forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 15:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte
Aghh, što nisi ovo rekao pre mesec dana!
Nema veze, dupliraću . The Big Bad Fox je genijalan, ne toliko smešan, ali sa genijalnom premisom, odličnom atmosferom i urnebesnim crtežom.

Moja preporuka za strip za klince, kojom sve gnjavim, je: Yotsuba!
Napomena: radi se o mangi, ali kakvoj...

Jedno pitanjce, ima li šanse da Fibra objavi "I Hate Fairylands"? Mada bi ovo verovatno više odgovaralo Dekarinom izdavačkom opusu.


Pa rekao sam, ali ne pratiš!:)

Yotsuba je super, da, čitao sam. Ali je manga. Ubijaju me pregovori s japancima. Ima još tih par mangi koje bi bile super za klince, ali...

I hate fairylands nikad čuo. Dakle, dekara!


Trouble will find me
Go to Top of Page

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 18/07/2017 : 16:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by The_PI

quote:
Originally posted by paro

Ko kaže da se Markos ućutao?

http://lupiga.com/intervjui/intervju-sa-hrvatskim-strip-junakom-markom-sunjicem



Meni se osobno svida onaj dio o stripovima za klince i voljela bi cuti Markove preporuke. Trenutno navecer umjesto neke slikovnice znamo uzeti u ruke Mickey Mouse Mysterious Melody od Coseyja no to je zato što je sada u fazi Mickey Mouse i svida joj se slikice. Najvise ju fascinira prikaz kada netko spava i oblacici sa ZZZZZZ . Kada bude vece htjela bi joj i nešto drugo.


Nema toga puno, trenutno se s mukom probijam kroz brdo tih dječjih naslova ne bi li našao nešto što će me oduševiti. Za sada apsolutna preporuka za Veliki zli lisac, to ću objaviti za Interliber. Krasan strip za sve od 7 do 77. Ostalo što sam odabrao će dogodine. Ako dogodina dođe:)



Drzim fige za dogodinu. A inace prosli interliber sam uzela sebi dva Fibrina stripa i za nju dvije slikovnice a cini se da cu ove godine sve uzeti na Fibrinom standu
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/07/2017 : 16:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mislim da stripove za djecu treba omasoviti da budu što jeftiniji. Moj "Lisac" će koštati 120 kuna i iako to za tvrdokoričeni strip u boji od 192 stranice nije puno, ipak je to 120 kuna. To si dijete ne može priuštiti. Dok mi je kod "stripove za odrasle" jasno da je tu nemamo puno prostora za rast naklada i smanjenje cijena, kod dječjih stripova bi se nekako možda moglo izvesti da budu na kioscima i budu jeftini. To Fibra ne može, ali netko drugi možda može. I treba.

Eternaut je meni osobno u samom vrhu najboljih stripova svih vremena. Radiohead najbolji band svih vremena. Veronika... dobro, ona nije:)

Markos - čovjek s izvrsnim stripovskim i groznim glazbenim ukusom.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 16:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
hejteru!:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10063 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/07/2017 : 17:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Markose, ne zapostavljaj sa svojim izdanjima djecu.

Ni svoju ni tuđu.

Ni onu od 7 ni onu od 77 (ili 107 kako je postalo popularno reći).

Sigurno ima i za tebe zanimljivih stvari kod Dupuisa.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2647 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 18/07/2017 : 18:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Prije nekoliko dana mi je kćer rekla da bi rado čitala stripove ("loš" utjecaj doma plus oduševljenje s Duricom u Smibu) i sad razmišljam što da kupim. Kad sam ja bio klinac, počinjalo se s Mikijevim zabavnikom i Tomom i Jerryem.

I ona je završila prvi razred.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/07/2017 : 18:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nema toga puno, trenutno se s mukom probijam kroz brdo tih dječjih naslova ne bi li našao nešto što će me oduševiti.


Jesi li možda čitao ovo?

http://lukepearson.com/Hilda

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/07/2017 : 18:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
moja povremeno čita gatura prije spavanja, čitali smo guja i zmuja, angry birdse, malo garfilda...
navis je zakon - to smo pročitali svaki 10 puta, šteta da je bookglobe izdao samo prva dva
išli smo i vidjeti kako je navis narasla (sillage), ali to je malo okrutnije, pa smo brzo spremili na višu policu
imamo asteriksa i borovnicu za koju godinu kasnije
bone je isto spreman kad malo naraste
i zagora smo nešto malo čitali
čiko joj je smiješan

ali da, bilo bi odlično da izlaze kvalitetni dječji stripovi za koje ne znamo ni da postoje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 21:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Markos

Nema toga puno, trenutno se s mukom probijam kroz brdo tih dječjih naslova ne bi li našao nešto što će me oduševiti.


