tome & Meyer, krimić, tri albuma ili integral - visoke su ocene na BD-u,ali i odličan utisak jednog dw forumaša kojni je ovo pročitao.

Ova tri albuma moguce je naci na engleskom pod nazivom Lethal lullaby i cine zavrsen serijal . Scenarista Tome (poznat po Spirou i Sodi ) i crtac Mejer ( Undertaker, Asgard, XIII misterija) su odradili jeda odlican noir - krimic.
Telenko je Njujorski taksista , srcani bolesnik, i jedina stvar koju mrzi vise od svog posla je njegova nepokretna zena Marta. U strahu da mu cuka uskoro cuka ne otkaze resava da kokne svoju suprugu , ali to nije nimalo lako a i Marta ima po nekog keca u rukavu.
Svaki album nam prikazuje dogadjaje iz ugla razlicitih likova; prvi je Telenko, drugi Marta , a treci indijanac Dilon (meni najbolji album).
Surov i prljav prikaz Njujorka , surovi likovi , obilje nassilja i dobri dijalozi - da nisam znao autore bio bih ubedjen da je neki moderni americki strip u pitanju.




Vrlo interesantno i bas po mom ukusu!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20714 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/04/2017 : 15:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by anto

evo jednog sjajnog stripa o kome bi valjalo razmisliti za ubacivanje u kolorku:
http://www.bedetheque.com/serie-95-BD-Berceuse-assassine.html

Tome & Meyer, krimić, tri albuma ili integral - visoke su ocene na BD-u,ali i odličan utisak jednog dw forumaša kojni je ovo pročitao.

Ova tri albuma moguce je naci na engleskom pod nazivom Lethal lullaby i cine zavrsen serijal . Scenarista Tome (poznat po Spirou i Sodi ) i crtac Mejer ( Undertaker, Asgard, XIII misterija) su odradili jeda odlican noir - krimic.
Telenko je Njujorski taksista , srcani bolesnik, i jedina stvar koju mrzi vise od svog posla je njegova nepokretna zena Marta. U strahu da mu cuka uskoro cuka ne otkaze resava da kokne svoju suprugu , ali to nije nimalo lako a i Marta ima po nekog keca u rukavu.
Svaki album nam prikazuje dogadjaje iz ugla razlicitih likova; prvi je Telenko, drugi Marta , a treci indijanac Dilon (meni najbolji album).
Surov i prljav prikaz Njujorka , surovi likovi , obilje nassilja i dobri dijalozi - da nisam znao autore bio bih ubedjen da je neki moderni americki strip u pitanju.




Vrlo interesantno i bas po mom ukusu!



ma da;njušim vrhunski strip - a kasper me minira tamo nekim Balade au bout du monde, koji na kilometar smrdi kao običan mediokritet

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2017 : 16:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
ma da;njušim vrhunski strip - a kasper me minira tamo nekim Balade au bout du monde, koji na kilometar smrdi kao običan mediokritet



a brate, pa vidis da je strip drugaciji od svega sto si citao do sada. najvise voli mesano meso
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6060 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/04/2017 : 16:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

evo jednog sjajnog stripa o kome bi valjalo razmisliti za ubacivanje u kolorku:
http://www.bedetheque.com/serie-95-BD-Berceuse-assassine.html

Tome & Meyer, krimić, tri albuma ili integral - visoke su ocene na BD-u,ali i odličan utisak par dw forumaša koji su ovo pročitali.

Ova tri albuma moguce je naci na engleskom pod nazivom Lethal lullaby i cine zavrsen serijal . Scenarista Tome (poznat po Spirou i Sodi ) i crtac Mejer ( Undertaker, Asgard, XIII misterija) su odradili jeda odlican noir - krimic.
Telenko je Njujorski taksista , srcani bolesnik, i jedina stvar koju mrzi vise od svog posla je njegova nepokretna zena Marta. U strahu da mu cuka uskoro cuka ne otkaze resava da kokne svoju suprugu , ali to nije nimalo lako a i Marta ima po nekog keca u rukavu.
Svaki album nam prikazuje dogadjaje iz ugla razlicitih likova; prvi je Telenko, drugi Marta , a treci indijanac Dilon (meni najbolji album).
Surov i prljav prikaz Njujorka , surovi likovi , obilje nassilja i dobri dijalozi - da nisam znao autore bio bih ubedjen da je neki moderni americki strip u pitanju.




Overio i ja sinoć Lethal Lullaby. Odličan.





Evo ''nabavljam'' ENG skenove pa cu malo skicnut

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 19/04/2017 : 16:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Da ja priupitam za izdanje koje je već u najavi. Kada možemo očekivati Jonasa Finka?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2017 : 17:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Malo ste me umorili s pitanjima, moram priznati.
Jonas Fink još nije završen treći dio, Giardino je nacrtao treći album (160+ stranica!), sad ga boja, tako da kad završi i kad izađe vani, onda će i Fibrino izdanje. Tamo negdje iduće godine, najvjerojatnije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 19/04/2017 : 18:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Malo ste me umorili s pitanjima, moram priznati.
Jonas Fink još nije završen treći dio, Giardino je nacrtao treći album (160+ stranica!), sad ga boja, tako da kad završi i kad izađe vani, onda će i Fibrino izdanje. Tamo negdje iduće godine, najvjerojatnije.


Proletit će to brzo, hehe
Hvala na odgovoru
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6060 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/04/2017 : 19:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Marko, samo jedno superkratko i jednostavno.
Hitman i Bajke, hoce li biti na CRŠ-u, posto pise da izlaze 15.5, a doticni je 12.-14.5.?
Zahvaljujem ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/04/2017 : 20:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
uvijek isto
Piše tako da ljudi ne naručuju preko weba u to vrijeme
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/04/2017 : 20:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne znam. Trebali bi doći, ali to ovisi o tiskari, a tu se nikad ne zna.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6060 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/04/2017 : 06:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

uvijek isto
Piše tako da ljudi ne naručuju preko weba u to vrijeme



A neznam ja kako je ''uvijek'', jer sam malo ozbiljnije poceo skupljat stripove u 11 mj prosle godine tj kad sam skuzio cega sve ima na Interliberu(a zapravo sam isao na Reboot-ov sajam koji me totalno razocarao)

@Marko: Hvala, ajde nadam se da ce biti jer necu moci i na Mafest.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/04/2017 06:26:33
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28962 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/04/2017 : 21:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Provjerio sam stare mailove. 31.8.2005. sam se prvi put javio DC-u s upitom za objavljivanje velikog broja Vertigo naslova koji su me zanimali, s posebnim naglaskom na 100 metaka. Nekad samo treba biti strpljiv:)


Trouble will find me
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/04/2017 : 07:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Prve dvi knjige ce bit gotov za Mafest?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6060 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/04/2017 : 07:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Provjerio sam stare mailove. 31.8.2005. sam se prvi put javio DC-u s upitom za objavljivanje velikog broja Vertigo naslova koji su me zanimali, s posebnim naglaskom na 100 metaka. Nekad samo treba biti strpljiv:)






-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 1005 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.67 seconds. Snitz Forums 2000