forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1007

ivanl
Advanced Member



Croatia
15706 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/06/2020 : 14:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nego, Marko, hoce li biti sto od mozebitnog objavljivanja Lavricevih Ekstremnih sportova u integralu?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/06/2020 : 14:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
U jednu ruku da, u drugu ruku ne

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15706 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/06/2020 : 14:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
thx. Ka da Bernard odgovara, samo mrvicu slozenije.
Nadam se da ce bit u prvu ruku.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10094 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/06/2020 : 19:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U jednu ruku da, u drugu ruku ne



Pitija Marko na tronošcu sjedi i besjedi ..
Go to Top of Page

jachamallku
Starting Member

17 Posts

Member since 31/08/2018

Posted - 20/06/2020 : 20:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jachamallku a Private Message  Reply with Quote
+1 za Ekstremne sportove
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1572 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 22/06/2020 : 08:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Pitanje za sefa, makar pretpostavljam kakav ce odgovor biti (negativan):

Ovaj cetvrti kompendijum Zivih mrtvaca, brijem da je prekasno da se u njemu pojavi frisko najavljeni Negan Lives jednopuc?

Ili mozemo li ocekivati nekakvu tanju petu knjigu sa specijalcima i ovime i ostalime novime sto i ako izadje?

Hvala na odgovoru, a za pitanje treba kriviti kompletista u meni

https://www.ign.com/articles/the-walking-dead-returns-negan-lives-comic-robert-kirkman
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6093 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/06/2020 : 09:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango


Pitanje za sefa, makar pretpostavljam kakav ce odgovor biti (negativan):

Ovaj cetvrti kompendijum Zivih mrtvaca, brijem da je prekasno da se u njemu pojavi frisko najavljeni Negan Lives jednopuc?

Ili mozemo li ocekivati nekakvu tanju petu knjigu sa specijalcima i ovime i ostalime novime sto i ako izadje?

Hvala na odgovoru, a za pitanje treba kriviti kompletista u meni

https://www.ign.com/articles/the-walking-dead-returns-negan-lives-comic-robert-kirkman



Pa ima ja mislim još tih spinoffova(@Bushido HELP! ), a ja sam iskreno za to da se ne podebljava ova ionako debelo predebela knjižurina.

Naravno, podržavam ideju da se izbaci 5-a knjiga sa ostatkom, samo mislim da je to Kirkmana i ekipe, a ne do Marka. Marko?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/06/2020 18:38:10
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4004 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 22/06/2020 : 09:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Kud ćeš više na 1200 strana nadodavati. Meni iskreno i inače jedina zamjerka za ovaj strip je prevelik broj stranica i otežano čitanje zbog toga... Iskreno mi je žao što ovo nije išlo u duplo više brojeva, a samim tim i na duplo manje stranica. Pa da i košta više
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1572 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 22/06/2020 : 10:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Aj dajte, ak je knjiga od 1200 stranica, bas sad tih 36 dodatnih ko da bi igralo neku ulogu

Nemojte stavljat knjigu na jaja kad citate i sve ce biti u redu

Znaci, nema nam druge, nego peta knjiga!

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2020 : 10:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne moze u 4. knjizi, prekasno je

Trouble will find me
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

964 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 22/06/2020 : 11:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Meni su baš zgodne ove knjige od 1000 i kusur strana. Dobre su i za bicepse, tricepse i kvadricepse.
Zašt' bi Harry Plonker ... ups ... Potter ili Ana Karenjina bile deblje knjige.
Možda jednog dana dočekamo i neku s 2000 i kusur strana.

S tehničke strane "mrak" mi je što se uvez takve "debeljuce" ne raspadne.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 22/06/2020 : 11:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Meni su baš zgodne ove knjige od 1000 i kusur strana. Dobre su i za bicepse, tricepse i kvadricepse.