Jesi li možda čitao ovo?

http://lukepearson.com/Hilda


Čeka me, vjerojatno sad kad odem na more na godišnji ću to pročitati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1066 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 18/07/2017 : 22:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Neki stripovi za klince: Asterix, Tin tin, Maslin Granko, Persevan....
Može i onaj omnibus Družine od vješala za starije klince. Taj bi bio fenomenalan u Fibrinom izdanju.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/07/2017 : 22:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kad smo već kod stripova za decu,evo moje priče:
najgori trenuci su mi kad mi deca priđu,sa krupnim kao pesnica suzama u očima,i najtužnijim mogućim glasom pitaju:"Tata,a kada će čika Marko da izda Ralfa Azama?".
Muk.
Ne znam šta da im kažem,a da im ne pocepam ta mala nevina srdašca.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/07/2017 22:42:55
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/07/2017 : 22:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
To je za njihovo dobro! Shvatit će kad odrastu!

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/07/2017 : 00:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 19/07/2017 : 08:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Mali vampir (Sfar)
Yakari
Štrumfovi
Ariol
Titeuf


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 19/07/2017 : 08:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
ja bi najvolio kad bi marko titeufa izbacio,ne mora biti integral :)
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 19/07/2017 : 10:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Mali vampir (Sfar)
Yakari
Štrumfovi
Ariol
Titeuf


Mali je ipak vampir, možda ipak nije za decu , iako je odličan.

Ali možda "Sardine in Outer Space" ili Trondhajmov Mali tiranin? Ili Li'L Santa i Happy Halloween, Li'L Santa?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

Edited by - KuntaKinte on 19/07/2017 10:39:01
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 19/07/2017 : 11:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Zašto vampiri ne bi bili za djecu!?
https://www.youtube.com/results?search_query=skola+za+vampire

Edited by - usagi77 on 19/07/2017 11:36:47
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 19/07/2017 : 18:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kad smo već kod stripova za decu,evo moje priče:
najgori trenuci su mi kad mi deca priđu,sa krupnim kao pesnica suzama u očima,i najtužnijim mogućim glasom pitaju:"Tata,a kada će čika Marko da izda Ralfa Azama?".
Muk.
Ne znam šta da im kažem,a da im ne pocepam ta mala nevina srdašca.




HaHaHa. Marko moraš pomoći obitelji Antić, ne budi okrutan, šta je za tebe jedan mali integralčić? I mene je ganula ova tužna priča, pa zato. Nije da i mene zanima baš to izdanje, nedajbože, to ja apeliram zbog djece.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/07/2017 : 19:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Titeuf


quote:
Originally posted by ivan_micic

ja bi najvolio kad bi marko titeufa izbacio,ne mora biti integral :)


Titeuf je možda strip u kojem su likovi djeca, ali to nije strip za djecu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 19/07/2017 : 19:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by corto33

Titeuf


quote:
Originally posted by ivan_micic

ja bi najvolio kad bi marko titeufa izbacio,ne mora biti integral :)


Titeuf je možda strip u kojem su likovi djeca, ali to nije strip za djecu.


ali spada u onu od 7 do 77 ionako su djeca danas pubertetlije ranije
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 19/07/2017 : 19:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by corto33

Titeuf


quote:
Originally posted by ivan_micic

ja bi najvolio kad bi marko titeufa izbacio,ne mora biti integral :)


Titeuf je možda strip u kojem su likovi djeca, ali to nije strip za djecu.



Pa djeca su svi koji nisu stari 18 godina ili više. A Titeuf može proći tamo negdje od 10+.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/07/2017 : 04:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Pa djeca su svi koji nisu stari 18 godina ili više. A Titeuf može proći tamo negdje od 10+.


Ne znam, ja sam shvatio da Marko traži štivo za one do 10 godina starosti. Znači, nešto nevino i neiskvareno. Možda sam ga krivo shvatio.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1594 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 20/07/2017 : 07:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Corinne & Jeannot, Totoche, Boule & Bill...

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10063 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/07/2017 : 07:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by corto33

Pa djeca su svi koji nisu stari 18 godina ili više. A Titeuf može proći tamo negdje od 10+.


Ne znam, ja sam shvatio da Marko traži štivo za one do 10 godina starosti. Znači, nešto nevino i neiskvareno. Možda sam ga krivo shvatio.



Evo, pa još bez riječi (netko ga je već spomenuo):

https://www.bedetheque.com/serie-1983-BD-Petit-Pere-Noel.html

Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 21/07/2017 : 09:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Marko, kada ćeš objaviti Fibrin izdavački plan za 2018/2019?


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.13 seconds. Snitz Forums 2000