forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/06/2017 : 21:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nije to toliko strašno, CRŠ bi nas mogao ugodno iznenaditi već na jesen, a najkasnije do Interlibera.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/06/2017 : 22:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nije to toliko strašno, CRŠ bi nas mogao ugodno iznenaditi već na jesen, a najkasnije do Interlibera.





Nagađaš ili imaš kakve "pouzdane" informacije?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/06/2017 : 22:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Recimo da pouzdano nagađam.

Jema puno lipih stvari, ali ne smin kazat´.

Iz pouzdanog sam izvora načuo nešto, ali red je šutjeti prije službenih vijesti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/06/2017 : 07:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Recimo da pouzdano nagađam.

Jema puno lipih stvari, ali ne smin kazat´.

Iz pouzdanog sam izvora načuo nešto, ali red je šutjeti prije službenih vijesti.





Dakle nesluzbeno zasad preskacem ENG izdanje, hvala
Bilo bi lijepo kad bi nastavili i sa Jeremiah-om (tj rijesili ovo sto fali), to bi mi cak bilo puno puno draze od Boncera kojeg barem ima za kupit u tom Eng integralu, a Jera nema nikako.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/06/2017 07:41:29
Go to Top of Page

hagal
Starting Member



53 Posts

Member since 15/09/2015

Posted - 30/06/2017 : 09:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send hagal a Private Message  Reply with Quote
Da malo oživimo temu, vani su novi previewi za Fibrine Batmane i Magnusov Omnibus: http://www.fibra.hr/najave/
Sad kad je dugo očekivani Omnibus tu pred vratima valja se okrenuti iščekivanju Hellboya i Preachera. :D
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/06/2017 : 09:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Magnus je ludilo!!!

Isplatilo se čekanje.
Go to Top of Page

hagal
Starting Member



53 Posts

Member since 15/09/2015

Posted - 30/06/2017 : 10:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send hagal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ovaj Magnus je ludilo!!!

Isplatilo se čekanje.



Must have za svakog ljubitelja Magnusa. Lipo je imat nešto u kolekciji, što baš nema puno ljudi, tako da se stvarno veselim ovom izdanju. Sad sam se sjetio da se spominjala i Fibrina Družina od vješala... I to će isto biti spektakl kad se pojavi.

Edited by - hagal on 30/06/2017 10:02:55
Go to Top of Page

zarmix
New Member



254 Posts

Member since 30/05/2012

Posted - 30/06/2017 : 10:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zarmix a Private Message  Reply with Quote
Kad nekadašnji obožavatelj Magnusovih brojeva Alan Forda ovo uzimam bez da čitam preview iako sam na "Neznanca" imao dosta prigovora (naravno nikad na crtež). Jednostavno obožavam gledati Magusove crteže, posebno mi je zanimljivo kad je to van opusa tj. ambijenta Alan Forda koji znamo svi manje više napamet. Ovo izdanje bi prije koje desetljeće na ovim prostorima bilo ravno manjem bogatstvu.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/06/2017 : 10:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Magnus izgleda sjajno. Ako Fibra planira objaviti sve njegovo, znači da bismo jednom mogli dobiti i Necrona. Ili?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/06/2017 : 11:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Magnus..čista 10-ka

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/07/2017 : 21:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Taman sam u zadnji čas odustao od nabave Lokota i ključa, Darkwoodovo izdanje, jer čitao sam, čini mi se ovdje negdje, da je na facebooku bila najava istog u Fibrinom izdanju. Samo ja ne koristim facebook, zastrašujući je taj facebook, kakvih psihopata tamo ima, nešto slikaju kave kako bi sa svijetom podijelili da su popili kavu, a svako malo se preko blesavih web portala najavljuju nekakva nevremena i ciklone zvane Boško, Štefanija ili kako već dok mladež uzgaja ovce i krave preko internetskih farmi, prestrašno, ako ne plaćaš račune za internet ostaneš bez farme... Uglavnom, da pitam ovdje, hoće li možda negdje tijekom sljedeće godine na red doći Lokot i ključ ili...?

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 11/07/2017 21:47:43
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/07/2017 : 21:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, dogodine će izaći cijeli L&K, sve tri knjige odjednom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 11/07/2017 : 21:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Jel se zna kad ide Hawkeye omnibus?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/07/2017 : 22:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sad na jesen.

Trouble will find me
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 11/07/2017 : 23:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Hvala
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 12/07/2017 : 07:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Da, dogodine će izaći cijeli L&K, sve tri knjige odjednom.



Odlično, baš ko u onoj pjesmi od Prljavaca, i oni "dogodine" spominju jedan ključ i 7 lokota ;)

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/07/2017 : 12:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ko kaže da se Markos ućutao?

http://lupiga.com/intervjui/intervju-sa-hrvatskim-strip-junakom-markom-sunjicem

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/07/2017 : 13:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Naprotiv, baš se raspričao.
Zanimljiv intervju.

