forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Picato..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 14/05/2009 : 13:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
odličan je ! odličan!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/05/2009 : 13:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

odličan je ! odličan!


Isto!!
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 14/05/2009 : 13:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je dosad očito koja je opcija prevagnula
Elfak nije uspio u svom dijaboličnom planu da kompromitira Piccatta
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 14/05/2009 : 14:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Teško je tvrditi da čovjek crta strašno lijepo, no valja poštivati određenu originalnost, prepoznatljivost, jedan osobni potpis kojeg taj crtač ima.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 16:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
pa 10 osoba misli da je sranje,20tak misli da je ok,e sad polovinu tih nije odusevio,ali nije ni ocrnio,tako da nije ni najbelji.Meni je zadnja rupa na svirali...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 14/05/2009 : 16:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

pa 10 osoba misli da je sranje,20tak misli da je ok,e sad polovinu tih nije odusevio,ali nije ni ocrnio,tako da nije ni najbelji.Meni je zadnja rupa na svirali...



U usporedbi s Cossuom je vrh vrhova... Meni je gornja liga DD crtača, slabiji samo od Stana i (inspiriranog) Marija, u rangu s Casertanom...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 16:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Zar ovaj pokusaj od coveka lici na Dilana???
Izgleda ko majmun,pogledaj samo usne
Dobro ,bar su mu siske ok
Uporedi sa Stanovog-nebo i zemlja
Beva@
Nisi napomenuo Brindisija i Freghierija i narocito Roiem koji stvara fenomenalnu atmosferu , koji su takodje odlicni,po meni odmah iza Stana,a Picata svrstavam u klasu sa Cosuom


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/05/2009 : 17:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ajde da si još stavio neki crtež gdje je Dylan samo naškraban ali tu su mu sve crte na mjestu. Ovo je baš odličan crtež, a i Groucho kao Batman je odličan.......

Evo baš pokušavam od ovog crteža napravit wallpaper

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 17:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ajde da si još stavio neki crtež gdje je Dylan samo naškraban ali tu su mu sve crte na mjestu. Ovo je baš odličan crtež, a i Groucho kao Batman je odličan.......

Evo baš pokušavam od ovog crteža napravit wallpaper

Mrzelo me traziti,dovoljno je da pogledas mejmunska usta i gotovo.
A ako hoces da vidis skrabotine-pogledaj njegove crteze u VC izdanju..


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 14/05/2009 : 17:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Odličan i meni jako drag Dylanov crtač!

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/05/2009 : 17:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Potpuno shvaćam da se nekom ne sviđa Piccattov stil, stvarno nije oku ugodan na prvu loptu ali ovo je kriva slika za to dokazivat ..... meni je i dalje on najbolji u DD-u ... a evo ga sada i na mom desktopu

http://img13.imageshack.us/img13/9343/mojdesktopz.jpg


"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 14/05/2009 : 17:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Beva@
Nisi napomenuo Brindisija i Freghierija i narocito Roiem koji stvara fenomenalnu atmosferu , koji su takodje odlicni,po meni odmah iza Stana,a Picata svrstavam u klasu sa Cosuom



Brindisi, ajde dobro, zaboravio sam ga, on je također tu negdje s Piccattom, dok su Roi i Freghieri slabiji... Roi sjenčenjem prikriva statičnost svog crteža, što još funkcionira dok nema akcije, a Freghieri, kao što netko na forumu reče, crta kao u priručnicima o crtanju stripova... Dakle, nema svoj stil, i nije uopće nešto posebno dobar...

A ovaj crtež koji si stavio je odličan, Dylan pogotovo... To je pravi Dylan, a ne Freghierijev 'uvijek isto lice kao u drugih likova, drukčija kosa' maneken...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 14/05/2009 17:29:57
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 17:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by elfak nish

Beva@
Nisi napomenuo Brindisija i Freghierija i narocito Roiem koji stvara fenomenalnu atmosferu , koji su takodje odlicni,po meni odmah iza Stana,a Picata svrstavam u klasu sa Cosuom



Brindisi, ajde dobro, zaboravio sam ga, on je također tu negdje s Piccattom, dok su Roi i Freghieri slabiji... Roi sjenčenjem prikriva statičnost svog crteža, što još funkcionira dok nema akcije, a Freghieri, kao što netko na forumu reče, crta kao u priručnicima o crtanju stripova... Dakle, nema svoj stil, i nije uopće nešto posebno dobar...

A ovaj crtež koji si stavio je odličan, Dylan pogotovo... To je pravi Dylan, a ne Freghierijev 'uvijek isto lice kao u drugih likova, drukčija kosa' maneken...

Ovo za Freghierija je reko moj zemljak docA-100%
Pazi,ja sam Picata voleo u ranijim crtezima(ruzicasti zecevi je odlican i njegovi raniji stripovi) ali ovi njegovi novi radovi su sranje,veruj mi,mozda nisi citao VC izdanja ali rad mu je sranje,,nemam pojma zasto je promenio stil ali meni ne odgovara ovaj novi.Opet kazem,ponavljam se,a to mrzim,otkad Dilan ima siske do nosa,sto fura neki RNR????
Za minuli rad-kapa dole,za sadasnji-baci pistaljku...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 14/05/2009 : 17:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Ovo za Freghierija je reko moj zemljak docA-100%
Pazi,ja sam Picata voleo u ranijim crtezima(ruzicasti zecevi je odlican i njegovi raniji stripovi) ali ovi njegovi novi radovi su sranje,veruj mi,mozda nisi citao VC izdanja ali rad mu je sranje,,nemam pojma zasto je promenio stil ali meni ne odgovara ovaj novi.Opet kazem,ponavljam se,a to mrzim,otkad Dilan ima siske do nosa,sto fura neki RNR????
Za minuli rad-kapa dole,za sadasnji-baci pistaljku...