Super za na plažu, toaletu, dok čakaš autobus...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10094 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 22/06/2020 : 12:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ono, čitaš knjigu na balkonu, na višim katovima, ispadne ti knjiga, a ti vičeš prolaznicima ispod koji te ne čuju da se maknu ...
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4897 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/06/2020 : 12:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Šta da se maknu, da ulove, da ne bi bilo utora.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15706 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/06/2020 : 13:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Daju se citati ti 'telefonski imenici' bez problema zavaljen u fotelji ili ispruzen na krevetu. A ispod knjizurine kusinic pa iscitavaj/proucavaj/uzivaj. Bas zato sto su ovako debele, bombasticne, ove su knjige famozne. Sa svojim sarmom 'debele Berte' i njezinom mocnom tezinom. Da su drugacije bile bi losije.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6093 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/06/2020 : 18:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Meni su baš zgodne ove knjige od 1000 i kusur strana. Dobre su i za bicepse, tricepse i kvadricepse.
Zašt' bi Harry Plonker ... ups ... Potter ili Ana Karenjina bile deblje knjige.
Možda jednog dana dočekamo i neku s 2000 i kusur strana.

S tehničke strane "mrak" mi je što se uvez takve "debeljuce" ne raspadne.



Raspadaju se zbog prevelike težine, u tome i je problem, em su teške i nezgodne za čitanje, vjerujem da obične knjige od 1000 stranica nemaju vj ni 1kg zbog tanjih a time i lakših stranica. Sve u svemu, super cijena za jedan od najboljih stripova koja vj nebi bila moguća da je išao u manjim knjigama.

Slažem se sa Sumom, i ja bi volio da je ovo išlo u 500-600 stranica max kao npr Saga (US Omnibus editon, ovo što mi imamo je Compendium edition). Propovjednik je na 700injak i već je na granici nezgodnog.

@Fandango: Nije isto HP koji vj nema ni 1kg i ova čuda od 3,5kg (knjige imaju puno tanji i lakši, ali i manje kvalitetan papir). I nije to jedini spinoff, evo C/P sa Wiki:

Michonne Special (March 16, 2012)

A story featuring Michonne in the early days of the outbreak, that also reveals the identity of her two pet walkers.

The Governor Special (February 13, 2013)

A story featuring The Governor in his early days as the leader of Woodbury, as well as the fate of Scott Moon.

Free Comic Book Day Special (May 4, 2013)

A collection of Morgan's, Michonne's, The Governor's and Tyreese's specials.

Morgan Special (May 5, 2013)

A short story consisting of six pages, featuring Morgan during the winter of the apocalypse.

Tyreese Special (October 9, 2013)

The story of Tyreese, along with his daughter, Julie and her boyfriend, Chris, in the early days of the outbreak.

The Walking Dead: The Alien (April 20, 2016)

The Walking Dead: The Alien is a brief story consisting of 32 pages, featuring Jeffrey Grimes as he deals with the outbreak in Barcelona, Spain

Here's Negan (April 27, 2016 – July 26, 2017, October 4, 2017 (Hardcover))

Here's Negan is a stand-alone volume of Image Comics' The Walking Dead, featuring the backstory of Negan. The story was initially serialized in four-page installments within the first sixteen issues of Image's monthly in-house magazine, Image+, published from April 2016 to July 2017. In November 2017, the story was collected and published as a 72-page hardcover volume.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/06/2020 18:51:13
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1784 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 22/06/2020 : 18:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Nisam neki fan zombie tematike ali bih pazario ovaj serijal da je radjen barem kao 100 metaka. Ovaj format tj debljina knjige me je odvratila od kupovine. Ista prica za Alvar i Spageti integral pa sam se ubio dok nisam nabavio primarna izdanja. Jbg, ne moze sve da bude kao Kriminal...

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2020 : 19:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Problem s dugackim serijalima je sto ljudi lako odustaju kako brojevi odmicu. Puno je lakse psiholoski kad znas da imas kupiti 4 knjige, nego 32. Sam Kirkman kaze da im je compendium najprodavaniji format.

Sto se papira tice, postoje puno laksi papiri ali su ili previse providni ili previse voluminozni pa se ne daju uvezati. Evo, npr Berlin ima 576 stranica i na jako je skupom i relativno laganom papiru a knjiga je deblja nego 1200 stranica spaghetti brothers...

