forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 1010

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/06/2020 : 19:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Btw na BD je na preorderu Akira 35th anniversary box set. Ko voli, sad je prilika. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7050 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/06/2020 : 22:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Btw na BD je na preorderu Akira 35th anniversary box set. Ko voli, sad je prilika. :)


Ma to ćemo kad Marko objavi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

karuro
New Member



117 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 17/06/2020 : 00:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sad ste i mene prvi put zainteresirali za mange. Mislio sam samo uzeti četvrti omnibus TWD, ali ovaj Tezukin MW djeluje skroz intrigantno. Sad se mislim da li uzeti prije ovoga neki njegov ranije objavljeni rad.
Oda Kirihitu ili možda Adolf, nisam siguran da li će mi se svidjeti?



Pošto voliš SF, probaj nabavit ono Marketprintovo kiosk izadnje Akire, ako ne, uvijek možeš (kao ja) naručiti preskupo ENG izdanje.

Ovo je po meni jedna od top mangi (ako en i najbolja) i svaki ljubitelj stripova, a pogotovo SF-a bi je trebao pročitati.

Još kad bi Marko uspio nešto ispregovarat i izdat to kod nas...



Bas sam nedavno procitao akiru. Meni osobno nista posebno. 90% stripa je akcija i pucnjava, nema tu neke velike filozofije. Sama tema je mozda za ono vrijeme originalna i nesto uvau. Ali danas je taj setup price o tajnim vojnim projektima, i esp nesto sto se nađe iza svakog coska.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7151 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/06/2020 : 01:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sad ste i mene prvi put zainteresirali za mange. Mislio sam samo uzeti četvrti omnibus TWD, ali ovaj Tezukin MW djeluje skroz intrigantno. Sad se mislim da li uzeti prije ovoga neki njegov ranije objavljeni rad.
Oda Kirihitu ili možda Adolf, nisam siguran da li će mi se svidjeti?



Pošto voliš SF, probaj nabavit ono Marketprintovo kiosk izadnje Akire, ako ne, uvijek možeš (kao ja) naručiti preskupo ENG izdanje.

Ovo je po meni jedna od top mangi (ako en i najbolja) i svaki ljubitelj stripova, a pogotovo SF-a bi je trebao pročitati.

Još kad bi Marko uspio nešto ispregovarat i izdat to kod nas...



Bas sam nedavno procitao akiru. Meni osobno nista posebno. 90% stripa je akcija i pucnjava, nema tu neke velike filozofije. Sama tema je mozda za ono vrijeme originalna i nesto uvau. Ali danas je taj setup price o tajnim vojnim projektima, i esp nesto sto se nađe iza svakog coska.



Verovatno je kvalitet stripa u onome kako je priča ispričana, a ne samo o čemu je.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15713 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/06/2020 : 12:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sad ste i mene prvi put zainteresirali za mange. Mislio sam samo uzeti četvrti omnibus TWD, ali ovaj Tezukin MW djeluje skroz intrigantno. Sad se mislim da li uzeti prije ovoga neki njegov ranije objavljeni rad.
Oda Kirihitu ili možda Adolf, nisam siguran da li će mi se svidjeti?



Pošto voliš SF, probaj nabavit ono Marketprintovo kiosk izadnje Akire, ako ne, uvijek možeš (kao ja) naručiti preskupo ENG izdanje.

Ovo je po meni jedna od top mangi (ako en i najbolja) i svaki ljubitelj stripova, a pogotovo SF-a bi je trebao pročitati.

Još kad bi Marko uspio nešto ispregovarat i izdat to kod nas...



Bas sam nedavno procitao akiru. Meni osobno nista posebno. 90% stripa je akcija i pucnjava, nema tu neke velike filozofije. Sama tema je mozda za ono vrijeme originalna i nesto uvau. Ali danas je taj setup price o tajnim vojnim projektima, i esp nesto sto se nađe iza svakog coska.


Nije ni mene nesto posebno odusevila prica. Imam ono Marketprintovo izdanje koje sam sad vec davno procitao... Mozda da jednom ponovim bi mi bilo bolje, tko zna. Ali uvijek mi je na umu nesto kvalitetnije za ponavljanje, o novitetima da ne govorim, pa ce vjerovatno stajati jos dugo netaknuto ponovo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15213 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/06/2020 : 14:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Pa Marko, mogli bi i malo zaviriti iza naslovnica nove ture...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15713 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/06/2020 : 15:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Pa Marko, mogli bi i malo zaviriti iza naslovnica nove ture...


Pa sto, nisi 'bacio oko' na postavljene, kako se to danas kaze; previewe?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/06/2020 : 15:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Marko, molio bih za odgovor da li će Fibra objaviti Lavričevog Čarodeja?

Ako neće pokušao bih nabaviti slovensko izdanje.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15713 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/06/2020 : 15:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Marko, molio bih za odgovor da li će Fibra objaviti Lavričevog Čarodeja?