Have mercy
Go to Top of Page

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 18/07/2017 : 13:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Ko kaže da se Markos ućutao?

http://lupiga.com/intervjui/intervju-sa-hrvatskim-strip-junakom-markom-sunjicem



Meni se osobno svida onaj dio o stripovima za klince i voljela bi cuti Markove preporuke. Trenutno navecer umjesto neke slikovnice znamo uzeti u ruke Mickey Mouse Mysterious Melody od Coseyja no to je zato što je sada u fazi Mickey Mouse i svida joj se slikice. Najvise ju fascinira prikaz kada netko spava i oblacici sa ZZZZZZ . Kada bude vece htjela bi joj i nešto drugo.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 14:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The_PI

quote:
Originally posted by paro

Ko kaže da se Markos ućutao?

http://lupiga.com/intervjui/intervju-sa-hrvatskim-strip-junakom-markom-sunjicem



Meni se osobno svida onaj dio o stripovima za klince i voljela bi cuti Markove preporuke. Trenutno navecer umjesto neke slikovnice znamo uzeti u ruke Mickey Mouse Mysterious Melody od Coseyja no to je zato što je sada u fazi Mickey Mouse i svida joj se slikice. Najvise ju fascinira prikaz kada netko spava i oblacici sa ZZZZZZ . Kada bude vece htjela bi joj i nešto drugo.


Nema toga puno, trenutno se s mukom probijam kroz brdo tih dječjih naslova ne bi li našao nešto što će me oduševiti. Za sada apsolutna preporuka za Veliki zli lisac, to ću objaviti za Interliber. Krasan strip za sve od 7 do 77. Ostalo što sam odabrao će dogodine. Ako dogodina dođe:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/07/2017 : 14:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, ja sam mislila da je Abelard vec korak u tom smjeru...ali onda sam se sjetila koliko se puta u njemu spominje rijec "kurva".
Inace, odlican intervju i odlican izbor rijeci za nekoga tko za sebe ne misli sa zna s rijecima.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 15:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Što sam stariji, to sam sve manje uvjeren u svoje znanje i sposobnosti. Sve više znam koliko ne znam.

Za intervju, nisam ga htio slati naokolo, jer mi se činio dosadan, ponavljam iste stvari po n-ti put. Ovi padobranci koji toliko ne prate strip, ajde za njih ok, ali ne znam stvarno što je vama tu toliko zanimljivo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/07/2017 : 15:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Pa gle, unatoc osobnoj idolatriji Fibre, ne mogu reci da nesto puno pratim intervjue koje dajes. Bilo mi je novo cuti da Fibra ima skladistara, da te zanimaju stripovi za djecu (ali da mislis da se to treba omasoviti jer nisi poklonik Wynxica s poklon-glitterom; opcenito, potaknulo me na razmisljanje koliko Fibra znaci zenskoj publici EDIT: kud ce suza, nego na oko). Iznenadilo me kad sam procitala da ste dobili dva proturjecna dokumenta od Algoritma eda bi si oni kupili vrijeme.
Iznenadilo me sto si preporucio i Eternauta. Iznenadilo me sto slusas Radiohead ili da kupujes mlijeko kod izvjesne Veronike. To su sve nebitne stvari, ali dobri, mudri primjeri. Nacin na koji netko ispripovijeda pricu, cak i o poslu, moze biti vjest ili nevjest.
Eto cisto jer si tako skeptican prema intervjuu, mojih pet centi o tome zasto mi je dobar.

Edited by - Mrkva on 18/07/2017 15:29:19
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 18/07/2017 : 15:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The_PI

quote:
Originally posted by paro

Ko kaže da se Markos ućutao?

http://lupiga.com/intervjui/intervju-sa-hrvatskim-strip-junakom-markom-sunjicem



Meni se osobno svida onaj dio o stripovima za klince i voljela bi cuti Markove preporuke. Trenutno navecer umjesto neke slikovnice znamo uzeti u ruke Mickey Mouse Mysterious Melody od Coseyja no to je zato što je sada u fazi Mickey Mouse i svida joj se slikice. Najvise ju fascinira prikaz kada netko spava i oblacici sa ZZZZZZ . Kada bude vece htjela bi joj i nešto drugo.


Nema toga puno, trenutno se s mukom probijam kroz brdo tih dječjih naslova ne bi li našao nešto što će me oduševiti. Za sada apsolutna preporuka za Veliki zli lisac, to ću objaviti za Interliber. Krasan strip za sve od 7 do 77. Ostalo što sam odabrao će dogodine. Ako dogodina dođe:)


Aghh, što nisi ovo rekao pre mesec dana!
Nema veze, dupliraću . The Big Bad Fox je genijalan, ne toliko smešan, ali sa genijalnom premisom, odličnom atmosferom i urnebesnim crtežom.

Moja preporuka za strip za klince, kojom sve gnjavim, je: Yotsuba!
Napomena: radi se o mangi, ali kakvoj...

Jedno pitanjce, ima li šanse da Fibra objavi "I Hate Fairylands"? Mada bi ovo verovatno više odgovaralo Dekarinom izdavačkom opusu.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 15:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mislim da stripove za djecu treba omasoviti da budu što jeftiniji. Moj "Lisac" će koštati 120 kuna i iako to za tvrdokoričeni strip u boji od 192 stranice nije puno, ipak je to 120 kuna. To si dijete ne može priuštiti. Dok mi je kod "stripove za odrasle" jasno da je tu nemamo puno prostora za rast naklada i smanjenje cijena, kod dječjih stripova bi se nekako možda moglo izvesti da budu na kioscima i budu jeftini. To Fibra ne može, ali netko drugi možda može. I treba.

Eternaut je meni osobno u samom vrhu najboljih stripova svih vremena. Radiohead najbolji band svih vremena. Veronika... dobro, ona nije:)

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.21 seconds. Snitz Forums 2000