Itd itd. Sve ima svoje za ili protiv, ali nije da sam se tek tako odlucio za to kako ce neki naslov biti objavljen

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6093 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/06/2020 : 19:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A kad smo već kod zombija i odličnih stripova; Marko, ima li ikakve šanse da objaviš I Am A Hero?
Završen serijal, manga ala Mrtvaci, samo potpuno drugačija, završena je, ima 11 omnibusa po 400injak stranica.
Ja imam DHC-ovo SC izdanje, koje s obzirom na mali format (mislim da je ala Alan Ford)košta previše...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
435 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 22/06/2020 : 19:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A kad smo već kod zombija i odličnih stripova; Marko, ima li ikakve šanse da objaviš I Am A Hero?
Završen serijal, manga ala Mrtvaci, samo potpuno drugačija, završena je, ima 11 omnibusa po 400injak stranica.
Ja imam DHC-ovo SC izdanje, koje s obzirom na mali format (mislim da je ala Alan Ford)košta previše...



Taman ima stranica kao TWD. Čitao dosta davno, bio oduševljen početkom i dobrim dijelom serijala ali kraj i rasplet mi nikako nije dobro sjeo.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

964 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 22/06/2020 : 20:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanjce nevezano uz tiskarske tehnike i zombije, a u temi oko Libellusa sam to spomenu.
Naime kako je Fibra objavila Rip Kirby i sad neki drugi izdavač šiba s Modesty Blaise i kako su ti stipovi žarili i palili 80-tih (Stripoteka, Gigant i ostali),
a meni iz tog vremena najviše u sjećanju je ostala Kelly Green jer je bila "žešća" i "mračnija" u tom trolistu.
Mislim da je izašlo par epizoda Kelly Green 80-tih (možda sve skupa 200 ili 300 stranica) pa jel moguće to očekivat u koloru u Fibrinom repertoaru?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/06/2020 : 21:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hero moram procitati.
Kelly Green u koloru ne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1784 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 22/06/2020 : 21:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Problem s dugackim serijalima je sto ljudi lako odustaju kako brojevi odmicu. Puno je lakse psiholoski kad znas da imas kupiti 4 knjige, nego 32. Sam Kirkman kaze da im je compendium najprodavaniji format.

Sto se papira tice, postoje puno laksi papiri ali su ili previse providni ili previse voluminozni pa se ne daju uvezati. Evo, npr Berlin ima 576 stranica i na jako je skupom i relativno laganom papiru a knjiga je deblja nego 1200 stranica spaghetti brothers...

Itd itd. Sve ima svoje za ili protiv, ali nije da sam se tek tako odlucio za to kako ce neki naslov biti objavljen



Nazalost, to je istina. Nisam od tih jer svaki stirp koji kupujem, kupujem do kraja jer volim da imam kompletne serijale pa da citam od pocetka do kraja.
Sutra cu skoro celu novu turu pa ce biti i Berlin tu pa taman da vidim kako izgleda.
Spageti integral nisam drzao u rukama ali Alvara sam imao pa sam prodao kada sam nabavio 4 knjige. Alvar iako ima mnogo manje stranica nego Spageti pa mi je glomazno za drzanje u rukama iako sve citam u fotelji sedeci (sad imam i malo mace koje mi redovno spava u krilu kad citam pa ona otezava citanje kada je nesto tesko ).
Steta sto Walking Dead nisu isli barem u duplo knjiga. Ne verujem da bi iko odustao zato sto ima 8 kniga jer je Fibra izdavac koji sve objavi kompletno. Od Fibre kupujem i ono sto nije zavrseno jer imam poverenja dok od domacih izdavaca i ne bas jer su previse puta ispalili i prekinuli serijal. Sva sreca pa uglavnom imamo gde da potrazimo kompletno.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 22/06/2020 21:19:50
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7892 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2020 : 21:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Taman sam htio napisati da bi i ja rado čitao Kelly Green, ali ne u koloru :) Kelly je super strip.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11797 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/06/2020 : 21:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ja bih rekao dobar dok je crtež vrlo dobar. Čitao u koloru

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 1007 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000