Ako neće pokušao bih nabaviti slovensko izdanje.


E to bilo sjajno vidjeti u Fibrinom izdanju, ako je ikako moguce. Sve od Tomaza bi trebalo naci mjesta u Fibri. Da se mene pita, cak i Dijareju. Uostalom on je tvorac loga Orke. Genijalan logo i idejno rjesenje. A kad vec pricam, cesto mi padne na pamet kako je Orka isla prije Kolorke a u srazmejru su danas,jedna nasuprot tri. A koliko je samo crno bijelih stripova... masu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29052 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/06/2020 : 15:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Izvrstan strip, stvarno izvrstan, čak bih se usudio reći remek-djelo. Ali ako ga objavim, mater će me se odreći preko novina. (I uopće se ne šalim). Jednom, što kasnije, kad ona to više ne bude mogla pročitati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/06/2020 : 16:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A kad smo već kod tih tema, oćeš li izbacivati Knjigu Postanka što je ilustrirao Robert Crumb?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/06/2020 : 16:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
OK, hvala, razumio.

Tebi i materi dobro zdravlje i dug život, za knjigu ćemo lako.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29052 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/06/2020 : 16:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

A kad smo već kod tih tema, oćeš li izbacivati Knjigu Postanka što je ilustrirao Robert Crumb?


nije mi u planu

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/06/2020 : 16:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ok, tenks!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9262 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/06/2020 : 16:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Izvrstan strip, stvarno izvrstan, čak bih se usudio reći remek-djelo. Ali ako ga objavim, mater će me se odreći preko novina. (I uopće se ne šalim). Jednom, što kasnije, kad ona to više ne bude mogla pročitati.



AAARGH! Ne možeš za nešto reći da je remek djelo i da moramo čekati. Mislim, možeš ali onda moraš obećati orku i kolorku

Inače, ima Lavrič i druga dijela a koja nisu toliko.... takva. (hint, Slepo sonce)

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29052 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/06/2020 : 17:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Znam, Slepo sonce je čista poezija u stripu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11535 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/06/2020 : 19:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

A kad smo već kod tih tema, oćeš li izbacivati Knjigu Postanka što je ilustrirao Robert Crumb?



To mi vise lici na nesto sto bi objavio Komiko.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 18/06/2020 : 20:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Paka01

A kad smo već kod tih tema, oćeš li izbacivati Knjigu Postanka što je ilustrirao Robert Crumb?



To mi vise lici na nesto sto bi objavio Komiko.



Stiže sledeći mesec, po planu izdavanja Komika...;)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/06/2020 : 20:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Paka01

A kad smo već kod tih tema, oćeš li izbacivati Knjigu Postanka što je ilustrirao Robert Crumb?



To mi vise lici na nesto sto bi objavio Komiko.




I meni, al pitam za svaki slučaj

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15713 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/06/2020 : 23:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Znam, Slepo sonce je čista poezija u stripu.


Jel ima Marko, mozda sanse objaviti Lavriceve sve Ekstremne sportove u jedan Fibrin integral?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 19/06/2020 : 06:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Markos

Znam, Slepo sonce je čista poezija u stripu.


Jel ima Marko, mozda sanse objaviti Lavriceve sve Ekstremne sportove u jedan Fibrin integral?



Sad će baš na slovenačkom 4. album, tako da je dobra prilika.
Inaće možeš nabaviti i naše albume, sve ćeš razumijeti :)


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15713 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/06/2020 : 09:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Markos

Znam, Slepo sonce je čista poezija u stripu.


Jel ima Marko, mozda sanse objaviti Lavriceve sve Ekstremne sportove u jedan Fibrin integral?



Sad će baš na slovenačkom 4. album, tako da je dobra prilika.
Inaće možeš nabaviti i naše albume, sve ćeš razumijeti :)


Imam jedinicu i dvicu. i to potpisane od Tomaza. Izvanredni. Znam za cetvorku. Naravno da sve razumijem ali ide me slovenski bez veceg problema i kad se pise i govori. Uz malo vecu paznju skoro sve razumijem. Mozda i zato sto mi je nona bila iz Maribora. Bila je najstarija clanica drustva Triglav u Splitu. A ideja o ekstremnim sportovima u Fibrinom integralu mi se cini sjajna.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/06/2020 : 11:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
A ideja o ekstremnim sportovima u Fibrinom integralu mi se cini sjajna.



+1
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37512 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/06/2020 : 19:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo treba Buh prvo dati zeleno svijetlo. ;)


(ako netko nije shvatio, to na slovenackom je vise manje sala, jer stripovi nemaju tekstova, samo naslov i onomatopeje)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/06/2020 : 19:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Za ljubitele Neila Gaimana:

https://www.bookdepository.com/Neil-Gaiman-Library-1-Neil-Gaiman/9781506715933

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 1010  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.34 seconds. Snitz Forums 2000