Čitam VČ redovno, i Piccato mi je dobar jer kod njega vidiš da on zna crtati... Crta brzo, ali sigurno... Ne bi me čudilo da crta bez olovke, toliko brzo to djeluje... Nije mijenjao stil, samo sad crta brže, a tebi to vjerojatno smeta... Meni ne i to je to... Svi mi imamo drukčiji ukus...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 17:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by elfak nish

Ovo za Freghierija je reko moj zemljak docA-100%
Pazi,ja sam Picata voleo u ranijim crtezima(ruzicasti zecevi je odlican i njegovi raniji stripovi) ali ovi njegovi novi radovi su sranje,veruj mi,mozda nisi citao VC izdanja ali rad mu je sranje,,nemam pojma zasto je promenio stil ali meni ne odgovara ovaj novi.Opet kazem,ponavljam se,a to mrzim,otkad Dilan ima siske do nosa,sto fura neki RNR????
Za minuli rad-kapa dole,za sadasnji-baci pistaljku...



Čitam VČ redovno, i Piccato mi je dobar jer kod njega vidiš da on zna crtati... Crta brzo, ali sigurno... Ne bi me čudilo da crta bez olovke, toliko brzo to djeluje... Nije mijenjao stil, samo sad crta brže, a tebi to vjerojatno smeta... Meni ne i to je to... Svi mi imamo drukčiji ukus...

Naravno,kakav bi bio svet da smo svi isti


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 14/05/2009 : 17:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Beva:
U usporedbi s Cossuom je vrh vrhova... Meni je gornja liga DD crtača, slabiji samo od Stana i (inspiriranog) Marija, u rangu s Casertanom...
------
Brindisi, ajde dobro, zaboravio sam ga, on je također tu negdje s Piccattom, dok su Roi i Freghieri slabiji... Roi sjenčenjem prikriva statičnost svog crteža, što još funkcionira dok nema akcije, a Freghieri, kao što netko na forumu reče, crta kao u priručnicima o crtanju stripova... Dakle, nema svoj stil, i nije uopće nešto posebno dobar...

A ovaj crtež koji si stavio je odličan, Dylan pogotovo... To je pravi Dylan, a ne Freghierijev 'uvijek isto lice kao u drugih likova, drukčija kosa' maneken...
___________________________________________________________-

Gotovo u potpunosti delim misljenje sa Bevom.


@elfak nish
Necu se truditi da ti kazem kako crtaci znaju eksperimentisati..naravno da bi nesto opet promenili u svom radu.....

U VC izdajima DD "Carobni frilas" , "bunar prevara" ' "dva zivota drim"...samo je krenuo u jos vece stilizacije i tkzv.krokiranje crteza..i tu je jako diskutabilnio da li je ili nije uspesan?!

"Dva zivota drim" VC 14, org.SBE 223 - MAESTRALAN CRTEZ!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 14/05/2009 : 18:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva
...Ne bi me čudilo da crta bez olovke, toliko brzo to djeluje...


A OVO JE ODLICNO ZAPAZANJE!
Nema kod njega konstruisanja crteza i pomocih skica..apsolutnio siguran..- MAJSTOR!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/05/2009 : 19:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Jedan od najboljih crtacha u Bonelijevom stafu uopshte.


Tako je!
Njegovi DD su mi bili uvijek najbolji,pogotovo ranija djela.
Zna da napravi crtezom ono najvaznije,atmosferu.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 14/05/2009 : 19:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Najbolji!

...
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 14/05/2009 : 19:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Potpuno shvaćam da se nekom ne sviđa Piccattov stil, stvarno nije oku ugodan na prvu loptu ali ovo je kriva slika za to dokazivat ..... meni je i dalje on najbolji u DD-u ... a evo ga sada i na mom desktopu

http://img13.imageshack.us/img13/9343/mojdesktopz.jpg





A vidi u mene:



Jelde da je divno?

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 14/05/2009 : 20:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
sta sve necu videti...
Jos ce da kazu da ce Zvezda osvojiti duplu krunu...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/05/2009 : 20:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Picato rastura. Ne mogu svjedociti za kasnije radove, ali oni prvi su super! Ukusi su razliciti, ali ipak mi ovo lici na salu

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 14/05/2009 : 22:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Picatto mi je uz Roija i Freghierija najbolji crtaci na Dylan Dogu.Najbolje znaju docarati atmosferu samog stripa.
P.S.Radove u VC jos nisam vidija.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 14/05/2009 : 22:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Meni je OK, nit smrdi nit miriše, ali daleko od toga da je sranje...



Prepisao

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 14/05/2009 : 22:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa, pool je totalno subjektivan jer sam autor odmah sugerira da je Piccatto sranje... Korektno bi prema čovjeku bilo napisati: što mislite o Picattovom crtežu - pa onda ponudiš odgovore.

Crtež mu nije sranje, nisam vidio ni jednu mrlju od dreka na mojim primjercima...




Valjda imaš krive primjerke!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000